بازی های کریپتویی

بهترین بازی های کریپتویی در سال 2022 که درآمد خوبی را به همراه دارند

امروزه بازی های پولساز بسیاری وجود دارند که افراد می توانند با انجام آن به کسب درآمد بپردازند. بازی های کریپتویی از این دسته می باشند. شاید برای شما این موضوع کمی غیر قابل باور باشد که افراد از طریق بازی کردن به کسب درآمد می پردازند ودرآمد اصلی آن ها از این طریق تامین می شود اما باید بدانید که این موضوع کاملا حقیقتا دارد و از طریق بازی های کریپتویی این کار انجام می شود. در این مقاله قصد داریم به صورت اختصاصی به این موضوع بپردازیم. با ما همراه باشید.

بازی های کریپتویی چگونه است؟

بازی های کریپتویی چگونه است؟

اگر برای شما سوال پیش آمده که بازی های کریپتویی می توند چگونه برای شما درآمد کسب کنند و اصلا به صورت کلی است دسته از بازی ها چگونه هستند، در این قسمت به شما ارائه می دهند. در این قسمت به معرفی بازی های کریپتویی می پردازیم. بازی های کریپتویی دسته بازی هایی هستند که پاداش ها در این بازی به صورت رمز ارز برای شما قرار داده می شود. زمانی که شما این بازی ها را انجام دهید و در آن به کار های مختلف بپردازید، برای شما پاداش و مواردی از این قبیل ارائه می شود که توسط رمز ارز هایی که مانند اتر ارائه می شود.

شما با بازی در این دسته از بازی ها، علاوه بر این که به تفریح می پردازید، به کسب درآمد نیز در کنار آن ها می پردازید که می تواند برای شما بسیار سودمند باشند. در ادامه این مطلب به شما تعدادی از معروف ترین بازی های کریپتویی را ارائه می دهیم که می توانید از این طریق به کسب درآمد بسیار بالایی بپردازید. این بازی ها در تمامی ژانر ها مخصوص بازی قرار دارد و با تمامی سلایق افراد برابر است.

بهترین بازی های کریپتویی 2022 کدامند؟

همان طور که اشاره کردیم، در این قسمت قصد داریم به شما بهترین بازی های کریپتویی را ارائه دهیم. در این دسته از بازی ها شما می توانید با خرید و فروش اقلام داخل بازی و در کنار آن ها ارائه موارد دیگر به کسب درآمد دلاری بپردازید. بازی های کریپتویی برای کامپیوتر و برای تلفن همراه شما وجود دارند که در هر دو صورت می توانید آن ها را انجام دهید.

هش راش

یکی از بهترین بازی هایی که برای انجام آن نیاز به پرداخت هزینه ورودی نیست، بازی هش راش می باشد. این بازی در واقعا بر پایه بلاک چین اتریوم می باشد و افراد بسیاری برای انجام آن شرکت می کنند‌. هش راش را باید با سیستم های کامپیوتری انجام داد. این بازی تا به امروز تعداد افراد بسیاری را در خود داشته و هم چنین یکی از نکات مثبتی که در این بازی ها وجود دارد این است که شما می توانید به راحتی از طریق ماین کردن در این بازی نیز به کسب درآمد بپردازید. برای ورود به هش راش، نیازمند پرداخت هزینه اولیه نیست.

اکسی اینفینیتی

یکی از معروف ترین بازی ها در این دسته بازی اکسی اینفینیتی می باشد که البته می توان گفت این بازی در دسته پر خرج ها نیز قرار می گیرد. بازی اکسی اینفینیتی ترکیبی از بازی کریپتو کیتیز و پوکمون می باشد. شما در این بازی باید موجودات بامزه ای را خلق کرده و سپس آن ها را به فروش برسانید. بلاک چین این بازی اتریون می باشد و از این رو می گوییم که این بازی کمی پر خرج می باشد زیرا برای شروع بازی فرد باید سه اکسی را خریداری کند که قیمت های نسبتا بالایی دارند اما به صورت کلی این بازی می تواند به خوبی برای شما درآمد کسب کند.

سوریر 

در گذشته مخصوصا در بین افرادی که در دهه شصت به دنیا آمده اند، این که کارت هایی با عکس بازیکنان فوتبال را جمع آوری کنند بسیار مرسوم بوده است. در حال حاضر بازی سوریر این کار را به صورت دیجیتال برای شما ارائه داده است. به این صورت که شما این کارت ها را خریداری کرده و یک تیم پنج نفره فوتبال به همراه آن ها می سازید. پس از آن می توانید به فروش و یا خرید کارت های بهتر با رمز ارز اتر اقدام کنید.

چگونه از بازی های کریپتویی کسب درآمد کنیم؟

همان طور که اشاره کردیم، این دسته از بازی ها برای کسب درآمد می باشند و برخی از افراد بازی در این دسته را جزء شغل اصلی خود قرار داده اند. زمانی که شما بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد انتخاب می کنید، در واقع قصد دارید به صورت دلاری به کسب درآمد بپردازید. به این صورت که شما با خرید و فروش امکاناتی که در بازی وجود دارد از طریق رمز ارز ها که بیشتر با اتر انجام می شود، درآمد بسیار خوبی را برای خود کسب می کند. شما این رمز ارز ها را بازی استخراج کرده و در کیف پول دیجیتال خود قرار می دهید تا پس از فروش وجهه نقد آن در حساب بانکی شما قرار بگیرد.

جوایز بازی های کریپتویی چیست؟

جوایز بازی های کریپتویی چیست؟

همان طور در ابتدا به این موضوع اشاره کردیم، این بازی ها جوایزی را برای شما عزیزان ترتیب می دهند که شما می توانید با گرفتن این دسته از جوایز ها و تبدیل آن ها به وجه نقد درآمد خوبی را برای خود داشته باشید. جوایزی که این بازی ها برای شما ارائه می دهند، یا به صورت خالص اتر است و یا به صورت امکاناتی مانند انواع الماس ها و توکن ها می باشد که شما می توانید آن را به افراد دیگر بفروشید که در حالت عادی این توکن ها به صورت رایگان برای شما قرار نمی گیرند و باید حتما برای داشتن آن ها از اتر های خود خرج کنید.

بازی های کریپتویی چه شرایطی دارند؟

تقریبا می توان گفت هر چیزی را که در تکنولوژی قرار دهید، برای استفاده از آن نیازمند شرایط خاصی می باشید. بازی های کریپتویی جدید و یا قدیمی نیز دارای شرایط خاصی هستند. به این صورت که شما ابتدا باید توسط کیف پول خود احراز هویت شوید، پس از آن باید قوانین بازی را بدانید. شما به هیچ عنوان نمی توانید سر این بازی کلاه بگذارید زیرا امنیت این بازی بسیار بالا است تا رمز ارز های بی مورد از بین نرود. به همین دلیل است که باید شرایط و قوانین این بازی کاملا رعایت کرد تا بتوان به کسب درآمد بسیار خوبی رسید.

آیا بازی های کریپتویی نیاز به سرمایه اولیه دارند؟

بازی های کریپتویی رایگان بدون نیاز به سرمایه اولیه هستند. یعنی شما به راحتی وارد بازی شده و سپس بدون پرداخت هزینه ای شروع به بازی می کنید. اما دسته ای از این بازی ها وجود دارند که نیازمند سرمایه اولیه هستند. یعنی شما برای شروع بازی باید مواردی را خریداری کنید. البته که این دسته از بازی ها هزینه بیشتری را برای شما به وجود می آورد اما مورد بسیار خوبی برای سرما گذاری می باشند.

برای دریافت پاداش بازی های کریپتویی باید چه کار کنیم؟

برای دریافت پاداش بازی های کریپتویی باید چه کار کنیم؟

برای این که بتوانید پاداش های مربوط به بازی ها را دریافت کنید، همان طور که می دانید این پاداش ها به صورت رمز ارز می باشد، پس شما نیازمند به یک کیف پول الکترونیکی می باشید تا بتوانید این پاداش ها را دریافت کنید. رمز ارز ها در هیچ جایی به جزء کیف پول الکترونیکی قرار نمی گیرند و شما حتما باید قبل از این که این دسته از بازی ها را نصب کرده و اقدام به انجام آن ها بکنید، این کیف پول را نصب کنید و سپس آن را با بازی خود یکی کنید و هم چنین از امنیت آن ها نیز خیالتان کاملا جمع باشد. بازی های کریپتویی بر پایه بلاک چین است که در ادامه اختصاصی تر به این موضوع می پردازیم.

کدام بازی های کریپتویی بیت کوین پاداش می دهند؟

در عنوان های قبلی به این موضوع اشاره کردیم که بیشتر بازی های کریپتویی به صورت اتر برای شما پاداش هایی را به همراه دارد. اما باید به شما این موضوع را نیز ارائه بدهیم که می توانید بازی هایی را انجام دهید و پاداش هایی به صورت بیت کوین دریافت کنید. به دلیل بالا بودن قیمت جهانی بیت کوین، معمولا تعداد این بازی ها کمتر از بازی های با رمز ارز اتر بوده و هم چنین کمی سخت تر از بازی های قبل به شما پاداش ارائه می شود. بازی هایی مانند Bitcoin Solitaire و Bitcoin Bounce در این دسته قرار می گیرند.

بهترین کیف پول ها برای بازی های کریپتویی کدامند؟

همان طور که اشاره شد، شما برای این که بتوانید پاداش های خود را از این بازی ها دریافت کنید، باید کیف پول دیجیتال مخصوص به خود را داشته باشید. کیف پول ها نقش بسیار مهمی را در نگهداری رمز ارز های شما ایفا می کنند. این دسته از اپلیکیشن ها باید کاملا امن باشند. پس نمی توان به سادگی کیف پولی را انتخاب کرد و در این زمینه باید بسیار تحقیق کرد. کیف پول هایی نظیره Exodus، Trust، Coinomi، blockchain، Electrum، Magnum، Atomic دسته کیف پول هایی هستند که در جهان افراد بسیاری از آن ها استفاده می کنند.

تفاوت بازی های کریپتویی با بازی های بلاکچین چیست؟

تفاوت بازی های کریپتویی با بازی های بلاکچین چیست؟

اگر نمی دانید بلاک چین چیست، باید بگوییم که بلاک چین یک دسته کد می باشد که پشت سر هم قرار گرفته اند و سختی این کد ها باعث می شود تا هک شدن آن ها تقریبا غیر ممکن باشد. تفاوتی بین بازی های کریپتویی و بازی های بلاکچین وجود ندارد زیرا تمامی پایه های بازی های کریپتویی از بلاکچین تشکیل شده اند تا افراد بتوانند در یک محیطی امن بازی های خود را انجام دهند و به کسب درآمد بپردازند.

آموزش بازی های کریپتویی

توصیه می شود که حتما قبل از این که بازی های کریپتویی را انجام دهید، آموزش آن ها را مشاهده کنید. اگر این بازی ها را به درستی انجام ندهید، علاوه بر این که برای شما کسب درآمد نمی شود، باعث می شود تا رمز ارز های خود را از دست بدهید و به صورت کلی این بازی برای شما به خوبی پیش نمی رود. برای مشاهده کردن آموزش های مربوط به بازی های کریپتویی، می توانید از انواع سایت های معتبر که به صورت کتبی یا ویدیویی این بازی ها را قرار داده اند استفاده کنید.

درآمد دلاری از طریق بازی های کریپتویی چگونه است؟

از ابتدا این مقاله به این موضوع اشاره کردیم که شما می توانید از طریق این بازی به کسب درآمد دلاری بپردازید. حال اگر برای شما این سوال پیش می آید که گونه این موضوع ممکن است؟ باید بگوییم که شما از طریق این بازی ها به کسب امکاناتی می پردازید که توسط رمز ارز اتر انجام می شود. پایه فروش رمز ارز اتر دلار می باشد. البته که رمز ارز های دیگر نیز در این زمینه وجود دارد که باید آن ها را نیز مد نظر داشت که تمامی آن ها بر پایه دلار می باشند و به همین دلیل است که شما می توانید به کسب درآمد دلاری بپردازید.

پر درآمد ترین بازی های کریپتویی کدامند؟

بازی های کریپتویی تعداد بسیار زیادی برای خود دارند اما از بین آن ها بازی هایی که در عنوان های قبلی به آن ها اشاره کردیم، جزء دسته بازی هایی بسیار پر درآمد کریپتویی می باشند که شما می توانید آن ها را به راحتی انجام دهید.

چگونه می توان این گیم ها را دانلود کرد؟

چگونه می توان این گیم ها را دانلود کرد؟

کافیست تنها به سایت های معتبر مراجعه کرده و از طریق آن ها این دسته از بازی ها را دانلود کنید. هم چنین می توانید از گوگل پلی و یا از اپل استور نیز به راحتی این بازی را برای تلفن همراه خود دانلود کنید.

سوالات متداول

 1. بازی های کریپتویی اندروید برای دانلود قرار دارند؟

  بازی های کریپتویی برای اندروید، کامپیتور و ios وجود دارند.

 2. آیا بازی های کریپتویی بدون سرمایه نیز می تواند انجام بگیرد؟

  تعداد بسیاری از این دسته بازی ها وجود دارند که می توان بدون سرمایه اولیه انجام شود.

 3. چگونه می توان به دانلود بازی های کریپتویی پرداخت؟

  به راحتی از تمامی سایت های معتبر می توانید این بازی را ها را انجام دهید.

 4. آیا می توان این بازی ها را آموزش دید؟

  سایت های بسیاری وجود دارند که به آموزش این دسته از بازی می پردازند.

اشتراک گذاری

سلام من سولماز هستم و حدود 6 سال است در زمینه تولید محتوای سایت های کازینویی فعالیت می کنم و علاقه زیادی به تولید محتوای در این زمینه دارم. رشته تحصیلیم در دانشگاه گرافیک بود که هم کار گرافیک انجام می دهم هم در کنارش تولید محتوا میکنم . امیدوارم مطالبی که در زمینه کازینو میزارم به دردتون بخوره.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه