سهراب ام جی

سهراب ام جی | بیوگرافی و حواشی زندگی شخصی سهراب ام جی

زندگی نامه سهراب ام جی

سهراب ام جی یکی از خوانندگان معروف در سبک رپ فارسی بشمار می اید که طرفداران زیادی را به سمت خودش جذب کرده است.او در سنین  جوانی خود فعالیت خود را در زمینه موسیقی و مخصوصا خوانندگی و همچنین ترانه نویسی این سبک موسیقی اغاز کرد. اولین البوم او بنام زاخار بود که این البوم را با گروه زدبازی همکاری داشته است.اهنگ دیگری هم بعد از او منتشر شد

نمونه ی این اهنگ ها که بیش از همه مشهور شد معروف به اهنگ پابلو و نیز دروازه است.او میگوید این موسیقی کاملا رپ فارسی می باشد و علاقه زیادی به استفاده از الفاظ رکیک در در کارهای خود دارد که این سبک را کاملا تغییر داده است .

سهراب مصطفوی متولد 19 ابان 1364 از تهران است معروف به سهراب ام جی است او فارغ التحصیل لیسانس رشته تبلیغات و روابط عمومی از دانشگاه انگلستان می باشد که اکثرا او را از گروه رپ زد بازی میشناسند.

علاقه به رپ

سهراب در سنین 15 تا 16 سالگی زمانی که محصل در دبیرستان بود با گوش دادن ان زمان به موسیقی های رپ خارجی و مخصوصا امینم به این سبک از موسیقی علاقه پیدا کرده و این دوران گذشت تا تصمیم گرفت که فقط یک شنونده موسیقی نباشد دیری نپاید که مشغول به شعر نوشتن شد که در غالب سبک رپ بود و از طریق بیت های موسیقی رپ امریکایی اولین بار تجربه خوانندگی را بدست اورد

گروه زد بازی

سهراب که در انگلستان مشغول تحصیل بود در سال 83 که تازه 19 سالش شده بود با اعضای گروه زد بازی اشنا شد این اسم را از کلمه بنام زاخاری بازی گرفته بودند . در اصل این گروه با مشارکت سامان ویلسون و مهراد هیدن شکل گرفت و همکاری انها ادامه داشت تا سهراب ام جی نیز به انها اضافه شد و فعالیت خودش را ادامه داد.بعد از اینکه سیاوش جلیلی یا همان سیجل و علیرضا جزایری که همان علیرضا جی جی است با این گروه به عنوان هم خوان اضاف شدند که شکل حرفه ای تری به خودشان گرفته اند.

بیشتر بخوانید
بیوگرافی کریس مانی میکر پوکر باز حرفه ای به همراه بررسی الگوریتم اثر مانی میکر

اولین تک اهنگ و آلبوم

گروه زد بازی در سال 86 فعالبیت خودش را بشتدت افزایش پیدا کرد و روزی یا  هفته ای نبود که انها اثری از خود منتشر نکرده باشند و د همین دوران نزدیک به بیش از 30 اهنگ از خود منتشر کرده اند و همین روند ادامه داشت تا اینکه در بهار 91 البومی بنام زاخار را منتشر کردند.

از هم پاشیدن زد بازی

این گروه مشهور که حالا در بین نوجوانان و جوانان جایگاهی و طرفدار پیدا کرده بود از بعد از دستگیر شدن سامان ویلسون و بعد از ان داشتن اختلاف بین اعضاء اصلی گروه به دو گروه دیگیر تبدیل شد و بعد از مدتی کاملا منحل شد و اکثر انها بصورت انفرادی کار خود را ادامه داند که دیگر طرفدارانشان به انا زیاد امید نداشتند.

سهراب و ازدواج

سهراب در سال 1392 با همسرش خانمی بنام پارلا ازدواج کرده است و اکنون نیز صاحب یک فرزند هم هستند.

سهراب ام جی سهراب ام جی

نوازندگی تخصصی

سهراب علاقه زیادی نیز به نوازندی داشت و همزمان در دوران تحصیلش این هنر را ادامه می داد او در نوازندگی با پیانو و نیز سه تار را به صورت حرفه ای را دارد و تبحر خاصی در ان ها دارد و همیشه میگود از کارهای استاد شهرام ناظری خوشم می اید و همیشه دوست  دارم که کارهای او را دنبال کنم .

سهراب و ورزش

سهراب از کودکی نیز به ورزش علاقه مند بوده است و چند سالی میشود به شکل حرفه ای تر وارد ورزش رزمی وینگ چون شده است اکه از زیر شاخه های رشته کونگ فو نیز محسوب میشود .

بیشتر بخوانید
فائزه خواهر ساشا سبحانی کیست ؟ بیوگرافی به همراه عکس

شغل خانوادگی

همانطور که گفته شد او به ورزش و ورزش کردن علاقه زیادی  دارد که به غیر خوانندگی در فروش تجهیزات پزشکی فعالیت می کند و بهمراه خانواده یک  شرکت با این رابطه تاسیس کرده اند  و بهمراه یکدیگر ان را اداره میکنند و او فقط یک خواهر دارد که او نیز در این کار با او همکاری می کند.

خوانندگی

او پس از جدا شدن از گروه زدبازی فعالیت هنری خود را به صورت انفرادی انجام میدهد و بیشتر از اینکه یک خواننده باشد در کار تهیه کنندگی و اهنگ سازی فعالیت می کند.

سهراب ام جی

سینا

23 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی,ترکی و اسپانیایی.همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *