محمدرضا شایع

محمدرضا شایع | بیوگرافی و زندگی هنری شایع

زندگی نامه محمدرضا شایع

محمدرضا شایع یکی دیگر از رپرهای معروف فارسی است که پس گذشت نزدیک 10 سال از فعالیت هنری او عکس هایش را منتشر کند و چهره اش را به طرفدارانش نشان دهد.او برای طرفدارن موسیقی رپ فارسی خواننده بزرگ و بنام بشمار می اید. در ادامه همین مقاله با زندگی او ونوع معروفیتش بیشتر اشنا میشویم

محمدرضا شایع متولد 9 مرداد سال 72 در منطقه شاه عبدالعضیم شهر تهران است.او زمانی که تازه وارد دانشگاه شده بود به دلیل  داشتن مشغله و گرفتاری های شخصی خود ترجیح داد که ترک تحصیل اما او به موسیقی علاقه زیادی داشت به ان سمت کشیده شد و ان را ادامه داد.

محمدرضا همانند یاسر بختیاری اهنگ های زیادی را درست کرده و خوانده است و از جمله کسانی که در این زمینه با او همکاری داشته است یاسین ترکی بوده است.از جمله کارهای مهم او در کنار بزرگان این سبک از موسیقی رپ فارسی میتوان به هنرمندانی چون حصین تی دی نیموش و کنیس اشاراتی کرد.

محمد رضا شایع

محمدرضا شایع و خوانندگی

او که از سن 14 به حال و هوای موسیقی رپ علاقه پیدا کرده بود و شروع به فعالیت خود در این زمینه موسیقی کرد . اولین کار او در سن 17 سالگی و در اواخر سال 89 بود که اهنگی بنام یه روز خود میاد را خواند و از همان ابتدای این اهنگ و انتشار این اهنگ بود که توانست معروفیت زیادی بدست اورید.او همیشه در مورد این سبک از موسیقی میگوید که علاقه زیادی به رپ و مخصوصا خوانندگی داشته است  و حتی زمانی که پدرش به او پول تو جیبی می داده انها را جمع می کرده و زمانی که به کافی نت ها میرفته انها برای دانلود موسیقی رپ های جدید خرج میکرده است.

تحصین شده از طرف حصین

زمان زیادی نبود که از اتشار اهنگ یک روز خوبش می گذشت خواننده دیگر معروف و رپر فارسی حصین از او و نوع خواندش تعریف های زیادی کرد و این زیمنه شد که حصین او را به گروه کاغد دعوت کند و باهم کارهایی ضبط کردند که همیشن باعث بیشتر معروف تر شدنش در ان زمینه شد.

محمدرضا شایع و داستان ازدواج او

او در حال حاضر هیچ چیزی درمورد وضعیت تاهل خود نگفته است و بنظر میرسد که کاملا مجرد است یا حتی عکسی با نامزدش هم منتشر نکرده است.

عدم اتشار عکس

او با اینکه مدت زیادی از سابقه فعالیت هنریش میگذزد اما هیچ وقت علاقه ای به اتشار عکس های شخصی خودش نداشته است و همین امر برای طرفدارانش بحث های زیادی را اورده سات. او بیشتر این عدم اتشار ها را محودیت های خود ش در کار و نیز داشتن دلایل شخصی عنوان کرده است.

او در حال حاضر 3 البوم منتشر کرده است به نام های کرم ، دو به شک و نقاب و در البومی بنام ناقابل در کنار بزرگانی همچون حصین کنیس و …. همکاری موفقی داشته.

محمدرضا شایع جزء محود خوانندهای رپ فارسی است که حواشی و زندگی ارام تری برخوردار است و همین موضوع باعث شده است که از محبوبیت بیشتری بین این نوع از موسیقی را داشته باشد.

محمد رضا شایع

شروع به نوشتن

به گفته خود شایع در دوران دبیرستانش بود که تصمیم به نوشتن گرفت و موسیقی رپ برایش قابل احترام بوده که حاضر نشده است از طریق خوانندگی وارد این سبک از موسیقی شود.

استودیو

شایع میگوید برای اولین باری که وارد استودیوی ضبط موسیقی شدم انقدر برایم عجیب و ناشناخته بود که برای دیدنش عکس های داخل انجا را در اینترنت جست و جو میکردم و دراخر از طریق یکی از دوستن قدیمیش پایش به یک استودیو موسیقی باز شد که دنیایش  را تغییر داد.

تمرین ضبط موسیقی

قریب به  دوسال تمرین خواندن و امادگی برای نوشتن شعر ها طول کشید که در نهایت تن توانست که یک اهنگ را کامل اجرا کند  و از طریق یک سایت موزیک توانست به صورت زیر زمینی ان را منتشر کند و همین روش باعث شد که از کار های او استقبال بیشتری شود و کم کم معروف تر شود.

شخصیت حرفه ای

اکثر غالب های شعری او بیشتر در مورد وضع زندگی جوانان و مشکلاتشان و نیز احترام به خانواده است او همیشه این نظر را دارد که برای رسیدن به این مقام از تمام علایق  شخصی خود گذشته است و جلوی مشکلاتش ایستاده است و به جز شهرت محبوبیت خاصی دیگری که اور متمایز کند را نداشه است.و همیشه این حسن خلق رفتاری برایش در زمینه هنری موفقیت های زیادی تاثیر داشته است.

اشتراک گذاری
سینا

23 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی,ترکی و اسپانیایی.همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *