سوگند

بیوگرافی سوگند سهیلی معروف به سوگند و حواشی زندگی او

زندگی نامه سوگند

سوگند سهیلی معروف به سوگند خواننده معروف خارج از کشور ایرانی است چند سالی است معروف شده است و ان را به بانوی هیپ هاپ و ار اند بی می شناسیم .او متولد 22 مرداد 1366 از شهر اصفهان است و اکنون ساکن وسپادان کشور المان است. به گفته خودش او در خانواده ای که همه اهل موسیقی بودند بزرگ شده است و همچنین چون پدرش در موسیقی سنتی کار میکرده با موسیقی اشنا شده است.

شروع هنری

او در زمان نوجوانی خود در اولین برنامه استعداد یابی خوانندگی که در کانال ای پی ان پخش میشد شرکت کرد و در همان جا توانست که اول شود. جایزه این مسابقه فقط هزینه ساخت یک موزیک ویدیو بود که توسط خود شبکه ساخته میشد ولی برای چنین استعداد اولی خیلی فوق العاده و شاید هم دست نیافتنی بود. او از همان سن نوجوانی زمانی که 15 سال داشت فعالیت حرفه ای خودش را شروع کرد و با گروهی که درکشور المان بود بنام ار اند ام شروع به اهنگ سازی با اهنگ ها کرد و از همان جا بو که به سبک ار اند بی علاقه بیشتری پیدا کرد.

سوگند

حواشی

بعد از اینکه 2 سال در ان گروه کار خودش را شروع کرده بود تصمیم  به جدایی از ان گروه را گرفت و خواست تا به صورت انفراد ی شانس خود را در خوانندگی و این سبک امتحان کند و یک گروه هیپ هاپ ایرانی را با دختری بنام فریناز تشکیل داد و نام این گروه را انتقام گذاشت.بعد از مدتی بخاطر مشکلاتی از هم جدا شدند هنوز علت این جدایی مشخص نیست و شنیده شد که فریناز دیگر خوانندگی نمیکند. او نیز جزء اولین خوانندگان سبک هیپ هاپ ایران نیز محسوب میشود بعد از این ها در سال 95 اولیت تک اهنگ خود را بنام خاطره منشتر کرد که با استقبال زیادی مواجه شد.از مهم ترین حواشی او شایعات دست به دست شدنش توسط خوانندهای رپر ایرانی را نیز می توا اشاره کرد که در مورد این روابط قبل ازدواجش زمانی بود بود که با عرفان در ارتباط بود و به علت نامشخصی بعد یک کار هنری از هم جدا شندند .

همکاری هنری

سوگند در زمان شورع فعالیت خود تاکنون با هنرمندان زیادی همچون عرفان در اهنگی بنام یادته و منتظر با رضا پیشرو و در اهنگ راه نجات با فریناز با صادق در اهنگ برد و باخت با حصین سینا تهم پایا گروه تن به 10 بهزاد لیتو همکاری های زیادی داشته است که همین امر باعث شده که طرفدارانی زیادی را پیدا کند.نیز در اهنگ حال من خوبه با عرفان نیز مشارکت داشته است.

سوگند

سوگند و ازدواج

زمانی بود که هیچ خبری درمورد ازدواج او نبود تا زمانی نگذشت که صفحه شخصی خود در اینستاگرامش عکس هایی از خودش و همسرش منتشر کرد اسم هنری همسرش زخمی است که او نیز خواننده سبک رپ است بعد از مدتی در زمستان سال 98 سوگند از تولد فرزندش نیز خبر دادد.

خالکوبی سوگند

سوگند برروی دست چپ خود خالکوبی صلیب و روی دست راستش کلمه بیلیو را تتو کرده است و به گفته خودش عقیده من در زندگی به این است که میگویم دنیا بر  اساس اعتقاد میگردد و ابن موفقیتی را که در زندگی دارم مدیون خدا هستم که از من حمایت کرده است و او نیز بر روی ران پایش نیز تتو شیر را نقش بسته است.

سوگند و حصین

سوگند که زمانی زیادی با خوانندگان رپ کار میکرد زمانی که از سمت عرفان به او پیشنهاد  کار شده بود در انجا با فردی بنام حصین یا حصین ابلیس اشنا شد که از سمت حصین به او پیشنهاد یک همکاری هنری نیز به او شد مدتی نگذشت که انها با هم این موزیک را با هم ضبظ کردند و دیری نپاید که حصین پیشنهاد کاری به غیر از موسیقی را به او داد از او خواسته بود که در راه اندازی و مدیریت یک سایت شرط بندی بنام خودشان به او کمک کند و سوگند نیز این پیشنهاد را پذریفت و اکنون مدیریت این سایت را نیز برعهده دارد.

سوگند و مصابحه

او بعد از معروف شدن با شبکه های تلوزیونی زیادی مصاحبه کردند از معروف ترین های انها میشود برنامه کولد اسپری شبکه جم تیوی در برنامه چند شنبه با سینای فارسی وان ورادیو جوان برنامه پرشین پاپارتزی  با شبکه بی بی سی فارسی و اجرا ویژه نوروز این برنامه شبکه منوتو و برنامه اکو این شبکه مصاحبه نوروزی با فرشید منافی در رادیو فردا مصاحبه تخصصی در مورد موسیقی رپ فارسی بنام ایران رپ که اختصاصی برای نوروز سال 1390 ساخته شده بود اشاره کرد .

سینا

23 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی,ترکی و اسپانیایی.همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *