ندا یاسی

بیوگرافی ندا یاسی | دختر پرحاشیه اینستاگرام

بیوگرافی ندا یاسی

ندا یاسی (به انگلیسی Neda Yasee یا Neda Yasi) که گفته می شود نام اصلی او «مریم ابراهیم قندیل» چهره اینستاگرامی ایرانی است که به واسطه ویدیوها و عکس های عمدتاً لخت و ادبیات تند و بی ادبانه اش در بین کاربران ایرانی شناخته شد. او مدت ها به عنوان یک چهره قبیح بین کاربران ایرانی شناخته میشد که پس از برگزاری لایوها با افراد مختلف و راه اندازی سایت شرط بندی کم کم بین کاربران ایران جا باز کرد؛ اما ندا یاسی واقعا کیست و از کجا آمده است؟

تاریخ و مکان تولد، تحصیلات

تاریخ تولد و مکان تولد ندا یاسی به طور دقیق مشخص نیست. بعضی ها میگویند ندا یاسی متولد 21 بهمن ماه سال 1368 در اربیل عراق میباشد که از پدری کُرد و مادری افغانی به دنیا آمده است.

نام اصلی ندا یاسی مریم ابراهیم قندیل می باشد و به چهار زبان انگلیسی و افغانی و عربی و فارسی مسلط است.
بعضی دیگر می گویند ندا یاسی متولد 1365 در افغانستان است.ندا یاسی فارغ التحصیل کارشناسی مامایی در ایران و کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) پرستاری از کانادا است.

آیا ندا یاسی افغان است؟

ندا یاسی در ماه های اولیه فعالیتش در اینستاگرام به ایرانی ها توهین های زیادی میکرد و با بالیدن به حضورش در کانادا در کنار لهجه خاص او باعث شد تا عده زیادی خیال کنند که ندا یاسی یک دختر افغان است. در حالیکه این ماجرا حقیقت ندارد و او یک عرب ایرانی متولد جنوب است.

خانواده ندا یاسی

ندا یاسی در یک خانواده عرب زبان متولد شده است. او در یکی از لایو های خود اعلام کرد که در یکی از شهرهای کوچک در جنوب ایران متولد شده است و هفت خواهر و برادر دارد. او اشاره کرد که خانواده اش سخت گیر، متعصب و سنتی بوده اند اما ثروت کافی برای خروج او از ایران و تحصیلاتش را داشته اند.

مهاجرت به کانادا

ندا یاسی بعد از اتمام تحصیلاتش در مقطع لیسانس، با دلایل نامشخصی از ایران خارج شد. مدتی در ترکیه و در کمپ پناهندگان زندگی کرد تا بتواند اجازه اقامت در کانادا را به دست بیاورد. او در حال حاضر در شهر تورنتوی کانادا زندگی می کند.

رابطه عاشقانه با Kevin ebra

آنطور که به گوش می رسد، ندا یاسی بعد از خروج از ایران به طور کامل از طرف خانواده اش طرد شد. آشنایی او با یک فرد ایرانی که نام خارجی کوین ابرا (Kevin Ebra) را برای خود انتخاب کرده است، مسیر زندگی او را تغییر داد؛ اما این رابطه عاطفی بعد از مدتی به جدایی ختم شد و وی وارد یک دوره افسردگی و اضطراب شدید شد.

بیوگرافی ندا یاسی

به گفته خود او، طی کردن این دوره افسردگی و گشتن به دنبال راه حلی برای فرار از این وضعیت، او را به حضور در شبکه های اجتماعی و به طور مشخص اینستاگرام سوق داد. او در ابتدا به عنوان مدل آرایشی کار خود را در سایت یوتیوب شروع کرد و سپس به فیس بوک و سپس به اینستاگرام که محل حضور ایرانی ها بود مهاجرت کرد.

تنهایی منجر به خروج از عرف

او که به اعتراف خودش تمامی این سال ها را در تنهایی سپری کرده و به خاطر فرار از خانه از سوی خانواده اش طرد شده شخصیتی بسیار شکننده و ناپایدار دارد و در لایوهای خود دست به اقدامات دور از عرف می زند. ندا که از بیماری روحی جدی رنج می برد گاهی با گریه های ناگهانی و گاهی با ناسزاگویی به مخاطبانش سعی در جلب توجه و جذب مخاطبان میکند.

ندا یاسی از شخصیت های جنجالی اینستاگرام است که چندی پیش لایو مشترکی را هم با امیر تتلو خواننده خارج نشین داشت. لایو جنجالی این دو اینفلوئنسر آنچنان بازدید بالایی پیدا کرد که رکورد شکست.

لایو تتلو و ندا یاسی

این لایو که پر بود از الفاظ رکیک و موضوعات جنسی و غیراخلاقی شاید زمینه ای شد برای بسته شدن صفحه امیر تتلو در اینستاگرام. همانطور که پیشتر در روزیاتو خواندید امیر تتلو با انتشار فراخوانی از دختران جوان زیر سن قانونی درخواست کرده بود که به «حرمسرای» او ملحق شوند که در ادامه بسیاری اقدام به ریپورت کردن صفحه او نمودند و در نهایت صفحه امیر تتلو با چهار میلیون دنبال کننده بسته شد.

لایو ندا یاسی و امیر تتلو

 

محل زندگی ندا یاسی ثابت یا متغیر

او درآمد بالایی از صفحات اینستاگرامی و یوتیوبی اش کسب می کند و می تواند به هر جایی سفر کند، ندا حالا یک پاسپورت قدرتمند دارد و می تواند بدون ویزا به کشورهای زیادی سفر کند، او یک روز در کانادا است، یک روز در ترکیه، یک روز در آلمان و یک روز در انگلستان. البته آنالیز ویدیوها و لایو های او نشان می دهد که ندا در یک خانه ثابت ویدیوهای خود را تولید می کند. به همین دلیل است که ابهامی وجود دارد که کدام درست است.

دلیل رفتار های عجیب

دلیل رفتارهای امثال ندا فقط یک چیز است: شهرت و دیده شدن. اگر کارهای عادی انجام دهید کسی متوجه حضور شما نمی شود اما اگر مثل ندا عجیب باشید و رفتارهایی هنجار شکن و غیراخلاقی از خود نشان دهید به سرعت مشهور می شوید.

آدم هایی مثل ندا یاسی، بهادر وحشی، سحر تبر و… می دانند که چگونه دیده شوند. آنها دیوانه نیستند بلکه خیلی هم باهوش اند. در عصر امروز شهرت یعنی پول فالوورهای میلیونی یعنی درآمد میلیونی چگونه می توانید میلیون ها دنبال کننده داشته باشید در حالی که هیچ هنر و توانایی خاصی ندارید؟ جواب یک چیز است: هنجار شکنی رفتارهای غیر عادی مسائل جنسی، خصوصا اگر خانم باشید… و در کل کار های دور از عرف. تمام اینها دلیل رفتارهای عجیب این دسته از انسان ها هستند و ارتباطی به ملیت یا قومیت هم ندارد.

پیج اینستاگرام ندا یاسی

او 2 اکانت رسمی اینستاگرام دارد که شمار دنبال کننده های آنها بالای 3 میلیون نفر است. محتوای صفحات ندا یاسی اکثرا جنسی و غیر اخلاقی است. چیزی که ما از مخاطبان سایت خود می خواهیم این است که: از دنبال کردن این افراد خودداری کنید آنها با محتوای بی ارزش خود وقت گرانبهای شما را تلف می کنند و شما با دنبال کردن این افراد برای شان پولسازی می کنید.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه