بازیکن های تیم ملی

لیست بازیکن های تیم ملی ایران برای جام جهانی قطر

تمامی افراد همواره علاقه بسیار زیادی به تیم ملی کشورشان دارند. فرقی ندارد که در داخل کشور زندگی کنند و یا خارج از آن، آن ها همواره از شنیدن اخبار مربوط به قهرمانی تیم ملی کشورشان خوشحال می شوند.

تیم ملی کشور ایران نیز یکی از انواع تیم های مطرح شتکیل شده از فوتبالیست های ایرانی است که طرفداران بسیاری را در خود دارند. بازیکن های تیم ملی تکمیل شده از انواع تیم های مختلف ایرانی هستند که به عنوان بهترین تیم ها تا به امروز انتخاب شده اند. بازیکن های تیم ملی نیز همواره جزء پر افتخار ترین بازیکنان ایرانی معرفی شده اند.

بهترین بازیکن های تیم ملی کدامند؟

بهترین بازیکن های تیم ملی کدامند؟

همان طور که اشاره کردیم، تا به امروز بهترین بازیکنانی که در انواع تیم ها مانند سپاهان، استقلال و یا پرسپولیس به فعالیت داشتند در تیم ملی ایران حضور دارند. بسیاری از بازیکنان قدیمی این تیم نیز در حال حاضر از فوتبالیست های لژیونر ایرانی می باشند. در این قسمت تعدادی از بهترین بازیکنان های تیم ملی را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

مهدی طارمی

مهدی طارمی بهترین بازیکن مطرح ایرانی و هم چنین بهترین لژیونر ایرانی است که در پست مهاجم برای باشگاه پورتو و تیم ملی ایران بازی می‌ کند. طارمی که دوران حرفه ای خود را در شاهین بوشهر و ایرانجوان آغاز کرد و بین سال های 1393 تا 1397 برای پرسپولیس بازی کرد. او در دو نوبت بهترین گلزن لیگ برتر خلیج فارس شد.

سردار آزمون

سردار آزمون یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی است که در پست مهاجم برای باشگاه بایر لورکوزن بوندسلیگا و تیم ملی ایران بازی می کند. آزمون اولین بازی خود را برای تیم ملی ایران در سال 2014 در سن 19 سالگی انجام داد.

سامان قدوس

سامان قدوس یک فوتبالیست حرفه ای است که در پست هافبک تهاجمی، مهاجم یا وینگر برای باشگاه برنتفورد لیگ برتری و تیم ملی ایران بازی می کند. او که در سوئد از پدر و مادری ایرانی به دنیا آمد، ابتدا برای تیم ملی سوئد بازی کرد و سپس در سال 2017 به ایران پیوست.

علیرضا بیرانوند

علیرضا صفر بیرانوند فوتبالیست حرفه ای ایرانی است که به صورت قرضی از باشگاه آنتورپ بلژیک و تیم ملی ایران به عنوان دروازه بان برای تیم بوآویستا پرتغال بازی می کند. بیرانوند نماینده بین‌ المللی ایران در جام‌ های آسیایی ۲۰۱۵ و ۲۰۱۹ و جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ بود. بیراوند با گرفتن پنالتی کریستین رونالدو در مقابل بازی با پرتغال بسیار معروف شد.

وحید امیری

وحید امیری فوتبالیست حرفه‌ ای ایرانی است که عمدتا به عنوان وینگر برای باشگاه پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس و تیم ملی ایران بازی می‌ کند. امیری نماینده تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا 2015 و 2019 و هم چنین جام جهانی 2018 بود.

سعید عزت اللهی

سعید عزت‌ الهی آفاق فوتبالیست حرفه‌ ای ایرانی است که به‌ عنوان هافبک دفاعی برای باشگاه الغرافه لیگ ستارگان قطر به صورت قرضی از باشگاه وجله بولدکلوب دانمارک و تیم ملی ایران بازی می‌ کند.

رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد نورنیا فوتبالیست حرفه ای است که آخرین بار در تیم PEC Zwolle هلند به عنوان مهاجم بازی کرده است. او در بلژیک و هلند با نام گوچی نیز شناخته می شود و سابقه بازی در تیم های ملی جوانان هلند و تیم ملی ایران را دارد.

عکس بازیکن های تیم ملی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن تصاویر مربوط به بازیکن های تیم ملی ایران، شما می توانید از چندین روش اقدام کنید. روش اول مناسب برای افرادی است که قصد دارند از طریق مراجعه به انواع سایت های معتبر در کنار مطالعه کردن اخبار مربوط به این بازیکنان، عکس های آن ها را نیز مشاهده کنند. کافیست تنها نام آن ها را در گوگل جست و جو کنید و سپس اقدام به مشاهده کردن این تصاویر در کنار اخبار مربوط به آن ها کنید. روش دوم، مناسب برای افرادی است که اکانت اینستاگرام دارند. این دسته از افراد کافیست تنها به پیج اینستاگرام این بازیکنان مراجعه کرده و سپس اقدام به مشاهده کردن عکس این بازیکنان کنید.

پیج اینستاگرام بازیکن های تیم ملی چیست؟

پیج اینستاگرام بازیکن های تیم ملی چیست؟

برای مراجعه به پیج اینستاگرام بازیکن های تیم ملی می توانید به راحتی به اپلیکیشن اینستاگرام روید و سپس در قسمت جست و جو این اپلیکیشن اقدام به جست و جو نام این بازیکنان کنید. پس از جست و جو این نام، مشاهده می کنید که پیج این بازیکنان به همراه یک تیک آبی برای شما نمایان می شود. این تیک نشان می دهد که پیچ، پیچ اصلی این بازیکن است و از دیگر پیچ های تقلبی دیگر متمایز است.

بازیکن های تیم ملی چه حاشیه هایی داشته اند؟

برخی از بازیکنان تیم ملی ایران، دارای اواع حواشی مختلف هستند که باعث شده برای آن ها مشکلاتی در حیطه بازی و زندگی شخصی آن ها به وجود آید. به عنوان مثال، زمانی که تصاویر سردار آزمون در کنار انواع رپر های مطرح ایرانی مانند بهزاد لیتو منتشر شد، باعث شد تا بسیاری از افراد اخبار جدا شدن سردار آزمون از تیم ملی را منتشر کنند که اخباری کاملا شایعه و کذب بود. اخباری دیگر نیز مانند رابطه سعید عزت اللهی با ترلان پروانه بود که پس از انتشار برای این بازیکن بسیار حاشیه ساز شد.

بازیکن های لژیونر تیم ملی ایران

بازیکن های لژیونر تیم ملی ایران

همان طور که اشاره شد، بازیکنان بسیاری در تیم ملی ایران به فعالیت می پردازند که بسیار حرفه ای هستند و استعداد بسیار بالای آن ها در زمینه فوتبال باعث شده است تا به تیم های مطرح اروپایی راه پیدا کنند و به عنوان بهترین بازیکنان این تیم نیز شناخته شوند. در بین این بازیکنان ما مهدی طارمی را داریم که پس از ورودش به تیم پورتو به عنوان بهترین بازیکن این تیم انتخاب شد و تا به امروز نیز تصاویر او در پیج اینستاگرام این تیم بسیار منتشر شده است. دیگر بازیکنان لژیونر ایرانی نیز سردار آزمون، رضا قوچان نژاد، علی کریمی، سامان قدوس، بختیار رحمانی، علیرضا جهانبخش، پژمان منتظری و بسیاری از بازیکنان مطرح ایرانی. تازه ترین لیست لژیونر های ایرانی دارای 50 عدد بازیکن مطرح ایرانی است.

بازیکن های دورگه تیم ملی کدامند؟

در حال حاضر در تیم ملی ایران بازیکن های دورگه حضور ندارند اما به صورت کلی در تیم ملی ما تعداد بسیاری از بازیکنان را داشتیم که به عنوان بازیکنان دو تابعیتی شناخته می شوند و افرادی مانند فریدون زندگی که دارای پدری ایرانی و مادری آلمانی، امید نظری از پدری ایرانی و مادری فیلیپینی، دانیال داوری از پدری ایرانی و مادری آلمانی/لهستانی است. تمامی این بازیکنان تا به امروز به عنوان بهترین بازیکنان تیم ملی در دوره های مختلف شناخته شده اند.

پر افتخار ترین بازیکن های تیم ملی کدامند؟

پر افتخار ترین بازیکن های تیم ملی کدامند؟

بازیکنان پر افتخار ایرانی که در تیم ملی نیز حضور پیدا کردند تا به امروز انواع جوایز و افتخارات بسیاری را از آن خود کردند. این دسته از بازیکنان چه در دوره ها قبل و چه در حال حاضر، توانسته اند قهرمانی های بسیاری را برای تیم ملی ایران به ثمر برسانند. این دسته از بازیکنان مانند مهدی طارمی و یا سعید عزت اللهی هم چنین جزء بهترین لژیونر های ایرانی نیز شناخته می شوند. به راحتی می توانید با مراجعه به ویکی پدیا اقدام به مشاهده کردن افتخارات بازیکن های تیم ملی در دوره های مختلف کنید.

درآمد بازیکن های تیم ملی چقدر است؟

این موضوع برای تمامی افرادی که طرفدار بازی فوتبال است، روشن است که بازیکن های تیم ملی تا به امروز جزء پر درآمد ترین بازیکن های ایرانی شناخته می شوند، علی الخصوص آن هایی که به عنوان بهترین لژیونر های ایرانی نیز شناخته می شوند که درآمدی ریالی در کنار درآمد دلاری و یورویی دارند. با این که اطلاعاتی موثق درمورد درآمد فوتبالیست های تیم ملی تا به امروز منتشر نشده است اما می توانید به راحتی از نحوه زندگی آن ها این موضوع را مشاهده کنید که این بازیکنان دارای درآمد بسیار بالایی هستند.

همسر بازیکن های تیم ملی

همسر بازیکن های تیم ملی

بسیاری از بازیکن های تیم ملی ایران متاهل هستند و دارای یک خانواده بسیار جذاب. برخی از همسران این بازیکنان نیز افرادی بسیار مشهور هستند. به عنوان مثال، همسر رضا قوچان نژاد، خواهر ساره بیات بازیگر مطرح سینما ایران است که در کشور هلند به عنوان یکی از بهترین ها در زمینه مد فعالیت می کند. می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام این بازیکنان اقدام به مشاهده کردن تصاویر خانوادگی آن ها کنید.

شماره پیراهن بازیکن های تیم ملی

شماره پیراهن های بازیکن های تیم ملی در هر دو تغییر می کند و برای هر دوره پس از منتشر شدن نام اسامی بازیکنان تیم شماره پیراهن آن ها نیز اعلام می شود. پس از منتشر شدن نام اسامی بازیکنان تیم ملی ایران در جام جهانی 2022، اسامی پیراهن آن ها نیز منتشر شد که به ترتیب امیر عابدزاده (22)،محمدحسین کنعانی‌ زادگان (13)، شجاع خلیل‌ زاده (4)، صادق محرمی (2)، امید نورافکن (18)، سعید عزت‌ اللهی (6)، کمال کامیابی‌ نیا (23)، سامان قدوس (14)، سرلک (8)، وحید امیری (11)، علیرضا جهانبخش (7)، علی قلی‌ زاده (17)، مهدی طارمی (9)  و  کریم انصاری فرد (10).

جدید ترین بازیکنان تیم ملی ایران چیست؟

جدید ترین بازیکنان تیم ملی ایران چیست؟

در آخرین اخباری که توسط خبرگزاری های موثق منتشر شد، لیست جدیدی که دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ارائه داد اسامی بازیکنان بسیاری مانند  ‌امیر عابدزاده، پیام نیازمند، مجید حسینی، ‌الهیار صیادمنش، دانیال اسماعیلی فرد، عارف آقاسی و زبیر نیک‌ نفس به عنوان بازیکنان تازه تیم ملی معرفی شده اند.

سوالات متداول

  1. تست کرونا کدام یک از بازیکن های تیم ملی ایران مثبت شد؟

    در زمینه بازیکنان معرفی شده به تیم ملی به ترتیب مهدی مهدی پور و امیرحسین حسین زاده به دلیل تست کرونا مثبت به تیم دعوت نشده اند.

  2. چگونه می توان عکس های بازیکن های تیم ملی را مشاهده کرد؟

    به راحتی با مراجعه به پیج اینستاگرام و انواع سایت های معتبر می توانید اقدام به مشاهده کردن عکس های این بازیکن ها کنید.

  3. چگونه می توان به پیج اینستاگرام بازیکن های تیم ملی دسترسی یافت؟

    با جست و جو نام آن ها در اینستاگرام می توانید به راحتی وارد پیج آن ها شوید.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه