رپر های نسل 3

اسامی رپر های نسل 3 به همراه حواشی جدید آن ها

در این مقاله قصد داریم در بین انواع نسل رپ فارسی، به رپر های نسل 3 بپردازیم و به سوالات شما پاسخ خواهیم داد و مطالب جذابی را در مورد این رپر ها ارائه کرده ایم، پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. اکثر این افراد از رپر های خارج از ایران محسوب می شوند.

رپر های نسل 3 چه افرادی هستند؟

رپر های نسل 3 چه افرادی هستند؟

رپر های نسل سوم معمولا رپر های تازه کار و رپر های جدید می باشند، اما این موضوع به این معنا نیست که آن ها رپر های غیر معروف و یا رپر های بی استعداد هستند. بسیاری از رپر های نسل سوم طرفداران خاص خود را دارند و خوانندگانی بسیار با استعداد و پر انگیزه هستند، که راه طولانی در پیش دارند و تصمیم دارند مهارت خود را به رخ همگان بکشند. بسیاری از آن ها توانسته اند تا حد بسیار زیادی در کار خود موفق شوند، ما در ادامه قصد داریم شما را با برخی از آن ها آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید تا با برخی از رپر های نسل سوم بیش تر آشنا شوید.

سپهر خلسه

سپهر خلسه یکی از پر حاشیه ترین رپر های نسل سوم می باشد که در هفدهم مرداد ماه، سال شصت و هفت در تهران به دنیا آمده است. سپهر خلسه تا حدود هفده سالگی در ایران زندگی کرده است و پس از آن به همراه خانواده خود به کانادا مهاجرت کرده اند، سپهر خلسه در حال حاضردر شهر ونکوور کانادا زندگی می کند. سپهر خلسه ابتدا هیپ هاپ کار می کرد اما هنگامی که او بیست و دو سال سن داشت، توسط رپر بسیار معروف ایرانی، سروش هیچکس آموزش رپ دید، و حالا به یکی از قدرتمند ترین رپر ها تبدیل شده است.

وانتونز

گروه وانتونز نیز یکی از معروف ترین گروه های رپی نسل سوم محسوب می شود که طرف داران بسیار زیادی را با خود همراه کرده است و موزیک های معروف و محبوب بسیار زیادی را نیز منتشر کرده اند. همان طور که گفته، اینگروه از رپر های نسل سوم تشکیل شده است و به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده است و توانسته پا به پای رپ آمریکا برود و به همین دلیل محبوب می باشد.

گروه موسیقی رپ وانتونز یک گروه چهار نفره می باشد که اعصای این گروه رپر های نسل سه مانند آرتا وانتونز و کوروش وانتونز و سامی لو و رها می باشند که رها خواننده سبک پاپ می باشد و با بقیه اعضای گروه از لحاظ سبک متفاوت است‌. در اینجا باید ذکر کنیم که مدت بسیار زیادی است کهاین گروه از هم جدا شده اند و هر یک از اعضای این گروه به صورت جدا کار و فعالیت خود را ادامه داده اند. این گروه که در گذشته به رهبریت کوروش کار خود را انجام می داد، هم کاری های بسیار زیادی با بهترین خواننده های رپ داشته ‌است.

پوریا پوتک

پوریا پوتک نیز یکی از معروف ترین رپر های نسل سوم می باشد که در ششم تیر ماه، سال هفتاد و یک در ایران به دنیا آمده است و در حال حاضر در اوکراین زندگی می کند. پوریا پوتک از رپر های پر کار و پر فعالیت محسوب می شود که تا به امروز تعداد سیزده آلبوم را منتشر کرده است و هم چنین تک آهنگ های بسیاری نیز دارد، بسیاری از افراد معتقد اند که پوریا پوتک آینده بسیار خوبی در رپ دارد.

پارسالیپ

پارسالیپ نیز یکی از رپر های نسل سوم می باشد که از خواننده های نسبتا پر حاشیه در حوزه رپ شناخته می شود، شاید پارسالیپ خواننده ای باشد که به تازگی شناخته شده است، اما او کار و حرفه خود را از سال ها پیش شروع کرده است و به کار خود نیز بسیار علاقه مند می باشد. پارسالیپ به رپ و حوزه کاری خود بسیار پایبند است، اما در گذشته او حرفه هایی هم چون گرافیک و کاور زن را تجربه کرده است و سال ها در این حوزه ها فعالیت کرده است. پارسالیپ به واسطه حاشیه هایی که داشته است به شهرت رسیده، حاشیه های او بیش تر مربوط به سپهر خلسه و گروه زد بازی می باشد.

محمد نیکو

محمد نیکو یکی دیگر از رپر های نسل سوم می باشد که کار خود را در زمینه موسیقی رپ احساسی انجام می دهد، او یکی از با استعداد ترین رپر های نسل سوم می باشد که نام او کم تر شنیده شده است و افراد زیادی او را نمی شناسند.

رض

رض یکی از معروف ترین و بهترین رپر های ایران می باشد در داخل کشور نیز زندگی می کند، آهنگی که باعث معروفیت و محبوبیت رض شد آهنگ بده بره بود که در آلبوم شهروند بود، و پس از فراگیر شدن این موزیک بالاخره رض به یک معروف نسبی رسید.

یارا

یارا یکی از توانمند ترین رپر های نسل سوم می باشد که به گفته خودش همیشه یاس را الگوی خوانندگی خودش قرار داده است، به گفته او در موسیقی هایی که به سبک رپ خواننده می شوند، چیزی وجود دارد که حال او را خوب می کند و بین رپر ها یاس می توانید به خوبی این موضوع را ارائه دهد. یارا می گوید که من یا شبک موسیقی هیپ هاپ بزرگ شده ام اما در حال حاضر به رپ علاقه مندم و این سبک از موسیقی همواره مرا به خود جذب می کند.

دیگرد

دیگرد یکی از بهترین و معروف ترین رپر های نسل سوم می باشد که از رپر های تازه کار در این حوزه شناخته می شود با این حال او توانسته است که با مهارت خود در این زمینه، در یک مدت محدود، طرفداران و دوستداران بسیاری را با خود همراه کند. دیگرد رپری است که در ابتدا کار خود را گروه نسبتا معروف پلاک خودرو شروع کرد و درحال حاضر نیز طرفداران خاص خود را دارد.

بامداد جعفری

بامداد جعفری نیز از رپر های نسل سوم می باشد که می توان گفت سابقه نسبتا طولانی در رپ دارد و کار خود را از سال هشتاد و هفت آغاز کرده است، زمانی که بامداد شروع به کار کرد تنها پانزده سال سن داشته است اما در حال حاضر توانسته است به خوبی از پس خوانندگی بر آید و طرفداران بسیاری را با خود همراه کند.

رپر های نسل 3 چه حاشیه هایی داشته اند؟

رپر های نسل 3 چه حاشیه هایی داشته اند؟

با توجه به این که رپر های نسل سوم چندین فرد متفاوت هستند، نمی توان چیز به خصوصی راجع به آن ها بیان کرد. اما اگر بخواهیم در چند جمله این سوال را جمع بندی کنیم، می توانیم بگوییم که، رپر های نسل سوم حاشیه های بسیاری داشته اند که از جمله این حاشیه ها، دستگیری آن ها بیش ترین حواشی می باشد که داشته اند. دستگیری این رپر ها بیش تر به دلیل حمل مواد مخدر نظیر گل می باشد. هم چنین از دیگر دلایل دستگیری آن ها سایت های بت و شرط بندی می باشد که در کشور ما غیر قانونی می باشد.

عکس رپر های نسل 3

عکس رپر های نسل 3

با توجه به تکنولوژی که در حال حاضر در دنیا وجود دارد، مشاهده عکس های هر یک از رپر های نسل سوم کار سخت و دشواری نیست و به راحتی و کم ترین زمان شما می توانید عکس های آن ها را ببینید در ادامه اگر قصد دارید عکس های رپر های نسل سوم را مشاهده کنید ما به شما چند راه را پیشنهاد می دهیم تا به راحتی بتوانید این کار را انجام دهید، یکی از سریع ترین راه ها سرچ در گوگل می باشد که می توانید به قسمت تصاویر گوگل بروید و پس از آن با تایپ عبارت تصاویر رپر های نسل سوم، جست و جو خود را آغاز کنید و در نهایت به عکس های ان ها دست پیدا کنید. راه دیگر مشاهده عکس های ان ها مراجعه به صفحه های اینستاگرامی آن ها می باشد که راهی وقت گیر است‌. در فضای اینستاگرام گاهی بعضی از خواننده ها فن پیج هایی دارند که با رجوع کردن به این صفحه ها نیز می توانید عکس های مختلفی مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام رپر های نسل 3 چیست؟

پیج اینستاگرام رپر های نسل 3 چیست؟

در قسمت های قبل، در این مقاله، با برخی از رپر های نسل جدید یا همان رپر های نسل 3 آشنا شدیم، حال قرار است به پیج های اینستاگرامی آن ها و میزان فعالیت آن ها در فضای مجازی بپردازیم. در حالت کلی واضح است که هر یک از رپر های نسل سوم برای خود صفحه یا پیج مخصوص خود را دارد و فعالیت هر یک از آن ها پیج خود بستگی به شخصیت و نظر خود خوانندگان دارد، پس نمی توان پیج مخصوصی برای تمام رپر های نسل سوم معرفی کرد، تنها راه دسترسی به پیج اینستاگرام آن ها این است که نام هر کدام از رپر هایی را که شما انتخاب می کنید و مد نظر دارید را ابتدا در گوگل جست و جو می کنید و سپس پیج اینستاگرام او را پیدا کنید و در قسمت جست و جو اینستاگرام سرچ می کنید ودر نهایت به صفحه آن ها دسترسی پیدا می کنید‌.

معروف ترین آهنگ های رپر های نسل 3 کدامند؟

معروف ترین آهنگ های رپر های نسل 3 کدامند؟

معروف ترین آهنگ های رپر های نسل سه ایران می توانید با جست و جو در گوگل یا در بات های تلگرامی پیدا کنید، در این مقاله به دو موزیک معروف و محبوب در بین افراد، اشاره خواهیم کرد که یکی از آن ها آهنگ گل من، از رپر معروف نسل سوم، سپهر خلسه می باشد و دیگر موزیک معروف آهنگ همینیم از گروه وانتونز می باشد که همان گونه که گفته شد، جزو معروف ترین و بهترین موزیک ها می باشند. در حالت کلی می توان بیان کرد که موزیک های بسیاری از خوانندگان و رپر های نسل یک و دو و سه که بسیاری از این موزیک ها یا حتی فول آلبوم ها به شهرت و معروفیت خاصی رسیده است که تعداد آن ها بسیار زیاد است و با سرچ و جست و جو در فضا های مختلف مجازی به راحتی می توانید تک تک آن ها را به صورت آنلاین گوش داده و یا دانلود کنید.

بهترین رپر نسل 3 چه کسی است؟

با توجه به این که در مقاطع زمانی مختلف، ممکن است رپری از رپر دیگر بهتر عمل کند و در مقطع زمانی دیگر این شرایط عوض شود و این موضوع که برتری رپری به رپر دیگر عموما سلیقه ای محسوب می شود و انتخاب رپر برتر توسط هر شخصی با توجه به علایق ان فرد شکل می‌ گیرد، نمی‌ توان پاسخ دقیق به این سوال داد و اساسا پاسخی را صحیح قلمداد کرد، ولی با این حال گروه وانتونز و محمد رضا شایع از دید بسیاری از منتقدین و طرفداران از برترین رپر های نسل سه قلمداد می شوند که همواره آثار قوی و پرطرفدار تولید و روانه بازار موسیقی ایران می کنند.

کدام یک از رپر های نسل 3 فعالیت کمی دارند؟

با توجه به تازه کار بودن رپر های نسل سوم و شور و اشتیاق فراوان آن ها برای پیدا کردن اسم و رسم و هواداران بیش تر، عموما این رپر ها کم کار نیستند و همواره در حال تولید و پخش آهنگ ها و آلبوم های خود می باشند و بدین ترتیب در میان رپر های نسل سه کسی به عنوان رپر کم کار شناخته نمی شود.

دانلود فول آلبوم رپر های نسل 3

برای دانلود کردن فول آلبوم های رپر های نسل های مختلف به ویژه رپر های نسل سوم، چند روش راحت و سریع وجود دارد. نخستین راه برای دانلود فول البوم های آن ها این است که در گوگل جست و جو کنید و با تایپ کردن عبارت های مختلف می توانید سایت های معتبر و جذابی را در این زمینه پیدا کنید و سپس با مراجعه به آن ها موزیک ها و آلبوم های مورد علاقه خود را به راحتی و در زمانی کم، دانلود کنید. هم چنین می توانید در صورت علاقه مندی اطلاعات زیادی را نیز در این سایت ها مطالعه و مشاهده کنید.

دیگر روش دانلود کردن فول آلبوم های رپر های نسل سوم این است که از بات های مختلف تلگرامی کمک بگیرید، در این روش شما حتما باید به یک اکانت تلگرامی دسترسی داشته باشید که با این اکانت یا همان حساب کاربری بتوانید وارد از تلگرام استفاده کنید و با جست و جو کردن بات هایی نظیر ملوبات یا آهنگیفای به سادگی و آسانی می توانید آهنگ های هر یک از رپر های نسل سوم را دانلود کنید و در این بات ها شما می توانید انتخاب کنید که قصد دارید تک آهنگ دانلود کنید یا فول آلبوم. قابلیت دیگری که این بات ها دارند، این است که به شما این امکان را می دهند که بخشی از آهنگ را گوش کنید و در صورتی که آهنگ، مورد علاقه شما واقع شده بود، آن را دانلود کنید.

درآمد رپر های نسل 3 چقدر است؟

درآمد هر یک از رپر های نسل سوم متفاوت می باشد و به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. در تمام مشاغل هر یک افراد که در شغل خود به شهرت می رسند، درآمد بیش تری نیز دریافت می کنند، این مسئله راجع به شغل و حرفه خوانندگی نیز صدق می کند. در بین رپر های مختلف نسل سوم که ابتدای مقاله در مورد آن ها صحبت کردیم، رپر هایی نظیر گروه وانتونز و سپهر خلسه، رپر های بسیار معروفی می باشند که با برگزاری کنسرت ها و راه های دیگر، درآمد بسیار بالایی را نیز کسب می کنند.

اما به هر حال در بین این رپر ها افرادی نیز وجود دارند که تا به امروز نیز به صورت زیرزمینی مشغول به کار هستند و فعالیت زیادی ندارند، در نتیجه می توان به راحتی دریافت که این رپر ها درآمد خیلی زیادی از حرفه و شغل خود، دریافت نمی کنند. برخی از خوانندگان نیز از معروفیت و محبوبیت خود سواستفاده می کنند و با به وجود آوردن سایت های بت، درآمد های بسیار بالا و زیادی دریافت می کنند.

رپر های نسل سه کجا زندگی می کنند؟

با توجه به تعداد زیاد رپر های نسل سه، شهر واحدی برای محل زندگی آن ها وجود ندارد، برخی از آن ها در ایران زندگی می کنند که عموما در شهر تهران ساکنند که می توان از این دسته، به رپر هایی مانند رض و بامداد و یارا اشاره کرد. از طرفی گروهی از رپر های نسل سه در خارج از کشور زندگی می‌ کنند که با توجه به شرایط برگزاری کنسرت در آن کشور ها به درآمد بسیار بالاتری نسبت به رپر های داخل ایران دست پیدا کرده اند. می توان از این دسته رپر ها به گروه وانتونز و سپهر خلسه اشاره کرد. از میان کشور هایی که مقصد بسیاری از رپر های نسل سه برای زندگی هستند، می توان به ترکیه و کانادا اشاره کرد.

معروف ترین دیس و دیس بک رپر های نسل سه

رپر های نسل سه برخلاف بسیاری از رپر های دیگر تا به امروز حاشیه و دیس و دیس بک کم تری داشته اند. هرچند در این میان می توانیم به رپر هایی مانند سپهر خلسه نیز اشاره کنیم که درگیری ها و حاشیه های زیادی به همراه داشته است. از جمله درگیری های معروف او می توان به دیس بک سگ کشی اشاره کرد که در جواب به دیس پوریا پوتک به نام یادگاری در عرض یک روز منتشر شده بود که هر دو ترک بازخورد های فراوانی دریافت کرده و به شهرت قابل توجهی در میان علاقمندان به رپ دست یافتند. هم چنین بین سپهر خلسه و پارسالیپ درگیری ها و دیس و دیس بک هایی رد و بدل شده که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است.

فیلم کنسرت رپر های نسل 3 را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده و دیدن فیلم های کنسرت رپر های نسل سوم، چند راه مختلف وجود دارد که در ادامه به صورت کامل به شما توضیح خواهیم داد. اولین روش استفاده از اپلیکیشن یوتیوب است که در این اپلیکیشن فیلم های مختلف از کنسرت های بسیاری از رپر های با کیفیت های بسیار عالی وجود دارد، اما بدی و عیبی که این روش دارد، این است که اپلیکیشن یوتیوب در کشور ما فیلتر شده است وما برای دسترسی به این فیلم ها باید از یک وی پی ان خوب و سرعت اینترنت نسبتا خوب برخوردار باشیم؛ اگر شما به این دو مورد دسترسی ندارید، به شما توصیه می شود راه های دیگر را برای دیدن این فیلم ها انتخاب کنید.

روش دیگر برای مشاهده فیلم های کنسرت ها این است که وارد صفحه گوگل شوید و هر یک از فیلم هایی که علاقه مند به مشاهده آن هستید را سرچ کنید، در نتیجه سرچ شما، سایت های بسیار زیادی بالا می آیند که به راحتی می توانید وارد آن ها شوید و پس از آن، فیلم ها را مشاهده کنید. یکی از سایت های معتبر که ویدئو های اشتراکی زیادی دارد، اپارات می باشد که با مراجعه به ان به راحتی خواهید توانست فیلم های مورد نظر خود را مشاهده کنید؛ در این جا لازم است نکته ای را بگوییم که به دلیل فیلترینگ شدید سایت ها و اپلیکیشن ها در کشور ما، بهتر است برای سرچ کردن در این مورد، وی پی ان خود را روشن نگه دارید، در این صورت نتایج سرچ بیش تر به چیزی که دنبالش هستید نزدیک خواهد بود‌.

سوالات متداول

  1. آیا رپر های نسل 3 در ایران زندگی می کنند؟

    برخی از رپر های نسل3 در ایران زندگی می کنند و برخی از ان ها نیز در خارج از ایران زندگی می کنند و حتی برخی از آن ها نیمی از شال را در خارج از کشور و نیمی از سال را در داخل کشور زندگی می کنند.

  2. آیا رپر های نسل 3 با هم در خواندن یک موزیک همکاری داشته اند؟

    برخی رپر های نسل 3 رپ فارسی ایران با هم در خواندن موزیک هایی همکاری داشته اند که می توان گفت برخی از این موزیک ها نیز بسیار معروف شده اند و طرفداران و دوستداران بسیاری پیدا کرده اند.

  3. آیا رپر های نسل 3 معروف تر هستند یا رپر های نسل 1؟

    در جواب این سوال باید بگوییم که به طور کلی می توان گفت که معروفیت و محبوبیت رپر های نسل یک رپ فارسی بیش تر از رپر های نسل 3 می باشد، اما در بین رپر های نسل سوم نیز افرادی وجود دارند که به اندازه رپرهای نسل اول معروفیت دارند.

اشتراک گذاری

از سال 1393 فعالیت خود را با یک سایت آموزش بازی های شرط بندی آغاز کردم. هم اکنون نیز خبرنگار در حوزه سلبریتی ها و همچنین آموزش دهنده بازی های شرط بندی می باشم.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه