بیوگرافی نسیم

بیوگرافی نسیم | زندگی خصوصی تا پیوستن به گروه زدبازی

زندگی نامه نسیم پاریزه

نسیم متولد 15 نوامبر 1985 در کالیفرنیای امریکا متولد شد.در دروان کودکی و نوجوانی در کشور فرانسه زندگی میکرد و دارای مدرک طراحی گرافیک و مد از دانشگاه پاریس فرانسه است. مادر او در کارگاهی در فرانسه به ساخت زیور الات مشغول به کار بوده است .

اشنایی با زد بازی

نسیم در سال 2005 زمانی که 15 سال داشت به همراه خواهر دو قلوی خود بنام نیسا در یکی از یرنامه های تلوزینوی فرانسه که به اسم استار اکادمی معروف بود شرکت کرد و این ماجرا قبل از ورود او به گروه زد بازی بوده. و بیشتر فعالیت موسیقی خود را به غیر از زبان فارسی انجام میداده.او از طریق یکی از دوستانش با گروه زد بازی اشنا شد و همین باعث شد که اهنگ تابستون کوتاهه را با انها اجرا کند. او پس از سال ها اولین تک اهنگ خودش را بنام بی تو خوش میگذره در سال 2019 منتشر کرد و که از سایت معتبر رادیو جوان هم پخش شد و مورد استقبال نیز گرفت. وبعد تر نیز در همان سال بخاطر روز زن در شبکه من و تو این اهنگ را اجرا کرد.

بیوگرافی نسیم

ازدواج نسیم

نسیم ازدواج کرده است در سال 2014 نیز صاحب یک فرزند پسر شد که نام اورا داریان گذاشت و همچنین او از همسرش جدا شده است و به همراه فرزندش زندگی می کند.

همکاری ها

نسیم بعد از منحل شدن گروه زدبازی اهنگ های دیگری مثل تهران مازراتی جزوی از من و مخصوصا پیر شدم ولی بزرگ نه را بهمراه علیرضا جی جی نیز منتشر کرد.

خوانندگی حرفه ای

نسیم از کودکی عاشق موسیقی بود و همیشه به همراه خواهر دوقلوی خود به کلاس های موسیقی میرفته و به شکل حرفه در سال 2004 به شکل حرفه ای شروع به خوانندگی کرده است.

هدف در موسیقی

نسیم بیشتر هدفش را در موسیقی رو طرفدارانش و رشد موسیقیش است ول به گفته خودش اهنگ های او در ایران غیر مچاز محسوب میشوند و هنرم به انجایی نرسید که دوست داشته باشم.

زدبازی و نواوری

زدبازی بیشتر بخاطر این معروف شده است چون نو آوری کرده است و راز موفیقیت ان موقع در این بود که از این روش استفاده کردیم  دیده شدیم که همین حسن در اینده همه اعضای گروه نیز مشخص شد. نسیم همچنین می گوید که دوست دارم که خوانندگی را به صورت انفرادی نیز ادامه دهم  فکر میکنم روش خوبی برای پیشرفت کردن در ان باشد.

مخالفت همسر

نسیم همیشه با همسرش در زندگیش برای موسیقی اختلاف های زیادی داشتند و همین باعث شد که او مدتی کاری را انجام ندهد و بعد جدا شدن از همسرش این انگیزه را پیدا کرد تا باز دوباره فعالیت هنری خودش را شروع کرد.

علاقه به وطن

نسیم هیشه در مصابح هایش درمورد علاقه خود به ایران میگود اما بخاطر شرایط ایران هیچگاه نتوانسته به ایران سفر کند و همچنین فرانسه را بخاطر اینکه در انجا برزگ شده را دوست دارد .

علاقه به اعضای گروه

نسیم در بین اعضای گروه و زمانی که در انجا فعالیت میکرد همیشه صدای مهرداد  را می پسندید و اورا تشویق میکرد و به گفته خودش اکثر صداهای بچه موقع اجرا عالی بود ولی من از صدای مهرداد بیشتر خوشم می امد و حس میگرفتم.

فروپاشی زدبازی

بعد از نزدیک 12 همکاری با اعضای گروه این اتفاق ضربه روحی زیادی به او وارد کرده بود نسیم بیشتراز این ناراحت بود که اعضای اصلی گروه چرا به این اختلاف نظر ها پایان نمی داند و بعد از منحل شدن گروه بصورت موقطی خواندگی را نیز کنار گذاشت که بعد مدتی علیرضا و سیجل از او درخواست کردند که در کاری به انها کمک کند و این همکاری تاکنون هم ادامه دارد.

کنسرت

بعد از شروع فعالیت دوباره هنری او و منتشر شدن اولین البوم رسمی او شرکت های مختلف موسیقی با او قرارداد موسیقی را منعقد کردن که در اینده هنریش نیز موثر بود و توانسته در کشور ترکیه و شهر دوبی نیز بهمراه خوانندگانی همچون بهزاد لیتو علیرضا جی جی سیجل و نیز سپهر خلسه نیز اجرا های مشترکی نیز داشته باشد.به غیر اینها در شبکه های ماهواره ای همچون من وتو و صدای امریکا و نیز بی بی سی فارسی در مراسم های مختلف دعوت شده و اجراهای زیبای نیز داشته است.

نسیم و شبکه های مجازی

نسیم برعکس هنرمندان دیگر در این حوضه زیاد فعال نیست و فقط یک صفحه شخصی اینستاگرام دارد و گاهی اوقات اخبار کار های جدید خود و نیز عکس و فیلم از زندگی شخصیش می گذارد و همیشه دوست دارد حریم زندگی و هنریش حفظ شود.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه