رضا پیشرو

رضا پیشرو | رضا پیشرو و حرفه موسیقی و حواشی زندگی شخصی رضا

در ادامه بررسی رپر ها و سایت های شرط بندی می خواهیم برایتان در مورد رضا پیشرو یکی از خواننده های نسل یک رپ فارسی صحبت کنیم. پس با ما در ادامه همراه باشید.

زندگی نامه رضا پیشرو

محمد رضا ناصری ازاد با اسم هنری رضا پیشرو است که اکثرا او را به عنوان یک خواننده معروف در موسیقی رپ فارسی می شناسند. او فعالیت خودش را در این زمینه هنری در سال 77 اغاز کرده است و توانسته که محبوبیت زیادی بین طرفداران این سبک از موسیقی در ایران داشته باشد و خود را پیشگام در این سبک از موسیقی می داند.او متولد 12 اسفند 1366 در شهر تهران است رضا پیشرو تحصیلاتش را ادامه نداده است و در همان مقطع راهنمایی ترک نحصیل کرده است او بعد از گزراندن مدتی دوران های سختی فوت پدر در کودکیش و نیز به زندان افتادن پدرش قبل جدا شدن از مادرش روه به رو شد.

در همان دروان کودکی بود که پدرش علاقه ای زیادی به یافتن گنج داشت و در همان کار بود که توسط پلیس دستگیر شد و به زندان افتاد چند سالی نگذست که او نه ساله شده بود مادرش تصمیم به جدایی از همسرش را گرفت و یعد از مدتی مادرش طلاق گرفت.بعد از ان او پیش مادرش زندگی تا مادرش همسر جدیدی اختیار کرد رضا همیشه با ناپدریش اختلافاتی داشت و همین امر موجب شد که از خانه اخراج شود و در خیابان ها اواره و مجبور به زندگی کردن شود بعد از ان مدت که بیرون بود تصمیم میگیرد که به خانه بازگردد ولی این بازگشت برای زیاد موفقیت امیز نیود نا پدریش اورا به سرکار میفرستاد و پول حقوق او را برای خود بر میداشت و اینگونه شد که رضا دوباره تصمیم گرفت که از خانه بریون برود و خانه را ترک کند.

رضا پیشرو و موسیقی

در هفتمین سال تولدش پدرش برای تولدش یک ضبط صوت کوچک و چند نوار کاست که در ان موسیقی های هیپ هاپ ان دوران همچون توپاک امینم و خوانندهای دیگر بود به او هدیه کرد و این موجب شد که رضا با موسیقی و مخصوصا موسیقی رپ اشنا شود و از همان دور ان بود که شعر های مرتبط با این سبک از موسیقی را مینوشت.اولین ترانه ای به عنوان یه شعر دیس برای پدرش بود که ان را هیچ گاه منتشر نکرده است.

همان طور که گفته شد فعالیت موسیقی حرفه ای خود را به شکل نیمه حرفه ای در سال 77 و با اسم هنری 3 پک شروع کرد.و او با لیبل 021 که برای طرفردان ان زمان نام اشنا است ظهور کرد و هم باعث پیشرفت او در سال 84 شود.او 2 البوم غیر رسمی به نام واقعیت تلخ و وقت تلخ منتشر کرد و 4 البوم رسمی او به نام های جهنم ساکت دوران طلایی اغاز اینجاست و ریل که اثار مهمی در ان است را منتشر کرد.بیشتر کارهای ان غالبی گنگ با ریتم های تند دارد و مضمونشان بیشتر انتقادی و اجتماعی می باشد.

رضا پیشرو

رضا پیشرو و ازدواج

رضا پیشرو در سال 85 با خانمی بنام فرزانه پور محمدی ازدواج کرد و فرزانه که متولد 21 مهر 1365 نیز از تهران است بخاطر یکی از دوستان مشترکی که با رضا داشت با او اشنا شد و با هم در ارتبط بودند که بعد از حدود یک سال و نیم از این ارتباط رضا تصمیم به خواستگاری و ازدواج با گرفت.

رضا پیشرو

رضا پیشرو و حواشی

رضا همانطور که گفته شد برای مدت زیادی بیرون از خانه بود و در خیابان ها زندگی میکرد که در این بین بخاطر شرایط که داشت به اعتیاد گرفتار شد ولی هم اکنون کاملا پاک شده است و حتی دیگر لب به سیگار هم نمی زد و حتی از دود ان هم فرار می کند.رضا که چندین بار سابقه دستگیر شدن توسط پلیس را هم دارد یک بخاطر داشتن حمل مواد مخدر در یک میتینگ رپ مدتی بسایر کوتاهی به زندان افتاده بود او برای دوم نیز که برای موسیقی که سبکی غیر معمول داشته و پخش شده بود دستگیر شده بود و باز به زندان افتاده بود.برای اخرین بار هم در اواخر سال 96 دستگیر شد.

او که در اواخر همان سال 96 دستگیر شده بود بعد گزراندن مدت دو هفته حبس از زندان دوباره ازاد شد.حبس او برای ترانه اهنگ واقعیتش بوده است. و یک سال بعد نیز پس از صدور حکم دستگریش از سمت دادگاه انقلاب متواری شد و بعد از مدتی قاچاقی از مرز وارد کشور ترکیه شد و بعد در اهنگ مرز خود درباره فرار کردن خود از ایران تلویحا توضیحی داد.

نتیجه گیری

بعضی اوقات شرایط در جامعه برای افراد به گونه ای سخت میشود که گاهی محبور به دست زدن به کارهایی میشوند که در ایند ممکن است تمام اینده و زندگیشان تحت تاثیر قرار دهد و رضا pishro یکی از همان افراد است اما او توانست با گرایش به موسیقی این خطر را برای خود کاهش دهد و در ان موفق شود

آهنگ های رضا پیشرو

رضا پیشرو با نام اصلی محمدرضا ناصری آزاد می باشد او لقب پیشرو را برای خود انتخاب کرده است محمدرضا ناصری آزاد متولد ۱۲ بهمن ۱۳۶۶ می باشد او در تهران متولد شده است حرفه اصلی او خوانندگی می باشد او در سبک رپ فعالیت می‌کند رضا پیشرو اثر منفی، رضا پیشرو نیلوفر آبی، رضا پیشرو کلافگی، رضا پیشرو فینیش هیم، از زیباترین اثار او هستند. در این قسمت 5 آهنگ برتر او اشاره می کنیم.

راک ای چاک از مهراد هیدن و رضا پیشرو

این آهنگ که همکاری بین دو خواننده رپر بسیار معروف ایرانی می باشد یکی از برترین آهنگ های او است. رضا معمولاً در دوران فعالیت حرفه‌ای خود با خوانندگان رپر بسیاری همکاری کرده است. طرفداران او این همکاری را بسیار دوست داشتند و این آهنگ جز به برترین آهنگ های او است.

آهنگ دیوانه

یکی دیگر از آهنگ های تاثیرگذار رضا آهنگ دیوانه می باشد این آهنگ متن بسیار زیبایی دارد و بین طرفداران محبوب است برای دانلود این آهنگ می توانید سایت های موسیقی سر بزنید.

آهنگ صلح

یکی از قدیمی ترین آهنگ های رضا آهنگ صلح می باشد متن آهنگ بسیار عمیق و تاثیرگذار است شما می توانید برای دانلود این آهنگ به سایت های موسیقی سری بزنید و از شنیدن آن لذت ببرید.

آهنگ مرز

چهارمین آهنگی که به شما معرفی می‌کنیم آهنگ مرز می باشد شما می توانید این آهنگ را دانلود کنید متن این آهنگ بین طرفداران جایگاه ویژه ای دارد و معمولاً رضا در کنسرت های خود این آهنگ را حتماً برای طرفداران اجرا می‌کند.

آهنگ نورافکن

آهنگ آخر از لیست برترین آهنگ های رضا پیشرو اهنگ نورافکن می‌باشد اگر دوست دارید آهنگ های رضا را دانلود کنید می توانید به سایت موسیقی سر بزنید آهنگ در دهه ۹۰ منتشر شده است در زمان انتشار از طرفداران بسیاری از این آهنگ حمایت کردند.

آلبوم های رضا پیشرو

نام آلبوم های رضا پیشرو چه می باشد؟

رضا رپر اهل کشور ایران می باشد و بعد از سال‌ها فعالیت در ایران به دلیل فعالیت غیرمجاز مجبور شد ایران را ترک کند و به خارج از کشور مهاجرت کند. دیگر به ایران برنگشت در این قسمت آلبوم های معروفش را به شما معرفی خواهیم کرد.

واقعیت تلخ

این آهنگ در سال ۱۳۸۵ منتشر شد این آلبوم حدود ۱۰ ترک دارد این آهنگ زمانی که رضا همچنان در ایران بود منتشر شد آهنگ های این آلبوم بسیار زیبا و پرطرفدار هستند برای دانلود آلبوم می توانید به سایت های موسیقی سر بزنید.

جهنم ساکت

این آلبوم با حدود ۱۵ ترک در سال ۱۳۸۶ منتشر شد حدوداً یک سال از انتشار آلبوم واقعیت تلخ گذشته بود طرفداران رضا تمامی آهنگ های این آلبوم را بسیار دوست دارند و از آن حمایت می‌کنند.

آغاز اینجاست

این آهنگ در سال ۱۳۸۹ زمانی که رضا همچنان در ایران بود منتشر شد این آلبوم یکی از پرطرفدار ترین آلبوم های رضا پیشرو می باشد این آهنگ حدود ۱۵ ترک دارد که طرفداران تمام این آهنگ را بسیار دوست دارند برای دانلود تمامی آلبوم های رضا می‌توانید سایت های موسیقی سر بزنید.

آیا رضا پیشرو در بلور بنفش حضور داشته است؟

رضا یکی از بهترین رپر های ایرانی می باشد که اکنون در خارج از کشور زندگی می کند به دلیل فعالیت غیرمجاز نتوانست در ایران بماند برادرش علی اوج در کنار برادرش رضا به فعالیت موسیقی می پردازد معمولاً در کارهای خود با یکدیگر همکاری می‌کنند مدتی پیش رضا در برنامه بلور بنفش در شبکه بی بی سی پخش می‌شد حضور یافت و مجری این برنامه بهزاد بلور در مورد کارهای قدیمی، از علت مهاجرتش به خارج از کشور و آهنگ ها و برنامه های جدیدش صحبت کرد همچنین چند این آهنگ را به صورت زنده در برنامه اجرا کرد. شما می توانید این برنامه را از طریق کانال یوتیوب رضا پیشرو و یا کانال یوتیوب شبکه بی‌بی‌سی فارسی به طور کامل مشاهده کنید

کنسرت آنلاین رضا پیشرو

کلاس پرشین رپ با رضا پیشرو

رضا که از معدود خوانندگان رپر می باشد که کلاس های آموزش رپ برگزار می کند او در کلاس های خود به اسم پرشین رپ به افرادی که به سبک موسیقی رپ علاقه دارند آموزش می دهد که چطور در این مسیر پیشرفت کنند و نکات کلیدی را به آنها آموزش می‌دهد. برای اطلاع از کلاس های رضا می‌توانید به اینستاگرام او سر بزنید و در آنجا همه اطلاعات را مشاهده کنید.

کنسرت آنلاین رضا پیشرو چه زمانی است؟

با شیوع ویروس کرونا و بسته شدن تالار ها برای برگزاری کنسرت، همه سبک های موسیقی تصمیم گرفتند کنسرت های آنلاین را برگزار کنند رضا نیز از آن دسته از خوانندگانی می باشد که تصمیم دارد به زودی یک کنسرت آنلاین در اینستاگرام خود و یا سایت موسیقی دیگر برگزار کند. او می گوید کنسرت آنلاین در زمان شیوع کرونا بسیار اتفاق خوبی بوده است و همچنین این طرفداران رضا که در ایران هستند نیز می توانند از کنسرت ها استفاده کنند و لذت ببرند برای اطلاعات بیشتر از زمان برگزاری این کنسرت و همچنین هزینه آن و طریقه ثبت نام در کنسرت می توانید به اینستاگرام رضا پیشرو سر بزنید. شما می توانید بلیط کنسرت رضا پیشرو را از طریق سایت موسیقی تهیه کنید. با سرچ رضا پیشرو جدید، آهنگ پیشرو می‌توانید آهنگ های او را از گوگل دانلود کنید.

ماشین رضا پیشرو چه می باشد؟

رضا یکی از خوانندگان رپر می‌باشد که در چند سال اخیر به کشور ترکیه مهاجرت کرده است و از طریق فروش تک آهنگ ها و آلبوم های خود و همچنین برگزاری کنسرت های حضوری و آنلاین توانسته است درآمد خوبی داشته باشد و طرفداران او بسیار زیاد می باشند و هم از داخل ایران و هم از خارج از ایران طرفدار دارد. همچنین تصمیم دارد کنسرت‌های تور جهانی خود را برگزار کند تا طرفداران بیشتری بتوانند در کنسرت حضور داشته باشد. اگر به اینستاگرام او مراجعه کنید می بینید که عکس های لاکچری در خارج از کشور منتشر می‌کند با توجه به مقدار درآمد رضا pishro می‌توان حدس زد که ماشینش یک ماشین مدل بالا و گران قیمت باشد برای دیدن عکس های ماشین رضا پیشرو می توانید به اینستاگرام او مراجعه کنید.

فرزانه پورمحمدی زن رضا پیشرو

فرزانه پورمحمدی زن رضا پیشرو

محمدرضا ناصری آزاد با لقب رضا pishro خواننده، تهیه‌کننده موسیقی رپ فارسی می‌باشد رضا یکی از خوانندگانی می‌باشد که معمولاً حواشی زیادی برای او وجود دارد. او در همین چند وقت اخیر ماجرای مهاجرتش به ترکیه و ماجرای اختلافش با دیگر رپر های معروف از جمله یاس بر سر زبان ها افتاد. سبک کاری رضا به صورت ریتمیک و معمولاً اعتراض به شرایط و اوضاع می باشد. او در دوران فعالیت خود دو هفته را در زندان به سر برد. رضا در سال ۱۳۸۵ زمانی که در ایران بود با فرزانه پورمحمدی ازدواج کرد اما متاسفانه این ازدواج به جدایی انجامید پیشرو در حال حاضر مجرد است و دیگر ازدواج نکرده است.

رضا پیشرو از ایران رفت؟

او پس از اینکه در ایران به فعالیت غیرمجاز محکوم شد و برای انتشار آهنگ هایش مجبور شد به صورت زیرزمینی فعالیت کند تصمیم گرفت مهاجرت کند رضا در تاریخ ۲ اسفند سال ۱۳۹۶ به علت فعالیت غیرمجاز دستگیر شد و دو هفته بعد در ۱۷ اسفند ماه آزاد شد پس از این دستگیری تصمیم گرفت به کشور ترکیه مهاجرت کند و هم اکنون در ترکیه ساکن است و مجرد می باشد او در طول مهاجرتش به ترکیه حواشی نیز ایجاد کرد و همچنین با دیگر خوانندگان رپ مانند یاس نیز درگیری داشته است.

یوتیوب رضا پیشرو

همانطور که می‌دانید اکثر خواننده ها علاوه بر فعالیت در فضای اینستاگرام در یوتیوب نیز فعالیت می‌کنند و اکثر موزیک ویدیو ها و فیلم های خود را در یوتیوب نیز منتشر می‌کنند تا برای مخاطبینی که اینستاگرام ندارند نیز بتوانند فعالیت داشته باشند او در این ویدئو های خود معمولاً سبک زندگی خود و همچنین ویدیوهایی از سفرهایش، برگزاری کنسرت هایش و دعوت او به برنامه‌های مختلف و مصاحبه هایش ویدئو قرار می دهد. برای دنبال کردن کانال یوتیوب رضا پیشرو می‌توانید به صفحات گوگل سری بزنید و کانال یوتیوب و آیدی اینستاگرام او را داشته باشید.

کلاب هاوس رضا پیشرو کدام است؟

همانطور که می دانید مدتی است کلاب هاوس به اپلیکیشن مورد علاقه کاربران تبدیل شده است که در فضای مجازی می توان به بحث و گفت‌وگو پرداخت. رضا نیز مانند دیگر افراد یک حساب کاربری در برنامه کلاب هاوس دارد و برای افرادی که عضو اتاق مجازی او می‌شوند صحبت‌هایی در مورد سبک موسیقی رپ، شروع این موسیقی و پیشرفت و همچنین از زندگی خودش و روزمرگی هایش مخاطبان صحبت می کند‌.

سوالات متداول

به چه دلیل رضا پیشرو مهاجرت کرده است؟

به دلیل فعالیت غیرمجاز و زیرزمینی در ایران به کشور ترکیه مهاجرت کرد.

رضا پیشرو با چه کسی ازدواج کرد؟

در سال ۱۳۸۵ با فرزانه پورمحمدی ازدواج کرد که این ازدواج منجر به جدایی شد.

رضا پیشرو به کدام کشور مهاجرت کرده است؟

مدتی پیش با حواشی بسیار زیاد به کشور ترکیه مهاجرت کرده است.

نام اصلی رضا پیشرو چیست و متولد چه سالی است؟

نام اصلی او محمدرضا ناصری آزاد می باشد که در ۱۱ بهمن سال ۱۳۶۶ متولد شده است و قد رضا حدود 180 سانتی متر است.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه