مانی کسراییان

مانی کسراییان بازیگر هم جنس گرای ایرانی

مانی کسراییان را می توان یکی از چهره های شناخته شده و از سلبریتی های ساکن ترکیه ایرانی دانست. او یکی از بازیگران دهه ۷۰ در دنیا تلویزیون ملی و سینما ایران بود که سرانجام پس از ایفای نقش در بسیاری از سریال های تلویزیونی و فیلم های سینمایی، تصمیم گرفت که از ایران مهاجرت کند و در کشور دیگری، فعالیت های بازیگری خود را ادامه دهد.

مانی کسراییان کیست؟

مانی کسراییان کیست؟

اگر از علاقه مندان دنیای سینما و تلویزیون ایران باشید، قطعا با نام مانی کسراییان آشنا هستید. این چهره یکی از بازیگران سرشناس ایرانی بود که توانست با ایفای فیلم سینمایی “روزی که هوا ایستاد” به دنیای هنری ایران معرفی شود. البته پس از معروفیت متاسفانه به قصد مدل شدن در ترکیه ایران را ترک و به ترکیه مهاجرت کرد. این چهره در سال ۱۳۵۵ و در استان شیراز دیده به جهان گشود. وی به دلیل علاقه بسیار زیادی که به بازیگری داشت، تحصیلات دوران دانشگاه خود را در رشته بازیگری آغاز کرد و سرانجام توانست مدرک لیسانس خود را از دانشگاه آزاد اسلامی تهران دریافت نماید.

باید بدانید که این چهره ایرانی در سال های اخیر، تصمیم گرفت تا فعالیت خود را در خارج از مرز های ایران آغاز کند و پس از ترک ایران، به عضویت کادر بازیگری شبکه های ماهواره ای Gem در آمد. این چهره در حال حاضر با یکی دیگر از بازیگران ایرانی فعال در شبکه های جم به نام چکامه چمن ماه، مشغول ایفای نقش در سریالی به نام “آبی عشق” می باشد.

عکس های مانی کسراییان را در کجا ببینیم؟

از آن جایی که این چهره در سال های گذشته به فعالیت بازیگری در کشور ایران مشغول بوده است، بسیاری از وبسایت های فعال هنری، تصاویر متعددی از این چهره را پوشش می دهند و همچنین برای مشاهده تصاویر جدید و با کیفیت این چهره می توانید به پیج اینستاگرام او و فن پیج هایش در این اپلیکیشن اجتماعی مراجعه کنید.

آدرس پیج اینستاگرام مانی کسراییان چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام مانی کسراییان چیست؟

اینستاگرام سلبریتی های ایران بسیار مورد بازدید قرار می گیرد. درباره این شخص نیز باید بیان شود؛ در واقع مانی کسراییان اینستا نسبتا فعالی دارد و اکثر پست هایی که در پیج اینستاگرامی خود به اشتراک می گذارد، تصاویری از خودش در کنار سایر هنرمندان فعال در خارج از ایران می باشد. این چهره همچنین در برخی از فعالیت های سیاسی نیز حضور داشته و خبرهای متعددی را در پیج اینستاگرامش اشتراک می گذارد. در حال حاضر برای دسترسی به صفحه این بازیگر ایرانی می توانید به آیدی mani_kasraeyan مراجعه نمایید. او در این اپلیکیشن اجتماعی حدود ۲۰ هزار فالوور اینستاگرامی دارد و بیش از ۳۰۰ پست را صفحه خود به اشتراک گذاشته است.

یوتیوب مانی کسراییان

با جست و جو نام این بازیگر در اپلیکیشن یوتیوب، به هیچ چنل مخصوصی از او دست پیدا نخواهیم کرد. در واقع می توان گفت که او در یوتیوب فعالیت نمی کند و تنها از طریق اینستاگرام و ایمیل با علاقه مندانش ارتباط برقرار خواهد کرد. البته در یوتیوب کلیپ های متعددی از او که مربوط به فیلم های سینمایی و تلویزیونی این بازیگر ایرانی است، در چنل های مختلف به اشتراک گذاشته شده و قابل مشاهده می باشند. همچنین کلاب هاوس مانی کسراییان نیز غیر فعال می باشد و هر صفحه ای با نام این چهره در اپلیکیشن کلاب هاوس فیک و جعلی خواهد بود.

کلیپ های مانی کسراییان را در کجا ببینیم؟

کلیپ های مانی کسراییان را در کجا ببینیم؟

برای این که بتوانید کلیپ ها و ویدیو های مختلف مانی کسراییان بازیگر را مشاهده کنید، می توانید نام این چهره را در اپلیکیشن یوتیوب سرچ نمایید. در حال حاضر ویدیو های کوتاهی از فیلم ها و سریال های مشهور این چهره در یوتیوب و وبسایت های هنری مختلف به اشتراک گذاشته شده اند که برای برخی از افراد، می ‌توانند یادآور خاطرات گذشته خود باشند. این بازیگر ایرانی پس از ترک زادگاه خود، فعالیت های کمتری را در دنیا بازیگری ایفا کرد و در حال حاضر گفته می شود که به عنوان مربی بازیگری و همچنین صدا گذار فیلم ها و سریال ها، فعالیت می کند.

دوست دختر مانی کسراییان کیست؟

این چهره در تله فیلمی به نام “آقای عبدی نسب و بانو” با یکی از بازیگران محبوب ایرانی به نام افسانه پاکرو به ایفای نقش پرداخت. این دو چهره در این تله فیلم ایفاگر کاراکتر های سامان و مهناز بودند که برای برگزاری مراسم ازدواج خود با مشکلات بسیار زیادی رو به رو شدند. پس از این تله فیلم، خبر هایی مبنی بر رابطه عاطفی میان مانی کسراییان و افسانه پاکرو به گوش رسید که به سرعت توسط این دو بازیگر تکذیب شد. در حال حاضر مانی کسراییان تمایلی به آشکار کردن مسائل شخصی زندگی خود نشان نداده است. البته باید توجه داشته باشید که این چهره از نظر جنسی هیچ تمایلی به خانم ها ندارد و با توجه به این امر، می توان گفت که در رابطه عاطفی با هیچ خانومی قرار نگرفته است.

درآمد مانی کسراییان از کجاست؟

درآمد مانی کسراییان از کجاست؟

با بررسی بیوگرافی مانی کسراییان می توان عنوان کرد که او در حال حاضر از طریق فعالیت در قسمت های مختلف شبکه های ماهواره ای جم، به کسب درآمد پرداخته است. البته این چهره در مصاحبه های خود اعلام می کند که درآمد بالایی ندارد و درآمد او تنها در حدی است که بتواند یک زندگی معمولی را در کشور ترکیه برای خود به ارمغان آورد. گفته می شود که این چهره اخیرا به عنوان یکی از دوبلور های شبکه جم انتخاب شده است و توانسته از طریق این فعالیت درآمد خود را ارتقاء بخشد.

شغل اصلی این شخص چیست؟

این چهره فعالیت خود در رشته بازیگری را از سال ۱۳۷۶ به صورت رسمی در دنیای سینما و تلویزیون ایران آغاز کرد. از این جهت می توان گفت که شغل اصلی مانی کسراییان بازیگری می باشد. اما از آن جایی که فعالیت های این چهره در شبکه های جم به عنوان یک بازیگر ایرانی، چندان مورد استقبال کاربران ایرانی تبار قرار نگرفت، هم اکنون حضور کمرنگی از او در رشته بازیگری به چشم می خورد.

از این جهت در حال حاضر به عنوان یک مربی مشغول به تدریس رشته بازیگری می باشد. برای پاسخ به سوال “مانی کسراییان الان کجاست؟” باید بگوییم که او پس از ترک ایران، کشور ترکیه برای سکونت انتخاب کرد و در حال حاضر در شهر استانبول ترکیه مشغول به تدریس می باشد.

چه حاشیه هایی برای مانی کسراییان به وجود آمد؟

انتشار عکس مانی کسراییان در شبکه جم به صورت کاملا ناگهانی، حاشیه های چشمگیری را برای او ایجاد کرد. بسیاری از کاربران ایرانی که شبکه های ماهواره ای را به عنوان شبکه های رواج دهنده بی بند و باری می شناسند، حاشیه ها و جنجال های متعددی را برای مانی کسراییان به وجود آورند. باید بدانید که این بازیگر سابق ایرانی، مخالف سرسخت نظام جمهوری اسلامی می باشد و در پیج اینستاگرامی خود به صورت متعدد، پست هایی را علیه نظام حکومتی ایران و قوانین رایج در این کشور به اشتراک می گذارد.

یکی از بزرگ ترین حاشیه هایی که گریبان گیر این چهره شد، حاشیه های ایجاد شده مبنی بر انتشار عکس مانی کسراییان و همسرش بود. این تصاویر توسط مخالفان این بازیگر در اپلیکیشن های مجازی منتشر شدند که سرانجام مانی کسراییان به آن ها واکنش نشان داد. این چهره سرانجام در سال ۱۳۹۷ با حضور در برنامه ای به نام رنگین کمان که از شبکه ماهواره ای ایران اینترنشنال پخش می شد، به طور صریح اعلام کرد که همجنس گرا است و تمام تصاویر منتشر شده از او مبنی بر ازدواجش فیک می باشند.

مانی کسراییان چه فیلم های بازی کرده است؟

این چهره ابتدا تصمیم داشت که تنها در دنیای سینمای ایران فعالیت کند. اما سرانجام در سال ۱۳۸۰ به دنیا تلویزیون نیز راه پیدا کرد و در سریالی به نام “داستان یک شهر” به ایفای نقش پرداخت. در کارنامه هنری این چهره تاکنون ۹ فیلم سینمایی و ۷ سریال تلویزیونی به چشم می خورد که سه مجموعه تلویزیونی او در کشور ترکیه ضبط شده است.

جایی میان تاریکی

می توان گفت که تنها فیلم ترسناک مانی کسراییان، مجموعه تلویزیونی جایی میان تاریکی می باشد. این سریال در سال ۱۳۹۵ و در کشور ترکیه به ضبط رسید و چهره هایی نظیر چکامه چمن ماه نیز در کنار او به ایفای نقش در این سریال پرداخته اند.

مانی و ندا

مانی و ندا را می توان یکی از فیلم های سینمایی این بازیگر ایرانی دانست که در شهرت او نقش چشمگیری داشته است. این فیلم سینمایی در سال ۱۳۷۹ با ایفا نقش زیبا بروفه، مانی کسراییان و امین حیایی بر پرده سینما ها به نمایش در آمد.

دوباره با هم

فیلم سینمایی دوباره با هم یکی دیگر از آثار ارزشمند مانی کسراییان می باشد که در جشنواره فیلم فجر بررسی شد. این فیلم در سال ۱۳۹۰ ساخته شد و هنرنمایی کسراییان در کنار سحر قریشی، امیر حسین آرمان و حمید فرخ نژاد جذابیت ویژه ای به این فیلم بخشیده است.

سوالات متداول

 1. مانی کسراییان در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

  وی از سال ۱۳۷۶ وارد دنیای سینمای ایران شد و در حال حاضر به عنوان یک بازیگر ایرانی تبار شناخته می شود.

 2. مانی کسراییان در کدام کشور سکونت دارد؟

  وی در حال حاضر ساکن شهر استانبول در کشور ترکیه می باشد.

 3. مانی کسراییان با کدام یک از بازیگران خانم ایرانی در رابطه عاطفی قرار دارد؟

  این چهره همجنس گرا می باشد و هیچ تمایلی به برقراری ارتباط عاطفی با خانم ها ندارد.

 4. دلیل اصلی مهاجرت مانی کسراییان به کشور ترکیه چه بود؟

  این چهره از دوران کودکی دارای تمایل همجنس گرایی می باشد و به همین دلیل ایران را برای همیشه ترک کرد.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه