سیجل

بیوگرافی سیجل | داستان پیوستن به زدبازی تا مهاجرت از ایران

بیوگرافی سیجل

سیجل نیز همانند دیگر افراد گروه زد بازی برای همه و نیز طرفردارانشان نام اشنا و محبوب سیاوش جلالی مشهور به سیجل متولد 15مهر 1364 از تهران است.او فارغ التحصیل و لیسانس شیمی و نیز فوق لیسانس رشته مهندسی فرایند از داشنگاه فرانسه است او در زمان که نوجوان بود از منتقدان و شاید دشمنان موسیقی رپ و بود ولی پس از گذشت چند سال و اشنایی با اعضای گروه زد بازی تحولی در او به وجود امد.

همانطور که اشاره شد نام اصلی او سیاوش جلالی است و تنها فرزند خانواده محسوب میشود .پدراو که خلبان هواپیمای مسافر بری بود در سال 92 درگذشت .در مقاله بیوگرافی سیجل با هیوانیوز همراه باشید.

ماجرای مهاجرت

در سال 1380 زمانی که تازه 16 سالش شده بود و سال اخر دبیرستان و پیش دانشگاهی بود همراه خانوادهه برای اقامت و زندگی به کشور فرانسه مهاجرت کردند تا بتواند تحصیلاتش را نیز ادامه دهد.

سیجل

علامندی به موسیقی

بگفته خود زمانی که نوجوان بوده از دشمنان سبک رپ بوده است و قتی در اکثر میهمانی ها به همراه دوستانش میرفته و در ان جشن ها کسی اهنگ ها و ملودی های رپر های امریکایی را با پیانو می نواخته سعی میکرده به سمت بالکن برود تا هیچ گونه صدایی را نشنود.

سال اولی که تازه به فرانسه و شهر پاریس امده بود برای خیلی سخت و خسته کننده بود تا اینکه با علیرضا جی جی اشنا شد و او را برای تماشای فیلمی از امینم بنام 8 مایل بزور دعوت کرد اوایل میلی به رفتن و دیدن این فیلم نداشت بعد از دیدن این فیلم بود که نظرش کاملا برگشت و علاقمند به موسیقی رپ شد و ان را با جدیت دنبال کرد.

بیشتر بخوانید
دنیل نگرانو بهترین پوکر باز قرن

همکاری در زدبازی

زمانی که تازه 20 سالش شده بود بهمراه دوست و رفیق صمیمیش علیرضا جی جی به این گروه معرفی شد و بعد از چند سال تمرین همراه انها از شروع سال 86 صدایش دیده شد و کم کم طرفدارانی نیز پیدا کرد.یکسال بعد با درخواست ام جی اهنگی را برای فیلمی بنام تیغ زن ساخت.

سبک

او معتقد بود که سیجل یک سبک هنری را دنبال نمیکند و یک شخصیت ثابت را نیز ندارد رو زاول با اهنگی بنام من چتم شروع کردم و زمانی دیگر لقب سلطان اهنگ ها و موسیقی های احساسی را گرفتم و بعد تر هم که لقب های گوناگون برای خواندن اهگ ها خواصم که خواندم گرفتم.

ماجرای ازدواج

سیجیل پس از گذشت چند سال پس اشنایی با با خانمی بنام نازنین ازدواج کرد و در حال حاضر متاهل است و زندگی ارامی را با او تجربه می کند. در اسل 1390 با نازین که همدگیر را از قبل می شناختند در خواست ازدواج داد به گفته او نازنین مثل نوری بود به زندگی من تابید و مرا از تاریکی بیرون اورد و بخش مهم زندگی من است و الهام بخش من است.

طرفدار ساسی

او می گوید وقتی شرایط روحی مناسبی داشته باشم و حالم خوب باشد یا در مهمانی ها باشم دوست دارم اهنگ های ساسی را گوش کنم این درست است که سبک های متفاوتی با یکدیگر داریم اما این را قبول دارم که ساسی در کار و سبک خودش بهترین است و اینکه گوش دادن به او ارامم می کند.

بیشتر بخوانید
معرفی کتی لیبرت دومین پوکر باز زن جهان که به برد های میلیونی رسید

نقش او در زد بازی

زمانی که در زد بازی کنار دوستانم کار میکردم بیشتر اوقات انتخاب اهنگ بیت و کروس های اهنگ را برعهده من می گذاشتند زمانی هم میشد که شروع اهنگ ها با من بود و این نوع از همکاری واقعا فوق العاده بود و در قسمت اخر کار علیرضا ان را تمام میکرد.

سیجل

همیشه با برنامه گذار ها و همچینین برای جذب اسپانسر ها وظیفه من بود و معمولا من این کار ها را میکردم  و حس میکردم این بخاط داشه روحیه مهندسی و نیز نحوه مدیریتم بوده.

جدایی از زد بازی

اختلاف نظرها مدتی شده بود که در گروه زیاد شده بود و هرکسی از اعضای گروه میخواست نظر خود را بر کار ها اعمال کند هیچ وقت از این چند دستگی خوش نیامد و دیگر زمان ان رسیده بود که گروه را ترک کنم من و علیرضا چون از گذشته هم با یکدیگر بویم گروه را ترک کریدم و تصمیم به گرفتن یک گروه دیگر گرفتیم او مثل گذشته انگیزه و هیجانی برای ان نداشتیم و ترجیح دادیم که به صورت انفرادی این کار را ادامه دهیم گاهی اوقات برای ان زمان ها دلم تنگ میشود ولی زندگی در جریا است.

در مقاله بیوگرافی سیجل نیز مانند بقیه مقالات بیوگرافی اشخاص ایرانی سعی کردیم کمی وارد زندگی خصوصی و اتفاقاتی که برای این خواننده محبوب افتاد با شما همراه باشیم.

اشتراک گذاری

23 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی,ترکی و اسپانیایی.همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *