جنجالی ترین حاشیه های 2021

بررسی اخبار جنجالی ترین حاشیه های 2021 در ایران و جهان

حاشیه قسمتی از دنیایی است که امروز در آن زندگی می کنیم و خیلی از افراد معروف و غیر معروف حاشیه سازی می کنند و به لطف دنیای مجازی حاشیه های آن ها در دنیا پخش می شود. این حاشیه است که خبر ها و گزارش ها را داغ می کند و مردم را مجاب می کند و به سمت آن ها می کشد برای همین خیلی از خبر نگار ها و روزنامه نگار ها هم خود به خود برای افراد معروف حاشیه درست می کنند و با پخش آن ها مردم را تحریک می کنند که از خبر های آن ها استقبال کنند. در ادامه به جنجالی ترین حاشیه های 2021 در زمینه های مختلف می پردازیم.

فهرست مطالب

جنجالی ترین حاشیه های 2021 در اینستاگرام

جنجالی ترین حاشیه های 2021 در اینستاگرام

به جرعت می توان گفت جنجالی ترین حاشیه های 2021 مدل ها بر می گردد به مدل معروف ایرانی دنیا جهانبخت که این دختر در چند سال گذشته با کار هایی که انجام داده است بسیار بر سر زبان ها افتاد.

دنیا جهانبخت و مهراد جم

در ابتدای سال 2021 بود که مهراد جم که خود یکی از خواننده های نو ظهور در ایران بود حرکتی عجیب زد و خیلی ها از این حرکت او مات و مبهوت ماندند، مهراد حتی اجازه نداد به قدر کافی شکوفا شود و به قله موفقیت برسد خیلی ها معتقد بودند که اگر مهراد در ایران می ماند قطعا به یکی از خواننده های پرطرفدار تبدیل می شد اما مهراد دقیقا وقتی باید اولین کنسرت خود را برگزار می کرد و همه چیز هم آماده بود، کاری کرد که شاید هیچ وقت طرفدارنش او را نبخشند. مهراد جم در حالی که تمامی بلیط های کنسرتش را فروخته بود به یک باره از کشور خارج شد و به ترکیه و پیش دنیا جهانبخت رفت و اذعان داشت که آن ها باهم قول و قرار داشتند و می خواستند که در اولین فرصت ممکن به هم برسند.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا را همه می شناسند دختر جوانی که پس از بازی در 2 فیلم وارد حواشی بسیار زیادی شد و بعد از آن به ترکیه مهاجرت کرد و بعد از مهاجرتش به ترکیه با پویان مختاری یکی از جنجالی ترین شخصیت های اینستاگرام دیده شد و حرف و حدیث هایی مبنی بر این که آن دو باهم رابطه دارند در فضای مجازی پخش شد.

دستگیری میلاد حاتمی

میلاد نیز مانند افرادی مثل پویان مختاری و ساشا سبحانی به ترکیه مهاجرت کرد و زندگی لاکچری اش را به اشتراک می گذاشت. فیلم منتشر شده از محسن افشانی و میلاد حاتمی حسابی سر و صدا کرد فیلمی که در آن محسن افشانی به دست و پای میلاد افتاده بود و به خاطر این که درباره کسب و کار و درآمد او اظهار نظر کرده بود از او به شدت با الفاظ ناجور عذر خواهی می کرد. همین چند روز پیش بود که میلاد حاتمی دستگیر شد و به ایران برگردانده شد و به قوه قضاییه تحویل داده شد.

ساسی مانکن

به جرعت می توان گفت که جنجالی ترین حاشیه را امسال ساسی مانکن با آهنگ تهران-توکیو خود به ارمغان آورد. ساسی خواننده ای است که در بین نوجوان ها و جوان ها طرفداران زیادی دارد و خیلی ها او را دنبال می کنند او در موزیک ویدیو جدید خود از بازیگر بسیار معروف فیلم های سکسی استفاده کرد و سر و صدای زیادی ایجاد کرد خیلی ها از او انتقاد کردند و کار ساسی مانکن را محکوم کردند اما واقعیتی که باید با آن رو به رو شویم این است که تعداد قابل توجهی ام از این آهنگ استقبال کردند.

جنجالی ترین حاشیه های 2021 در یوتیوب

یوتوب در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد و خیلی ها در طول شبانه روز به تماشای کلیپ های آن می نشینند در ادامه به ویدیو کلیپ هایی که امثال در این شبکه جهانی جنجالی شده اند می پردازیم.

کلیپ ساسی مانکن

کلیپ ساسی مانکن

کلیپی که ساسی مانکن از تیزر آهنگ تهران-توکیو خود بیرون داد در یوتوب بسیار سر و صدا کرد و بازدید میلیونی خورد حتی خود ساسی هم شاید فکر نمی کرد که این آهنگ اینقدر مورد توجه قرار بگیرد البته از او انتقادات بسیار زیادی شد اما این انتقاد ها اتفاقا کمک بیشتری به نمایان شدن کلیپ ساسی کرد.

رنگ موهای بیلی آیلیش

رنگ موهای بیلی آیلیش

بیلی آیلیش این خواننده 19 ساله امریکایی که در چند سال گذشته بسیار سر و صدا کرده است و جایزه های مراسم GRAMMY AWARDS را درو کرده، او همین چند روز قبل بود که موهای خود را رنگ کرد. بیلی موهایی سبز و مشکی داشت که همه او را با این رنگ مو می شناختند و استایل خاصش بود اما همین چند روز پیش کلیپ رنگ کردن موهای خودش را به اشتراک گذاشت، او مو های خود را زرد کرد و این کلیپ در اینستاگرام در 6 دقیقه 1 میلیون لایک خورد و رکورد اینستاگرام شکست و در یوتوب هم بازدید میلیونی خورد. هیچ کس فکرش را نمی کرد که یک ویدیو رنگ مو اینقدر پر بازدید شود.

بی بی رکسا و جنجالی ترین حاشیه های 2021

این خواننده معروف امریکایی چند وقت قبل ویدویی از خود منتشر کرد که جنجال را در یوتوب سرازیر کرد. بی بی با علیرضا حقیقی رابطه بسیار خوب داشت و علیرضا حقیقی چندین سال با این خواننده معروف امریکایی دوست بود و بی بی از پسران ایرانی خیلی تعریف کرده بود تا این که علیرضا حقیقی به ایران آمد. چند روز قبل کلیپی از بی بی رکسا در یوتوب جنجال بسیار زیادی به پا کرد او با دوست پسر جدید خودش که آن هم ایرانی بود در ماشین خود در حال حرکت آهنگ می خواند، بی بی به خوبی نشان داده است که به پسر های ایرانی علاقه زیادی دارد.

مراسم گرمی

مراسم گرمی اوارد در سال 2021 برگزار شد، در شهر لس آنجلس امریکا و ویدیو های این برنامه مثل همیشه بسیار پربازدید بود و ابلته بیشترین جنجال یوتوب در بین کاربران این برنامه پیش آمد که نظرات و انتقادات خود را نسبت به کسانی که باید جایزه می گرفتند و یا نباید جایزه می گرفتند بیان کردند.

جنجالی ترین حاشیه های 2021 در آپارات

آپارات سایتی معروف و پر مخاطب است که تمامی فیلم ها و کلیپ ها را پوشش می دهد. در ادامه به جنجالی ترین کلیپ هایی که در سال جدید در آپارات گذاشته شد می پردازیم.

سارا و نیکا

ویدیو سارا و نیکا در آپارت جنجال زیادی بر پا کرد آن ها اذعان داشتند که خودشان هم تعجب کردند که چرا از سریال پایتخت کنار گذاشته شدند و هیچ کار اشتباهی نکرده اند. مردم و بازیگران این سریال هم واکنش نشان دادند اما فایده ای نداشت و تصمیم گرفته شده بود. علت حذف سارا و نیکا این بود که فردی ناشناس به طور پنهانی وقتی آن ها در سوئد در استخر عمومی در حال شنا کردن بودند از آن ها عکس گرفته و همین موضوع برای آن ها دردسر ساز شده است.

همسر میلاد حاتمی

دستگیری میلاد حاتمی بسیار جنجال آفرین شد و انتقال او به ایران با حرف و حدیث های زیادی همراه بود اما موضوعی که به این جنجال اضافه کرد مصاحبه و صحبت های همسر میلاد بود که اذعان داشت میلاد بی گناه است و مردم نباید از او متنفر باشند همچنین او گفت که دست هایی پشت پرده است و میلاد بی گناه است که این حرف ها جنجال بسیاری را به پا کرد.

کارشناس صدا و سیما

همین چند روز پیش بود که کارشناسی در صدا و سیما نظری درباره گرانی مواد غذایی داد و گفت که اگر مرغ و گوشت و میوه گران شده است هیچ اجباری در مصرف آن ها نیست، او در ادامه گفت که توقع ما بالاست و می توانیم مثلا برنج خالی بدون خورشت بخوریم، این اظهار نظر خشم تمامی مردم را برانگیخت و این کلیپ تا به حال جنجال زیادی را در فضای مجازی به پا کرده است.

عکس های جنجالی ترین حاشیه های 2021

سال 2021 با حاشیه های زیادی شروع شد که در ادامه به افرادی که بیشترین حاشیه را با خود به همراه داشتند می پردازیم.

تهران-توکیو

قطعا یکی از جنجالی ترین اتفاقات سال 2021 آهنگ ساسی مانکن بود که با حضور یک بازیگر معروف فیلم های سکسی ضبط و پخش شد و هنوز که هنوزه در فضای مجازی درباره این موضوع بحث می شود.

مهدی طارمی

مهدی طارمی

مهدی طارمی بازیکن ایرانی باشگاه پورتو که بسیار خوب در این تیم جا افتاده است در رقابت های چمپیونزلیگ مقابل تیم یوونتوس و کریستین رونالدو قرار گرفت و موفق شد که در این مسابقه در مرحله رفت بازی ها گل زنی هم بکند اما در بازی برگشت او با شوت کردن توپ بعد از سوت داور و البته اعتراض شدید رونالدو از بازی خارج شد که این اتفاق جنجال زیادی را به پا کرد.

فرهاد مجیدی

استقلال درگیری های بسیار زیادی داشت، هیچ تیمی در چندین سال گذشته به اندازه تیم استقلال سرمربی عوض نکرده بود، بعد از اخراج محمود فکری گزینه های زیادی بر روی میز بود که بالاخره این فرهاد مجیدی بود که به عنوان سرمربی انتخاب شد خیلی ها از این انتخاب خوشحال بودند و خیلی ها هم گفتند که استقلال چون گزینه دیگری نداشت این انتخاب را انجام داد.

لباس ایتالیایی رئیس جمهور

در آخرین جلسه رسمی هیئت دولت هوا بارانی شد و بادی شدی می وزید در همین هنگام بود که وقتی دکتر روحانی رئیس جمهور کشور برای سخنرانی رفتند باد لباس ایشان را بالا برد و برند ایتالیایی لباس دیده شد که این موضوع جنجال بسیاری را در فضای مجازی به پا کرد.

جنجالی ترین حاشیه های 2021 بازیگران ایرانی

تصاویر جنجالی ترین حاشیه های 2021 در فضای مجازی نشان می دهد که بازیگران هم نقش بسزایی در این جنجال ها داشته اند. جنجالی ترین حاشیه های سال گذشته بر می گردد به برخی بازیگران ایرانی که در ادامه به آن ها می پردازیم همچنین شما می توانید جنجالی ترین حاشیه های 2021 بازیگران خارجی را در کانال های مخصوص اینستاگرامی دنبال کنید.

مهناز افشار

مهناز افشار بازیگر محبوب ایرانی که جزء پر طرفدارترین بازیگران ایرانی در اینستاگرام هم است در برنامه جدید پرشین گات تلند حضور یافت و ویدیو هایی از رقصیدن او و گرم گرفتنش با ابی و آرش پخش شد که در نوع خودش جنجال آفرین بود.

بهاره رهنما

بهاره رهنما

بهاره رهنما دیگر بازیگری است که حواشی پیرامون آن جمع شد، بهاره رهنما در مصاحبه ای گفته بود که عده ای از ارازل و اوباش به پیج من آمده اند و به من گفته اند که شبیه فردی هستم که در کلیپ جدید ساسی مانکن می رقصد، بهاره رهنما ادامه داد که من جواب این افراد را دادم طوری که دیگر این طرف ها پیدایشان نشود.

ریحانه پارسا و جنجالی ترین حاشیه های 2021

ریحانه پارسا کسی بود که خودش را با یک فیلم و یک سریال بازی کردن به عنوان بازیگر مطرح کرد اما به یک باره غرق در حاشیه شد و به ترکیه رفت او گفته بود که به خاطر ظاهرش و استایلش خیلی وقت بود که پیشنهاد مدلینگ دریافت کرده بود اما منتظر یک فرصت خوب می گشت که از ایران برود. وی هم اکنون یکی از مدل های اینستاگرام می باشد.

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگری خوب و توانمند است و با برنامه جدید خودش هم رفیق حسابی این روز ها بر سر زبان ها افتاده است اما حواشی پیرامون او را گرفت که از فضای اینستاگرام خارج شد و گفت که دیگر هیچ وقت وارد فضای مجازی نمی شود، جریان از این قرار بود که فیلمی از شهاب حسینی در حال زدن واکسن فایزر در امریکا پخش شد در حالی که ماسکی با برچسب ماری جوآنا زده بود که این وضع او جنجالی را در فضای مجازی به پا کرد.

جنجالی ترین حاشیه های 2021 فوتبالیست ها

فوتبالیست ها همیشه جزء کسانی بوده اند که بیشترین جنجال را داشته اند و حاشیه چیزی است که هیچ وقت از فوتبال جدا نمی شود.

آرمان رمضانی

آرمان رمضانی بازیکن تیم پرسپولیس که فصل قبل او را از سایپا به خدمت گرفتند از همان اول در ترکیب تیم پرسپولیس جا نیفتاد و همین امثال بود که باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که با وجود خرید های جدیدش دیگر احتیاجی به آرمان رمضانی ندارد، همین چند روز پیش بود که آرمان اعلام کرد با باشگاه استقلال به توافق رسیده است که این موضوع جنجال زیادی به پا کرد.

کریستین رونالدو

حرف و حدیث هایی از برگشتن رونالدو به رئال مادرید وجود دارد. رونالدو به دلیل اختلاف با فلورنتینو پرز مدیر باشگاه رئال از این تیم جدا شد و به یوونتوس رفت اما زیاد در آن باشگاه موفق نبود حالا شایعاتی مبنی بر برگشت او وجود دارد که در بین هواداران پر تعداد رئال جنجال زیادی بر پا کرده است.

لیونل مسی

لیونل مسی

لاپورتا مدیر جدید باشگاه بارسلونا شد، لیونل مسی قصد رفتن از بارسلونا را داشت اما چون 1 سال دیگر از قرار دادش باقی مانده بود سران باشگاه او را نگه داشتند حالا در صورتی که همه فکر می کردند رفتن مسی قطعی است با عوض شدن مدیر بارسلونا شرایط تغییر کرده است. اینستاگرام لیونل مسی اطلاعات بیشتری در خصوص این فوتبالیست در اختیار شما قرار می دهد.

جان بوفون

جان لوئیجی بوفون تنها افتخاری که در کارنامه اش ندارد قهرمانی در چمپیونزلیگ است، بعد از این که یوونتوس رونالدو را خرید او خیلی خوشحال شد و گفته بود که مردی را که کلید دروازه چمپیونز در دست اوست را به تیم خود آورده ایم اما با حذف یوونتوس در رقابت های 2021 چمپیونزلیگ بوفون بار دیگر نا امید شد و حالا باید تصمیم به خدا حافظی بگیرد یا 1 سال دیگر هم به امید فتح چمپیونز صبر کند.

سوالات متداول در مورد جنجالی ترین حاشیه های 2021

چه چیزی رفتن ریحانه پارسا را از ایران جنجالی تر کرد؟

وقتی ریحانه پارسا به ترکیه رفت مدتی نگذشت که با پویان مختاری دیده شد آن هم در خانه پویان که این موضوع بسیار جنجال آفرین شد.

چرا شهاب حسینی از فضای مجازی به کلی کنار رفت؟

زیرا فیلمی از شهاب در امریکا در حال زدن واکسن فایزر پخش شد که به او در فضای مجازی حملات زیادی شد و این تصمیم را گرفت.

چرا رفتن آرمان رمضانی به استقلال حاشیه ساز شد؟

زیرا دقیقا بعد از خبری که اعلام شد باشگاه پرسپولیس به آرمان رمضانی گفته است که دیگر به این بازیکن نیازی ندارد او هفته بعد از آن با باشگاه استقلال به توافق رسید.سوالی اضافه کنید

اشتراک گذاری

سلام من سولماز هستم و حدود 6 سال است در زمینه تولید محتوای سایت های کازینویی فعالیت می کنم و علاقه زیادی به تولید محتوای در این زمینه دارم. رشته تحصیلیم در دانشگاه گرافیک بود که هم کار گرافیک انجام می دهم هم در کنارش تولید محتوا میکنم . امیدوارم مطالبی که در زمینه کازینو میزارم به دردتون بخوره.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه