بررسی مهمترین تفاوت وب مانی و پرفکت مانی

در این مطلب به بررسی مهمترین تفاوت پرفکت مانی و وب مانی خواهیم پرداخت. با هیوا نیوز همراه باشید.

مهمترین تفاوت وب مانی و پرفکت مانی

در ابتدا برای دریافت مهمترین تفاوت وب مانی و پرفکت مانی می بایست به بررسی هر کدام به صورت جداگاه بپردازیم. به همین دلیل، ابتدا به بررسی وب مانی خواهیم پرداخت و در ادامه به بررسی تفاوت وب مانی و پرفکت مانی خواهیم پرداخت.

وب مانی چیست؟

با توجه به آنکه بسیاری از کارهای ما امروزه در اینترنت انجام می شود، ترکانش مالی آنلاین به صورت روزانه، کاری معمولی است. سیستم های پرداخت آنلاین متنوعی در سر تا سر جهان وجود دارد، اما ممکن است شما با وب مانی آشنایی کافی را نداشته باشید. در این مقاله ما به معرفی وب مانی خواهیم پرداخت.

وب مانی

وب مانی چه ویژگی هایی دارد؟

وب مانی مراحل پرداختی است که از سال 1998 در مسکو در روسیه آغاز شد.این سیستم همانند بانک آنلاین برای کسانی که می خواهند پراخت آنلاین انجام دهند، کار می کند.

همانند PayPal این سیستم پرداخت نیز سیستم مطمئن و قابل اعتمادی است که افراد مختلف از آن استفاده می کنند. از طریق این سیستم، می توانید پول خود را ارسال یا دریافت کنید، خرید یا فروش آنلاین و یا هر کاری که مرتبط با پرداخت آنلاین می شود، انجام دهید.

در دنیای تجارت، مردم به تراکنش گوناگون در زمان های مختلف نیاز دارند. از آنجا که ما در عصر دیجیتال و ارز دیجیتال می باشیم، شرکت های تجاری بسیاری وجود دارند که به صورت آنلاین کار می کنند. وب مانی نیز نقش مهمی در تراکنش مالی اشخاص و شرکت های تجاری دارد.

وب مانی : این سیستم بیش از 36 میلیون کاربر دارد و بیش از 100.000 پرداخت را انجام می دهد. این سیستم پرداخت یکی از بزرگترین پرداخت های اینترنتی در روسیه می باشد.

اکنون که با این سیستم آشنا شدید برای درک بهتر تفاوت پرفکت مانی و وب مانی به بررسی پرفکت مانی خواهیم پرداخت.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی به عنوان سیستم پرداخت الکترونیک برای پرداخت های غیر نقدی در اینترنت ساخته شده است. این شبکه برای اولین بار در سال 2007 تاسیس شد. با توجه به قوانین و ضوابط، شرکت پرفکت مانی در کشور پاناما قرار دارد. این سیستم به صورت کلی به عنوان ابزار پرداخت برای پرداخت های مطمئن و فوری در محیط های تجاری و کاربرهای خصوصی، ساخته شد.

پرفکت مانی

با پرفکت مانی چه کارهایی می توان کرد؟

  • انتقال پول بین کاربران
  • دریافت پول در سایت خود
  • پرداخت آنلاین کالا و خدمات
  • خریداری بیت کوین، طلا، دلار ایالات متحده ی امریکا و یورو
  • دریافت درآمد اضافی از مشارکت در برنامه ی شراکتی.

یکی از بزرگترین نقاط ضعف پرفکت مانی آن است که شما نمی توانید پرفکت مانی را از بانک به صورت مستقیم از وبسایت آن خارج کنید و برای این کار لازم است تا برای خارج کردن پرفکت مانی از تبدیل کننده های وبسایت آن، استفاده نمایید.

امیدواریم این مقاله سوالات شما پیرامون این دو ارز دیجیتال را برطرف کرده باشد.

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه