آقای گل جام جهانی 2022

مدعیان آقای گل جام جهانی 2022 را بیشتر بشناسید

در هر چهار سال، یک مسابقه بین المللی فوتبال بین تیم های برتر برگزار می شود. در این بازی ها، که یکی از مهم ترین مسابقات فوتبال است یک تیم به عنوان قهرمان پیروز می شود. بازیکنانی که در این بازی ها تلاش بسیاری کرده اند نیز مورد حمایت قرار می گیرند و جوایزی به آن ها اهدامی شود. کسی که در مسابقات جام جهانی بتواند بیش ترین گل را وارد دروازه حریف کند به عنوان آقای گل شناخته می شود. در این متن قصد داریم با مدعیان آقای گلی جام جهانی 2022 بیشتر آشنا شوید و حتی می توانید به شرط بندی جام جهانی 2022 بپردازید.

آقای گل جام جهانی 2022 چه کسی می تواند باشد؟

آقای گل جام جهانی 2022 چه کسی می تواند باشد؟

در دنیای فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست. یکی از بهترین اتفاقاتی که در جام جهانی رقم می خورد، گل هایی است که به دروازه حریف می نشیند. این گل ها تا سالیان دراز در خاطر می ماند و فراموش نشدنی است. بسیاری از افراد بزرگ و ستارگان فوتبال برای عنوان” آقای گل” به رقابت می پردازند. برای اولین بار یعنی در جام جهانی 1930، بازیکنی به نام گیلیرمو استابیله که یکی از اعضای تیم آرژانتین بود، توانست لقب آقای گل را به دست آورد. او توانست در 4 بازی تعداد 6 گل را به ثمر برساند. از آن به بعد رسیدن به عنوان آقای گل‌ های تاریخ جام جهانی را یک هدف می دانند.

مدعیان آقای گلی جام جهانی 2022 عضو کدام تیم ها هستند؟

مدعیان آقای گلی جام جهانی 2022 عضو کدام تیم ها هستند؟

مدعیان این عنوان افراد زیادی هستند که به ۵ مدعی آقای گلی جام جهانی ۲۰۲۲ اشاره می کنیم. لیونل مسی اولین کسی است که در ذهن هر کسی خطور می کند. او بار ها خود را در زمین بازی اثبات کرده است. احتمال آن می رود که جام جهانی 2022 که در قطر برگزار خواهد شد، آخرین بازی مسی باشد چرا که این ستاره بزرگ 35 ساله خواهد شد. او تا کنون 7 توپ طلا را به دست آورده است و بزرگ ترین امید آرژانتین در جام جهانی خواهد بود. تیم آرژانتین در تابستان سال گذشته قهرمان کوپا دل ری آمریکا شد. مسی بیش ترین تلاش خود را می کند تا در این رقابت، پیروز شود.

کریم بنزما نفر دوم برای آقای گل شدن است. او قهرمان لالیگا شده است و در 42 بازی توانسته است برای تیم رئال مادرید 42 گل به ثمر برساند. این گلزن مطرح اروپایی تا کنون گل هایی در برابر تیم چلسی و پاری سن ژرمن زده است و توانسته است تیم رئال مادرید را به مرحله نیمه نهایی برساند. او در 16 بازی ملی خود توانسته است 9 گل را وارد دروازه حریف کند.

کریستیانو رونالدو نیز یکی دیگر از افرادی است که صلاحیت آقای گل شدن را دارد. او هم احتمالا آخرین جام جهانی خود را در پیش دارد. او به عنوان بهترین گلزن ملی شناخته می شود. در سال 2021 رونالدو در 14 بازی شرکت کرد و 13 گل را به ثمر رساند. تیم پرتغال پیروزی خود را در گرو تلاش این بازیکن بزرگ می بیند. کیلیان امباپه هم با توجه به موفقیت هایی که در تیم فرانسه داشته است، می تواند به این عنوان دست یابد. او بعد از پله اولین بازیکن زیر 20 سالی بود که توانست در فینال گلزنی کند. هم اکنون امباپه به یکی از بهترین بازیکنان فوتبال تبدیل شده است و ممکن است چهارمین کفش طلای خود را در این مسابقات به دست آورد. هری کین یکی دیگر از مدعیان این مقام است. او یک بازیکن در تیم روسیه است و با توجه به آمار موفقیت های او می توان او را در لیست این افراد اضافه کرد.

عکس مدعیان آقای گلی جام جهانی 2022 را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس مدعیان آقای گلی جام جهانی 2022 را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن تصاویر این افراد باید نام هرکدام از آن ها در مرورگر خود بنویسید و سرچ کنید. این افراد تصاویر بسیار زیادی در اینترنت دارند. اگر پیج اینستاگرام آن ها را داشته باشید می توانیدعکس و فیلم های زیادی را مشاهده نمایید.

آدرس پیج اینستاگرام مدعیان آقای گلی جام جهانی 2022 چیست؟

برای به دست آوردن پیج این بازیکن ها باید وارد اینستاگرام خود شوید و نام هر کدام از آن ها را به انگلیسی نوشته و سرچ کنید. در میان پیج هایی که برای شما پیدا می شود باید پیجی را انتخاب کنید که دارای تیک آبی باشد. اگر تیک آبی نداشت، باید به تعداد دنبال کننده های آن دقت کنید و پیجی که بیش ترین فالوئر را دارد، دنبال کنید.

این بازیکنان در مرحله انتخابی چند گل به ثمر رساندند؟

این بازیکنان در مرحله انتخابی چند گل به ثمر رساندند؟

مسی در یک بازی بین المللی دوستانه با تیم استونی که در مرحله انتخابی بودند، 5 گل زد. او در این مرحله 28 گل را به ثمر رساند. رونالدو در 45 بازی شرکت کرد و 36 گل به ثمر رساند. کیلیان امباپه تعداد 4 گل را در مقابل قزاقستان به ثمر رساند.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. اولین حدس برای آقای گل جام جهانی 2022 کیست؟

    اولین حدس برای رسیدن به این مقام لیونل مسی است.

  2. آقای گل جام جهانی 2022 از کدام تیم ها هستند؟

    تیم های فرانسه، پرتغال، آرژانتین، رئال مادرید و فرانسه و روسیه مدعی هستند که آقای گل در یکی از این تیم ها است.

  3. آقای گل جام جهانی 2022 چگونه مشخص می شود؟

    بعد از فینال بازیکنی که بیش ترین گل را زده باشد را انتخاب می کنند.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه