سوگند

بیوگرافی سوگند سهیلی معروف به سوگند و حواشی زندگی او

زندگی نامه سوگند

سوگند سهیلی معروف به سوگند خواننده معروف خارج از کشور ایرانی است چند سالی است معروف شده است و ان را به بانوی هیپ هاپ و ار اند بی می شناسیم .او متولد 22 مرداد 1366 از شهر اصفهان است و اکنون ساکن وسپادان کشور المان است. به گفته خودش او در خانواده ای که همه اهل موسیقی بودند بزرگ شده است و همچنین چون پدرش در موسیقی سنتی کار میکرده با موسیقی اشنا شده است.

شروع هنری

او در زمان نوجوانی خود در اولین برنامه استعداد یابی خوانندگی که در کانال ای پی ان پخش میشد شرکت کرد و در همان جا توانست که اول شود. جایزه این مسابقه فقط هزینه ساخت یک موزیک ویدیو بود که توسط خود شبکه ساخته میشد ولی برای چنین استعداد اولی خیلی فوق العاده و شاید هم دست نیافتنی بود. او از همان سن نوجوانی زمانی که 15 سال داشت فعالیت حرفه ای خودش را شروع کرد و با گروهی که درکشور المان بود بنام ار اند ام شروع به اهنگ سازی با اهنگ ها کرد و از همان جا بو که به سبک ار اند بی علاقه بیشتری پیدا کرد.

سوگند

حواشی

بعد از اینکه 2 سال در ان گروه کار خودش را شروع کرده بود تصمیم  به جدایی از ان گروه را گرفت و خواست تا به صورت انفراد ی شانس خود را در خوانندگی و این سبک امتحان کند و یک گروه هیپ هاپ ایرانی را با دختری بنام فریناز تشکیل داد و نام این گروه را انتقام گذاشت.بعد از مدتی بخاطر مشکلاتی از هم جدا شدند هنوز علت این جدایی مشخص نیست و شنیده شد که فریناز دیگر خوانندگی نمیکند. او نیز جزء اولین خوانندگان سبک هیپ هاپ ایران نیز محسوب میشود بعد از این ها در سال 95 اولیت تک اهنگ خود را بنام خاطره منشتر کرد که با استقبال زیادی مواجه شد.از مهم ترین حواشی او شایعات دست به دست شدنش توسط خوانندهای رپر ایرانی را نیز می توا اشاره کرد که در مورد این روابط قبل ازدواجش زمانی بود بود که با عرفان در ارتباط بود و به علت نامشخصی بعد یک کار هنری از هم جدا شندند .

همکاری هنری

سوگند در زمان شورع فعالیت خود تاکنون با هنرمندان زیادی همچون عرفان در اهنگی بنام یادته و منتظر با رضا پیشرو و در اهنگ راه نجات با فریناز با صادق در اهنگ برد و باخت با حصین سینا تهم پایا گروه تن به 10 بهزاد لیتو همکاری های زیادی داشته است که همین امر باعث شده که طرفدارانی زیادی را پیدا کند.نیز در اهنگ حال من خوبه با عرفان نیز مشارکت داشته است.

سوگند

سوگند و ازدواج

زمانی بود که هیچ خبری درمورد ازدواج او نبود تا زمانی نگذشت که صفحه شخصی خود در اینستاگرامش عکس هایی از خودش و همسرش منتشر کرد اسم هنری همسرش زخمی است که او نیز خواننده سبک رپ است بعد از مدتی در زمستان سال 98 سوگند از تولد فرزندش نیز خبر دادد.

خالکوبی سوگند

سوگند برروی دست چپ خود خالکوبی صلیب و روی دست راستش کلمه بیلیو را تتو کرده است و به گفته خودش عقیده من در زندگی به این است که میگویم دنیا بر  اساس اعتقاد میگردد و ابن موفقیتی را که در زندگی دارم مدیون خدا هستم که از من حمایت کرده است و او نیز بر روی ران پایش نیز تتو شیر را نقش بسته است.

سوگند و حصین

سوگند که زمانی زیادی با خوانندگان رپ کار میکرد زمانی که از سمت عرفان به او پیشنهاد  کار شده بود در انجا با فردی بنام حصین یا حصین ابلیس (مدیر سایت سنگین بت) اشنا شد که از سمت حصین به او پیشنهاد یک همکاری هنری نیز به او شد مدتی نگذشت که انها با هم این موزیک را با هم ضبظ کردند و دیری نپاید که حصین پیشنهاد کاری به غیر از موسیقی را به او داد از او خواسته بود که در راه اندازی و مدیریت یک سایت شرط بندی بنام خودشان به او کمک کند و سوگند نیز این پیشنهاد را پذریفت و اکنون مدیریت این سایت را نیز برعهده دارد.

سوگند و مصابحه

او بعد از معروف شدن با شبکه های تلوزیونی زیادی مصاحبه کردند از معروف ترین های انها میشود برنامه کولد اسپری شبکه جم تیوی در برنامه چند شنبه با سینای فارسی وان ورادیو جوان برنامه پرشین پاپارتزی  با شبکه بی بی سی فارسی و اجرا ویژه نوروز این برنامه شبکه منوتو و برنامه اکو این شبکه مصاحبه نوروزی با فرشید منافی در رادیو فردا مصاحبه تخصصی در مورد موسیقی رپ فارسی بنام ایران رپ که اختصاصی برای نوروز سال 1390 ساخته شده بود اشاره کرد .

سوگند و عرفان پایدار

رابطه سوگند و عرفان پایدار چگونه بود؟

سوگند و عرفان از سلبریتی های معروف و مشهور ایرانی هستند که طرفداران بسیار زیادی نیز در سراسر کشور دارند. از مهم ترین روابط سوگند که آن را عمومی کرد می‌ توان به رابطه اش با عرفان پایدار یکی از رپران فارس و رهبر گروه پایدار اشاره کرد. زمانی که سوگند با پایدار وارد رابطه شد، سبب شد تا سوگند بتواند به گروه پایدار نیز وارد شود و در این گروه به فعالیت بپردازد.

بیشتر بخوانید
معنی شاخ اینستاگرام چیست با معرفی شناس ترین شاخ های ایران

جالب است که بدانید تا مدت ها رابطه این دو خواننده کاملاً چراغ خاموش و بی سر و صدا بوده است تا این که در یکی از همکاری هایشان تصمیم گرفتند تا موزیک ویدیویی را منتشر کنند. در این موزیک ویدیو این دو خواننده به عنوان بازیگران به ایفای نقش پرداختند و با مشاهده صحنه‌ هایی در این کلیپ مشخص شد که این دو خواننده در رابطه هستند. زمانی که رابطه سوگند و عرفان در شبکه های مجازی علنی شد، این خبر مانند یک بمب در فضای مجازی به ویژه اینستاگرام منتشر شد و رسانه‌ ها، اخبار زیادی را در رابطه با این زوج منتشر کردند. البته بعد از علنی شدن این رابطه مدت زمان زیادی طول نکشید تا این که سوگند در یک پست در اینستاگرام خود اعلام کرد که رابطه اش با عرفان تمام شده است و این خبر توسط عرفان تایید شد.

تا مدت ها بعد از کات کردنشان، رابطه سوگند نامشخص بود و او هیچ گاه رابطه خود را در اینستاگرام علنی نکرد تا زمانی که با زخمی یک پست عاشقانه را در اینستاگرام خود منتشر کرد. زخمی یکی از رپران معروف و با استعداد ایرانی است که به دلیل زخمی که بر روی چهره اش دارد این لقب را به خود داده است.

در مورد این زخم در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده بود که به دلیل یک حادثه خیابانی به وجود آمده است. یکی از دلایل شهرت زخمی، مهراد هیدن یکی از رپر های معروف ایرانی می باشد. سوگند و زخمی در سال 1397 با یکدیگر ازدواج کردند و حاصل این ازدواج نیز یک فرزند می باشد که در قسمت بعدی به آن اشاره خواهیم کرد.

سوگند متولد سال 1366 در ایران می باشد، او شهرت و معروفیت زیادی به دلیل سبک آهنگ ها و صدای خوبش در بین مردم ایران به دست آورده است. سوگند سهیلی زاده در شهر اصفهان متولد شده است و یک دختر با اصالت اصفهانی می باشد که سال های زیادی را در این شهر و کشور ایران زندگی کرده است. البته بعد از چندین سال زندگی در این شهر به همراه خانواده اش به تهران نقل مکان کردند.

زمانی که در تهران ساکن شدند، سوگند در عرصه موسیقی به موفقیت های زیادی رسید و توانست معروفیتش را با آشنایی با آرتیست های خوب کشور استارت بزند. بعد از این که خانواده سوگند به تهران نقل مکان کردند، اقدامات لازم برای مهاجرت را نیز انجام دادند و بعد از آن به انگلیس و شهر لندن مهاجرت کردند. سوگند بین کشور انگلستان، ایران و آلمان رفت و آمد های زیادی داشت و همیشه در سفر بود.

جالب است که بدانید سوگند در خانواده اهل موسیقی به دنیا آمده است چرا که پدرش با سبک سنتی به خوبی آشنایی دارد. پدر سوگند در گروه آهنگسازان موسیقی موزیک های سنتی فعالیت گسترده‌ ای داشته است. سوگند یکی از آرتیست های خوب رپ خوان و هیپ هاپ است که توانسته در کار موسیقی راه خود را به درستی پیش ببرد و تا به اکنون همکاری های زیادی با خوانندگان و رپران معروف در خارج و یا داخل کشور داشته است.

آیا می توان این خواننده را به عنوان بهترین رپ فارسی معرفی کرد؟

سوگند یکی از آرتیست های فوق العاده معروف در زمینه موسیقی زیرزمینی کشور می باشد که توانسته به دلیل صدای خوب و منحصر به فردی که دارد طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد. سوگند در سبک های مختلف موسیقی فعالیت های گسترده ای داشته است و می‌ توان به این گونه بیان کرد که یکی از آرتیست های همه فن حریف موسیقی می باشد که استعداد خوبی در سبک های مختلف موسیقی دارد. به همین دلیل می توان او را به عنوان بهترین خوانندگان رپ فارسی معرفی کرد.

آلبوم جدید سوگند

برند پوشاک سوگند رپر

خیلی از خوانندگان و رپران ایرانی برند های خاص خود را راه اندازی کرده اند و از این طریق توانسته اند درآمد خوبی نیز به دست آورند که این موضوع شامل سوگند نیز می‌ باشد. مدتی است که سوگند رپر معروف ایرانی برند پوشاک خود را راه اندازی کرده است که این برند با استقبال خوبی نیز مواجه شده است. برای مشاهده و یا خرید از این برند می توانید به سایتی که سوگند معرفی کرده است، مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید
اسم اصلی آذین هخامنش چیست؟ بررسی بیوگرافی و حواشی آذین

آلبوم جدید سوگند

سوگند یکی از آرتیست های فعال و پر کاری است که آهنگ های زیادی را تا به اکنون منتشر کرده است. از جدید ترین آلبوم او می توان به آلبوم من اشاره کرد. زمانی که این آلبوم منتشر شد طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد و خیلی از هواداران و طرفداران از این آلبوم حمایت کردند و این آلبوم را یکی از بهترین آلبوم های او دانستند.

برای شنیدن و دانلود آلبوم من می توانید به اینترنت مراجعه کنید، چرا که خیلی از سایت ها لینک دانلود این آلبوم را در صفحه خود برای علاقه مندان و کاربران قرار داده‌ اند.

این رپر هم اکنون ساکن کدام کشور می باشد؟

سوگند خواننده و ترانه نویس ایرانی همان طور که بیان کردیم در اصفهان به دنیا آمده است و تا نوجوانی و جوانی در تهران زندگی کرده است. بعد از آن به همراه خانواده‌ اش به کشور انگلیس مهاجرت کردند و هم اکنون ساکن شهر لندن می باشد و در این شهر به فعالیت خود به صورت گسترده و حرفه ای ادامه می‌ دهد.

دستگیری سوگند در ایران

مدتی قبل سوگند خواننده معروف در جزیره کیش در کشور ایران دستگیر شد. زمانی که خبر دستگیری سوگند در اینترنت منتشر شد حواشی بسیار زیادی را برای او به وجود آوردند و تا مدت ها، رسانه‌ ها در مورد این موضوع اخباری را منتشر می کردند. او در یکی از مصاحبه های خود بعد از این قضیه بیان کرد که فشار عصبی بسیار زیادی را تحمل کرده است و این اتفاق برای او بسیار ناگوار بوده است. هم چنین او بیان کرد که علت دستگیری اش اتهاماتی مانند تولید و توزیع ویدیو های مبتذل، دایر کردن مرکز فساد و روابط نامشروع بوده است. سوگند بعد از گذشت یک ماه با وثیقه آزاد شد.

دستگیری سوگند در ایران

بهرین آهنگ های سوگند از نظر شنوندگان

سوگند یکی از خوانندگان معروف است که با صدای خوب و آهنگ های زیبایش توانسته مخاطبان زیادی را به دست آورد. از بهترین آهنگ های او که توسط مردم انتخاب شده است می‌ توان به خدایا، مرا ببوس، چیکارت کردم، یادش بخیر، دلم، بلیط یک طرفه و یادته اشاره کرد.

هم چنین باید افزود که این خواننده معروف تا به اکنون با خوانندگان و رپران سرشناس زیادی همکاری داشته است. از یکی از همکاری های خوب و قوی او می توان به همکاری اش با صادق به نام آینه اشاره کرد. هم چنین از بهترین همکاری های دیگر او می‌ توان به همکاری اش با حصین و صادق با آهنگی به نام برد و باخت نیز اشاره کرد. این دو آهنگ از همکاری‌ های خوب این خواننده معروف به شمار می روند که در زمان انتشار طرفداران زیادی را بدست آوردند.

البته باید افزود که این خواننده خوش صدا در موسیقی هیپ هاپ توانسته همکاری‌ های بسیار زیادی با شخصیت‌ های بزرگ رپ داشته باشد. از مهم‌ ترین آن ها می‌ توان به پیشرو، بهزاد لیتو، عرفان و همان طور که بیان کردیم حصین و صادق اشاره کرد.

اسم فرزند اول این خواننده چیست؟

حاصل ازدواج زخمی و سوگند دو رپر معروف ایرانی، یک فرزند پسر به نام میراث می باشد که در سال 1398 به دنیا آمده است. خیلی از رسانه ها بیان کردند که دلیل ازدواج ناگهانی این دو رپر معروف شاید این باشد که سوگند قبل از ازدواجش با زخمی فرزند اول خود را باردار بوده است و آن ها مجبور به ازدواج ناگهانی شده اند. البته این شایعات توسط سوگند و یا زخمی تایید و یا تکذیب نشده است و زمانی که سوگند برای اولین بار خبر بارداری اش را علنی کرد، هواداران و طرفداران این دو آرتیست بسیار خوشحال شدند و به آن ها تبریک گفتند.

در آن زمان، خبر بارداری این خواننده به یکی از خبر های مهم و سوژه‌ های داغ برای رسانه‌ ها تبدیل شده بود که تا مدت‌ ها در مورد این موضوع، اخباری منتشر می شده است.

سوالات متداول

سوگند کیست؟

سوگند متولد سال 1366 در اصفهان است، او یکی از خوانندگان معروف و با استعداد ایرانی است که در سبک های مختلف مانند رپ و هیپ هاپ و … فعالیت می‌ کند.

دلیل دستگیری سوگند چه بوده است؟

مدتی قبل سوگند در جزیره کیش دستگیر شد. سوگند در مورد علت دستگیریش بیان کرده بود که به او اتهاماتی مانند دایر کردن مرکز فساد، روابط نامشروع و تولید و توزیع ویدیو های مبتذل زده بودند.

همسر سوگند کیست؟

سوگند در سال 1397 با زخمی یکی از رپران معروف و با استعداد ایرانی ازدواج کرده است.

سینا

23 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی,ترکی و اسپانیایی.همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *