ترو یو اس دی

ترو یو اس دی چیست؟

در این مطلب به بررسی یکی از ارزهای دیجیتال به نام ترو یو اس دی یا trueusd coin خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید تا از این ارز دیجیتال بیشتر بدانید.

ترو یو اس دی چیست و گروه آن چه کسانی می باشد؟

این تیم از استانفورد، یوجی برکلی، پالانتیر، و گوگل درست شده است، سازندگان این ارز دیجیتال شامل موسسین آنجل فاند، استانفورد استارت ایکس، و بلاکتاور کاپیتال می باشد. گروه true usd coin چارچوب قانونی برای وام ارزهای دیجیتال با همکاری هیلمر هال و وایت و کیس گسترش داده است، و شبکه ای از سپرده، پیروی، و بانکداری طرفین به وجود آوردند.

ترو یو اس دی

True USD coin

ترو یو اس دی یا trueusd coin کوین ثابت ERC20 بوده که کاملا قرض دادنی است، به صورت قانونی پشتیبانی می شود، و به صورت انتقالی توسط اعتبارهای طرف ثانی تایید می شوند. این ارز دیجیتال از حساب های پولی یا طرف ثانی چندگانه استفاده می کند تا ریسک شراکت در قراردادها را کاهش دهد، و برای دارندگان توکن ها پشتیبانی و حمایت های قانونی بدون نقص را فراهم نماید. True USD coin   اولین سرمایه ی توکن است که در پلتفرم تراست توکن ساخته شده است.

تراست توکن چیست؟

تراست توکن پلتفرمی است که توکن های سرمایه ای برگشت پذیر را می سازد تا شما بتوانید به راحتی در سر تا سر جهان خرید و فروش را انجام دهید. برای مثال، طلا در مقابل توکن ها طلا و دلار در مقابل دلارهای توکن.

چه کسانی می توانند از ارز ترو یو اس دی استفاده کنند؟

ورژن آلفا طراحی شده است تا نیازهای فوری تبدیل کریپتو، مبادله ی کنندگان کریپتو، و شرکت های مالی را بررسی کند.

در ورژن آلفای True USD coin،بازخریدها حداقل به 1000 دلار محدود می شود. هر کسی که در لیست تبادل و تبدیل ارز ثبت شود، می تواند از ارز دیجیتال trueusd coin استفاده کند.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه