سارن

بیوگرافی سارن + 10 آهنگ برتر او به همراه حواشی این سلبریتی

سارن خواننده جوان و با استعداد و خوش سیمای دهه هفتاد است که در زمینه خوانندگی بسیار فعال است که به عنوان یکی از سلبریتی های ساکن ترکیه شناخته می شود. او حدود 8 سال است که در این حیطه فعالیت می کند و هر روز بیشتر از قبل حرفه ای تر می شود و به مرور زمان طرفداران بیشتری را جذب خود می کند و علاقه مند می شود تا سبک و صدای خاصی را که دارد، ادامه دهد.

سارن کیست؟

سارن کیست؟

سارا خوش شانس با نام هنری ” سارن ” متولد 2 آبان 1379 در تهران است. او در خانواده چهار نفره رشد کرده است و تنها یک برادر به نام پارسا دارد. سارا از سن 8 سالگی شروع به خواندن کرد، استعداد زیادی در موسیقی دارد و اولین آهنگ خود را با نام ” کی آرزو کرد ” را در سال 2018 ساخت و آهنگ ” پرپر ” اولین آهنگ رسمی سارن است که منتشر شد و محبوب ترین آهنگ او است. سارا خوش شانس در نواختن گیتار و پیانو نیز تبحر دارد و از دیگر مهارت های این خواننده جوان می توان به این مطلب که او به 8 زبان مختلف آواز می خواند اشاره کرد. از آهنگ های او می توان به بازنده ، سلام ، جای همگی خالی ، ماه منی و بالاتر اشاره کرد.

 رابطه سارن و تتلو در چه حد است؟

سارن که به تازگی به خاطر صدای زیبایش طرفداران زیادی را جذب خود کرده از طرف امیر تتلو (مدیر سایت تتل بت)پیشنهاد همکاری گرفته، اما تتلو شرط این همکاری را رابطه نامشروع عنوان کرده است که با مخالفت جدی سارن مواجه شد. تتلو برای جذب مخاطب در یوتیوب به رفتارهای نامشروع و منتشر کردن ویدیو از سارن کرده تا بتواند از این راه کسب درآمد کند .

عکس های جدید سارن را در کجا ببینیم؟

افراد معروف و مشهور در دنیا عکس های خود را در فضاهای مختلف به اشتراک می گذارند. طرفداران آنها هم همواره دوست دارند عکس های افراد مورد علاقه خود را ببینند. در ایران، افراد معروف نیز عکس های خود را در فضاهای مجازی برای طرفداران خود به نمایش می گذارند. عکس های سارن را می توان در صفحه اینستاگرامش دید، همچنین در سایت های مختلف با انتشار آهنگ های او عکس هایی هم منتشر کرده اند که می توان از این سایت ها عکس های این خواننده جوان را دید.

آدرس پیج اینستاگرام این خواننده چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام این خواننده چیست؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی هم رسانی عکس و ویدیو است و مردم زیادی در این فضای مجازی فعالیت دارند. افراد خاصی هستند که به واسطه فعالیت شان فالوورهای زیادی دارند. بعضی از این کاربران اینستاگرام با گفتن یک جمله یا یه کلیپ و یا عکس خاصی به سادگی در فضای مجازی معروف می شوند. اینستاگرام سارن بیشتر از 2 میلیون فالوور دارد و از طریق آیدی saaren_music می توان آهنگ های او را دنبال کرد.

سارن فعالیت زیادی در اینستاگرام دارد و از طریق استوری با فالوورهای خود در ارتباط است. این خواننده جوان به زبان های مختلف آهنگ می خواند و اخیرا ترانه ای به زبان لری خوانده که بسیار زیبا و دلنشین است و در پیج خود منتشر کرده است.

یوتیوب سارن فعال است؟

فضای مجازی یوتیوب، یک شبکه اجتماعی است که هر کسی می تواند ویدیو منحصر به فرد خود را در این شبکه به اشتراک بگذارد. افرادی زیادی در این فضای مجازی فعالیت دارند. این خواننده معروف در فضای مجازی یوتیوب نیز فعالیت دارد و در این فضا با افرادی از جمله نیلی افشار در ارتباط است.

درآمد این خواننده از کجاست؟

امروزه بسیاری از افراد شناخته شده در حوزه های مختلف فعالیت مانند: بازیگران سینما، تلویزیون، هنرمندان، ورزشکاران از اینستاگرام برای راه ارتباطی سریع با مخاطب خود استفاده می کنند و به جرئت می توان گفت که بستری خوب نیز برای افراد تازه نفس برای عرضه اندام به وجود آمده است. به‌ دلیل فراگیر شدن شبکه‌ های اجتماعی و انجام تبلیغات توسط کاربران ایستاگرام که فالوورهای زیادی دارند، در آمد هنگفتی از طریق تبلیغات کسب کرده اند. سارن با برگزاری کنسرت و فعالیت در اینستاگرام و داشتن تعداد فالوور زیاد کسب درآمد می کند.

سارن به کدام کشور مهاجرت کرد؟

سارن به کدام کشور مهاجرت کرد؟

از آنجایی که زنان خواننده در کشورمان نمی توانند به طور رسمی فعالیت کنند، اغلب بانوان برای فعالیت های بیشتر به کشورهای دیگر مهاجرت می کنند و کشوری که در سال های اخیر بیشتر این افراد انتخاب می کنند، ترکیه است. سارن نیز برای اینکه بتوانند به طور رسمی کار خود را ادامه دهد به ترکیه مهاجرت کرده است و از آنجا آهنگ های خود را منتشر می کند.

حاشیه های سارن درباره چه موضوعاتی است؟

یکی از حاشیه های سارن که در صفحات مجازی سرو صدا کرد افشا گری این خواننده درباره پیشنهاد تتلو بود. تتلو به گفته خود در ترکیه حرمسرا راه انداخته و قصد دارد دختران 15 تا 20 ساله را جذب این حرمسرا کند و به دختران این پیشنهاد را می دهد که به سارا خوش شانش نیز این پیشنهاد را داد که با مخالفت او مواجه شد.

از دیگر حاشیه های او می توان به لایو هایی که در یوتیوب با افراد مختلف برگزار می کند؛ اشاره کرد و در این لایوها چالش هایی نیز انجام می دهد که خیلی مورد توجه قرار گرفته است. سارن در آهنگ های خود با ملانی نیز همکاری کرده و بعضی موزیک ویدیوها را با هم اجرا کردند.

آیا تا به حال مصاحبه ای با سارن انجام شده است؟

سارن تا بحال با هیچ شبکه ای مصاحبه نکرده و صحبت های او از هیچ سایتی منتشر نشده است، فقط به صحبت هایی که با خواننده ها و افراد معروف دیگر در یوتیوب و اینستاگرامش هست می توان اشاره کرد.

دوست پسر این خواننده کیست؟

به طور دقیق نمی توان از دوست پسر سارن نام برد؛ اما جدیدا او با فردی به نام امیر براتی دیده شده که رابطه دوستانه ای دارند و گفته شده که این دو قصد ازدواج با هم را دارند.

بهترین آهنگ های سارن کدامند؟

همان طور که گفته شد سارن خواننده محبوب ایرانی است که در سال های اخیر بسیار دیده شده است و او تا به حال 20 آهنگ منتشر کرده است که خیلی مورد توجه طرفدارانش قرار گرفته است. از بهترین آهنگ های او می توان به مورد زیر اشاره کرد:

آهنگ درد

یکی از آهنگ های زیبای سارن آهنگ “درد” است که می توان با متن زیبای این آهنگ ، آن را از سایت های مختلف دانلود کرد.

آهنگ بازی

آهنگ “بازی” یکی دیگر از آهنگ های سارن است که طرفداران زیادی دارد و برای شنیدن این آهنگ می توان با کیفیت های متفاوت از سایت های مختلف دانلود کرد و شنید.

آهنگ مخاطب

“مخاطب” یکی دیگر از آهنگ های این خواننده مشهور جوان است که می توان از رادیو جوان آن را دانلود کرد.

بهترین آهنگ های سارن کدامند؟

برای دانلود آهنگ های این خواننده چه کاری باید کرد؟

برای دانلود آهنگ های این خواننده سرشناس می توان به رادیو جوان مراجعه کرد. البته از سایت های دیگر هم می توان با کیفیت های مختلف آهنگ های او را دانلود کرد.

لایوهای سارن درباره چه موضوعاتی است؟

بیشتر لایوهای سارن در باره آهنگ هایش است و با طرفدارانش در ارتباط است و نظرات آن ها را درباره آهنگ هایش جویا می شود. همچنین او با خوانندگان دیگر نیز لایو انجام می دهد از جمله با نیلی افشار خیلی لایو دارند.

ماجرای رابطه سارن و نیلی چیست؟

سارن و نیلی افشار در فضای مجازی یوتیوب با هم در ارتباط هستند و چالش هایی را برگزار می کنند جدیدا چالش “سعی کن نخندی” را انجام دادند که خیلی مورد توجه دوست دارانشان قرار گرفت.

همچنین این دو در فضای یوتیوب لایوهای جنجالی دارند و در این لایو نیلی از آلبوم جدیدش رونمایی کرد. چالش دیگری که این دو سلبریتی سرشناس انجام دادند این بود که چهره آدم های معروف را شناسایی کنند.

عذر خواهی سارن از دنیا دارسان

مدت زمان نسبتاً طولانی است که درگیری و کل کل‌ های شدیدی بین سارن و دنیا دادرسان خوانندگان مشهور ایرانی مشاهده می‌ شود. آن ها هر چند وقت یکبار از طریق فضای مجازی مانند اینستاگرام به فحاشی و کل کل کردن با یکدیگر می‌ پردازند. البته ناگفته نماند که مدتی قبل در یک برنامه یوتیوب سارن اتفاق باورنکردنی رخ داد. چرا که این خواننده معروف در این برنامه یوتیوبی خود از دنیا عذرخواهی کرد که این موضوع حواشی زیادی را به وجود آورد. البته طبق گفته خیلی از کاربران این خواننده ترجیح داده است تا کل کل‌ هایی که بین او و دنیا دادرسان بوده است به طور کامل خاتمه پیدا کند به همین دلیل از دنیا عذرخواهی کرده است.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده این برنامه جنجالی بپردازید پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب سارن مراجعه کنید. هم چنین ناگفته نماند که در چنل یوتیوب این خواننده می‌ توانید ویدیو پربازدید رپ کردن سارن و یا حتی آهنگ سارن جدید او را نیز جستجو و مشاهده نمایید.

دلیل ممنوع الکار شدن این خواننده چیست؟

دلیل ممنوع الکار شدن این خواننده چیست؟

سارا خواننده مشهور ایرانی ملقب به سارن با توجه به علاقه‌ بسیار زیادی که به حرفه خوانندگی داشته است. به همین دلیل سال‌ ها قبل و زمانی که ساکن ایران بوده است فعالیت خود را در حرفه خوانندگی شروع کرده است. البته ناگفته نماند با توجه به این که فعالیت بانوان در ایران به عنوان خواننده ممنوع می‌ باشد. به همین دلیل سارن خواننده جوان و تازه کار پس از مدتی در ایران ممنوع الکار شد و دیگر نتوانست در ایران به خوانندگی بپردازد.

حال با توجه به این که او علاقه بسیار زیادی به حرفه خوانندگی داشته است و بخشی از درآمد سارن از طریق فعالیتش در حرفه خوانندگی بوده است. به همین دلیل تصمیم گرفت تا برای ادامه فعالیتش در خوانندگی و پیشرفت در این حرفه به خارج از کشور مهاجرت کند. حال این موضوع باعث شد تا او ایران را به مقصد ترکیه ترک کند.

بررسی حواشی میان رادیو جوان و سارن

پس از این که این خواننده توانست به شهرت و معروفیت برسد. به یکباره درگیری او با رادیو جوان شروع شد تا جایی که این روزها یکی از مهم ترین حواشی سارن مربوط به درگیری او با رادیو جوان می‌ باشد. بهتر است بدانید که این خواننده جوان و بااستعداد ایرانی در رابطه با رادیو جوان بیان کرده است: رادیو جوان من را حمایت و پشتیبانی نمی‌ کند. اما در حال حاضر به حمایت از رادیو جوان هم نیازی ندارم. هم چنین گفتنی است که این خواننده مدتی قبل دست به افشاگری در رابطه با مدیر رادیو جوان هم زد.

به نظر می‌ رسد که مدت‌ ها قبل مدیر رادیو جوان به این خواننده برای ادامه همکاری پیشنهاداتی داده است که سارن قبول نکرده و این موضوع شروع دعوا و درگیری آن ها بوده است. به هر حال در حال حاضر هیچگونه حمایت و پشتیبانی از این خواننده توسط رادیو جوان صورت نمی گیرد.

سوالات متداول

 1. فعالیت سارن در چه زمینه ای است؟

  او خواننده ده هفتادی بسیار با استعدادی است که در ترکیه زندگی می کند.

 2. رابطه سارن و تتلو چگونه است؟

  سارن از طرف امیر تتلو پیشنهاد همکاری گرفته، اما تتلو شرط این همکاری را رابطه نامشروع عنوان کرده است که با مخالفت جدی سارن مواجه شد. تتلو برای جذب مخاطب در یوتیوب به رفتارهای نامشروع و منتشر کردن ویدیو از سارن کرده تا بتواند از این راه کسب درآمد کند.

 3. پیج اینستاگرام سارن چیست و چگونه می توان آهنگ های او را شنید؟

  اینستاگرام سارن بیشتر از 2 میلیون دارد و از طریق آیدی saaren_music می توان آهنگ های او را دنبال کرد. سارن در این فضای مجازی بسیار فعالیت دارد و با خوانندگان دیگر در ارتباط است.

 4. سارن در فضای یوتیوب چه چالش هایی انجام داده است؟

  سارن و نیلی افشار در فضای مجازی یوتیوب با هم در ارتباط هستند و چالش هایی را برگزار می کنند جدیدا چالش “سعی کن نخندی” را انجام دادند که خیلی مورد توجه دوست دارانشان قرار گرفت. چالش دیگری که این دو سلبریتی سرشناس انجام دادند این بود که چهره آدم های معروف را شناسایی کنند.

اشتراک گذاری

سلام من سولماز هستم و حدود 6 سال است در زمینه تولید محتوای سایت های کازینویی فعالیت می کنم و علاقه زیادی به تولید محتوای در این زمینه دارم. رشته تحصیلیم در دانشگاه گرافیک بود که هم کار گرافیک انجام می دهم هم در کنارش تولید محتوا میکنم . امیدوارم مطالبی که در زمینه کازینو میزارم به دردتون بخوره.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه