بیت شیرز

بیت شیرز چیست؟

اگر می خواهید با یکی از مهمترین ارزهای دیجیتال یعنی بیت شیرز آشنا شوید، بهتر است این مطلب را دنبال کنید. این مطلب برای مبتدیان ارز دیجیتال نوشته شده است. با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال بیت شیرز چیست؟

بیت شیرز با علامت اختصاری BTS، که پیشتر به فوتوشیرز یا PTS معروف بوده است، ارزش صنعتی “سهام کریپتو” بوده، و همچنین دفتر توزیع و شبکه مبتنی بر الگوریتم نمایندگی سپرده ی ثابت است. این ارز دیجیتال در سال 2014 توسط نظریه ی دان لاریمر موسس استیمیت، EOS، و کریپتونومکس، ساخته شد.

بیتشیرز مبتنی بر گرافن است، یک اوپن سورس C++ بلاک چین اصلاح شده، که به عنوان مکانیزم موافق عمل می کند. گرافن توسط پروژه های متنوع دیگری استفاده می شود، پروژه هایی مانند STEEMIT.COM (رددیت غیر متمرکز، پلتفرم بلاگ)، و PEERPLAYS.COM (سایت بازی و توکن PPY) فواید دنیای واقعی را تعیین و مشخص می کنند.

بیت شیرز بیشتر به عنوان سهام به جای “ارز” عمل می کند چرا که توکن های BTS به عنوان وثیقه برای خدمات مالی غیر متمرکز متنوع استفاده می شود، خدماتی مانند قراردادهای هوشمند، تبدیل های غیر متمرکز، بانکداری، تولید ارز تقلبی، و ریل ارز.

جزئیات اساسی بیت شیرز

 

الگوریتم توافق عام: نمایندگی سپرده ی ثابت

زمان بلاک: 1.5 ثانیه به صورت متوسط، 3 ثانیه به صورت حداکثر،  کمتر از ~1.5 ثانیه برای 99.9 درصد ثبات بدون تغییر.

هدیه ی بلاک: 1 بیتشیرز (از استخر رزرو شده)

خدمات مالی پیشنهادی بیتشیرز

بیتشیرز با بانک ها با صدور وثیقه بازار ثابت و دارایی های بیت ثابت رقابت می کند (همچنین به دارایی بیت ثابت کوین های هوشمند نیز می گویند).

این بدان معنی است که دارایی ای مبتنی بر کریپتو دارایی های دنیای واقعی را دنبال می کند مانند دلار آمریکا که “دارایی بیت” را به عنوان bitUSD معرفی کرده است. این دنبال کردن های حرکت های دلار با جمع کردن منابع مختلف داده ها می باشد که توسط جامعه ی بیت شیرز جمع آوری شده است.

این توکن کوین هوشمند همیشه حداقل 200 درصد یا بیشتر ارزش خود را ارزش مرکزی بیتشیرز به دست آورده، که می تواند در هر زمانی تبدیل شود، چراکه وثیقه در قرارداد هوشمند مبتنی بر کنترل و مدیریت بلاک چین است.

چیزی که باعث شده این پلتفرم خاص و منحصر به فرد شود آن است که از ریسک شراکت عاری است و هنوز وام را با وثیقه پشتیبانی می کند. این کار با اجازه دادن به شبکه برای وثیقه ی مطمئن و تنظیمات اجرایی حاصل می شود.

اهداف قیمت ثابت کوین های هوشمند (دارایی های بیت):

1.قیمت ثابت قابل پیش بینی با کاهش نوسانات

2.یک راه حل نسبتا قابل اعتماد برای پیش بینی ارزش توکن در آینده

3.یک واحد حساب متمایز از دارایی ها با سود یا زیان سرمایه ( که باعث افزایش بدهی مالیاتی شده است)

4.خرید و فروش برخلاف بازارهای ارز دیجیتال بی ثبات و عملکرد پول

دارایی ثابت بازار بیتشیرز می تواند به عنوان قرارداد بین خریدار دارایی که دنبال ثابت قیمت است و فروشنده ای که دنبال حرکت قیمت bts می باشد، منعقد گردد.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص بیت شیرز برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه