مجتبی پوربخش

مجتبی پوربخش کیست؟ بیوگرافی و افشاگری های این مجری

مجتبی پور بخش یکی از مجریان ورزش و گزارشگر فوتبال در ایران می باشد. او متولد ۸ آبان ۱۳۶۱ در رشت است. او به غیر از کار مجری گری به کار تهیه کنندگی و فیلمسازی هم تجربه زیادی دارند. این مجری با سابقه کار خود را از باشگاه جوانان شروع کرد. این مجری و تهیه کنند در سال 1382 برنامه گیلان ما را مجری گری می کرد و در سال 1391 به دعوت دو مجری دیگر مزدک میرزایی و پیمان یوسفی به برنامه لیگ دسته اول به عنوان مجری و تهیه کننده دعوت شده بود. این مجری با سابقه در تیم فوتبال ستارگان هنر هم فعالیت داشته است. این مجری در تیرماه 1401 در پیج اینستاگرام خود خبر مبتلا به سرطان خود را داده است. این خبر باعث شد که بسیاری از طرفداران او ناراحت شوند و واکنش هایی نسبت به این خبر بدهند. مجتبی پوربخش تا الان برنامه های خیلی زیادی را مجری کرده است و استعداد بسیار زیادی در این زمینه دارد. در این مقاله مجری گیلانی شبکه ورزش را معرفی کرده ایم.

 • به راحتی می توانید به بهترین سایت پیش بینی فوتبال هدایت شوید؛ کافی است بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ کلیک کنید.
مجتبی پوربخش کیست؟

مجتبی پوربخش کیست؟

مجتبی پوربخش متولد ۸ آبان ۱۳۶۱ رشت است و به عنوان مجری، تهیه‌ کننده تلویزیون و فیلمساز ایرانی از مجریان با سابقه و حرفه ای کشور ایران می باشد. او تا الان فعالیت های بسیار زیادی را در شبکه های مختلف انجام داده است و در زمینه اجرا و تهیه کنندگی سابقه بسیار درخشانی دارد. این مجری دارای مدرک کارشناس ارشد مدیریت رسانه های ورزشی و دانشجو دکترای در رشته مدیریت ورزشی است و همچنین او یک فیلمساز با سابقه است. می توان گفت که این مجری بسیار خوب در زمینه فوتبال هم مدرک مربیگری C در آسیا دارد. او تا الان در زمینه های مختلف فعالیت کار کرده است که می توان گفت علاقه به بیشتر به مجری و تهیه کنندگی بوده است. این تهیه کننده کار خود را از باشگاه خبرنگاران جوان به عنوان گزارشگر شروع کرد و در این زمینه بسیار موفق بوده است. این تهیه کننده در سال 1391 به دعوت از مجری های دیگر برای برنامه لیگ سوم دعوت به همکاری شد و در این برنامه هم مجری بود و هم تهیه کننده برنامه را انجام می داد. استعداد بسیاری در این زمینه ورزشی دارد. حتی این مجری با سابقه گوینده برنامه های ورزشی در شبکه های رادیو بوده است و کار خود را با شبکه باران شروع کرده است.

این مجری با سابقه در سال 1396 جایزه بهترین تهیه کننده ورزشی در جشنواره ها و برنامه های ورزشی شده است. این مجری برنامه های ورزشی سابقه بسیار درخشانی دارد و تا الان هم افراد زیادی او را می شناسند و احترام زیادی برای برای او قائل هستند. البته ناگفته نماند که علاوه بر اینکه این مجری و تهیه کننده بسیار خوب است اما خوب این شخص در کار خود اشتباهاتی هم داشته است مانند: آن فیلم و ویدیویی که در رسانه ها پخش می شد، مجتبی پوربخش به قدری در آن جا اشتباه کردند که کارگردان مجبور شد که برنامه را قطع کند. این برنامه طرفداران بسیار زیادی داشت و می توان گفت که بسیاری از مردم این اشتباه را هنوز هم فراموش نکرده اند و در پیج شخصی او هنوز هم این موضوع را یاد آوری می کنند. این مجری بسیار خوب چند سال پیش ازدواج کرده است و دو فرزند دارد. او یک دختر و یک پسر دارد. همچنین این مجری با سابقه در سال 1398 فیلم کوتاهی را به نام خداحافظ المپیک را با بازی رامین راستاد و طاهره عمو زاده ساخته است. یکی دیگر از برنامه های پر طرفدار این مجری برنامه فوتبال 1 می باشد که این برنامه سر صدای بسیار زیادی کرده است و طرفداران بسیار زیاد بوده است. بیوگرافی مجتبی پور بخش را در این مقاله معرفی کردیم. لازم به بیان است اگر به دنبال برد در شرط بندی فوتبال هستید حتما مقالات آموزشی را دنبال کنید.

شغل مجتبی پوربخش چیست؟

مجری، تهیه‌کننده تلویزیون و فیلمساز ایرانی از مجریان با سابقه و حرفه ای کشور ایران می باشند. او تا الان فعالیت های بسیار زیادی را در شبکه های مختلف انجام داده اند و در زمینه اجرا و تهیه کنندگی سابقه بسیار درخشانی دارند. این مجری دارای مدرک کارشناس ارشد مدیریت رسانه های ورزشی و دانشجو دکترای در رشته مدیریت ورزشی است و همچنین او یک فیلمساز با سابقه است. می توان گفت که این مجری بسیار خوب در زمینه فوتبال هم مدرک مربیگری C در آسیا دارد. دارد. او تا الان در زمینه های مختلف فعالیت کارده است که می توان گفت علاقه به بیشتر به مجری و تهیه کنندگی بوده است. همچنین یک مدتی را در رشت کار می کرده اند. این گزارشگر از سن کودکی کار می کرده اند و تا الان با افراد زیادی همکاری کرده اند. او کار کردن را خیلی دوست دارند و می توان گفت تا الان هم موفقیت های زیادی بدست آورده اند. در چیزی که در سایت های مختلف یک مدتی زیاد شده بود این بود که مجتبی پوربخش سرطان خون دارد و این موضوع طرفداران او را بسیار ناراحت کرده است.

بیماری این مجری چیست؟

بیماری این مجری چیست؟

صحبت های مجتبی پور بخش در مورد خودش گفته است. در تیر ماه ۱۴۰۱ این مجری و تهیه کننده ورزشی که تا الان فعالیت های بسیار زیادی را در کارنامه خود ثبت کرده است در پیج اینستاگرام خودش خبر مبتلا به سرطان خون داد و این موضوع در شبکه های مجازی به سرعت پخش شد و می توان گفت که طرفداران این گزارشگر به شدن ناراحت شدند. این تهیه کننده در اینستاگرام خود گفت است که دو سال است که متوجه شده است درگیر بیماری سرطان خون شده اما گفته است که این موضوع هم می گذرد و حتی به طرفداران خود گفته است که در طی این دوستان فقط تعداد کمی از افراد و دوستان خیلی نزدیک آن ها فقط خبر داشتند و گفته است که دلیلی که دوست نداشته است که این موضوع را بازگو کند این است که شرایط روحی درستی نداشته است و قبول کردن این موضوع برای او بسیار سخت بوده است.

این مجری با سابقه گفته است که الان با آن کنار آمده و دوره بسیار سختی را تحمل کرده است. او دوست نداشته است که دیگران با فهمیدن این موضوع به او ترحم کنند و یا محبت زیادی به او کنند. اما زمانی که با مشاوره و دوستان خود مشورت کرده است آن ها گفته اند که پنهان کردن این موضوع باعث می شود که او فشار های بسیاری را تحمل کند و این موضوع اصلاً برایش خوب نیست. به همین دلیل تصمیم گرفته است که این موضوع را به همه اعلام کند و گفته است که تا وقتی که خدا بهش فرصت داده است از زندگیش لذت می برد و در کارهایش بیشتر تلاش کند و وقت بیشتری را با خانواده و دوستانش بگذراند. او گفته است که توکلش به خدا است و می داند که تقدیر الهی هرچی که باشد همان می شود. بعد از گفتن این صحبت ها در اینستاگرام او این تهیه کنند در سایت های اینترنتی به سرعت پخش شده است و طرفداران این مجری بسیار از این موضوع ناراحت شده اند. او گفته است که تا الان در زندگی بسیار مشکل داشته است و می توان گفت که با تلاش های خود توانسته است که امروزه به این سطح از اطلاعات و درآمد برسد. او یک گزارشگر توانا در عرصه صدا و سیمای ایران هستند و تا الان فعالیت های بسیار گسترده ای را در انجام داده اند.

این مجری چه حاشیه هایی داشته است؟

همچنین طبق مصاحبه با این مجری با سابقه گفته است که به دلیل اینکه یک فرد مشهور است حاشیه های خیلی زیادی دارد. همچنین حاشیه های این مجری بیشتر از بعد از اعلام بیماری سرطان خود بوده است. اما به گفته خودش زیاد حاشیه ها برای او اهمیت ندارد. اما بسیاری از مردم در مورد این تهیه کنند و مجری حاشیه هایی مانند فوت کرده است، جدا شده است، بیماری او، یا مجتبی پور بخش فروش ماشین را انجام می دهد و یا خیلی از موارد دیگر که برای افراد معروف دیگر هم گفته می شود. اما این مجری بعضی این حاشیه ها را تکذیب کردند. این مجری گفته است که چرا مردم در مورد افراد مختلف تا این حد حاشیه می سازند، او از اینکه مردم بدون اینکه اصل ماجرا را بدانند، در موردش این چنین نوشته اند و برای او حرف درست کردند ناراحت شده بود. او گفته است که فقط به خاطر شغل شان مردم در مورد شان تا این حد صحبت می کنند بسیار ناراحت کننده است و از این که خبر فوت او به دروغ پخش شده بود بسیار شوکه شده بود او می گوید که افراد معروف هم حق دارند که زندگی شخصی خودشان را داشته باشند اما صحبت ها و حاشیه هایی که مردم در مورد آن ها می گویند زندگی را برای افراد معروف سخت کرده اند. البته نمی توان توقع داشت که مردم حاشیه درست نکنند چون مردم برای تمام افراد معروف در جهان حاشیه درست می کنند که بعضی از آن ها درست است و بعضی از آن ها اشتباه است. حاشیه درست کردن برای افراد معروف این روز ها بسیار زیاد شده است و نمی توان گفت که چقدر از آن درست و چقدر از آن غلط است.

علت جدایی مجتبی پوربخش از صدا و سیما چه بود؟

علت جدایی مجتبی پوربخش از صدا و سیما چه بود؟

طبق خبر هایی که در رسانه های مختلف منتشر شده است، دلیل اخراج مجتبی پور بخش فوتبال یک در صدا و سیما که برنامه فوتبال یک را انجام می داد و هر جمعه این برنامه پخش می شد اما یک هفته جمعه این برنامه پخش نشد و دلیل آن این است که، این مجری تصادف کرده بود و دلیل دیگر آن این است که، پخش ویدیویی از مصاحبه این مجری با سابقه با علی نظرمحمدی سرمربی تیم رایکای بابل می باشد که باعث به وجود آمدن حساسیت های زیادی شده بود و مثل آنکه این شوخی ها و این صحبت ها باعث ناراحتی این سر مربی شده بود و به همین دلیل این برنامه کلاً کنسل شد. دلیل اخراج مجتبی پوربخش به همین دلیل بوده است.

مجتبی پوربخش مجری چه برنامه هایی بوده است؟

این مجری تا الان بازی های زیادی را اجرا کرده است و این برنامه ها عبارت اند از: این مجری با سابقه کار خود را از باشگاه جوانان شروع کرد. این مجری و تهیه کنند در سال 1382 برنامه گیلان ما را مجری گری می کر و در سال 1391 به دعوت دو مجری دیگر مزدک میرزایی و پیمان یوسفی به برنامه لیگ دسته اول به عنوان مجری و تهیه کننده دعوت شده بود. این مجری با سابقه در تیم فوتبال ستارگان هنر هم فعالیت داشته است و این مجری در آن نقش بسیار پر رنگی داشته است. این مجری طرفداران بسیار زیادی دارد و تا الان در برنامه های مختلف حضور داشته است و یکی از معروف ترین مجری در ایران و خارج شده است. همچنین تمام عکس های بسیار زیادی از او در سایت های مختلف منتشر شده است. همچنین تمام بازی های این گزارشگر که انجام شده است و برنامه های مختلف او در یوتیوب به اشتراک گذاشته است و شما طرفداران این گزارشگر اگر دوست دارید می توانید خیلی راحت آن ها را دانلود کنید و آخرین برنامه ای که او مجری گری کرده است در یوتیوب به اشتراک گذاشته شده و شما می توانید آن را مشاهده کنید.

استوری های مجتبی پوربخش

استوری های مجتبی پوربخش

استوری های مجتبی پوربخش معروف را می توانید از طریق پیج اینستاگرام او دنبال کنید. این مجری معروف در اینستاگرام فعالیت هایی دارند و شما هم می توانید تمام پست ها و استوری های او را دنبال کنید و از وضعیت روحی او با خبر شوید. زیرا مجتبی پور بخش اینستا خود را باز گذاشته است. این مجری معروف از وضعیت خود در استوری ها برای طرفدارانش توضیح می دهد و شما هم می توانید از این طریق از آن ها با خبر شوید.

عکس های مجتبی پوربخش را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس مجتبی پوربخش و عکس های قدیمی این مجری را می توانید در اینستاگرام او و همچنین در گوگل مشاهده کنید. البته این گزارشگر این روز ها خیلی درگیر است و به گفته خود او به دلیل درگیری های شخصی که دارند وقت زیادی برای شبکه های مجازی نمی گذارد. زیرا این فرد هم کار تهیه کنندگی و هم مجری هستند و هم پیشنهاد های خیلی خوبی به او شده است. او به دنبال کار های متنوع در عرصه شغلی خود است و هنوز هم دوست دارد یک فرد خوب در ایران شود و تا الان پیشنهاد های خیلی خوبی به او شده است. این فرد عکس های زیادی از خودش در اینستاگرام و سایت های مختلف منتشر کرده است. حتی گاهی اوقات این مجری گفته است که طرفدارانش در پیج او اینقدر سوال می کنند که جواب دادن به همه آن ها کمی مشکل است و به دلیل وقت کمی که دارد نمی رسد به همه آن ها پاسخ دهد. این مجری خیلی عکس های خوبی در اینستاگرام و سایت ها به اشتراک گذاشته است که طرفداران او می توانند آن ها را دانلود کنند. همچنین عکس های مختلف او و خانواده محترمشان را می توانید در سایت های مختلف و یا در پیج های مختلف مشاهده کنید. این مجری به دلیل معروف بودن عکس های زیادی از او در همه شبکه های مجازی منتشر شده است.

آدرس پیج اینستاگرام مجتبی پوربخش چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام مجتبی پوربخش چیست؟

شما می توانید اینستاگرام این اینستاگرام شخصی به نشانی پیج اینستاگرام mojtaba pourbakhsh مجری شبکه ورزشی می باشد و اگر دوست دارید می توانید آدرس پیج های این مجری را از گوگل و یا در قسمت سرچ اینستاگرام خود پیدا کنید و ایشان را دنبال کنید. این مجری علاوه بر اینکه برنامه های خود را در اینستاگرام می گذارد بعضی اوقات از زندگی خود و وضعیت بهبود خود در استوری های خود صحبت هایی می کند. این مجری از اینکه بعضی از افراد در اینستاگرام ایشان پیام های خیلی زیادی می دهند ناراحت است و با اینکه به همه آن ها به عنوان مخاطبان خاص احترام می گذارد اما شدت پیام ها بسیار زیاد شده است. مجتبی پور بخش مجری فوتبال یک اینستا خود را باز گذاشته است تا علاقه مندان بتوانند خیلی راحت ایشان را پیدا و دنبال کنند. این مجری معروف در اینستا فعالیت خیلی زیادی دارد و البته او یک مدتی را به دلیل بیماری که داشته اند در اینستاگرام خود فعالیت نمی کردند و فقط مخاطبان خود را از کامنت هایی که می گذاشتند و نگران ایشان بودند خبر از بهبودی شان می دادند. اما خداروشکر الان این مجری خبر بهبودی او را داده اند و ایشان گفته اند که از این به بعد در اینستاگرام خود بیشتر فعالیت می کند و بابت این روزهایی که نبوده است بسیار عذرخواهی کرده است. این مجری معروف در یوتیوب فعالیت می کند و برنامه ها و کلیپ های خود را در آنجا به اشتراک می گذارد تا طرفداران او از این فرصت استفاده کنند و برنامه های او را داشته باشند.

این مجری ورزشی کجا زندگی می کند؟

این تهیه کننده و مجری در تهران زندگی می کند و البته او مسافرت هایی به خارج از کشور داشته است اما او هنوز مهاجرت نکرده اند. این مجری با سابقه تا الان با خانواده خود تهران زندگی می کند و می توان گفت که به مهاجرت فکر نکرده است و او گفته است که ایران را دوست دارد و دوست دارد که در همین کشور فعالیت کند و زندگی کند. همچنین می توانید عکس دختر و پسر این مجری را در بسیاری از سایت های مختلف مشاهده کنید. این مجری عکس های بسیار زیادی را از خودش در سایت های مختلف منتشر کرده است.

درآمد این مجری چقدر است؟

درآمد این مجری چقدر است؟

درآمد این مجری بسیار خوب است و می توان گفت که او هم مجری است و هم تهیه کننده و هم مربیگری و مجری برنامه فوتبال یک و هم گوینده رادیو می باشد و قطعاً او درآمد بسیار زیادی داشته است. همچنین این مجری گفتند که برای رسیدن به آرزو هایم به درآمد آن فکر نمی کنم و برای من مهم این است که در شغل گزارشگری یا تهیه کنندگی بتوانم مانند دیگر افراد معروف باشم. این فرد توانست با ورود به صدا و سیما درآمد خیلی زیادی را بدست بیاورد. البته الان بسیاری از افراد گفته اند درآمد او الان بسیار زیاد است و البته می توان گفت که زندگی خیلی خوبی دارد. اما خوب تا الان هم درآمد و ثروت خیلی زیادی دارد که همه دوست دارند زندگی او را داشته باشند. این مجری بعد از شغل گویندگی به شغل تهیه کنندگی هم رو آورده است و تا الان چندین برنامه را خود او به عنوان تهیه کننده انجام داده است. او الان هم مجری، تهیه کننده و هم گزارشگر است. این فرد برای تمام کارهایی که انجام می دهد قطعاً درآمد بسیار خوبی بدست می آورد.

همسر مجتبی پوربخش کیست؟

مجتبی پوربخش در مورد همسر خود در رسانه ها چیزی را بیان نکرده است اما عکس های مجتبی پوربخش و همسرش را می توانید در پیج او مشاهده کنید. البته فقط گفته است که دو فرزند دارد یک دختر و یک پسر دارد. این مجری دوست ندارد که در مورد زندگی شخصی خود چیزی را بیان کند. او تا الان یکی از بهترین تهیه کنندگان بسیار حرفه ای شناخته شده است. او به دلیل علاقه ای که به شغل مجری و تهیه کنندگی داشته است بعد از گویندگی شغلی را که انتخاب کرده است تهیه کنندگی و مجری گری بوده است. این مجری حرفه ای در طول کار خود در مورد همسر خود چیزی نگفته است.

آیا سرطان این مجری بهبود یافته است؟

آیا سرطان این مجری بهبود یافته است؟

بسیاری از طرفدارانی که در پیج این مجری هستند خبر بهبودی او را داده اند. این مجری گفته است که تا وقتی زنده است می خواهد برای کار و حرفه ای که دارد بیشتر تلاش کند و او الان تحت درمان است و گفته است که به خدا توکل دارد و هر چی تقدیر بخواهد همان می شود. وضعیت مجتبی پور بخش، می توان گفت که ایشان تحت درمان هستند و همه آرزوی سلامتی برای این مجری دارند.

سوالات متداول

 1. <strong>مجتبی پوربخش چه نوع بیماری را دارد؟</strong>

  مجتبی پوربخش سرطان خون دارد و الان تحت درمان هستند.

 2. <strong>مجتبی پوربخش در کدام برنامه اخراج شدند؟</strong>

  مجتبی پوربخش در برنامه فوتبال یک بودند که تصادف کردند و موضوعات دیگر که باعث شد او اخراج شود.

 3. <strong>آیا مجتبی پوربخش مهاجرت کرده است؟</strong>

  مجتبی پوربخش مهاجرت نکرده و در حال حاضر در ایران زندگی می کنند.

 4. <strong>آیا مجتبی پوربخش مدرک مربیگری دارد؟</strong>

  مجتبی پوربخش مدرک مربیگری و گویندگی دارد.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه