مینا نامدار

زندگی نامه مینا نامدار | ارتباط مینا نامدار با پیام صادقیان | عکس لخت مینا نامدار

مینا نامدار کیست؟ دختری همیشه برهنه!

مینا نامدار یا میس نامدار یا همان میسسز نامدار یک شهروند ساکن ترکیه است که به دلیل داشتن حاشیه های مختلفش در اینستاگرام به عنوان یک فعال مجازی و شاخ های این زمینه موردتوجه کاربران ایرانی قراردارد. او پس از فاش شدن ماجرای رابطه اش با پیام صادقیان به داشتن هیکل تراشیده با انتشار عکس های سکسی و نیمه برهنه خود برای ایرانی ها شناخته میشود.

صفحه ی اینستا گرامی مینا نامدار

مینا نامدار اولین پست اینستاگرامی خودش را در سال 2017 گذاشت.اغلب تصاویرش هنری هستند در آن زمان نیز نزدیک به 500 هزار فالوور داشت.

مینا نامدار

داستان مینا نامدار و پیام صادقیان

همه بر این باور بودند که حضور پیام صادقیان در کشور ترکیه نقطه پایانی براین حواشی باشد اما در روزهای عید 97 مینا نامدار ویس هایی از او نشان داد که برای همگان عجیب بود مینا نامدار بیشتر برای جذب فالورر هایش قصد داشت ویس های پیام صادقیان را را رو کنید. پیام صادقیان او را عشق خودش نامید مینا نامدار نیز در جوابیه چند ویدیو لایو از خودش با زدن حرف های تند علیه صادقیان زد و گفت که حتی اصلا این رابطه برایش مهم نیست و به  او فکر نمی کند و این را گفت که حتی رابطه شان جدی بوده چرا که پیام با برادر او نیز حرف زده است.

حال به درست یا غلط بودن این داستان ها برای کسی مثل پیام صادقیان خیلی مسئله ساز شده بود حتی یک از خوانندگان زیر زمینی برای درست کردن آن پیش دستی کرده بود تا بتواند این مشکل را حل کند.

بیشتر بخوانید
بیوگرافی سیجل | داستان پیوستن به زدبازی تا مهاجرت از ایران

لایو های افشا کننده و برهم زننده ی روابط مینا و پیام

مینا نیز در لایو خودش در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده بود که او نیز با دختر خاله او در رابطه بوده و ارتباط جنسی هم نیز داشته است و این یکی دوماه اخیر هم با هم در ارتباط بوده اند. او همچنین در لایو خودش گفته بود که: اون کسایی که دنبال مدرک و سند هستند دشمن های پیام صادقیان هستند چون میدانند یک رابطه میتونه فیلم  ها و عکس روی تخت باشه و توی اتاق خواب… من سند و مدرکم رو نشون همه میدم و انها رو رو نمیکنم و حتی یک نفر رو از ایران آمدنش محروم نمی کنم. اونم کسی مثل من که وضعیت پیام را میدونم.

مینا نامدار

البته این قدر نمک به حروم نیستم که بخواهم چنین کار رو انجام بدهم. الان هم میخواهم به خانه رفیقم برم تا در این موضوع با او صحبت کنم. ادم نباید بی معرفت باشه و اینقدر بی شعور. تویی که در حال گذرندان روز های سختی هستی و تنهایی غربت که کسی رو برای تحملش نداشتی و کسی اینجا به عنوان ادم هم حسابت نمی کرد. از هر مسابقه که شکست میخوردی فوری میومدی میگفتی مینا… از مسابقه برنده میشدی میگفیتی مینا… حالا مینا برایت بده شده فکر کردی.

حالا با این قهر کوچولو تازه پرورو تر هم شدی ما آشتی کردیم باهم .. پریروز بود که در موردش با هم صحبت کردیم فقط از طریق دایرکت بهم پیام میدادی تو اینستاگرام فقط این ها که نیست پیام هاتم هستن بیخیال بگذریم از فیلم های خودت بگذریم از فیلم ها و عکس هایی که با همدیگر گرفتیم چی ؟

بیشتر بخوانید
ماهان بغدادی بازیکن سابق استقلال و دوست صمیمی داوود هزینه

مینا نامدار

روابط با فوتبالیست ها یک راز فاش شده در لایو

او نیز همچنین در لایو های دیگر خود در اینستاگرام از خودش هم گذاشت او نیز از رابطه های خود با فوتبالیست های دیگر نیز پرده برداشت و در این میان در مورد رابطه خودش با محسن مسلمان و رامین رضاییان نیز پرده برداشت.

در بین این بحث ها و دعوا ها مینا نامدار و پیام صادقیان و همچنین وحیدخزایی  را به این لیست اضافه کرد و با گذاشتن پست در مورد مینا به طرفداری از او ادامه داد که افشای این ماجرا بیشتر برای جذب فالوور هایش بوده است.

لایو های اینستاگرامی با تصاویر سکسی و نیمه برهنه

بیشتر رسانه های ایرانی او را به عنوان یک مدل میشناسند که مقیم ترکیه است واین در حالی است که او هیچ گونه کاری یا شغلی با این موضوع ندارد و بیشتر این تصاویر و فیلم ها سکسی که بیشتر برای لایو اینستاگرام انجام می دهد (بعد از خارج شدن از حمام یا با لباسی نیمه یا یا کاملا باز)مورد علاقه کاربران و فالوور ها خودش است تا بتواند انها را بیشتر سمت خودش جذب کند. بیشتر می توان گفت که  او این کار را برای جذب تبلیغات از این روش می کند.

درست یا غلط

کاری با درست یا غلط بودن این کارها نداریم قضاوت را برعهده شما می گذاریم شما می توانید با خواندن مقاله بالا و بررسی های دقیق تر در مورد اشخاص اظهار نظر کنید ما تنها وظیفه داریم که به صورت بی طرفانه و کاملا منصفانه به قضایا نگاه کنیم و آنها را شرح دهیم.

مینا نامدار

اشتراک گذاری
سینا

23 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی,ترکی و اسپانیایی.همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *