پرایوسی کوین چیست

پرایوسی کوین (Privacy Coins) گزینه جذاب برای شرط بندی

پرایوسی کوین ( Privacy Coins ) چیست؟

آیا میدانید پرایوسی کوین چیست و چگونی کار میکند ؟پرایوسی کوین ها ( Privacy Coins ) ارزهای دیجیتالی هستند که در مخفی نگه داشتن شما و تراکنش شما تخصص دارند.

گرچه رسانه ها ارز رمزنگاری شده را به عنوان یک ارز وب ناشناس نشان می دهند ، اما در واقع کاملاً واضح است. اکثر شبکه های بلاکچین ( blockchain ) هرگونه تراکنش و تعادل کیف پول ( wallet ) را به صورت عمومی پخش می کنند ، بنابراین ردیابی فعالیت مالی شخصی چندان دشوار نیست.

پرایوسی کوین چیست

پرایوسی کوین ( Privacy Coins ) بر نگه داشتن تراکنش‌های ناشناس و غیرقابل کنترل تمرکز می کنند. ناشناس بودن، هویت شما را از کیف پول ( wallet ) و معاملات خاص خود جدا می کند در حالی که عدم ردیابی مانع از ورود احزاب خارج از فعالیت های بلاکچین ( blockchain ) شما می شود. آنها این کار را در فرآیندی به نام تحلیل زنجیره ای انجام می دهند.

آنالیز زنجیره ای کار ساده‌ای‌ نیست ، اما چندین شرکت‌های زیادی در این حوزه تخصص دارند ، این شرکت‌ها به قصد پرداخت پول های بزرگ به این کار می‌پردازند. اغلب ، این یک بازی مداوم موش و گربه بین پرایوسی کوین (Privacy Coins) و نرم افزاری است که سعی در نظارت بر آنها دارد.

پرایوسی کوین ( Privacy Coins ) چگونه کار می کند؟

پرایوسی کوین ( Privacy Coins ) در تاکتیک هایی که برای محافظت از هویت شما استفاده می کنند متفاوت است. اغلب آنها ترکیبی از استراتژی های مختلف را پیاده سازی می کنند. بیایید برخی از محبوب ترین آنها را بررسی کنیم.

با این حال برخی از ارزهای رمزنگاری شده دارای تاکتیکهای پیچیده تری هستند.

به عنوان مثال ، ارز دیجیتال مونرو پروتکل آدرس مخفی دو کلید ( DKSAP ) را پیاده سازی می کند. پروتکل به کلیه دارندگان کیف پول ( wallet ) یک کلید مشاهده خصوصی ، کلید هزینه شخصی و یک آدرس گیرنده می دهد.

پرایوسی کوین چیست

شما رمز را با استفاده از کلید هزینه ارسال می کنید و تراکنش ورودی را با کلید مشاهده نمایش می دهید. اگرچه آدرس گیرنده شما عمومی است ، وجوهی که از هر فرستنده دریافت می کنید به یک آدرس جداگانه و منحصر به فرد بلاکچین ( blockchain ) می روند. فقط فرستنده و گیرنده در هر تراکنش مقصد نهایی صندوق را می دانند.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه