آماندا نونس

آماندا نونس کیست؟ بررسی مبارزات و افتخارات او

آماندا نونس مبارز رشته هنر های رزمی ترکیبی (ufc چیست) اهل برزیل می باشد که در مسابقات UFC شرکت می‌ کند.

آماندا نونس کیست؟

آماندا نونس کیست؟

در مورد بیوگرافی آماندا نونس (Amanda Nunes) باید بگوییم که او زاده 30 مهٔ 1988 در سالوادور، برزیل می باشد. Amanda مبارز رشته هنر های رزمی ترکیبی است که در مسابقات UFC شرکت می‌ کند. جالب است که بدانید آماندا قهرمان خروس‌ وزن جهان در این مسابقات است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به ویکی پدیا amanda nunes مراجعه کنید.

 • جهت دریافت آموزش شرط بندی ufc می توانید مقالات مربوطه را مطالعه کنید.

عکس های آماندا نونس را در کجا ببینیم؟

امروزه Amanda Nunes در لیست بهترین مبارزان رشته هنر های رزمی ترکیبی قرار گرفته است و مخاطبان زیادی دارد. حال خیلی از مخاطبان او تمایل به مشاهده عکس های این مبارز را دارند. اگر به اینستگرام Amanda مراجعه نمایید، می‌ توانید عکس‌ های جذابی از او را مشاهده کنید.

مشاهده عکس های این مبارز با مراجعه به گوگل

هم چنین علاوه بر اینستاگرام اگر به سایت گوگل مراجعه کنید نیز می‌ توانید عکس‌ های مختلفی از Amanda را به راحتی جستجو و مشاهده کنید. در گوگل علاوه بر عکس می توانید اطلاعاتی در مورد مبارزه کریس سایبورگ و آماندا، مبارزات آماندا و یا شکست آماندا را نیز بدست آورید.

آدرس پیج اینستاگرام آماندا نونس چیست؟

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل به پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام Amanda را دارید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید. جالب است که بدانید این روز ها آماندا اینستا را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است. برای پیدا کردن آدرس یوتیوب آماندا نیز می‌ توانید همانند اینستاگرام به قسمت سرچ یوتیوب مراجعه نمایید، با مراجعه به یوتیوب Amanda می توانید فیلم های جذابی از مبارزه آماندا را نیز مشاهده کنید.

مبارزه راندا روزی و آماندا نونس

از معروف ترین مبارزات Amanda می توان به مبارزه او با راندا روزی اشاره کرد که آماندا توانست در مدت زمان کوتاهی راندا روزی را شکست دهد.

رقیب آماندا نونس کیست؟

Amanda از پر افتخارترین مبارزان ufc به شمار می رود که تا به اکنون رقیبان زیادی نیز داشته است، البته از معروف ترین آن ها می توان به روندا روزی و جولیانا پنیا اشاره کرد.

amanda nunes چه افتخاراتی کسب کرده است؟

amanda nunes چه افتخاراتی کسب کرده است؟

مهم ترین افتخار او قهرمانی UFC Women’s Featherweight است. می‌ توانید به آماندا ویکی پدیا مراجعه کنید و در رابطه با سایر افتخارات او اطلاعات خوبی را بدست آورید.

همسر آماندا کیست؟

مدتی است که Amanda با شخصی به نام نینا در رابطه است.

آماندا نونس بهترین یو اف سی کار دنیا است؟

خیلی از مردم بر این باورند که Amanda بهترین یو اف سی کار دنیا است.

بد ترین شکست آماندا نونس مقابل چه کسی بود؟

بدترین شکست این مبارز در مقابل Julianna Pena بوده است.

قد و وزن آماندا نونس

وزن او 61 کیلوگرم و قدش نیز 173 سانتی متر می باشد.

سوالات متداول

 1. آماندا نونس کیست؟

  یک مبارز معروف اهل برزیل است.

 2. بدترین شکست وی در مقابل چه کسی بوده است؟

  در مقابل Julianna Pena بوده است.

 3. در مبارزه بین روندا روزی و Amanda Nunes چه کسی برنده شده است؟

  آماندا پیروز میدان بوده است.

 4. قد او چند سانتی متر است؟

  173 سانتی متر است.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه