سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

بررسی مهمترین راهکارهای اصول سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

در این مطب به بررسی و آگاهی از شرایط و اصول سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

اصول سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال چه می باشد؟

همانطور که در ابتدا نیز به آن اشاره کردیم این مطلب به بررسی اصول سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال خواهد پرداخت. اما این کاری بسیار پر ریسک است. در این مطلب به شما نشان خواهیم داد که چگونه سرمایه داران می توانند از طریق پس انداز دوران بازنشستگی به چنین ثروت هنگفتی دست یابند.

راهکارهای اصول سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

برای بسیاری از افراد، کیف پول های دیجیتال (از طریق اپ های موبایل و همراه) به طور معمول بهترین و آسان ترین راه برای این کار را فراهم می کند، به طور مثال می توان به بیت کوین اشاره کرد. کیف پول های گوناگون ارزهای دیجیتال وجود دارد که راه های مختلفی برای نگهداری و دسترسی به ارزهای دیجیتال را فراهم می کند. هرچند، اپ های کیف پول، مانند Coinbase ، دارای محدودیت هایی در منابع در دسترس برای پول، است. علاوه بر این، این اپ ها محدودیت های کمی در خرید و فراهم کردن سطوح مختلف پشتیبانی برای ارزهای دیجیتالی مختلف دارند.

البته با استفاده از درآمد و پس از انداز، می توانید از 401(k)  موجود یا حساب های شخصی به عنوان منبع مالی برای خرید ارز دیجیتال اقدام کنید. این مطلب مهم است که بدانید 401(k) و حساب شخصی به طور معمول برای نگهداری سهام، سی دی ها، سرمایه گذاری های مشترک، پول و ارواق قرضه استفاده می شوند. هرچند، شما نمی توانید ارزهای دیجیتال را خریداری و در حساب های شخصی خود نگهداری کنید.

این حساب ها به گونه ای ساخته نشده اند که بتوانید سرمایه ی دیجیتالی خود را در آن ذخیره و نگهداری نمایید، به همین دلیل است که حساب های شخصی و بانکی پس انداز ارزهای دیجیتال را در دسته ی اهداف مالیاتی طبقه بندی می کند، چراکه ارزهای دیجیتال در ارز واقعی ارزش یکسان دارد. به همین دلیل، می بایست یک حساب جدید مستقیم برای خود باز کنید که به شما اجازه می دهد تا ارز دیجیتال را بتوانید درون حساب پس انداز خود ذخیره و نگهداری کنید.

اولین گام در اصول سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

اولین و مهمترین گام در این کار افتتاح حساب پس انداز پیش خود است. هنگامی که حساب پس انداز را افتتاح کردید، می توانید پول را از حساب کنونی انتقال دهید.

گام اول برای افتتاح حساب

حساب مجهول باز کنید. برای اینکه بتوانید چنین حسابی باز کنید تنها دو سازمان وجود دارد که ارز دیجیتال را در حساب خود قبول می کنند:

Kingdom trust

Preferred trust company

گام دوم انتخاب شرکت سرمایه گذاری

یک شرکت سرمایه گذاری انتخاب کنید که متخصص این کار باشد. هنگامی که حساب را افتتاح کنید، آنها از شما می خواهند تا فراهم کننده ی سرمایه ی ارز دیجیتال را انتخاب کنید.

گام سوم انتقال پول

پول و سرمایه را از حساب جاری به حساب جدید خود منتقل کنید.

گام چهارم خرید ارز دیجیتال

شرکت سرمایه گذاری که انتخاب می کنید با شما کار می کند تا خرید ارز دیجیتالی را کامل کند.

گام پنجم سرمایه گذاری خود را مشاهده کنید

پس از آنکه شما ارز مورد نظر خود را خریداری کردید، شرکت سرمایه گذاری شما را به خزانه ی خودتان انتقال می دهد.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص اصول سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه