ترکیب ایران مقابل آمریکا

ترکیب ایران مقابل آمریکا در جام جهانی قطر

در چند ماه آینده جام جهانی 2022 در قطر آغاز خواهد شد. در این بازی ها تیم ایران نیز حضور دارد. تیم ملی ایران با تیم های ولز، انگلیس و آمریکا در یک گروه قرار گرفته اند و تیم ایران برای برنده شدن در مقابل این تیم ها باید از ترکیبی اصولی و صحیح استفاده کند تا به پیروزی دست یابد. در این مطلب می خواهیم در مورد ترکیب ایران مقابل آمریکا صحبت کنیم. به صورت خاص به ترکیب بازیکن های تیم ملی ایران در این جام جهانی نیز اشاره کرده ایم.

  • در صورت تمایل به شرط بندی جام جهانی می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید کلیک کنید.
زمان برگزاری بازی ایران و آمریکا چه موقعی است؟

زمان برگزاری بازی ایران و آمریکا چه موقعی است؟

پس از این که گروه ایران در جام جهانی سال 2022 مشخص شد، تاریخ و زمان دقیق این بازی نیز به همه اعلام شد. تیم ملی ایران باید در دومین بازی خود به مصاف تیم ملی آمریکا برود. طبق اعلام سازمان فوتبال جهانی، تیم های ایران و آمریکا در تاریخ 8 آذر ماه سال 1401 یعنی در روز سه شنبه به دیدار یک دیگر خواهند رفت. این بازی در شهر دوحه واقع در کشور قطر برگزار خواهد شد. تیم آمریکا برای یازدهمین بار وارد جام جهانی شده است. این تیم در رده 15 در فیفا قرار دارد و تیمی قوی محسوب می شود اما تا کنون نتوانسته است در جام جهانی پیروز شود. این بازی در ساعت 19 به وقت ایران و در ورزشگاه الثمام برگزار خواهد شد. در طی نگاه ویژه فیفا به بازی ایران آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲، فیفا اعلام کرده است که مسابقه این دو تیم در صعود آن ها به مرحله حذفی تعیین کننده می باشد.

ترکیب احتمالی ایران مقابل آمریکا چگونه است؟

ترکیب احتمالی ایران مقابل آمریکا چگونه است؟

با توجه به بازی قدرت مند تیم ملی ایران در جام جهانی سال 2018، می توان حدس زد که تیم ایران در جام جهانی 2022 عملکرد بسیار بهتری خواهد داشت و بازیکنان جوان زیادی، در آینده ستاره های تیم ملی ایران خواهند شد. سن برخی از بازیکن های تیم ملی افزایش یافته است و انتظار می رود که در این بازی ها حضور نداشته باشند. البته گفته می شود که رضا قوچان نژاد و سردار آزمون بعد از این مسابقات، از تیم ملی جدا خواهند شد.

مسعود شجاعی 38 سال سن دارد و برای حضور در جام جهانی سن بالایی دارد. پس از او اشکان دژاگه با 36 سال سن، رضا قوچان نژاد 34 سال، آزمون 27 سال و امید ابراهیمی 34 ساله و وحید امیری 34 ساله جزو سن بالا ترین بازیکن ها هستند. در ترکیب ایران مقابل امریکا در جام جهانی گفته شده است که علیرضا بیرانوند که 29 سال سن دارد به عنوان دروازه بان، رامین رضائیان 32 ساله مدافع، مرتضی پور علی گنجی 30 ساله به عنوان مدافع، مجید حسینی 26 ساله در پست مدافع، میلاد محمدی 29 ساله نیز در پست مدافع خواهد بود. در این ترکیب سعید عزت اللهی 25 ساله، احسان حاج صفی 32 ساله، محمد شریفی 22 ساله، علیرضا جهانبخش 28 ساله و مهدی طارمی 29 ساله در پست هافبک بازی خواهند کرد. کریم انصاری فرد هم با 32 سال سن به عنوان مهاجم در زمین حاضر خواهد شد.

ترکیب اصلی ایران مقابل آمریکا چه زمانی اعلام می شود؟

ترکیب اصلی ایران مقابل آمریکا چه زمانی اعلام می شود؟

سازمان فیفا به تمامی تیم هایی که به جام جهانی 2022 صعود کرده اند، اعلام کرده است که تا حداقل یک ماه قبل از شروع بازی های جام جهانی باید لیست ترکیب اصلی تیم خود را اعلام کنند. با تحویل دادن لیست ترکیب تیم، دیگر نمی توان تغییری در آن ایجاد کرد. کارلوس کی روش تا 28 مهر فرصت دارد که ترکیب اصلی تیم خود را اعلام کند. البته با گرفتن تست کرونا از بازیکن ها، اگر بازیکنی بیمار باشد، به دستور فیفا بازیکن دیگری جایگزین خواهد شد. در هر لیست باید تعداد 4 دروازه بان و 26 بازیکن وجود داشته باشد. ایران – آمریکا دومین دیدار حساس تاریخ جام جهانی 2022 به مصاف هم خواهند رفت.

پیش بینی می شود ایران از چه سیستمی در این بازی استفاده کند؟

پیش بینی می شود ایران از چه سیستمی در این بازی استفاده کند؟

سیستم بازی تیم ملی ایران هنوز پیش بینی نشده است اما از آن جای که تیم ایران در بازی های خود بسیار خوب عمل می کند، گفته شده است که رخی از رقیبان ایران از بازی و عملکرد بازیکن ها در زمین بازی حیرت زده اند و گفته اند که تیم ملی ایران در هنگام بازی های خود از تمام توان و قدرت خود استفاده می کنند و عملکرد خوبی از خود نشان می دهند. با این حال بازیکنان و مهاجم های این تیم در قوی ترین و بر ترین تیم های دنیا در حال بازی هستند که این مسئله به پیشرفت تیم ایران کمک شایانی کرده است.

ترکیب ایران مقابل آمریکا را در کجا می توانیم مشاهده کنیم؟

ترکیب ایران مقابل آمریکا را در کجا می توانیم مشاهده کنیم؟

برای مشاهده ترکیب تیم ملی ایران در مقابل تیم آمریکا می توان به سایت رسمی فیفا مراجعه کرد. در این سایت تمامی اطلاعات مربوط به تیم های جام جهانی وجود دارد. در سایت رسمی تیم ملی ایران نیز اطلاعاتی از تیم وجود دارد. در اینستاگرام و یوتیوب بازیکن های تیم ملی نیز در مورد ترکیب احتمالی تیم ایران صحبت هایی شده است که با مراجعه کردن به آن ها، می توان از اخبار روز فوتبال ایران با خبر شد. دیدار «ایران-آمریکا» در بین 10 بازی مهم جام جهانی قرار دارد.

سوالات متداول

  1. در ترکیب ایران مقابل آمریکا چه کسی به عنوان مهاجم بازی خواهد کرد؟

    کریم انصاری فرد در ترکیب ایران مقابل آمریکا به عنوان مهاجم بازی خواهد کرد.

  2. دروازه بان ترکیب ایران مقابل آمریکا چه کسی خواهد بود؟

    علیرضا بیرانوند دروازه بان ترکیب ایران مقابل آمریکا خواهد بود.

  3. در ترکیب ایران مقابل آمریکا مهدی طارمی چه پستی خواهد داشت؟

    مهدی طارمی به عنوان هافبک در ترکیب ایران مقابل آمریکا حضور پیدا می کند.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه