تری آوف کایند

بررسی دست تری آوف کایند در پوکر

اگر شما به بازی های کارتی و فکری علاقه دارید پس حتما با بازی پوکر آشناییتی نسبی هم دارید. بازی پوکر یکی از محبوب ترین بازی ها در سطح جهان به شمار می رود و معمولا افراد در هر کشور و ایالتی با این بازی آشنا هستند. همانطور که می دانید هر بازی قوانین و اصول خود را دارد که لازم است آن را رعایت کنید. در این مقاله به تری آوف کایند در بازی پوکر خواهیم پرداخت.

نظور از تری آوف کایند در پوکر چیست؟

منظور از تری آوف کایند در پوکر چیست؟

بازی پوکر جزو آن دسته از بازی هایی است که حتما باید با اطلاعات درست و دقیق وارد بازی شوید، درست است که کارت ها به صورت شانسی پخش می شوند اما نمی توانید به صورت شانسی بازی کنید بلکه باید با دانستن اینکه هر کارت چه کارایی دارد و چه کاری می کند بازی را آغاز کنید.

همانطور که هر بازی قانون و ها و اصول و مرحله هایی دارد در این قسمت به تری آوف کایند در بازی پوکر اشاره خواهیم کرد، که اگر به این قسمت در بازی رسیدید چه امتیازاتی دریافت می کنید. تری آوف کایند یکی از دست های محبوب بازی پوکر است که در مراحلی از بازی باعث می شود که شما برنده واقعی این بازی باشید.

بگذارید مثالی در این باره برایتان ذکر کنیم تا این مسئله ملموس تر باشد. فرض کنید در حال انجام بازی هستید و کارت ها پخش شده است و کاملا به صورت شانسی کارت هایی در دست شما قرار دارد، حال شما باید کارت های خود را دسته بندی کنید مثلا اگر شما سه کارت با عدد 3،3،3 داشته باشید و رقیب شما سه کارت با عدد های 5،5،5، داشته باشد شما امتیاز این بخش را از دست داده اید، و اما برعکس اگر تعداد عدد کارت های ردیف شده شما از شخص دیگر بیشتر باشید شما برنده هستید.

به عنوان مثلا ارزش عدد 8،7،6 بیشتر از کارت هایی است که عدد های 5،4،3 را دارد. به طور خلاصه اگر موفق شوید و شانس با شما یار باشد و ردیفی با عدد های بالایی را داشته باشید می توانید با اختلاف امتیاز زیادی برنده باشید و از آنجایی که از توضیحات بر می آید در رتبه بندی های دست های پوکر معمولا برنده کسی است که ردیف هایی با ارزش بیشتر و عدد بزرگتری را داشته باشد.

تری آوف کایند چه رتبه ای در میان دست های پوکر دارد؟

تری آوف کایند معمولا رتبه ای زیادی در میان بازی های پوکر دارد که به صورت های مختلف صورت می گیرد. در ابتدای کار همانطور که توضیح داده شد لازم است که شما با بازی و کارت ها به خوبی آشناییت داشته باشید تا بتوانید ردیف ها و ترکیب های خوبی را جور کرده و بازی کنید.

تعداد کارت ها در دست تری آوف کایند در پوکر چقدر است؟

همانطور که از اسم آن پیداست تعداد کارت های ردیف شده شما باید 3 عدد باشد، یعنی شما باید 3 کارت با عدد های ردیف شده مثل 5،5،5 یا 8،7،6 داشته باشید که اگر شانس با شما یار باشد و ارزش کارت های شما از رقبا بیشتر باشد امتیاز این بخش را به دست آورده اید.

آموزش three of kind در پوکر

آموزی تری آوف کایند در پوکر بسیار ساده است و در بخش آغازین آموزش داده شد. نکته مهمی که وجود دارد این است جتی اگر دست شما بد باشد باید به خوبی فکر کرده تا در چه جایی از چه کارتی استفاده کنید. همچنین برای یادگیری و مقایسه انواع دست های پوکر به ترتیب امتیاز، باید حتما تمامی آموزش های این بازی را دیده باشید و این آموزش ها را می توانید به صورت دقیق از گوگل دریافت کنید.

این دست از بازی چه قوانینی دارد؟

این دست از بازی تنها قانونی که دارد این است که حتما باید کارت های شما بصورت ردیفی باشد و یا عدد های آن ها همسان باشد مثلا کارت های 9،7،6 ردیف نیستند و قابل قبول نیست.

سوالات متداول

  1. نام دیگر تری آوف کایند چیست؟

    معمولا به تری آوف کایند سه خال هم گفته می شود.

  2. برای بازی و حرفه ای بودن در بازی پوکر و قسمت تری آوف کایند چه نکته ای قابل توجه است؟

    یکی از نکات مهمی که در بایگانی های پوکر تری آوف کایند وجود دارد این است که با حدس زدن و پیش بینی دقیق دست حریف ردیف های بهتری را درست کنید.

  3. آیا در تری آوف کایند تنها می شود 3 کارت را ردیف کرد؟

    در این بخش از بازی فقط 3 کارت ردیف می شود و امکان کم کردن و یا زیاد کردن آن نیست.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه