ارز دیجیتال استلار

ارز دیجیتال استلار (xlm) چیست؟

در این مطلب به معرفی و بررسی یکی دیگر از ارزهای دیجیتال یعنی ارز دیجیتال استلار یا xlm خواهیم پرداخت. با هیوانیوز همراه باشید.

ارز دیجیتال استلار چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

درآمد مالی، کارهای بانکی و بخش های فنی همگی در سالهای اخیر به شکل سرسام آوری با ارز دیجیتال انجام می شوند. برخی بر این باورند پس از اینترنت، ارز دیجیتال یکی از مهمترین تکنولوژی هایی است که ابداع شد، درحالیکه باقی بر این باور بودند که این ابداع زودگذر است اما از کارکرد و کاربرد این ارز دیجیتال 10 سال می گذرد و هر روز نیز پیشرفته تر می شود. اگر تا کنون ارزهای دیجیتال را جستجو کردید، ممکن است با سوال استلار چیست یا xlm چیست؟ مواجه شده باشید.

ارز دیجیتال استلار

Xlm ارزی است که نماد استلار لومنس یکی از خیره کننده ترین ارز دیجیتال امروزی است که در تجارت و فنی نقش کلیدی داشته است. این ارز را مشابه با ریپل می دانند چراکه تمرکز آن بر امور مالی و بانک داری می باشد، اما در واقع xlm یک غول دیگری است.

Xlm چیست؟

بدون آنکه به بررسی عمقی بخش های فنی کوین بپردازیم، xlm پلتفرمی است که طراحی شده تا انتقال پول را در سر تا سر جهان سریع و راحت کند. از طریق استفاده ی ارز دیجیتال xlm خودشان، شبکه ی استلار قادر است تا تراکنش های چند ارزی را حتی تسهیل کنند.

Xlm چگونه کار می کند؟

از این ارز دیجیتال می توان در زمینه های مختلف استفاده کرد. از جمله کاربردهای xlm عبارتند از:

تراکنش های کوتاه : همین الان اگر بخواهید تراکنش مالی انجام دهید مقداری هزینه برای شما دارد، برای همین است که شما می بینید کارت های بانکی در فروشگاه های محلی تراکنش های محدود را انجام می دهد. با استفاده از xlm پرداخت 0.01 دلار کافی است تا تراکنش های 600.000 را مدیریت و هندل کند. این مسئله سبب می شود تا بازرگانانی که اشیاء را با قیمت کمی می فروشند دیگر نگران فروش کالاهای خود نباشند.

انتقال پول بین المللی : فرستادن پول و یا ارز به گیرنده در کشوری دیگر پروسه ی طولانی و سختی است که شامل چند لایه و هزینه های گزاف می باشد. با استفاده از این ارز دیجیتال تراکنش مالی در آن واحد و سریع انجام خواهد شد. استلار از دارایی های محلی خود استفاده می کند تا پول را از یک ارز به ارز دیگر انتقال دهد.

تراکنش های پولی همراه : پلتفرم هایی مانند venmo و cash محبوب ترین اپلیکیشن ها برای ارسال پول به افراد مختلف می باشد. اما این اپ ها فرم های مناسب و راحتی برای انجام کارهای مالی بانکی و سیستم های انتقال پول هستند.  استلار به دلیل این ویژگی به صورت گسترده در نیجریه استفاده می شود.

درحالیکه توسعه دهندگان برای آگاهی و یادگیری بیشتر شبکه تلاش می کنند، شکی وجود ندارد که در آینده امکانات بیشتر و پیشرفته تر نیز به وجود بیاید و اضافه شود.

ارز دیجیتال استلار

پشتیبان xlm چه شرکت هایی هستند؟

تعداد محدودی از نام هایی که برنامه دارند تا با xlm کار کنند یا کار می کنند عبارتند از:

IBM

Deloitte

KickEx

Stripe

امیدواریم از مطلبی که در خصوص ارز دیجیتال استلار برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه