ارز دیجیتال ورت کوین

ارز دیجیتال ورت کوین

اگر می خواهید با یکی از بزرگترین کوین های موجود در بازار ارز دیجیتال یعنی ارز دیجیتال ورت کوین آشنا شوید، این مطلب را دنبال کنید. در این مطلب تلاش شده است تا مهمترین ویژگی های این ارز دیجیتال را برای شما دنبال کنندگان ارزهای دیجیتال، بررسی و معرفی شود. با ما همراه باشید.

ورت کوین چیست؟

برای وبسایت خود، “ورتکوین ارز غیر متمرکزی است که توسط کاربران خود در اختیار و متعلق به آنها می باشد”، یک p2p ارز کریپتو در سبک مشابه با بیت کوین و لایت کوین. همانند دو ارز پیشین خود، ورت کوین منحصرا ارز بوده، و استفاده و کاربرد آن اثبات کار است تا توافق های توزیع و تقسیم شده را به دست آورد.

برخلاف دو ارز پیش از خود، هر چند، ورتکوین متعهد است تا جمع آوری و استخراج خود را به صورت عملکردهای غیر متمرکز نگهداری کند، بنابراین برخلاف بسیاری از کوین های PoW، این کوین ASIC پایدار است.

برند خود را با “کوین مردم” ساخته اند، و گروه ورت کوین بر این باور هستند که پایداری بر ASIC ارز دموکراتیک شده و منصفانه تری برای هم کاربر و هم استخراج کننده، به وجود می آورد. در این میان، مسابقات ورت کوین دارای یک کلیک برای استخراج کننده دارد، برنامه ای که قصد دارد تا استخراج بیشتری را برای همگان فراهم نماید.

ورت کوین چگونه کار می کند؟

مهمترین ویژگی چشمگیر ورتکوین این است که این ارز کاملا استخراج کننده ها را از استفاده از سخت افزار ASIC برای استخراج بلاک چین خود ممنوع می کند. این بدان معنا است که ورتکوین ما را به زمان های خوب گذشته باز می گرداند که همگی تنها چیزی که نیاز داشتیم کارت های گرافیکی معقول یا فرآیندهای کامپیوتری برای استفاده از بازی های کامپیوتری، بوده است.

هنگامی که ورتکوین در سال 2014 دوباره به عرصه بازگشت، الگوریتم Scrypt-N را به کار گرفت تا توافق و اجماع نظر PoW را دوباره به دست آورد. از همان زمان، Asic های خاص برای scrypt-n ظاهر و پدیدار شدند، به همین دلیل گروه ورتکوین مجبور شدند تا از اول دوباره شروع به کار کنند.

هنگامی این کار را کردند، الگوریتم لیرا2RE را اختراع کردند، و ورت کوین را در سیزدهم دسامبر سال 2014 برای به روز رسانی نرم افزار مرکزی، فورک کردند.  با توجه به سفته ی لیرا 2 آر ای، الگوریتم جدید اجازه می دهد گروه “حافظه ی استفاده شده و هزینه ی زمان آزاد را تغییر، و به آنها قدرت بیشتری در مقابل ASIC بدهد.”

از زمان اجرای لایه ی لیرا 2 آر ای، گروه این لیرا را به لیرا 2 آر ای وی 2 LYRA2Rev2 با دیگر هارد فورک در دهم اوت سال 2015، ارتقا داد. این به روز رسانی ضروری بود چرا که بات نت 50 درصد شبکه ی قدرت تبدیل و درهم سازی را در دست گرفته بود.

پیش از این، این لیرای جدید از ترفندهایی برای نگهداری استخراج کنندگان ASIC میدان استفاده کرده بود. برای مثال، تنها سخت افزار قابل استخراج یا GPU یا CPU می باشد.

امیدواریم با خواندن این مطلب با ویژگی های ورت کوین و مشخصات این کوین آشنایی لازم را پیدا کرده باشید.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه