eos digital currency

ارز دیجیتال EOS یا ایاس چیست؟

در این مطلب به بررسی یکی دیگر به یکی دیگر از ارز های دیجیتال یعنی ارز دیجیتال EOS خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید تا از این ارز دیجیتال بیشتر بدانید.

ارز دیجیتال EOS یا ایاس چیست؟

ایاس یا EOS نام سلبریتی گونه ای است که برای این ارز دیجیتال انتخاب شده است، که به دلیل موفقیت ICO در گذشته انتخاب شده  و چون به این خاطر این نام به این ارز اطلاق گردیده چون قیمت آن از زمانی که خبر آمدنش به بازار آمده تا کنون، تغییری پیدا نکرده است.

ارز دیجیتال eos

ارز دیجیتال EOS

ارز دیجیتال EOS سیستم عامل غیر متمرکزی است که بر اساس تکنولوژی بلاک چین می باشد. این سیستم طراحی شده است تا از برنامه های غیر متمرکز تجاری پشتیبانی کند. این پشتیبانی با اعطای مشخصات و ویژگی های هسته ای لازم، صورت می گیرد. این ویژگی ها تجارت ها را قادر می سازد تا برنامه های بلاک چین را به آن روش که آنها را مشابه با برنامه های وب می کند، بسازد.

این نتورک بلاک چین اظهار کرده که هزینه های تراکنش را حذف و میلیون ها تراکنش را در ثانیه انجام و پوشش می دهد.نام این توکن ایاس یا ارز دیجیتال EOS است.

تنها چند طراحی تکنولوژی قابل توجه و محدود دارد. مانند DPoS اکثریت، 100.000+TPS ، هزنیه ی پرداخت برای تراکنش ها صفر است، قابلیت تغییر دادن کدها را دارد و غیره.

توسعه ی ارز دیجیتال EOS

در بلاک شو آسیا در 29 نوامبر 2017، واحد بلاک از محیط آزمایشی در دسترس عمومی رونمایی کرد، که به EOS STAT معروف شد.

پلتفرم EOSIO توسط یک کمپانی خصوصی یعنی واحد بلاک توسعه یافت و بعدها در ژوئن 2019 به عنوان نرم افزار اوپن سورس منتشر شد.

برای اطمینان از اینکه توکن های محلی هنگام شروع به کار بلاک چین به صورت گسترده توزیع شده اند، حدود میلیاردها توکن در پلتفرم اتریوم با واحد بلاک فروخته شد. این امر سبب توزیع شبکه شد که هرکس که توکن دارد می تواند هنگامی که نرم افزار بلاک چین EOS منتشر شد، بلافاصله از آن استفاده کند.

10 درصد از این توکن ها برای واحد بلاک رزرو شده بود. تمام 20 درصد توکن های EOS در اتریوم در پنج روز اول 341 روز فروخته شدن توکن، فروخته شد. 70 درصد توکن باقی مانده، که زیر نظر اکثریت بوده، به ارزش بازار فروخته و تولید می شوند.

استارتاپ، EOS ICO، بدون توجه به انتقاداتی که از جامعه ی بلاک چین وارد شده بود، در گام اول به گونه ای برنامه ریخت تا 170 میلیون دلار به دست آورد.

ایاس در حاضر پنجمین ارز دیجیتالی است که بازار سرمایه را هدایت و کنترل می کند.

ارز دیجیتال eos

مزایای ارز دیجیتال EOS چیست؟

هدف اصلی ایاس این است که پلتفرم غیر متمرکز برای میزبانی برنامه فراهم کند، قراردادهای هوشمند را اجرا نماید و از بلاک چین درحالیکه امید است تا تمامی مشکلاتی را که ارز دیجیتال مانند بیت کوین با آنها مواجه هستند را حل نماید، برای تجارت استفاده کند .

امیدواریم از مطلبی که در خصوص EOS در هیوانیوز نوشتیم، راضی بوده باشید.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه