تاثیر کرونا بر بیت کوین

بررسی مهمترین تاثیر کرونا بر بیت کوین

در این مطلب به بررسی تاثیر کرونا بر بیت کوین خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید تا از آخرین اخبار جهان و ارزهای دییجتال با خبر شوید.

 تاثیر کرونا بر بیت کوین و نتایج آن

از آنجا که ویروس کرونا در حال تشدید شدن می باشد، بسیاری از نهادها و سازمان های اقتصادی و تجاری ناگزیر مجبور به بستن بنگاه ها و کارخانه ها و مراکز خرید و فروش خود شده و این امر سبب شده است تا در آینده ی نه چندان شاهد برشکستگی و فروپاشی اقتصادهای بزرگ دنیا باشیم.

در این بین، درحالیکه جهان مجبور به خرید و فروش و انجام معاملات بدون کاغذ و دیجیتالی است، صنعت های کمی وجود دارند که از این مهلکه ی جهانی جان سالم به در خواهند برد. شرکت های فناوری مالی به طور حتم شاهد شیوع و گسترده تر شدن این ویروس شده اند چراکه اکنون زمان درخشش آنها است.

این شرکت ها پتانسیل گسترش و توسعه یافتن را دارند و به دلیل گسترش ویروس کرونا کسب و کار آنها باز شده و توانایی آنها برای کارکرد و کاربرد بیشتر سبب شده تا دیگر با مشاغل و کسب و کارهای کوچک، مجبور به همکاری نباشند. اکنون ارتباط بدون تماس یکی از مهمترین راه ها برای غلبه بر این ویروس بوده است و همین امر سبب شده تا مشاغل و تجارت های الکترونیک در جهان در این قرنطینه ی اجباری رونق بگیرند.

بنابراین، راه حل های بلاک چین، که شامل بانکداری دیجیتال و سیستم ها و درگاه های پرداخت ارزهای دیجیتال شده، مورد توجه همگان قرار گرفته است.  برخلاف بازارهای سهامی، کریپتو در کنترل و مدیریت پیامدهای جمعه های سیاه تالاب گونه، عملکرد بهتری دارد. این امر سبب شده تا قدرت های جهان به ارزهای دیجیتال ترغیب شوند و متوجه تاثیر کرونا بر بیت کوین و دیگر ارزهایی که ممکن است عن قریب به بازار بیایند، بگردند.

این توجه سرمایه داران و دولت های مختلف به ارزهای دیجیتال نشان دهنده ی تاثیر کرونا بر بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی است.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه