حواشی امیر تتلو

حواشی امیر تتلو | زندگی و داستان های خارج از کشور امیر تتلو

زندگی نامه و حواشی امیر تتلو

امیر حسین مقصود لو ملقب به امیر تتلو متولد 30 شهریور 1366 است و اصالتی اذری دارد و در یک خانواده 5 نفره در شهرک مجدیه تهران به دنیا امده است و بخاطر شغل پدرش در شهر رشت ساکن بودند و بهمراه پدرش گاهی اواقات به کارگری مشغول بوده.او نیز به غیر از ان در نجاری و سوپر مارکت هم مشغول به کار بوده است .امیر تتلو دپیلم ریاضی دارد .به گفته خودش رفیق باز لجباز مهربون یک دنده احساساتی بد دهن غیرتی و نیز مسائل مالی کاملا بی خیال است.
او اسم هنری خود را ساختگی مینامد و می گوید که هیچ معنی ندارد و گفته که دوست داشته این لقب فقط برای خودش باشد و ان را منحصر بفرد باشد.در این مطلب در رابطه حواشی امیر تتلو و مواردی که در زندگی این هنرمند خوبمان تاثیر گذار بوده سخن به میان میاوریم.با هیوانیوز همراه باشید.

موسیقی

او اولین البوم خودش را درسال 2012 منتشر کرد و اسمش را زیر همکف نامیده بود.در اوایل فعالیت حرفه ای خود در زمینه موسیقی با حسین تهی که او نیز یک خواننده رپ فارسی بشمار می امد کار کرد و گرون تی ان تی را تشکیل داده بودند که پس از چند کار مشترک تصمیم به جدایی از هم گرفتند.او آلبوم تتلیتیش که شامل 15 قطعه بود درسال2013 منتشر کرد.

حواشی امیر تتلو

حواشی امیر تتلو

مهم ترین نکته و شاید یکی از عوامل معروف شدن، حواشی امیر تتلو بوده که انرا یا ایجاد کرده است یا در ان نقش های زیادی داشته است.او ترانه من یکی از اون از یازده تام را برای جام جهانی 2014 بخاطر صعود ایران به جام جهانی خواند و درون مایه ان بیرون درمورد گذشته و بازی با توپ پلاستیکی اشاره میکند.اون نیز بخاط علاقه ای که به تیم پرسپولیس به شکل سر زده وارد زمین شد و میگفت که میخواد جای علی کریمی بازی کند و در ان زمان حمید درخشان که سر مربی گری این تیم را برعهده داشت با جنجال زیای از زمین تمرین بیرون کرد.او نیز بعد این مورد گفت که به تیم راه اهن میخواهد ملحق شود که بعد از مصاحبه مدیر عامل این تیم گفت ما جای خالی برای بازیکنی نداریم و این مسئله را منتفی کرد. این حواشی خارج از فوتبالی بیشتر برای معروف شدنش بوده است و میخواسته فوتبال ان زمان را به حاشیه کشیده باشد.

حواشی امیر تتلو

در سال 92 بعد این همه رفتار هنجار شکنانه توسط پلیس امنیت اخلاقی بازداشت شد که پس مدتی در همان سال ازاد شد و با انتشار متنی در صفحه فیس بوک خود از طرفدارانش عذر خواهی کرد. واین بار اولی نبود این صدا ها و متن های او که پشیمان شده است شده است.بعد از این ماجرا ها چند باری برای گرفتن مجوز به ادره ارشاد میرفت و اما هیچ وقت حواب کاملی دریافت نمیکرد.
او نیز برای برگزاری کنسرت نیز به گفته خودش اقدام کرده بود اما هیج وقت این اتفاق برایش نیفتاد

مهاجرت به ترکیه

او بعد از گزراندن این اتفاقات تصمیم به مهاجرت گرفت که در تیر ماه سال 97 به این کشور مهاجرت کرد و هم اکنون در خارج از کشور نیز زندگی میکند.

چرخش امیر تتلو

او در زمانی که در ایران بود به شکل های مختلفی تغییر میکرد بدین صورت که از خوانندگی زیر زمینی خود را در زمینه موسیقی اغاز کرد و بعد کمی معرفیتش شروع به حتی خوانندن موسیقی برای صنعت هسته ای ایران نیز کرد و در این امر هم نیز موفق بود و گرایش سیاسی او به گونه شده بود که برای انتخابات 96 با یکی از نمایندگان ان دوره ریاست جمهوری عکس و حتی برای او نیز در مطبوعات مصاحبه و تبلیغات نیز میکرد.بعد از مشخص شدن رییس جمهور در ان زمان و حمایت نشدنش از سمت از بسیاری افراد او نیز باز موضع خودش را تغییر داد که ان را در تمامی آهنگ هایش به شکل کاملا واضحی میتوانست دید.این نوع اعتراض او به حدی بالا گرفته بود که دیگر میلی به کار کردن در ایران را نداشت و تصمیم به ترک کشور گرفت.

امیر تتلو و حواشی

امیر تتلو و اینستاگرام

او در فضای مجازی نیز فعالیت و درد سرهای زیادی نیز درست کرده است و همیشه در این امر رضا پیشرو نیز بود است و از طریق فالوور های خودش را نیز افزایش داده است. او در صفحه شخصی خودش با شاخ های اینستاگرامی زاید کل کل و یا بحث میکند و گاهی هم به دعوا نیز کشیده میشود که گاها بعضی از انها برای جذب فالوور بوده است.

درامد امیر تتلو

او به غیر از اینکه از هنر اصلی خود یعنی موسقیی درامد کسب می کند از صفحه اینستاگرام خود نیز درامد های خوبی نیز بدست اورده است بدین صورت که برای شاخ های اینستاگرامی که دارای سایت های پیش بینی و شرط بندی نیز می باشند برای انها تبلغ می کند و از این راه درامد های های خوبی نیز بدست اورده است از این نوع ارتباط ها با شاخ های مجازی همین کافی است در این چند مدت که از رفتن او به خارج از کشور میشود حرف هایی درمورد او زیاد بیشتر میشود و موسیقی های ان نیز وایرال یا به عبراتی پربازدید نیز میشود.

نتیجه گیری

امیر تتلو جزء هنرمندان با پایه اجتماعی بالا بود است که اگر در ایران او را نگاه میداشتند شاید اینقدر رفتارهای زد اجتماعی از خودش نیز بروز نمی داد.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه