فیلترشکن outline

فیلترشکن outline برای اندروید با لینک مستقیم و راهنمای نصب

فیلترشکن outline یک برنامه نرم افزاری محبوب می باشد که به کاربران اینترنت اجازه می دهد تا بتوانند به راحتی سانسور های تحمیلی دولت خود را دور بزنند. فیلترشکن outline به عنوان یک فیلترشکن برای شرط بندی هم مور استفاده قرار گرفته است.

  • همواره برای دسترسی به فیلترشکنی رایگان، می توانید فیلترشکن fast vpn را به عنوان اصلی ترین منبع خود استفاده کنید.
معرفی فیلترشکن outline

معرفی فیلترشکن outline

با توجه به این که در حال حاضر فیلترشکن outline در بین کاربران اینترنتی بسیار محبوب شده و بهترین فیلترشکن است، به همین دلیل قرار است به بررسی نرم افزار Outline بپردازیم. اطلاعات کاملی در رابطه با این فیلترشکن قرار دهیم. وی پی ان Outline یک ابزار قدرتمند است که کاربران با استفاده از آن می توانند به تمام سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی داشته باشند. این وی پی ان به گونه‌ ای طراحی شده است که در برابر مسدود شدن و محدود شدن اینترنت به خوبی عمل می‌ کند. این وی پی ان با اینترنت ایران سازگاری دارد. هم چنین از فناوری شفاف استفاده می کند.

فیلترشکن wolf vpn نیز می تواند از نظر امنیتی یکی از برترین فیلترشکن های رایگان موجود باشد.

فیلترشکن outline برای کدام کشور است؟

فیلترشکن outline برای کدام کشور است؟

در رابطه با وی پی ان Outline بهتر است بدانید که به کاربران اجازه می دهد تا وی پی ان خود را ایجاد، اجرا و به اشتراک بگذارند. این وی پی ان برای تلگرام و هر شبکه مجازی دیگری به گونه ای طراحی شده است که در برابر هر گونه فیلتری به خوبی مقاوم است که این موضوع به کاربران این امکان را می دهد تا تنظیمات سرورشان را کنترل کنند. این وی پی ان برای کشور انگلیش می باشد. دارای سرور های مختلفی می باشد که به همین دلیل دسترسی هایی ایده آل را برای تان ایجاد نموده است.

آیا این فیلترشکن از بریج کردن استفاده می کند؟

شاید تا به حال نام بریج را شنیده باشید. در این باره بهتر است بدانید bridge همان پل می باشد یک دستگاهی که دو شبکه سازگار یک مدل (از نظر سیستم عامل و پروتکل) را به هم متصل می کند. حال این موضوع را هم باید افزود که این فیلترشکن نیز از بریج کردن استفاده می کند.

آیا فیلترشکن شیر بت به اندازه فیلترشکن outline سرعت دارد؟

در این قسمت از مقاله به بررسی سرعت فیلترشکن شیر بت که به عنوان برترین وی پی ان شناخته می شود با outline می پردازیم. از این رو به شما می گوییم که شیر بت به عنوان برترین وی پی ان ایرانی شناخته می شود که سرعت و امنیت بسیار بالایی دارد و outline هنوز به سرعت این وی پی ان نرسیده است. اما این به آن معنی نمی باشد که outline دارای سرعت کمی است. بله فیلترشکن outline نیز سرعت بالایی دارد اما همچنان در حال تلاش برای رسیدن به شیر بت می باشد.

بررسی ویژگی های فیلترشکن outline

این روز ها وی پی ان outline در میان کاربران اینترنتی بسیار محبوب و پرطرفدار شده است. حال ناگفته نماند که یکی از دلایل محبوبیت این وی پی ان ویژگی‌ های آن می‌ باشد. حال در ادامه قرار است به بررسی ویژگی‌ های outline بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

سرعت

در کشور ایران نیز سرعت اینترنت بسیار ضعیف است. به همین دلیل یکی از مواردی که کاربران در هنگام انتخاب یک وی پی ان به آن توجه می کنند، سرعت وی پی ان می باشد که در حال حاضر فیلترشکن اوت لاین از سرعت بالایی برخوردار است. حال این موضوع باعث شده است تا به امروز میلیون ها بار توسط کاربران اینترنتی دانلود شود.

امنیت

بهتر است که بدانید یکی از دلایل محبوبیت این وی پی ان برای لینوکس و هر سیستم عامل دیگری، امنیت و معتبر بودن آن می باشد. وی پی ان اوت لاین به هیچ عنوان اطلاعات شخصی کاربران را ذخیره نمی کند و حتی هیچ گونه اطلاعاتی در رابطه با این که کاربران از کدام وب سایت ها بازدید کرده اند را نیز ذخیره و جمع آوری نمی کند. به همین دلیل امروزه خیلی از کاربران به استفاده از این وی پی ان می پردازند.

خطوط اینترنتی

بهتر است بدانید این وی پی ان به گونه‌ ای طراحی و ارائه شده است که کاربران با هر خطوط اینترنتی همچون ایرانسل، همراه اول، مودم، رایتل و … می‌ توانند از آن استفاده کنند. هیچگونه تداخلی در هنگام استفاده برای آن ها به وجود نمی‌ آید.

آیا فیلترشکن outline معتبر و مطمئن است؟

آیا فیلترشکن outline معتبر و مطمئن است؟

با توجه به این که این وی پی ان تا حد امکان اطلاعات کمی در مورد کاربر های خود ذخیره می‌ کند تا به گونه این توانایی را داشته باشد که خدمات خود را به بهترین نحو به کاربران ارائه دهد، به همین دلیل می‌ توان بیان کرد که این وی پی ان معتبر و قابل اطمینان است. این موضوع را هم باید افزود که وی پی ان outline هیچگونه اطلاعاتی از آخرین بازدید های کاربران را جمع‌ آوری نمی‌ کند و از این رو کاربران می توانند با خیال آسوده به وبگردی بپردازند.

این وی پی ان را چگونه می توان دانلود کرد؟

بهتر است بدانید در حال حاضر برای دانلود فیلترشکن outline روش های بسیار زیادی وجود دارد، با این حال بهترین روش مراجعه به اینترنت است. اگر به اینترنت مراجعه نمایید. نام این فیلترشکن و یا حتی عباراتی همچون دانلود فیلترشکن Outline VPN دانلود مستقیم، خرید فیلترشکن outline، دانلود فیلترشکن Outline و … را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد. سایت‌ های مربوطه برای شما نمایش خواهد یافت که با مراجعه به یکی از این سایت ها می توانید به راحتی به دانلود نرم افزار این وی پی ان بپردازید. هم چنین ناگفته نماند که یکی دیگر از روش های راحت و آسان برای دانلود فیلترشکن outline از بازار می باشد.

فیلترشکن outline برای چه سیستم عامل هایی ارائه شده است؟

فیلترشکن outline برای چه سیستم عامل هایی ارائه شده است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در ابتدا وی پی ان outline فقط برای یک سیستم عامل ارائه شده است. اما با توجه به این که از کیفیت و کارایی زیادی برخوردار بوده است، به همین دلیل پس از مدت کوتاهی مورد استقبال خیلی از کاربران اینترنتی قرار گرفت. از این رو در حال حاضر این وی پی ان برای خیلی از سیستم عامل‌ ها ارائه شده است که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

استفاده در ویندوز

بهتر است بدانید مدتی است که نرم‌ افزار outline برای ویندوز ساخته و ارائه شده است. حال اکثر کاربرانی که از این وی پی ان برای ویندوز خود استفاده کرده اند از عملکرد آن بسیار راضی بوده اند.

استفاده در اندروید

بیشترین تعداد دانلود این وی پی ان برای سیستم عامل اندروید بوده است. وی پی ان outline بر روی اندروید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و این موضوع باعث محبوبیت آن در میان کاربران اندروید شده است.

استفاده در مک و آیفون

در حال حاضر فیلترشکن outline برای مک و ios هم موجود می‌ باشد. حال خیلی از افرادی که آیفون و مک دارند و به استفاده از این وی پی ان پرداخته اند. آن ها از عملکرد آن بسیار راضی بوده اند. از همین رو به شما پیشنهاد می کنیم که اگر سیستم عامل مک دارید، از این فیلترشکن برای مک استفاده کنید، چرا که شرایط ایده آلی را ارائه داده است.

استفاده در لینوکس

اگر از سیستم عامل لینوکس استفاده می‌ کنید، بهتر است بدانید مدتی است که نرم‌ افزار این وی پی ان برای لینوکس هم ساخته شده است و از کیفیت خوبی هم برخوردار است.

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

با توجه به این که وی پی ان اوت لاین به کاربران خود اجازه دسترسی به تمام برنامه‌ ها، سایت ها و بازی های آنلاین مسدود شده را می‌ دهد، به همین دلیل این روز ها بسیار محبوب و پرطرفدار شده است. حال اگر تمایل به استفاده از این وی پی ان را دارید، بهتر است که بدانید برای استفاده از اوت لاین نیازی به ثبت نام و یا ساخت اکانت ندارید و تنها پس از نصب و راه اندازی فیلترشکن outline گوگل می توانید به تمام سایت ها و برنامه های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

این فیلترشکن امکان آپدیت دارد؟

فیلترشکن اوت لاین امکان آپدیت را دارد/ اگر شما از این فیلترشکن برای اینستاگرام و یا تلگرام استفاده می کنید، بهتر است که با مراجعه به سایت رسمی آن آخرین نسخه این فیلترشکن را دانلود نمایید. این گونه بتوانید از امکانات بیشتر فیلترشکن اوت لاین بهره مند شوید. هم چنین می توانید از طریق گوگل پلی هم آخرین نسخه این فیلترشکن را جستجو و دانلود نمایید.

سرعت فیلترشکن outline چگونه است؟

سرعت فیلترشکن outline چگونه است؟

با توجه به این که در حال حاضر محدودیت های بسیار زیادی برای اکثر برنامه های مجازی و سایت های پربازدید وجود دارد و سرعت اینترنت بسیار پایین است، به همین دلیل کاربران اینترنتی به دنبال فیلترشکن های پرسرعت هستند. یکی از دلایلی که این روز ها وی پی ان اوت لاین بسیار پرطرفدار شده است، سرعت بالای آن می باشد. این وی پی ان از سرعت بالا و قابل قبولی برخوردار است و به همین دلیل تا به امروز بار ها توسط کاربران اینترنتی دانلود شده است.

آیا برای استفاده از فیلترشکن outline نیاز به وارد کردن سرور است؟

با توجه به این که خیلی از کاربران اینترنتی به استفاده از وی پی ان ها روی آورده اند. به همین دلیل در حال حاضر وی پی ان های متعددی با کارایی های مختلف ارائه شده است که برخی از آن ها نیاز به وارد کردن سرور دارند. البته ناگفته نماند که برای استفاده از وی پی ان اوت لاین نیازی به وارد کردن سرور نمی باشد. در این فیلترشکن برای اندروید و یا سیستم عامل های دیگر با انتخاب گزینه خودکار می توانید به پرسرعت ترین و بهترین سرور منطقه متصل شوید. این گونه بدون قطعی و با سرعت بالا به تمام برنامه ها و سایت های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

استفاده از این vpn رایگان است؟

استفاده از این vpn رایگان است؟

در حال حاضر خیلی از کاربران اینترنتی تمایل دارند تا به استفاده از وی پی ان های رایگان بپردازند و به همین دلیل این روز ها کمپانی های مختلفی به ساخت وی پی ان های رایگان پرداخته اند. از این رو شاهد تعداد زیادی از وی پی ان های رایگان هستیم. حال این موضوع را هم باید افزود که فیلترشکن outline کاملا رایگان می باشد و کاربران بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانند تنها با دانلود و نصب نرم افزار outline به استفاده از آن بپردازند.

آیا فیلترشکن outline دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟

آیا فیلترشکن outline دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟

وی پی ان اوت لاین همانند سایر وی پی ان ها دارای سایت رسمی می باشد. حال اگر به این سایت مراجعه نمایید می توانید اطلاعات کاملی در رابطه با این وی پی ان مانند این که آیا دارای اشتراک پریمیوم هست و یا خیر را به دست آورید.

نصب و راه اندازی فیلترشکن outline چگونه است؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که برای خیلی از کاربرانی که تمایل دارند تا به استفاده از این وی پی ان بپردازند، به وجود می آید، این است که چگونه اوت لاین (Outline) را راه اندازی و نصب کنیم؟ در این باره بهتر است بدانید وی پی ان اوت لاین از نرم افزار هایی به شمار می رود که از نصب و راه اندازی بسیار ساده و آسانی برخوردار است. حال این موضوع را هم باید افزود که معمولا سایت هایی که لینک دانلود این وی پی ان را در صفحات خود منتشر کرده اند، در کنار لینک دانلود، توضیحاتی در رابطه با چگونگی نصب و راه اندازی وی پی ان اوت لاین را نیز قرار داده اند.

سرور های فیلترشکن outline را از کجا گیر بیاوریم؟

سرور های فیلترشکن outline را از کجا گیر بیاوریم؟

بهتر است بدانید ساختار این وی پی ان به لحاظ فنی با وی پی ان های دیگر فرقی ندارد. اما با این حال تفاوت هایی در بخش نگهداری و راه‌ اندازی سرور های آن با سایر فیلترشکن ها دارد. نصب و نگهداری سرور های این وی پی ان توسط سازمان‌ های مختلف انجام می‌ شود و بر عهده‌ توسعه‌ دهنده‌ های outline نمی باشد.

توسعه‌ دهندگان وی پی ان های تجاری موظف هستند تا به صورت روتین زیر ساخت‌ های خود را به‌ روز نگاه دارند. به همین دلیل جای نگرانی درباره به‌ روز رسانی سرور فعال آن که توسط فرد و یا سازمان خاصی راه‌ اندازی شده است وجود نخواهد داشت. چرا که سرور outline به‌ طور خودکار با آخرین پیشرفت‌ های امنیتی و با تکنولوژی Watchtower آپدیت می‌ شود.

سوالات متداول

  1. فیلترشکن outline چگونه است؟

    نرم افزاری است که به کاربران اینترنت اجازه می دهد تا بتوانند به راحتی سانسور های تحمیلی دولت خود را دور بزنند.

  2. چگونه می توان به دانلود فیلترشکن outline پرداخت؟

    برای دانلود وی پی ان اوت لاین روش های مختلفی وجود دارد، به طور مثال می توانید به سایت های مربوطه که در اینترنت موجود هستند برای دانلود این وی پی ان مراجعه نمایید.

  3. آیا فیلترشکن outline رایگان است؟

    وی پی ان outline کاملا رایگان می باشد و کاربران بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانند تنها با دانلود نرم افزار outline به استفاده از آن بپردازند.

اشتراک گذاری

از سال 1393 فعالیت خود را با یک سایت آموزش بازی های شرط بندی آغاز کردم. هم اکنون نیز خبرنگار در حوزه سلبریتی ها و همچنین آموزش دهنده بازی های شرط بندی می باشم.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه