ترک میز بازی پوکر

اموزش مهارت ترک میز بازی پوکر

ایا ترک میز پوکر مهارت است؟

این نوشته به قلم رابرت وولی است .در هفته گذشته مشغول پوکر بازی انلاین بودم و در زمان دو ساعت از بازی حدود 240 دلار سود داشتم و دست اخری که مشغول ان بودم خیلی خوب داشت پیش میرفت. با این حال قبل از اینکه از سایت خارج شوم دست بعدی شروع شد و با کارت های ای و کیو را در دستم داشتم.

شکل خلاصه…

به  شکل خلاصه در کل این دست جفت بالا با کارت بالا ساخته بودم.و لی بازکنان مقبلم که جفتی پایین تر داشت 80 دلار را از دست دادم.اگر در زمانی که باید بازی را تمام میکردم داستان جوری دیگری بود. اگر حتی دست اخر را هم بدون دیدن کارت هایم که سیستم برای گذاشته بود فول میکردم باز برایم مفید بود.

البته این بدترین باخت در اینگونه شرایط نیست. بعضی اوقات فقط به خاطر همان دست اخر تمام سود و سرمایه اولیه را دادم و باختم که ضرر زیادی متحمل شدم. اما زمان زیادی میشود که پور بازی می کنید مطئننا چنین تجربه داشتید.

کلیشه ای در واقعیت

شاید این کاملا کلیشه باشد ولی در واقع همین گونه است که بدانید چه زمان کارت های خودتان را نگه دارید و چه زمانی ان را فولد کنید .باید بدانید در چه زمانی بازی را رها کرده و فرار را ترییج دهید. همانگونه که تامی انجلو گفته است (ول کردن بازی خود یک مهارت است)

ترک میز بازی پوکر

پوکر

انجلو همچنین در کتابش نشانه های پوکر در صفحه 8 این کتاب در مود این موضوع صحبت می کند و او می نویسد موفقیت در بازی پوکر درست انجام دادن یک سری از کار هاست که نسبت به حریفان به دست می اید. یکی از این ها تصمیم به موقع خارج شدن از بازی در وقت مناسب است.اگر شما در زمان مناسب از پای میز بلند شوید و خارج شوید و دیگر حریفان این کار را انجام ندهند و از مهارت ترک میز بازی شما سود کرده اید.

بهترین زمان ترک میز پوکر

بهترین زمان برای بلند شدن از روی میز چه وقتی است؟ به ندازه (چونه کی و ای ) باز کینیم؟ این سوال کاملا عمومی است مثل خیلی چیز های دیگر (وابسته است) جواب درستی است.بهترین زمان برای خارج شدن از بازی وابسته به عملکرد حسو روحیه و وضعیت بازی دیگر حریفان و شرایط رو کردن کارت ها و ضعیت سرمایه ما موارد لازم برای شما برای دور شما از میز خیلی دلایل دیگر اهمیت دارد و هرکدام در زمان های مختلف متفاوت میشود.

ذکر یک مثال برای فهم بیشتر موضوع درباره ترک میز بازی پوکر

برای مثال اگر قرار شود به عروسی یکی از فامیل های نزیدک خودتان بروید حتما باید خیلی زود از کازینو خارج شوید و به ان مراسم بروید و فاکتور های دیگری که خیلی اهمیت دارد که خود به خود از دست میرود. اگر در این عملکد خود را روبه وی تعداد بازنده به نمایش گذاشته اید. ولی چند باخت داشته اید و اخرین پولی که با می توانید چیپ بخرید پول اجاره خانه است باید بازی را رها کرده و به خانه بروید همین.

یک نکته ی کلیدی درباره ترک میز بازی پوکر

یکی از نکات بسیار خوب که انجلو در این زمان برای ترگ میز گفته است (باید وقتی چنین تصمیم درستی راتا میگیرد درموردش فکر کنید)بعد از اینکه قدرت در تصمیم گیری به دلیل  خستتگی و عدم حوصله یا عصبی شدن کاهش می یابد تصمیم گیری بد شما شروع میشود که برای شما مهلک و مضر است.در هر حال بدتر این گونه است که تصمیم بدی درمود جدا شدن از بازی بگیرید و تصمیم بدتر در مورد بازی است.

اگر با قدرت تصمیم به ترک میز برایتان ایده ال نیست به احتمال بالایی درست فکر کرده اید و زمان مناسب برای خارج شدن از بازی قبل از بد شدن ان است.او نیز توصیه می کند در مورد واقعی که پرسش ترک یا عدم ان از میز برای شما طرح میشود ارائه میشود.

پیروزی یا یک لذت نارسا

وقتی در حال پیروز شدن هستید به حدی میرسید که بنظر شما لذت برد برای شما کمتر از شکنجه باخت میشود و از پای میز بلند میشود و خارج میشوید. و اگر در انجا گیر افتاده اید و علت لذت نبردن گیر کرده ید ترک میز بازی برای شما مشکلی ندارد و وقتی می خواهید لذت ببیرید و برای همین این کا حصله سر بر را جلوگیری کنید همین حالا.

توصیه‌ی نهایی

در اخر توصیه او در مود مهارت تر ک بازی این است که(روزی فهمیدم هر بازی پوکر که با پول نقد بازی انجام میدهم و با خارج شدن تمام میوشد ودر مجموع برای تر ک میز بازی تلاش می کنم. همانطور که از این خاطرات اخر هر دست که بازی میکرد می فهمید من و شما روی این مهارت باید کار بیشتری کنیم.

این مهارت را می توان به یکی از مهم ترین مهارت هایی مبدل کرد که شما را به برد در بازی های بسیار زیادی نزدیک کند. این مهارت را حتما تمرین کنید تا به برد های هرچه بیشتر و بزرگتر برسید.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه