سهراب ام جی

سهراب ام جی | بیوگرافی و حواشی زندگی شخصی سهراب ام جی

سهراب ام جی یکی از خوانندگان معروف در سبک رپ فارسی بشمار می اید که طرفداران زیادی را به سمت خودش جذب کرده است.او در سنین  جوانی خود فعالیت خود را در زمینه موسیقی و مخصوصا خوانندگی و همچنین ترانه نویسی این سبک موسیقی اغاز کرد. اولین البوم او بنام زاخار بود که این البوم را با گروه زدبازی همکاری داشته است.اهنگ دیگری هم بعد از او منتشر شد

نمونه ی این اهنگ ها که بیش از همه مشهور شد معروف به اهنگ پابلو و نیز دروازه است.او میگوید این موسیقی کاملا رپ فارسی می باشد و علاقه زیادی به استفاده از الفاظ رکیک در در کارهای خود دارد که این سبک را کاملا تغییر داده است .

بیوگرافی سهراب ام جی

بیوگرافی سهراب ام جی

سهراب مصطفوی متولد 19 ابان 1364 از تهران است معروف به سهراب ام جی است او فارغ التحصیل لیسانس رشته تبلیغات و روابط عمومی از دانشگاه انگلستان می باشد که اکثرا او را از گروه رپ زد بازی میشناسند.

علاقه به رپ

سهراب در سنین 15 تا 16 سالگی زمانی که محصل در دبیرستان بود با گوش دادن ان زمان به موسیقی های رپ خارجی و مخصوصا امینم به این سبک از موسیقی علاقه پیدا کرده و این دوران گذشت تا تصمیم گرفت که فقط یک شنونده موسیقی نباشد دیری نپاید که مشغول به شعر نوشتن شد که در غالب سبک رپ بود و از طریق بیت های موسیقی رپ امریکایی اولین بار تجربه خوانندگی را بدست اورد

گروه زد بازی

سهراب که در انگلستان مشغول تحصیل بود در سال 83 که تازه 19 سالش شده بود با اعضای گروه زد بازی اشنا شد این اسم را از کلمه بنام زاخاری بازی گرفته بودند . در اصل این گروه با مشارکت سامان ویلسون و مهراد هیدن شکل گرفت و همکاری انها ادامه داشت تا سهراب ام جی نیز به انها اضافه شد و فعالیت خودش را ادامه داد.بعد از اینکه سیاوش جلیلی یا همان سیجل و علیرضا جزایری که همان علیرضا جی جی است با این گروه به عنوان هم خوان اضاف شدند که شکل حرفه ای تری به خودشان گرفته اند.

اولین تک اهنگ و آلبوم

گروه زد بازی در سال 86 فعالبیت خودش را بشتدت افزایش پیدا کرد و روزی یا  هفته ای نبود که انها اثری از خود منتشر نکرده باشند و د همین دوران نزدیک به بیش از 30 اهنگ از خود منتشر کرده اند و همین روند ادامه داشت تا اینکه در بهار 91 البومی بنام زاخار را منتشر کردند.

از هم پاشیدن زد بازی

این گروه مشهور که حالا در بین نوجوانان و جوانان جایگاهی و طرفدار پیدا کرده بود از بعد از دستگیر شدن سامان ویلسون و بعد از ان داشتن اختلاف بین اعضاء اصلی گروه به دو گروه دیگیر تبدیل شد و بعد از مدتی کاملا منحل شد و اکثر انها بصورت انفرادی کار خود را ادامه داند که دیگر طرفدارانشان به انا زیاد امید نداشتند.

سهراب و ازدواج

سهراب در سال 1392 با همسرش خانمی بنام پارلا ازدواج کرده است و اکنون نیز صاحب یک فرزند هم هستند.

نوازندگی تخصصی

سهراب علاقه زیادی نیز به نوازندی داشت و همزمان در دوران تحصیلش این هنر را ادامه می داد او در نوازندگی با پیانو و نیز سه تار را به صورت حرفه ای را دارد و تبحر خاصی در ان ها دارد و همیشه میگود از کارهای استاد شهرام ناظری خوشم می اید و همیشه دوست  دارم که کارهای او را دنبال کنم .

اینستاگرام سهراب ام جی

رابطه سهراب و ورزش چگونه است؟

سهراب از کودکی نیز به ورزش علاقه مند بوده است و چند سالی میشود به شکل حرفه ای تر وارد ورزش رزمی وینگ چون شده است اکه از زیر شاخه های رشته کونگ فو نیز محسوب میشود .

شغل خانوادگی این رپر چیست؟

همانطور که گفته شد او به ورزش و ورزش کردن علاقه زیادی  دارد که به غیر خوانندگی در فروش تجهیزات پزشکی فعالیت می کند و بهمراه خانواده یک  شرکت با این رابطه تاسیس کرده اند  و بهمراه یکدیگر ان را اداره میکنند و او فقط یک خواهر دارد که او نیز در این کار با او همکاری می کند.

سهراب ام جی سپاه

نام اصلی وی، سهراب مصطفوی است. او در ۱۹/8/13۶۴ در تهران متولد شد. وی از سال ۱۳۸۰ کار خودش در رپ را آغاز کرده است. حال تصورش را بکنید که همچین کسی را در اردوی راهیان نور پیدا کنید. درست خواندید، مصاحبه ای با او در اردوی راهیان نور گرفته شد، که در آن خبرنگار می گوید شما اینجا چکار می کنید دیدنتان اینجا عجیب است و او پاسخ می دهد من همیشه برای شهدا ارزش قائل هستم و اینجا آمده ام تا محیطی که آنها درونش بودند را از نزدیک ببینم. او ادامه می دهد که زمانی که در خارج از ایران بوده هم به شهدا علامه مند بوده است. این مصاحبه از شبکه سه پخش شده است و با عبارت رپر معروف در شلمچه بازتاب زیادی پیدا کرده است.

سهراب ام جی سپاه

سهراب ام جی در برنامه هیدن تاک

یک برنامه که در آن افراد گروه زد بازی و خوانندگان دیگر صحبت می کنند‌‌. نتیجه اش مانند یک پادکست است، بنابراین اگر به صدای سهراب علاقه دارید کافی است اسم این برنامه را در گوگل سرچ کنید و از شنیدنش لذت ببرید.

اینستاگرام سهراب ام جی

سهراب در اینستاگرام هم حضور دارد. آیدی او sohmj است، 1.۵ میلیون فالور، ۱۸ پست و ۴۳۳ نفر فالوینگ دارد. عکس های متفاوتی از او را می توانید در پیجش مشاهده کنید.

کلاب هاوس این رپر

خبر بد اینکه مشخص نیست که او در کلاب هاوس حضور دارد. امیدواریم به زودی یک صفحه رسمی در کلاب هاوس برای طرفدارانش درست کند.

این رپر کجا زندگی می کند؟

او در تهران متولد شد و تا پایان دبیرستان در ایران بود و از یک جایی به بعد در دبیرستان این را در خود دید که تنها شنونده رپ نباشد او در سال ۱۳۸۳ و در ۱۹ سالگی برای تحصیل به انگلستان رفت و کارشناسی تبلیغات و روابط عمومی را در آنجا اخذ کرد و در همان جا به زدبازی پیوست. اگر از طرفداران این گروه باشید حتما می دانید که زد بازی مخفف زاخاری بازی است یعنی رفیق بازی، می توان گفت این گروه از جمله موفق ترین گروه های موسیقی فارسی است.

سهراب mj

5 آهنگ برتر سهراب mj

وقتی شما بی اندازه عاشق حرفه ای باشید و برایش تلاش کنید قطعا نتیجه اش را هم می بینید مخصوصا اگر استعدادش را داشته باشید. سهراب mj یکی از این افراد موفق در زمینه موسیقی است. آهنگ های فراوانی از او وجود دارد که می خواهیم در اینجا چند موردش را ذکر کنیم.

ننال سهراب ام جی

آهنگ ننال آهنگی با همکاری سهراب mj و گروه وانتونز و سامان ویلسون است.

لی لی حوضک سهراب ام جی

آهنگ لی لی حوضک، از جمله معروف ترین آهنگ های سهراب است. آهنگی که حاصل همکاری او با هیدن است.

دروغ تعطیل سهراب ام جی

او آهنگ برای پاسخ دادن به دیگران هم دارد‌‌. سهراب ام جی دروغ تعطیل را در سال ۱۳۹۱ ساخت؛ آهنگی که در پاسخ به رضا پیشرو ساخته شده بود.

حلال اوسون سهراب ام جی

آهنگ حلال اوسون یکی از آهنگ های سهراب ام جی و علی اردوان است. بخشی از این آهنگ شدیدا وایرال شده است و روی کلیپ های متفاوتی قرار گرفته است.

آلبوم زاخار سهراب ام جی

شما می توانید آلبوم زاخار اصلی که جدیدترین اثر سهراب است را دانلود کنید. در این آلبوم او با سامان ویلسون و سینا مافی همکاری کرده است.

سوالات متداول

 1. سهراب ام جی کیست؟

  نام اصلی او سهراب مصطفوی است. یک خواننده رپ که بعضی ها او را رپر حکومتی صدا می زنند. او آهنگ های متفاوتی را به صورت گروهی و فردی ساخته است. او یکی از اعضای گروه zedbazi است.

 2. ماجرای امنیتی سهراب چه بود؟

  او در اردوی راهیان نور دیده شده است. ویدیوی مصاحبه او با خبرنگاری در شبکه سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد که جنجالی بود. می توانید با سرچ کردن ویدیوی این مصاحبه را ببینید.

 3. جدیدترین آثار سهراب ام جی کدام اند؟

  او یک آلبوم به نام زاخار اصلی را به تازگی منتشر کرده است. همینطور آهنگ قبلی او با نام حلال اسون بسیار معروف شده است. برای دیدن قدرت او در رپ مفهومی می توانید ترک حاجی گنگش بالاست را گوش بدهید.

 4. جدید ترین اهنگ mj چه نام دارد؟

  جدید ترین اهنگ او بالانس است که با همکاری جی جی و هیدن و خلسه همراه بود.

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه