دستیار کی روش در تیم ملی

دستیار کی روش در تیم ملی کیست؟ بررسی علت انتخاب او

کارلوس کی روش برای خود به عنوان دستیار از کشورهای مختلف نیرو آورد تا این بار با آن ها به رقابت با حریف بروند. دستیار کی روش در تیم ملی سوالی بود که ذهن فوتبالی ها را به خود جلب کرده بود. در این مقاله به دستیاران و مقام آن ها قبل از همکاری با کی روش خواهیم پرداخت.

دستیار کی روش در تیم ملی چه کسانی هستند؟

دستیار کی روش در تیم ملی چه کسانی هستند؟

بر اساس گزارش های به دست آمده از تیم ملی و کارلوس کی روش ترتیب کسانی که کارلوس را به عنوان دستیار همراهی می کنند به شرح زیر می باشد. سرمربی جدید تیم ملی کارلوس کیروش می باشد.

راجر دِ سا

به عنوان دستیار مربی وی شناخته شده است.

ریکاردو سیلوا

به عنوان مربی عملکرد و به منظور بهبود عملکرد انفرادی بازیکنان

الکساندر لوپز

به عنوان مربی دروازه بان ها

ژوائو پِیشیرو

به عنوان دستیار مربی

مایکل موریرا

به عنوان فیزیوتراپیست

البته رئیس اول فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که وحید هاشمیان هم به عنوان یکی از دستیاران کی روش به مسابقات می رود و البته ما خواهان حضور جواد نکونام به عنوان کادر فنی تیم ملی نیز هستیم.

کی روش چند دستیار در تیم ملی دارد؟

کی روش چند دستیار در تیم ملی دارد؟

این روزها تیتر خبری مقالات فوتبالی و سایت ها در فضای مجازی رونمایی از دستیار کی‌روش در تیم ملی است. همان طور که گفته شد کارلوس کی روش این بار برای تیم فنی از دستیاران خارجی استفاده کرد و تعداد آنها پنج نفر است.

سوابق دستیاران کی روش در تیم ملی چگونه است؟

سوابق دستیاران کی روش در تیم ملی چگونه است؟

در این قسمت دانه به دانه سوابق و اسم های دستیاران کارلوس کی روش را به نمایش می کشیم. اولین نفرالکساندر لوپزمربی دروازه بان هاست او مربی کارمزد تیم ملی است و هر روزی را که در اردو بگذراند پول می گیرد و طبق گفته ها دستمزد روزانه ی او 150 دلار است که البته هزینه اسکان در هتل و غذا هم جدا از این هاست. نفر بعد مایکل موریرا فیزیوتراپیست تیم است اخیرا بازیکنان از این چهره عکسهایی منتشر کردند و در کپشن هایشان از او تعریف به عمل آوردند. او هم ظاهرا روزانه دستمزد می گیرد.

شخص بعدی راجرد سا است او اهل آفریقای جنوبی است و طی 9 ماه به همراه کارلوس کی روش در تیم مصر مشغول بودند که البته این تیم به جام جهانی قطر راه پیدا نکرد او افزود قطر به خاطر شرایط آب و هوایی مکان خوبی برای بازیکنان ما نیست ما باید از یک سال قبل روی بایکنان کار می کردیم اما کارلوس ایران را به خوبی می شناسد و خیالم از این بابت هم راحت است.

فرد دیگری که معرفی می شود آقای ریکاردو سیلوا است. او اهل پرتغال است و تجربه زیادی در زمینه فوتبال دارد او اولین بازی خود را برای تیم شهرش انجام داد وی از همان شروع بازی به روحیه جنگنده اش شناخته می شد به همین دلیل هوادارانش لقب ریکاردو شیردل را به او داده بودند. آخرین نفراز این تیم ژوائو پیشیرواست که اطلاعاتی دقیقی از این فرد در دسترس نیست.

آیا دستیاران کی روش در تیم ملی ایرانی هستند؟

آیا دستیاران کی روش در تیم ملی ایرانی هستند؟

دستیاران کارلوس کی روش به انتخاب خود این فرد بوده است و او ترجیح داد این بار روش خود را عوض کند و از دستیاران خارجی و از کشورهای دیگر بگیرد که یک دستیار او پرتغالی است و گفته می شود که دست راست کارلوس راجرد سا می باشد اما طبق گفته ها و خبرهای رسانه ای در فضای مجازی ایرانیان و فدراسیون فوتبال ایران خواهان دو عضو ایرانی از جانب خودشان هستنتد که هنوز مشخص نیست چه می شود.

دستیار خارجی کی روش در تیم ملی کیست؟

دستیار خارجی کی روش در تیم ملی کیست؟

کارلوس کی روش 5 دستیار خارجی با خود به همراه دارد که بین این دستیاران خارجی یک نفرشان که اهل آفریقای جنوبی است به عنوان دست راست او در تیم ملی شناخته می شود.

او در فوتبال تبحر زیادی دارد و اهل آفریقای جنوبی است. یکی از باشگاه هایی که می توان به عنوان فعالیت او معرفی کرد باشگاه فوتبال مملودی سانداونز است. همچنین او در فوتبال آفریقا جنوبی هم بازی کرده است. او حتی سابقه سرمربی تیم آفریقای جنوبی را هم داشت. او حتی برای دیدن بازی های رقیب به اروپا سفر کرد و یک هفته قبل از جام جهانی قطر به دبی سفر کردند. پس راجرد سا گزینه جالب برای دستیاری کی‌روش در تیم ملی است.

قرارداد دستیار کی روش در تیم ملی چقدر است؟

قرارداد دستیار کی روش در تیم ملی چقدر است؟

در این قسمت جزئیات قرارداد کی روش و دستیاراش را از زبان مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال بازگو می کنیم که به تازگی مبلغ قرارداد دستیاران کی‌ روش در تیم ملی مشخص شد. او نوشت قرارداد کی روش را موقت تلقی کردیم به او ماهانه 50 هزار یورو و به دستیارانش ماهانه 30 هزار یورو داده می شود و این قرارداد تا پایان جام جهانی معتبر است و در صورت رضایت دو طرف می توانیم این قرارداد را تا پایان جام ملت های 2023 آسیا هم ادامه بدهیم.

آیا حضور نکونام به عنوان دستیار کی روش در تیم ملی قطعی است؟

آیا حضور نکونام به عنوان دستیار کی روش در تیم ملی قطعی است؟

دومین دستیار ایرانی کارلوس کی‌ روش مشخص شد طبق گزارش های به دست آمده اصرار فدراسیون فوتبال بر این اساس است که جواد نکونام حتما به عنوان دستیار کی روش به مسابقات برود که این خبر قطعی شد و او به همراه تیم به اردو اعزام شد. از دلایلی که نکونام را برای این قسمت در نظر گرفتند آشنایی او با خلق و خوی کی روش و آمادگی و نشان دادن توانایی های خود طی مربیگری هایی که داشت و توانست افتخاراتی را به دست آورد از جمله تیم فولاد است که توانست با آن به مسابقات یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند البته او کاپیتان سابق تیم ملی کشورمان در زمان سرمربیگری کی روش بود واین دوران را زیر نظر کارلوس کی روش گذراند.

عکس دستیار کی روش در تیم ملی را در کجا مشاهده کنیم؟

مسلما همیشه انتخاب اول برای یافتن یک سری سوال های نامفهوم گوگل است شما هم می توانید با سرچ کردن عبارت عکس دستیار کی روش در تیم ملی به این جواب دست پیدا کنید و یا این که به نشان اینترنتی اینستاگرام آنها در فضای مجازی سر بزنید.

سوالات متداول

  1. دست راست کی روش در مسابقات تیم ملی چه کسی بوده است؟

    او راجرد سا که اهل آفریقا جنوبی است را به عنوان دست راست خود در مسابقات انتخاب کرد.

  2. دستیار ایرانی کارلوس کی روش در مسابقات تیم ملی چه نام دارد؟

    جواد نکونام به عنوان دستیار ایرانی به مسابقات به سرپرستی کی روش راه پیدا کرد.

  3. دستیاران خارجی کی روش چند نفر بودند؟

    او 5 دستیار خارجی از کشورهای مختلف را به همراه خود به ایران آورد.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه