ارز دیجیتال آرک

ارز دیجیتال آرک

در این مطلب به بررسی یکی دیگر از ارزهای دیجیتال یعنی ارز دیجیتال آرک خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید تا با یکی دیگر از بلاک چین های بازار ارز دیجیتال آشنا شوید.

گروه آرک برنامه دارد تا بلاک چین را با ساختن اکوسیستم سندباکس DIY توسعه ی بلاک چین، وارد توده ها کند. پلتفرم آرک از SmartBridges و شنونده ها استفاده می کند تا بلاک چین ها را به یکدیگر وصل کرده و برای پشتیبانی از ده ها زبان برنامه نویسی، شامل پیتون، جاوا، سویفت ios و رابی، ساخته شده است.

ارز دیجیتال آرک چیست؟

اخیرا، دیپلویر را Ark بکارگیرنده رونمایی شده است. ابزار گرافیکی که بلاک چین مخصوص شما را در چند دقیقه می سازد. کوین ارک استفاده می شود تا تراکنش ها در این پلتفرم تقویت نماید.

Ark در فبرایر سال 2017، با قرض سنگینی از لیسک، بیتشیرز و کریپتی به صورت اساسی آغاز به کار کرد. سپس در سال 2018 ورژن دوم خود از بلاک چین هسته ای Ark با بازسازی کد مرکزی و بهسازی های فراوانی برای سیستم، در نوامبر رونمایی نمود. درحالیکه بسیاری از پروژه های بلاک چین اوپن سورس می باشند، Ark با ساخت یک بلاک چین، هم برای کاربران و هم برای توسعه دهندگان یک قدم جلوتر رفته است.

این پلتفرم همه کاره، ایده ی آماده به کار است که به صورت اساسی مانند Adobe Dreamweaver برای بلاک چین عمل می کند.

اتریوم سخت ترین راه در میزبانی اکوسیستم dApp را فرا گرفت که ده ها رقیب به وجود آورده تا این میزبانی را در دست بگیرند. ark به روش متفاوتی عمل می کند، توسعه ی بلاک چین را تشویق می نماید و به همه نمونه ای از بلاک چین در باکس را می دهد که در بلاک چین با بازارهایی مانند خدمات وب آمازون و آزور مایکروسافت، مشابه کانسپت خدمات عمل می کند.

ارز دیجیتال آرک به روشی هوشمندانه برای اجرا شده عمل می کند و برنامه های پلتفرم هایی مانند اتریوم، نئو ودیگر پلتفرم ها را به صورت غیر متمرکز علامت می زند. اما دسترسی آن ممکن است ثابت کند که روش ark هر نوع مانعی را از بین می برد.

در این بخش به کار شبکه ی ark خواهیم پرداخت.

خلاصه ای از ارز دیجیتال ark

در ماه می سال 2019 ارز ark در گردش عرضه 112.551.204 از 141.865466 ارک بوده است. بالاترین قیمت آن پیش از این 10.62 دلار بوده که در 9 ژانویه ی سال 2018 رخ داده است.

هزینه ی تراکنش ark توسط رتبه ی بازار تنظیم شده توسط نمایندگان تعیین می شود. از آنجا که هزینه ی ترافیک شبکه ی اینترنت افزایش پیدا کرده است، هزینه ی اشتراک تراکنش ها نیز افزایش پیدا می کند.

تبادل توکن های ark آسان است، چراکه تبدیل ارزهای دیجیتال گسترده ای آن را پذیرفته است. بازارهای معامله ی ark شامل بایننس، بیترکس، آپ بیت، لایت بیت ای یو، و COSS می شود. به ارزش نزدیک به 1 میلیون دلار ark به صورت روزانه مبادله می شود.

طرف های ark که با آن معامله انجام می شود شامل btc، ETH، TUSD، USDT، و ارزهای واقعی مانند EUR و USD می باشد.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص آرک برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه