محمد حسین میثاقی

محمد حسین میثاقی چگونه جای عادل را در برنامه 90 گرفت؟

محمد حسین میثاقی گزارشگر فوتبال و مجری برنامه فوتبال برتر است که دوشنبه ها از شبکه سه سیما پخش می شود و جایگزین برنامه نود عادل فردوسی پور شده است.

  • به راحتی می توانید آدرس برترین سایت پیش بینی فوتبال را بیابید؛ کافی است بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده کلیک کنید.
محمد حسین میثاقی کیست؟

محمد حسین میثاقی کیست؟

محمد حسین میثاقی زاده ۱۴ مهر ۱۳۶۵ در کرج مجری تلویزیون و گزارشگر فوتبال اهل ایران است. او به همراه محمدرضا احمدی اجرای برنامه فوتبال برتر که از شبکه سه پخش می شود را به تهیه کنندگی مهدی هاشمی بر عهده دارد. وی همچنین مجری برنامه فوتبال 120 به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور در شبکه ورزش بود که به تحلیل و بررسی بازی های اروپایی می پرداخت. میثاقی کار خود را از سال 1385 با گزارش بازی های شیرین فراز کرمانشاه در شبکه استانی زاگرس آغاز کرد و سپس به دعوت شبکه سه به عنوان گزارشگر در برنامه 90 شروع به کار کرد و پس از گزارش برای برنامه 90 به شهرت رسید. محمد حسین میثاقی با اجرای برنامه فوتبال 120 از شبکه ورزش که بینندگان زیادی هم داشت معروف شد.

میثاقی به عنوان گزارشگر توسط صدا و سیما به بازی های آسیایی 2014 و رقابت های جام ملت های آسیا 2015 اعزام شد. وی همچنین در ویژه برنامه جام جهانی فوتبال 2014 که بیست چهارده نام داشت به همراه عادل فردوسی پور و رضا جاودانی حضور داشت. او خبرنگار جام جهانی 2018 روسیه بود و برای ارسال گزارش و حواشی گوناگون به این کشور سفر کرده بود. محمد حسین میثاقی همچنین مجری برنامه آسیا 2019 که ویژه جام ملت های آسیا بود. میثاقی در تابستان 1400 با محمدرضا احمدی اجرای برنامه یورو 2020 که ویژه برنامه جام ملت های اروپا 2020 بود را بر عهده گرفتند و برای پخش و تحلیل قبل و بعد بازی ها روی آنتن می رفتند. او تا به حال گزارشگری نکرده و نمی کند، خود او نیز اظهار داشت که علاقه ای به این کار ندارد و بیشتر به بررسی و تحلیل اخبار و حواشی فوتبال علاقه دارد. محمد حسین میثاقی پس از ورود به برنامه نود آیتم هایی از جمله «ایران نود» و «تقویم نود» را تهیه کرد.

زندگی محمد حسین میثاقی

زندگی محمد حسین میثاقی

محمدحسین میثاقی در 14 مهر 1365 در کرج در استان البرز به دنیا آمد. میثاقی دارای مدرک کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی از دانشگاه رازی کرمانشاه است. او یک برادر و چهار خواهر از خود بزرگتر دارد و خانواده میثاقی با حضور او هشت نفره شدند. پدرش فرهنگی بود و اکنون از دنیا رفته است. محمدحسین میثاقی متاهل و دارای 1 فرزند به نام سام است. پسرش در 28 بهمن 1396 در بیمارستان صارم تهران به دنیا آمد. علاقه او به فوتبال از دوران کودکی آغاز شد و تا 14 سالگی در تیم جوانان کرج بازی کرد اما پس از مدتی پدرش با ادامه بازی او مخالفت کرد. پدرش مدیر مدرسه بود و برادرانش تحصیل کرده هستند و می گوید من تنها پزشکی بودم که درست درس نمی خواندم به همین دلیل پدرم سخت گیری می کرد. میثاقی بازیکن فوتسال نیز هست و گاهاً در سالن های فوتسال مشغول بازی است.

این مجری کتاب خواندن را هم دوست دارد. می گوید سادیسم و ​​مازوخیسم دارم که باید در خانه کتاب باز شود و این گاهی همسرم را آزار می دهد. عقاید یک دلقک، وداع گری کوپر، جزء از کل و طبیعت دشت از جمله کتاب های مورد علاقه او هستند. یکی دیگر از سرگرمی ها و تفریح های او تماشای فیلم های سینمایی است. فوتبالیست مورد علاقه او مارادونا بوده و هست و در بین نسل طلایی ایرانیان عابدزاده، علی دایی، علی منصوریان، خداداد عزیزی و خلاصه همه را دوست دارد. در انتخاب رشته کنکور به جای رشته مکانیک قزوین اشتباهاً ریاضی کرمانشاه را زد و با اصرار پدرش ثبت‌ نام کرد، همان موقع پدرش اثاث خانه را جمع کرد.

شغل محمد حسین میثاقی چیست؟

محمد حسین میثاقی بعد از اینکه برای تحصیل به کرمانشاه رفته بود در تست صدا و سیمای کرمانشاه شرکت کرد و بعد از اینکه قبول شد به عضویت گروه اجتماعی تصویری شبکه استانی زاگرس درآمد و با این گروه در شبکه کرمانشاه کار کرد. از شانس او همان سال که به صدا و سیمای کرمانشاه پیوسته بود تیم شیرین فراز کرمانشا به لیگ برتر صعود کرد که محمد حسین میثاقی در همان زمان مسئول تهیه گزارش از بازی های این تیم و ارسال آن به شبکه سه بود. بعد از اینکه میثاقی در طول فصل این وظیفه را بر عهده داشت و همانگونه که مسئولین می خواستند اجرا می کرد تصمیم گرفتند تا از او برای شرکت در کادر رسانه ای شبکه سه دعوت کردند. بعد از اینکه میثاقی برای تست به تهران آمد و تست او را دید از او دعوت کرد که در برنامه 90 شرکت کند و با او همکاری کند.

شهرت محمد حسین میثاقی اما از همینجا شروع شد و او وظیفه این را برعهده داشت تا برای برنامه 90 گزارش تهیه کند. بعد از درخشش او زیر نظر عادل فردوسی پور او تصمیم گرفت تا برنامه که به تهیه کنندگی خودش در شبکه ورزش ایجاد شده بود را در اختیار محمد حسین میثاقی بگذارد تا او به عنوان مجری در این برنامه فعالیت کند و حالا آنقدر پیشرفت کرده که حتی در حوزه تهیه کنندگی نیز فعالیت می کند. محمد حسین میثاقی همچنین استاد آمار و ریاضیات در دانشگاه پیاک نور و دانشگاه آزاد کرج است. میثاقی در رابطه با تدریس می گوید: کلاس های من کرکر خنده است و به شدت خوش می گذرد اما نمی دانم علت اینکه آخر ترم دانشجو ها می افتند چیست!

محمد حسین میثاقی مجری کدام برنامه است؟

محمد حسین میثاقی مجری کدام برنامه است؟

فوتبال برتر در سال 1380 توسط مهدی هاشمی تاسیس شد. اولین قسمت این برنامه در 11 آبان 1380از تلویزیون پخش شد. از 11 فروردین 1398 برنامه تحلیلی و گزارشی فوتبال برتر با رویکرد بررسی فوتبال ایران به جای برنامه 90 روی آنتن رفت.

در فروردین 1398 شایعاتی مربوط به اینکه این برنامه جایگزین برنامه 90 خواهد شد منتشر شد. همچنین در یکشنبه 11 فروردین 1398 ویژه‌ برنامه شهر آورد نودم تهران با نام شبه 90 در فوتبال برتر روی آنتن رفت که شکل و شمایلی مشابه با برنامه 90 داشت. در پی این اتفاق برخی کارشناسان فوتبال این برنامه را تحریم کردند و حاضر به حضور در برنامه نشدند. کاربران توییتر نیز با برپا کردن هشتگ نه به حذف عادل، با پخش این برنامه مخالفت کردند. برخی از هواداران عادل فردوسی پور هم محمد حسین میثاقی را به‌ علت قبول کردن اجرا در برنامه جایگزین 90 و جایگزینی با عادل فردوسی پور او را خائن نامیدند. امما این برنامه موافقانی نیز به دنبال خود داشت. کاربران توییتریِ موافق، با استناد به نداشتن حاشیه سازی زرد و دخالت سیاسیون در فوتبال برتر، با جایگزینی این برنامه با برنامه 90 موافقت کردند.

فوتبال برتر یک برنامه تلویزیونی زنده فوتبالی است، که برنامه پخش مسابقه آن در روز بازی‌ های تیم ملی و یا لیگ برتر که قرار باشد از شبکه سه پخش شود در 15 تا 30 دقیقه قبل از شروع بازی و برنامه تحلیلی هر هفته نیز دوشنبه ها ساعت ۲۲:۳۰ از سه سیما پخش می‌ شود. این برنامه که به تهیه‌ کنندگی مهدی هاشمی و اجرای محمد حسین میثاقی در برنامه تحلیلی و همچنین محمد رضا احمدی در برنامه پخش مسابقه اجرا می‌ شود، به بررسی اتفاقات و حواشی پیرامون فوتبال داخلی ایران می‌ پردازد. در این برنامه معمولاً مسابقات لیگ برتر ایران و مسابقات داخلی مربوطه، مسابقات تیم‌های ایرانی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و بازی‌ های تیم ملی فوتبال ایران پوشش داده می‌شود.

برنامه تحلیلی فوتبال برتر برای اولین بار در 11 فروردین 1398 پخش شد و پس‌ از چند هفته، با پایان فصل 97-98 فصل اول آن به‌ پایان رسید تا فصل دوم آن با بخش‌ های جدید از تاریخ 4 شهریور 1398 روی آنتن رفت. فصل سوم برنامه تحلیلی با تغییرات گرافیکی و دکور و همچنین اضافه شدن بخش‌ های جدید از 12 آبان 1399 روی آنتن رفت. برنامه پخش مسابقه فوتبال برتر در روز بازی‌ های استقلال، پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران، 15 دقیقه قبل از شروع بازی روی آنتن می‌ رود. جواد خیابانی، مزدک میرزایی، پیمان یوسفی و محمد سیانکی از مجریان سابق برنامه پخش مسابقه فوتبال برتر هستند.

درآمد این مجری چقدر است؟

درآمد این مجری چقدر است؟

میثاقی یکی از پر درامد ترین مجریان صدا و سیما به شمار می رود. او که بعد از حذف عادل روی کار آمد و به اجرای این برنامه پرداخت حال هفته ای 180 میلیون از صدا و سیما دریافت می کند که به صورت کلی برای برنامه است و دستمزد میثاقی هفته ای 15 میلیون و یا به عبارت دیگر ماهانه 60 میلیون تومان است. یعنی میثاقی برای هر برنامه که اجرا می کند 5 میلیون می گیرد چرا که در هفته یک بار بازی های استقلال و پرسپولی و یکبار هم برنامه تحلیلی را اجرا می کند و در مجموع هفته ای 15 میلیون به تنهایی دریافت می کند.

معروف ترین سوتی های محمد حسین میثاقی کدامند؟

شاید معروف ترین سوتی میثاقی مربوط به زمانی باشد که سایپا در لیگ برتر بازی داشت و وقتی می خواست اعلام کند که فردا تیم پرسپولیس با سایپا بازی دارد؛ اینگونه عنوان کرد که”فردا با سایپا بازی داریم!” و این موضوع حواشی زیادی را در پی داشت و صحبت های زیادی را به دنبال خود کشاند که میثاقی طرفدار تیم فوتبال پرسپولیس است و با این سوتی به شکل غیر مستقیم این موضوع را اعلام کرد.

عکس های محمد حسین میثاقی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های محمد حسین میثاقی را در کجا مشاهده کنیم؟

برخی از عکس های محمد حسین میثاقی در این مقاله قرار داده شده که می توانید آنها را مشاهده کنید و در صورتی که می خواستید عکس های بیشتری از وی ببینید می توانید به گوگل مراجعه کنید و بعد از جستجوی نام او در بخش تصاویر عکس های او را مشاهده کنید و با بیشتر آشنا شوید. البته می توانید به صفحات وی در فضای مجازی مراجعه کنید و عکس هایی که توسط خود او منتشر می شود را ببینید.

آدرس پیج اینستاگرام محمد حسین میثاقی چیست؟

محمد حسین میثاقی را همه افراد می شناسند و حتی کسانی که فوتبال نگاه نمی کنند هم چهره او را از طریق تلویزیون دیده اند. حال اما برخی به دنبال پیدا کردن پیج اینستاگرام او هستند تا اخبار او را دنبال کنند و یا از این طریق روشی دیگر را برای دیدن عکس های او استفاده کنند. اگر در باکس جستجوی اینستاگرام نام او را جستجو کنید به صفحاتی می رسید و از این بین پیدا کردن پیج محمد حسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر کار سختی نیست و می توانید به سادگی او را دنبال کنید.

این مجری چه حاشیه هایی داشته است؟

این مجری چه حاشیه هایی داشته است؟

به گزارش برخی از خبرگزاری های ورزشی، مدتی قبل جدول پربیننده ترین برنامه های صداوسیما منتشر شد که برنامه محمدحسین میثاقی برخلاف برنامه 90 عادل فردوسی پور، در آن لیست دیده نمی شود و این موضوع فشار زیادی به مجری جوان وارد کرده است. او که از زمان حضورش در برنامه فوتبال برتر مورد حمله انتقادی زیادی از سوی طیف‌ های مختلفی از علاقه مندان به فوتبال قرار گرفته، بعد از حضور یک و نیم ساله در برنامه ای که دوشنبه شب ها جانشین 90 شده، سعی کرد با جملاتی کوتاه از کار خود و همکارانش در این بازه زمانی دفاع کند.

میثاقی که به هر حال جانشین یکی از محبوب ترین مجریان تاریخ تلویزیون ایران به حساب می آید و همین مساله و همچنین سابقه همکاری‌ او با برنامه 90 و عادل فردوسی‌ پور به افزایش این فشارها کمک کرده است، در نهایت در یکی از برنامه هایش تصمیم گرفت در مقابله با برخی صحبت ها، آن چه در دل خود پنهان کرده بود را بر زبان بیاورد. او با انتقاد از تخریب ها و توهین ها در فضای مجازی از اعضای تیم خود در برنامه فوتبال برتر تشکر کرد و در نهایت هم تاکید کرد که کارش در این برنامه نه مختص به حاشیه ها که تنها بر بالا بردن کیفیت برنامه خواهد بود.

ضمن اینکه او به یک نکته ریز هم اشاره کرد که برنامه همان جایی که باید می ایستاده، ایستاده است. این پاسخی به انتقادات بود که پس از انتشار نظرسنجی پربیننده ترین برنامه های شبکه های صدا و سیما بود که جایگاه برنامه او را در رتبه هایی پایین تر از جدول 10 برنامه پربیننده شبکه سه نشان می داد. احتمالا میثاقی با اعلام این صحبت آن جدول منتشر شده را هم زیر سوال برد.

او که در مدت اجرای فوتبال برتر چالش های بسیار زیادی را پشت سر گذاشته بود و در حالی که سایه برنامه پیشین یعنی برنامه 90 را بالای سر خود حس کرده بود، اغلب بی سروصدا و معمولاً با برخی واکنش ها سعی کردند تا اندکی از این بار سنگین را از شانه ها بردارند و به خود استراحتی بدهند. به نظر می رسد صحبت های آن شب میثاقی هم در همین راستا بود. او که به تصمیم مدیریت شبکه سه بعد از اجرای برنامه فوتبال برتر تنها ساعات پخش مسابقات فوتبال، اجرای برنامه تحلیلی دوشنبه شب ها را نیز برعهده گرفت، این صحبت ها را بیان کرد؛ جملاتی که مطابق آن را بدون کم و کاستی آن ها را منتشر می کنیم:

آن بخشی از فضای مجازی را بچه ها بیشتر رصد می کنند که نظرات و کامنت های محترمانه و فنی را دارد. کلا در بخش های مجازی فوتبالی خیلی از مواقع اتفاقات سطح پایینی رخ می دهد. در این بخش ها دائما تخریب و توهین و از این دست کامنت ها می بینیم که البته بچه های فوتبال برتر به آن عادت کرده اند!

در این یک سال بعضی ها هر کار نکرده ای را انجام دادند برای اینکه بخواهند برنامه ما را تخریب کنند، فضا را بر هم بزنند و غرض ورزی کنند، اما یک درصد هم برای ما اهمیت ندارد. بچه ها سعی می کنند محکم، با خلاقیت زیاد، صداقت و به دور از هر گونه بی ادبی، بی احترامی، غرض ورزی و البته جوسازی و عوام فریبی کار خودشان را به بهترین نحو انجام دهند و فقط بر اساس احترام و کیفیت کار بتوانند کارشان را در فوتبال برتر جلو ببرند.

خدا را شکر الان هم برنامه آنجایی که باید می ایستاده، ایستاده است؛ البته به کمک شما و تلاش شبانه روزی بچه ها این امر اتفاق افتاد. این ها را برای آن دوستان پست گذار، استوری گذار و ویدیو گذار گفتم که معمولا سر برنامه فعال می شوند، کارشان را ادامه دهند چون ما بچه های فوتبال برتر وارد بازی شان نمی شویم. ما مافیا بلد نیستیم و تنیس فوتبال بازی می کنیم!

همسر محمد حسین میثاقی کیست؟

همسر محمد حسین میثاقی کیست؟

محمد حسین میثاقی سال ها قبل ازدواج کرده و در حال حاضرمتاهل است. او بار ها در مصاحبه های خود اعلام کرد که شرمنده همسرش است، چون تمام زندگی و نگهداری از فرزندشان را یک نفره پیش می برد. تا کنون پیش نیامده که همسرش غر بزند و بگوید کارت را کم تر کن. به گفته خودش بارها حتی شده که وقتی او خسته بوده و خواسته کاری را بپیچاند، همسرش مخالفت کرده است. همسرش پایه و همراه او برای دیدن فیلم های سینمایی است. همه فیلم های خوب ایرانی را با او می بیند، تماشای فیلم خارجی چند سال است که کم شده و به جایش سریال می بینند. میثاقی در یکی از مصاحبه های خود به شوخی گفته بود: «به طور کلی در زندگی مان تقسیم وظایف کرده ایم. مثلا من صحبت می کنم همسرم گوش می دهد.»

او همچنین یک خاطره از زبان خود را اینگونه بیان کرد: یک روزی دیر وقت در خانه به همراه خانومم بازی بایرن مونیخ و بارسلونا را تماشا می کردیم، وقتی بارسا گل زد من خیلی داد زدم، یکی از همسایه های ما یک خانوم مسن است که به خانومم گفتم فردا برود حتما حال او را بپرسد. جالب اینجاست فردا همسایه ها به من گفتند آنها همزمان بازی والیبال را می دیدند که با صدای من فهمیدند که در بازی فوتبال اتفاقی افتاده است.

محمد حسین میثاقی چند سال است به عنوان مجری فعالیت دارد؟

بیش از 15 سال است که از سال 1386 محمد حسین میثاقی فعالیت خود را آغاز کرده و بعنوان خبرنگار و سپس مجری فعالیت کرده است و کم کم پله های ترقی را بالا رفته و حواشی زیادی را نیز برای خود ایجاد کرده است.

آیا محمد حسین میثاقی بازی ای گزارش کرده است؟

آیا محمد حسین میثاقی بازی ای گزارش کرده است؟

محمد حسین میثاقی در ابتدای کارش به عنوان خبرنگار فعالیت می کرد و برای ارسال گزارش و حاشیه بازی ها به ورزشگاه ها می رفت و سپس آن را برای رسانه تلویزیونی ارسال می کرد که آن را پخش کنند و بعد از آن هم به یک مجری تبدیل شد و هرگز بازی را گزارش نکرده و در همین زمینه می گوید که علاقه ای به گزارش بازی های زنده ندارد و بیشتر به تحلیل و بررسی بازی ها علاقه دارد.

ویدیو برنامه های این شخص را در کجا مشاهده کنیم؟

برنامه های میثاقی هر دوشنبه پخش می شود اما برای دیدن آرشیو برنامه های وی و یا دیدن کلیپ ها می توانید به سایت های معتبر سر بزنید یا اینکه برنامه کامل وی را در گوگل و برخی اپ های رسمی مشاهده کنید تا با سبک وی آشنا شوید.

این مجری کجا زندگی می کند؟

این مجری کجا زندگی می کند؟

محمد حسین میثاقی در زمان کودکی در کرج زندگی می کرد و سپس با خانواده اش برای تحصیل به کرمانشاه سفر کردند و حالا نیز به دلیلی آسودگی خاطر در تهران زندگی می کند تا مسیر بین محل کار و خانه اش مسیر طولانی نشود و بتواند به راحتی رفت و آمد کند.

سوالات متداول

  1. محمد حسین میثاقی مجری کدام برنامه است؟

    او مجری برنامه فوتبال برتر است.

  2. این مجری برای کدام شبکه فعالیت می کند؟

    محمد حسین میثاقی برنامه ای را در شبکه سه اجرا می کند.

  3. میثاقی جایگزین کدام مجری شد؟

    بعد از رفتن عادل فردوسی پور میثاقی و برنامه اش جایگزین عادل شدند.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه