پوکر هدز آپ

 پوکر هدز آپ آنلاین با ضریب های بالا و سودآور

بازی های پوکر بسیار گسترده و متنوع هستند. به عنوان نمونه بازی پوکر هدز آپ یکی از جدیدترین روش های بازی های کارتی است که به تازگی ابداع شده و از نظر شرایط بازی کمی با دیگر روش های بازی های پوکر تفاوت دارد. نکته‌ ای که در یادگیری این بازی اهمیت دارد این است که باید ترفندها و و استراتژی های مربوط به آن را به خوبی بدانید تا به پیروزی دستیابی و بدون دانستن این ترفند ‌ها تا حد زیادی پیروزی شما سخت و نا ممکن خواهد بود. اگر شما نیز می خواهید اطلاعاتی در رابطه با پوکر هدز آپ بدانید این مطلب را در ادامه با ما همراهی کنید.

 • سایت شرط بندی پوکر برای شما تنها با کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین صفحه می بینید کلیک کنید.
پوکر هدز آپ چیست؟

پوکر هدز آپ چیست؟

پوکر هدز آپ روشی از بازی کارتی است که فقط با دو بازیکن انجام می شود و امکان مشارکت بازیکن بیشتر در آن نیست. بازیکنان می توانند هدز آپ را بر روی دیگر بازی های کارتی مانند پوکر اوماها و تگزاس هولدم انجام دهند. که انتخاب روش بازی به صورت مشورتی و با نظر بازیکنان انجام می شود‌. با توجه به اینکه تعداد بازیکنان در این روش فقط دو نفر می باشد معمولاً پیش از بازی های گروهی که هنوز تعداد بازیکنان تکمیل نشده است این بازی انجام می شود. یا اینکه در پایان بازی که تمام افراد از دور بازی حذف شده اند و در انتها فقط  دو نفر باقی مانده اند این بازی انجام می شود. به دلیل تعداد کم بازیکنان و اینکه فقط دو نفر در آن مشارکت دارند این بازی ها از حساسیت و اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که هرگونه اشتباه منجر به شکست بازیکن و پیروزی حریف خواهد شد. لذا شانس برد و پیروزی بازیکنان در مقابله یکدیگر ۵۰ به ۵۰ است. بنابراین مهمترین عامل در پیروزی و موفقیت بازیکنان در این بازی اطلاعات کامل در رابطه با استراتژی ها و ترفند های پوکر و اینکه در چه جایگاه و موقعیتی از این استراتژی ‌ها استفاده کنید. پیشنهاد می شود قبل از انجام این بازی با اصطلاحات بازی پوکر ابتدا آشنا شوید.

آموزش پوکر هدز آپ را در کجا فرا گیریم؟

با توجه به اینکه در این روش بازی در نهایت یک نفر به عنوان بازنده و یک نفر به عنوان برنده تعیین می شود، از هیجان و جذابیت زیادی برخوردار است. علاوه بر این باید با دقت و تسلط کامل به انجام بازی بپردازید تا بتوانید بر حریف خود پیروز شوید. بنابراین توصیه می شود که پیش از ورود به این نوع بازی ها ابتدا مهارت و دانش خود را در رابطه با آن افزایش دهید. خوشبختانه مطالب مختلفی به صورت فایل های ویدیویی و فایل های pdf در سایت های مختلف گوگل و یوتیوب در رابطه با آموزش پوکر هدز آپ ساده و روان کاربردی برای تمام افراد ارائه شده است که با مطالعه و مشاهده آنها می توانید آموزش های لازم را کسب کرده و نحوه انجام آن را بهتر یاد بگیرید.

مهم ترین استراتژی های پوکر هدز آپ کدامند؟

مهم ترین استراتژی های پوکر هدز آپ کدامند؟

در ادامه آموزش گام به گام پوکر هدز آپ و ترفند های آن تاکید می ‌کنیم که استراتژی ‌ها و ترفند های پوکر یک عامل تعیین کننده و مهم در پیروزی یک بازیکن در این روش بازی کارتی است. بنابراین این پیش از ورود به آن باید به طور کامل در رابطه با انواع استراتژی ها و ترفند های پوکر اطلاعات کامل داشته باشید. اما از مهمترین استراتژی هایی که در رابطه با این بازی کاربرد دارند می‌ توان به تکنیک پوکر فیس اشاره کرد. به این معنا که در شرایطی که فقط دو بازیکن در بازی حضور دارند و بدقت رفتار یکدیگر را زیر نظر می گیرند، بنابراین یک بازیکن باید آنقدر مهارت و تسلط داشته باشد که اگر در بازی دست ضعیف هم دارد طوری وانمود کند که حریف را گول بزند و موجب حرکت اشتباه در حریف بشود. متقابلاً با دقت تمامی حرکات حریف را زیر ذره‌ بین قرار داد و از روی حرکات حریف خود بتواند تا حدودی دست او را بخواند که البته این امر به تکنیک و تجربه بالایی نیاز دارد. همچنین مدیریت سرمایه یک استراتژی مهم در آن محسوب می‌ شود. چرا که اگر مدیریت سرمایه خوبی نداشته باشید پول زیادی از دست خواهی داد و در صورتی که برنده بازی هم باشید با مبلغ کمتری بازی را خواهید برد.

پوزیشن ها چه اهمیتی در این سبک از بازی پوکر دارند؟

بهتر است بدانید که در هر کدام از بازی های پوکر جایگاه ها و پوزیشن های خاصی وجود دارد که عملکرد بازیکن با توجه به پوزیشنی که در آن قرار دارد تعیین می شود. لذا از آنجایی که در پوکر هدز آپ فقط دو بازیکن حضور دارند پوزیشن ها بسیار بااهمیت تر هستند. چنان چه در جایگاه بیگ بلایندر قرار گرفته باشید این طور به نظر می ‌رسد که جایگاه آنچنان مناسبی ندارید و باید محتاطانه و منفعل تر بازی را مدیریت کنید. در مقابل اگر در پوزیشن دیلر یا اسمال بلایند قرار گرفته باشید با توجه به نوع پوزیشن موقعیت خوبی دارید و بهترین حالت در این پوزیشن تهاجمی بازی کردن است.

این سبک بازی چه تفاوتی با سایر بازی های پوکر دارد؟

این سبک بازی چه تفاوتی با سایر بازی های پوکر دارد؟

هدز آپ همانند دیگر بازی های کارتی با روش خاص خود انجام می‌ شود که آن را از دیگر بازی های کارتی متمایز می‌ کند. که از مهمترین تفاوت های آن می توان به تعداد بازیکنان، اهمیت استراتژی ها و ترفندهای ها و موارد دیگر اشاره کرد.

سوالات متداول

 1. پوکر هدز آپ چه نوع بازی است؟

  پوکر هدز آپ روشی از بازی کارتی است که با کارت های پاسور انجام می شود.

 2. پوکر هدز آپ معمولا بر روی چه نوع بازی هایی  انجام می شود؟

  پوکر هدز آب معمولا بر روی بازی های ‏اوماها و یا تگزاس هولدم انجام می شود.

 3. تعداد بازیکنان مورد نیاز برای این بازی چه تعداد است؟

  این بازی را باید فقط با دو بازیکن انجام داد.

 4.  مهمترین عامل پیروزی در این بازی چیست؟

  برای پیروزی در این بازی باید ترفند ها و استراتژی های پوکر را به خوبی دانست.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه