کوروش نژاد پوکر باز حرفه ای

کوروش نژاد کیست ؟ بیوگرافی و نتیجه مسابقات

بیوگرافی کوروش نژاد

کوروش نژاد (که اسم اصلی او کوروش ارشدنژاد است) بازیکن پوکر حرفه ای ایرانی است که اکنون در لندن ، انگلیس ساکن است.

کوروش نژاد

کوروش نژاد بیش از 30 سال بازی کرده است، اما ابتدا با سه اجرای چشمگیر در فستیوال Stakis در لندن در ماه مه سال 1999 معروف شد که در تورنومنت £100 Pot Limit Omaha، مقام دوم را از آن خود کرد. در تورنمنت £100 Seven Card Stud tournament مقام اول را و در تورنومنت £250 No Limit Hold Em مقام چهارم را از آن خود کرد. وی در طول جشنواره بیش از 7000 پوند برد کسب کرد.

این پوکرباز ایرانی در ادامه در نمایش های منظم در برنامه تلویزیونی Late Night Poker ظاهر شد. در فصل سوم ، کوروش نژاد توانست در رقابت با رقیبان سرسختی همچون چارالامبوس “بامبوس” زانتیوس ، “جنتلمن” لیام سیل ، رام “اسب دیوانه” واسوانی و همیش شاه به پیروزی برسد و مقام اول را کسب کند. کوروش نژاد همچنین توانست در فصل پنجم یک تورنمنت را با قهرمانی به پایان برد که جو جو “The Elegance” Beevers ، Dave “The Devilfish” Uliiott و Julian “The Kid” Gardner در آن حضور داشتند. وی در ادامه در گراند نهایی سری 5 این برنامه بازی را به بر پدراگ پارکینسون باخت و در جایگاه دوم قرار گرفت.

افتخارات در بازی پوکر

کوروش نژاد در مسابقه پوکر جهانی سریع باز در سال 2005 (2005 World Speed Poker Open) به عنوان runner-up در مقابل نیل “بد دست” رسید.

با اینکه این پوکرباز ایرانی افتخارات معدودی کسب کرده است، اما شیوه بازی او اسم او را در کنار بزرگان پوکر ایرانی قرار می دهد. می توان اسم او را کنار اسم هایی چون آنتونیو اسفندیاری ، فرزاد بنیادی ، بن رابرتز ، منصور مطلوبی ، حمید رضا دستمالچی و دیگر بازیکنان حرفه ای پوکر ایرانی دید. همچنین از او در کتاب های آموزش پوکر به عنوان پوکرباز موفق ایرانی یاد شده است.

سینا

23 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی,ترکی و اسپانیایی.همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *