بازی مافیا تاس

بازی مافیا تاس پاسور با سود های میلوینی و باور نکردنی

بازی مافیا تاس یک بازی سرگرم کننده و بسیار ساده می باشد که می توانید تنها با داشتن تعدادی تاس آن را انجام دهید. این بازی از جمله بازی های دورهمی مناسب برای جمع خانواده و دوستان می باشد. بازیکنان در این بازی در تلاشند تا زودتر تاس های خود را تمام کرده و برنده نهایی این بازی هیجان انگیز شوند. در این بازی شانس هر بازیکن در برنده یا بازنده شدن آن تاثیر دارد. برای شروع بازی ابتدا باید برای هر بازیکن 5 عدد تاس داشته باشیم، یعنی اگر 3 نفر می خواهند این بازی را انجام دهند باید برای آن ها حداقل 15 عدد تاس داشته باشیم. در ادامه به آموزش بازی مافیا تاس و آموزش روش بازی مافیا تاس می پردازیم.

  • به راحتی و با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” به سایت شرط بندی با ضریب بالا هدایت خواهید شد.
قوانین مافیا تاس

قوانین مافیا تاس

بازی مافیا تاس از جمله بازی های ساده و سرگرم کننده است که قوانین و دستور العمل سختی ندارد و همه افراد می توانند آن را بازی کنند. این بازی محدودیت سنی ندارد و بازیکنان می توانند در هر سنی از انجام این بازی جذاب لذت ببرند. این بازی نیاز به 2 الی 8 بازیکن برای انجام شدن دارد، که یعنی این بازی یک بازی گروهی است و نمی توانید آن را به تنهایی انجام دهید. برای انجام این بازی هر بازیکن نیازمند به 5 عدد تاس می باشد، پس می توان گفت برای این بازی برای 5 بازیکن نیازمند به 25 عدد تاس هستیم. برای مشخص کردن شروع کننده بازی مافیا تاس ابتدا همه بازیکنان 2 عدد از تاس های خود را می ریزند و بازیکنی که امتیاز بالاتری کسب کرده است بازی را شروع خواهد کرد. در ابتدا این بازی برای هر بازیکن یک مقدار امتیاز مشخص و برابری باید نوشته شود. بازیکنان باید تصمیم بگیرند و یک مقدار امتیاز مشخص را انتخاب کنند. به عنوان مثال بازیکنان تصمیم می گیرند تا برای هر نفر 40 امتیاز مشخص کنند، پس هر بازیکن در ابتدا بازی دارای 40 امتیاز می باشد. همچنین بازیکنان در اول بازی تعدادی دور مشخص می کنند تا پس از انجام آن تعداد دور از بازی، بازی به اتمام برسد.

این بازی به این گونه است که بازیکن اول همه تاس های خود را می ریزد و اگر در بین تاس های او عدد 6 ظاهر شود، آن بازیکن می بایست آن تاس خود را که عدد 6 بر روی آن ظاهر شده است، به نفر بعد خود بدهد. همچنین اگر بازیکن در بین تاس های خود تاسی با عدد 1 داشته باشد باید آن تاس را از بازی بیرون بیاندازد. بعد از انجام این کارت ها نوبت به نفر بعدی می رسد تا تاس های خود را بریزد. این بازیکن نیز باید هر 5 تاس خود ( به اضافه تاس هایی که از بازیکن قبل خود گرفته است) را بریزد و اگر در بین تاس هایش عدد 6 ظاهر شد این تاس را به فرد بازیکن بعد از خود بدهد و اگر در بین تاس هایی که ریخته است عدد 1 آمده باشد آن تاس را از بازی بیرون می اندازد.

به همین روال بازی مافیا تاس ادامه پیدا می کند تا بالاخره یکی از افراد شرکت کننده در بازی بتواند تاس های خود را تمام کند. بعد از اینکه یکی از بازیکنان توانست تاس های خود را تمام کند، بازیکنانی که نتوانستند تاس های خود را تمام کنند باید دوباره تاس بریزند و مجموع آن امتیاز ها را از امتیازی که در اول باز دریافت کرده اند کم کنند، یعنی به گونه ای این امتیاز ها برای آن ها منفی خواهد بود و باید از امتیازی که در اول بازی کسب کرده اند آن را کم کنند. باید توجه داشته باشید به اندازه امتیاز های کم شده از بازیکنانی که نتوانسته اند تاس های خود را تمام کننده، به فردی که توانسته است تاس های خود را زودتر از بقیه بازیکن تمام کند اضافه می شود. بازیکنی که همه امتیاز های خود را از دست بدهد از بازی بیرون می رود و بازی را می بازد و بازیکنی که بعد از تمام شدن تمام دور های مشخص شده در اول بازی امتیاز بیشتری داشته باشد برنده بازی خواهد بود.

این بازی چه قوانینی دارد؟

این بازی چه قوانینی دارد؟

در این بازی بازیکنان باید تلاش کنند تا تاس های خود را زودتر از بقیه بازیکنان تمام کنند و بازیکنی که بتواند همه تاس های خود را زودتر از بقیه بازیکنان تمام کند برنده آن دور از بازی می شود. در انتها بازیکنان باید به اندازه تعداد دور مشخص شده در اول بازی این بازی را ادامه دهند و پس از تمام کردن آن تعداد دور هر بازیکنی که نسبت به بقیه افراد حاضر در بازی امتیاز بیشتری داشته باشد برنده اصلی بازی است. باید توجه کنید که هر بازیکنی که امتیازش به عدد 0 برسد از بازی اخراج می شود و می بازد. از جمله قوانین مافیا تاس می توان به این اشاره کرد که این بازی را 2 الی 8 بازیکن می توانند انجام دهد و نمی توان بازی مافیا تاس را به تنهایی بازی کرد.

بازی مافیا تاس امکان دانلود دارد؟

بازی مافیا تاس امکان دانلود دارد؟

علاقه مندان به این بازی زیبا و ساده می توانند با جستجو کردن نام این بازی، آن را دانلود کنند و از بازی کردن با آن لذت ببرند.

مهم ترین ترفند های بازی مافیا تاس کدامند؟

مهم ترین ترفند های بازی مافیا تاس کدامند؟

این بازی یک بازی با استفاده از تاس است که در آن بازیکنان باید سعی کنند تاس های خود را در نوبت خود به شکل عدد 6 یا 1 درآورند تا زودتر از بقیه بازیکنان تاس های خود را تمام کنند و برنده بازی مافیا تاس شوند.

تعداد نفرات لازم برای این بازی چند نفر است؟

برای انجام بازی مافیا تاس به حداقل 2 بازیکن نیاز دارید. در قوانین بازی مافیا تاس گفته شده است که این بازی را 2 الی 8 بازیکن می توانند انجام دهند.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. آیا بازی مافیا تاس را می توان به صورت تکی بازی کرد؟

    بازی مافیا تاس حداقل نیاز به 2 شرکت کننده دارد، پس نمی توانید آن را به صورت انفرادی بازی کنید.

  2. چگونه بازی مافیا تاس را دانلود کنیم؟

    شما برای دانلود بازی مافیا تاس کافی است تا نام این بازی را در مرورگر خود جست و جو کرده و از یکی از سایت های پیشنهادی آن را دانلود کنید.

  3. آوردن عدد 6 در بازی مافیا تاس به چه معنی است؟

    آوردن عدد 6 در این بازی به این معنی است که بازیکنی که تاس عدد 6 را آورده است باید تاس خود را به بازیکن بعد از خود بدهد.


اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه