دوین هانی

دوین هانی قهرمان بلامنازع بوکس در سبک وزن

دوین هانی از جمله ورزشکاران سرشناس و محبوب در رشته ورزشی بوکس و از مبارزان شورای جهانی بوکس می باشد که هم اکنون 23 ساله سن دارد و می تواند سالیان طولانی در این رشته ورزشی در مسابقات مختلف شرکت کند و کارنامه ورزشی خود را پر بار تر کند.

دوین هانی کیست؟

دوین هانی کیست؟

دوین هانی از جمله ورزشکاران مطرح می باشد که در رشته ورزشی بوکس فعالیت دارد. این ورزشکار در تاریخ ۱۷ نوامبر ۱۹۹۸ در ایالت کالیفرنیای کشور آمریکا متولد شده است. این ورزشکار فعالیت حرفه ای خود را طی سال‌های اخیر آغاز کرده است و نتایج خوبی را نیز کسب کرده است. این ورزشکار علاقه مند است که در آینده بتواند در رقابت های معتبر یو اف سی و بلاتور ام ام ای که در زمینه ورزش های رزمی انجام می شود شرکت کند و عنوان قهرمانی این رقابت ها را کسب کند. این ورزشکار تاکنون در خصوص زندگی مشترک خود صحبتی را انجام نداده است اما به نظر می رسد که با توجه به سن خود مجرد می باشد.

 • شما تنها با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” قادر خواهید بود که سایت شرط بندی بوکس با ضریب بالا هدایت شوید.

عکس های دوین هانی را در کجا ببینیم؟

طرفداران این ورزشکار می توانند برای مشاهده عکس ها و فیلم های مبارزات وی به موتور جستجوی گوگل و سایت های مختلف ورزشی مراجعه کنند.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

افراد مختلفی وجود دارند که علاقه ای به حضور در فضای مجازی و برنامه‌های مختلف سرگرمی اجتماعی ندارند ظاهراً Devin Haney نیز از این افراد می باشد که در برنامه اینستاگرام حضور ندارد.

دوین هانی چه افتخاراتی به دست آورده است؟

Devin Haney از ورزشکاران تازه وارد به رقابت های حرفه ای می باشد که تا کنون در رقابت های بسیاری شرکت نکرده است و بنابر این عنوان های بسیاری نیز کسب نکرده است. برای بررسی دقیق تر افتخارات او می توانید به ویکی پیدیا Devin Haney مراجعه کنید.

دوین هانی در چه رشته ای فعالیت دارد؟

Devin Haney از ورزشکاران تازه وارد به رشته ورزشی بوکس می باشد.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

شبکه‌های مختلفی در تلویزیون کشور های اروپایی و آمریکایی و همچنین سایت های مختلفی وجود دارد که مسابقات این مبارز را به صورت زنده پوشش می‌ دهند.

رقیب Devin Haney کیست؟

Devin Haney رقبای مختلفی دارد که از جمله سرشناس ترین آن ها می توان به رایان گارسیا، و اسکار والدز اشاره کرد.

دوین هانی در کدام رده وزنی قرار دارد؟

دوDevin Haney از جمله ورزشکاران حاضر در رده وزنی سبک می باشد که در مسابقات مختلفی در این رده وزنی شرکت کرده است.

سوالات متداول

 1. دوین هانی کیست؟

  از ورزشکاران مطرح و تازه کار رشته ورزشی بوکس می باشد.

 2. دوین هانی در چه تاریخی به دنیا آمده است؟

  این ورزشکار در تاریخ ۱۷ نوامبر ۱۹۹۸ در کشور آمریکا و ایالت کالیفرنیا متولد شده است.

 3. رشته ورزشی دوین هانی چه می باشد؟

  Devin Haney در رشته ورزشی بوکس فعال می باشد. این ورزشکار فعالیت خود را به تازگی در رقابت های حرفه ای بوکس آغاز کرده است.

 4. وزن اختصاصی این ورزشکار چه وزنی است؟

  Devin Haney در سبک وزن فعالیت و مبارزه می کند. این ورزشکار در مسابقات مختلف خود در همین رده وزنی به رقابت با حریفان خود می‌ پردازد.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه