امین فردین

امین فردین کیست ؟ بیوگرافی و حواشی این خبرنگار پشت پرده در فضای مجاز

به راحتی باید گفت بهترین خبرنگار پشت پرده در فضای مجازی امین فردین است. او آمار و اطلاعاتی از همه دارد که وقتی بیان می کند هیچکس باورش نمی شود. او آقا زاده است ولی ن مثل بقیه آقازاده ها. او مشغول کار هایش است و در آلمان اقامت دارد. او از 14 سالگی خبرنگاری را در صدا و سیما ایران شروع کرده است و در این کار تجربه زیادی دارد. او موضوعات جذابی را هدف قرار می دهد و با پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام هم لایو های سرگرم کننده و جذابی را برگذار می کند. جالب است که او با اینکه بقیه را افشا می کند اما معمولا رابطه خوبی هم با همان افراد دارد. برای شناخت بیشتر او و حواشی هایش با ما همراه باشید.

بیوگرافی امین فردین خبرنگار

بیوگرافی امین فردین خبرنگار

امین فردین متولد 29 شهریور 1370 در اهواز، خبرنگار است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) از دانشگاه آزاد کرمانشاه می باشد که از باشگاه خبرنگاران شروع کرد و حالا ساکن کشور آلمان می باشد.

در سال 1386 وقتی 16 ساله بود، دوره های خبرنگاری را در باشگاه خبرنگاران جوان گذراند تا اینکه سال 88 بعنوان تدوینگر کار خود را با صدا و سیمای خوزستان شروع کرد. او از 14 سالگی در صدا و سیما بوده است اما کار های الکی می کرده است و فقط در آن فضا حضور داشته‌ است اما مشغول خبرنگاری نبوده است.

فردین همچنین از سال 1386 کنار پدرش حسینعلی فردین در آموزشگاه هواپیمایی مدل، بعنوان مسئول سمعی و بصری کار می کرد. او سپس سال 89 وقتی 19 ساله بود بعد از پذیرش در دانشگاه آزاد کرمانشاه به این شهر نقل مکان کرد و آنجا نیز همکاری خود را با شبکه تلویزیونی این شهر ادامه داد.

فردین همچنین از سال 1386 کنار پدرش حسینعلی فردین در آموزشگاه هواپیمایی مدل، بعنوان مسئول سمعی و بصری کار می کرد که این کار علاقه او نبود و به دلایل شخصی مجبور به انجام این کار شده بود. او سپس سال 89 وقتی 19 ساله بود بعد از پذیرش در دانشگاه آزاد کرمانشاه به این شهر نقل مکان کرد و آنجا نیز همکاری خود را با شبکه تلویزیونی این شهر ادامه داد. او آنقدر به خبرنگاری علاقه داشت که هنوز دانشگاه شروع نشده دنبال کار اصلی خود رفت و پس از قطعی شدن همکاری بسیار خوشحال شده بود.

فردین در سال 89 موفق شد دو کتاب بنام های تدوین فیلم با برنامه ادیوس و سیستم عامل لینوکس را توسط انتشارات کلید به چاپ برساند. او سپس از سوی حوزه نظارت و ارزیابی تهران برای تدوین و تهیه گزارشی بنام زخم کارون در آبان 1389 بعنوان برترین تدوینگر و خبرنگار با نمره برتر شناخته شد. او کارنامه درخشانی دارد و نباید فقط لایو های شبانه او و پرسیدن چهار سوال را دید، باید زحمت های او در این سال ها را هم‌ دید.

فردین مدتی به ساخت مستند های مختلف پرداخت تا اینکه در سال 1396 برای ادامه زندگی راهی کشور آلمان شد اعلام کرد که از این بعد یک خبرنگار پشت پرده است. او اولین کسی بود که عکس های دونفره محمد علی نجفی شهردار سابق تهران و همسر دوم وی میترا استاد را پخش کرد. نکته ماجرا اینجاست که میترا استاد سابقه همکاری با صدا و سیما کرمانشاه را دارد، درست همانجایی که فردین به مدت 4 سال در آنجا کار می کرد. او کسی است که دل و جرعت زیادی دارد. اگر کمی فکر کنید درست است که او روابط خوبی دارد اما وقتی کسی را افشا می کند و مشکلاتی برای ان شخص به وجود می آید و آبرو او را می برد امکان به وجود امدن مشکلاتی برای امین فردین نیز وجود دارد و امکان دارد پس از هر کار دشمن جدیدی برای خودش ایجاد کند.

 

لایو امین فردین و پویان مختاری

امین فردین‌ به تازگی یکی از شخصیت های جذاب فضای مجازی به خصوص اینستاگرام شده است. او پشت پرده همه سلبریتی ها را افشا کرده است و تا به حال سر این کار دعوا های زیادی با او شده است اما او هر بار هم می گوید که من هیچ دشمنی با هیچ شخصی ندارم اما همانطور که کار یک نفر معلمی است کار من هم خبرنگار پشت پرده است و من فقط دارم کارم را انجام می دهم.

او از زمانی که کرونا شروع شده بود لایو های جنجالی خودش را شروع کرد و به تازگی نیز مشغول لایو گذاشتن با پویان مختاری، نیلی افشار و میلاد حاتمی است. او با پویان لایو های زیادی می گذارد و سوالات جنجالی از او می پرسد. امین فردین زمانی که ماجرا ریحانه پارسا شروع شد هر شب با پویان مختاری لایو می گذاشت و برای درست کردن مدرک از او سوالاتی می پرسید که به جواب های آن نیاز داشت. او با اینکه تا به حال زندگی پویان را زیاد افشا کرده است اما این دو نفر رابطه خوبی باهم دارند. امین با میلاد حاتمی هم لایو های طنز و جنجالی می گذارد. او پس از اینکه پویان و نیلی کات کردند لایو هایش با نیلی افشار هم شروع شده است.

 
امیر فردین و سلبریتی ها

امیر فردین و سلبریتی ها

شاید سلبریتی نباشد که امین فردین او را افشا نکرده باشد. او همه سلبریتی هایی که شما بشناسید را افشا کرده است. برای بسیاری عجیب است که او این اطلاعات و آمار دقیق را از چه منابعی می گیرد. جالب است بدانید چند روز پیش میلاد حاتمی لایو گذاشته بود و مشغول صحبت با یک خانوم ایرانی مقیم کانادا صحبت می کرد‌. پس از این خانوم امین فردین به لایو میلاد آمد و آمار دقیق این خانوم و دوست هایش و چیز هایی که بینشان پیش امده بود را گفت. میلاد حاتمی فقط با تعجب می خندید و او را نگاه می کرد و می گفت این چیزارو از کجا می دونی؟

او از سلبریتی های ایرانی هم چیز های جنجالی زیادی می داند که تا به حال قطعا کلیپ های افشا او را دیده اید. برای کسانی هم که ویدئو های او را ندیده اند در ادامه آیدی پیج اینستاگرام امین فردین را قرار می دهیم تا بتوانند کلیپ های او را مشاهده کنند.

لایو تتلو با امین فردین

لایو های امین فردین و امیر تتلو مدیر سایت تتل بت مربوط به زمان شیوع کرونا در ایران و در زمان قرنطینه اول می باشد. فعالان فضای مجازی آن دو ماه را به یاد می آورند. در آن زمان هر شب همه سلبریتی های معروف و طنز اینستاگرام هرشب و در ساعت های مشخص و جدا از هم لایو می گذاشتند. مثلا لایو تتلو با امین ساعت 10 شب و لایو پویان و امین ساعت 12 شب بود. در همان زمان بود که تتلو و ندا یاسی رکورد لایو اینستاگرام به نام خود ثبت کردند که البته این رکورد کمی بعد توسط اشخاص دیگری زده شد.

این لایو به طوری بود که امین فردین سوال می پرسید و تتلو با طنز های خاص خودش جواب می داد. ما به شما پیشنهاد می‌ کنیم که این لایو را از دست ندهید‌. اگر تمایل به‌ نگاه کردن کلیپ ضبط شده این لایو دارید می توانید در گوگل لایو تتلو و امین فردین را سرچ کنید و ضبط شده لایو آن ها را ببینید.

 

کانال امین فردین

امین فردین در اینستاگرام و یوتیوب فعالیت دارد. او در یوتیوب فیلم های بدون سانسور و طولانی خود را قرار می دهد و در پیج اینستاگرامش قسمتی از کلیپ را پخش می کند. همه دوست دارند بدانند که او این اطلاعات را از‌ کجا بدست می آورد و منابعش چه کسانی هستند. افراد زیادی در کار پشت پردا فعالیت می کنند اما امین فردین انقدر خوب و خاص کار کرده است که کسی نتوانسته حتی نزدیک او هم شود.

 
اینستاگرام امین فردین

اینستاگرام امین فردین

او در اینستاگرام فعالیت خوب و زیادی دارد اما کلیپ های اصلی به طور کامل و بدون سانسور او در یوتیوب قرار می گیرد. در بیو پیج اینستاگرام او لینک کانال یوتیوبش نیز قرار گرفته است و علاقه مندان می توانند یوتیوب او را سابسکرایب کنند. آیدی پیج‌ اینستاگرام او aminfardin2021 است که می توانید اگر علاقه ای به کار او دارید او را در اینستاگرام دنبال کنید. او در حال حاضری 290 هزار دنبال کننده دارد و گفته است اگر به 300 هزار برسد رل جدید پویان مختاری را افشا خواهد کرد.

افشاگری امیر فردین از بازیگران

امین فردین کار خود را از افشاگردی در مورد بازیگران ایرانی شروع کرد. او به تازگی در لایو پویان مختاری حضور پیدا کرد ک محسن افشانی و ریحانه پارسا را افشا کرد. امین فردین از طریق یکی از دوستانش ویس هایی داشت که آن ها را در لایو پخش کرد. ریحانه پارسا و محسین افشانی در این ویس طی کردند که در یک روز خاص در لایو حضور پیدا کنند و از طریق بدل صدای رصا گلزار آبروی او را ببرند که امین فردین آن را افشا کرد تا مردم سلبریتی های کشورشان را بشناسند.

ریحانه پارسا و امین فردین

ریحانه پارسا پس از سفری که به ترکیه داشت مشکلات زیادی را تحمل کرد. او در این سفر قرار نبود کسی بفهمد که او پیش پویان مختاری و نیلی افشار است. اما در استوری ریحانه پارسا صدای پویان شنیده شد و هودی که ریحانه با آن عکس گرفته بود در خانه پویان پیدا شد. همه این افشاگری ها توسط امین فردین انجام شد که باعث شد ریحانه پارسا پیج اینستاگرامش را از دسترس خارج‌ کند، البته خود ریحانه پارسا گفت که پیجم را هک کرده اند. امین فردین عکس های زیادی از مهمونی رفتن های ریحانه پارسا دارد که گفته است زمانش که برسد آن ها را هم‌ پخش خواهد کرد. ریحانه پارسا به حرف ها و استوری های امین فردین هیچ پاسخی نداده است و فعلا واکنشی را از او ندیده ایم.

ریحانه پارسا و امین فردین

کلاب هاوس امین فردین

فردین متولد شهریور سال 1370 است. او زاده شهر اهواز و اصالتا کرد تبار است. او در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل کرده و به گفته خودش اکنون در خارج از کشور یک شرکت برنامه نویسی دارد. به عنوان خبرنگار کار خودش را در کشور ایران آغاز می کند و در کرمانشاه مشغول به کار بوده است. امین فردین که با افتخار خود را پاپاراتزی می نامد و این روزها با مصاحبه‌ های زنده اینستاگرامی‌اش با بعضی افراد همین شبکه قمار، دیده شده است، او یکی از خبرنگاران مهاجر است.

همانطور که می دانید یکی از دلایل محبوبیت کلاب هاوس، حضور ناگهانی سلبریتی ها و افراد تأثیرگذاری مانند ایلان ماسک، مارک زاکربرگ و سایر چهره های مشهور جهانی در این سبکه می باشد. این روزها که برای فعالین مجازی عقب نماندن از رقبای خود تبدیل به دردسر شده است، باعث می شود تا حتی بلاگرهای درجه دوم و سوم هم برای آن که لعابی به کار خودا بدهند سر از این شبکه ها در بیاورند. یکی از اشخاصی که در این شبکه شروع فعالیت نموده امین فردین می باشد. وی از تجربیات خود در کلاب هاوس چنین اذهان می دارد: پست هایی که افراد در مورد مشاغل خود در بیو پروفایلشان می نویسند یا اکثرا پزشک هستند یا مربی بدن سازی یا در حوزه مد و اینفلوئنسر هستند، به عقیده وی افراد از این شبکه ها سواستفاده می کنند. فردین در مورد پشت پرده این شبکه اجتماعی گفت علاوه بر مشاغلی که افراد برای جلب توجه در بیو خود می نویسند تصاویر مربوط به پروفایل آن ها هم خاص و منحصر به فرد است که برای افزایش فالوور افراد دست به این کار می زنند که البته موفق هم نبودند چون از نظر او این اپلیکیشن با سایر اپلیکیشن ها متفاوت است.

یوتیوب امین فردین

از یک یا دو سال پیش ویدیوهایی در یوتیوب بارگذاری شد که محتوای افشاگرانه درمورد برخی مسئولان، هنرمندان و خبرنگاران داشت. علاوه بر یوتیوب امین فردین آپارات را نیزی بستری برای افشاگری های خود انتخاب کرده است. پیج اصلی امین فردین به آرامی مشهور شد و در داخل کشور با نشانه رفتن مافیای موسیقی به شهرت رسید و فعالیت های خود را گسترش داد. نام مدیر این کانال یوتیوب امین فردین است که در کشورآلمان زندگی می کند. نام این کانال یوتیوب که امین فردین مدیر آن است پشت پرده نام دارد. او چند سالی است که درمورد موضوعات مختلف افشاگری می کند و خود را یک پاپاراتزی نامیده است. افشاگری امین فردین درمورد چهره های معروف داخلی و خارجی باعث شده او به شهرت زیادی دست یابد. فردی که با نیت افشاگری سیاسی مخاطب جذب نمود و مدعی منابع خبری به صورت پشت پرده بود، بعد از یکسال از فعالیت های وی به علت کمبود سوژه و منابع خبری به انتشار اطلاعات شخصی افراد مشهورتر از خود پرداخته و با توصل به روحیه کنجکاو جستجوگران مجازی ایرانی و با استفاده از عناوینی مانند پشت پرده سعی بر حفظ تعداد مخاطب های خود نمود.

امین فردین آزاده نامداری

امین فردین آزاده نامداری

یکی از محتواهای امین فردین که جنجال زیادی به پا کرد در رابطه با آزاده نامداری بود. وی که متولد آذرماه ۱۳۶۳ بوده و در سنقرچشم به جهان گشوده، مجری و تهیه‌ کننده تلویزیونی ایرانی بوده است. حوالی سال های 1384 تا 1386 با اجرا در برنامه تازه‌ها در سیمای خانواده به شهرتی مثال زدنی در میان خانواده ها دست یافت. در رابطه با وی چنین گفته شده است که از ۱۹ سالگی وارد تلویزیون شد و فعالیت خود را در شبکه استانی زاگرس در کرمانشاه شروع کرد ودر اخر تهران سفر کرد و در برنامه خط مستقیم شبکه تهران اغاز به کار کرد. نامداری در حوالی سال 1395 پس از چند سال دوری از اجرا مجددا به صحنه بازگشت. او در این برنامه به گفتگوهای چالشی با فعالان مختلف زن در زمینه های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرداخت. او همچنین در همان سال، کتاب خانمی که شما باشی را در قالب مجموعه داستانی کوتاه منتشر کرد.

او در طی مصاحبه ای جنجالی بیان نمود که اعتقاد دارد ممنوع‌ التصویر شدن وی به دلیل مشکوکی انجام شده و چون دخترش اولویت بیشتری نسبت بهبرای وی و همسرش دارد علاقه ای به ادامه کار ندارد. مردادماه ۹۶، ویدئو کلیپ و عکس‌هایی از آزاده نامداری در مجازی دست به دست منتشر می شد که در کمال تعجب وی را علیرغم ان پیشینه کاری شناخته شده، بدون حجاب اسلامی نشان می‌ داد. بعد از انتشار این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی برخی از hater های مجازی وی را به دو رویی و ریاکاری متهم کرده و حتی از انتشار این عکس‌ها در جهت دامن زدن به بد نامی وی حمایت کردند. این اتهام به این دلیل مطرح شد که او در برنامه‌های تلویزیونی و در مصاحبه‌های خود همواره به عنوان چهره‌ای شناخته می‌شد که فعالانه از حجاب کامل مخصوصا چادر مشکی دفاع و برای آن تبلیغ می‌کرد. عده ای دیگر انتشار این تصاویر را نقض حریم خصوصی خواندند و انتشار عمومی آن را غیر اخلاقی و غیر قانونی دانستند. ایشان در ویدئویی به انتشار این تصاویرو خکهمچنین کامنت های زشت و زننده واکنش نشان داد و گفت در مکانی سرسبزدر کنار محارمش و در کشور سوئیس بوده است.

در کنار این اتفاق ها که از این مجری باسابقه سعی بر ساختن چهره منفی دارد وی شناسنامه هنری خوبی در عرصه مجری گری داشته و حتی این سوال را ایجاد می کند که چه کسی . در چه جایگاهی نسبت به این شخص ایراد وارد می کند. گوشه ای از شناسنامه هنری ازاده نامداری عبارتند از:

  • کسب جایزه بهترین مجری شبکه دو سیما در سال۱۳۸۹
  • کسب عنوان دومین مجری برتر تلویزیونی زن از سوی نویسندگان و منتقدین ماهنامه سروش درسال ۱۳۸۹
  • کسب عنوان برترین مجری سال از سوی منتقدین پایگاه خبری و نویسندگان در چند سال متوالی و….

امین فردین در ویدویویی که درباره آزاده نامداری می باشد، چنین ادعا می کند که در صدا و سیمای کرمانشاه حدود 12 سال پیش با آزاده نامداری همکار بوده است. به گفته امین فردین، نامداری به دلیل فن بیان و نوع پوششش بود که به شهرت رسید و به دلیل دفاع جنجالی وی از نوع حجاب شخصی اش که در طی مصاحبه ای گفته بود خدارو شکر چادریم، باعث شد خشم یک عده را برانگیزد. یادمان باشد که نوع پوشش یک انتخاب است و نه دست مایه اتهام. فردین در مورد ازدواج اول نامداری گفت: زمانی که با فرزاد حسنی به کنسرت فرزاد فرزین می روند، خبر نامزدی خود را آن جا اعلام می کنند، بعد از 9 ماه از هم جدا می شوند و علت جدایی آن ها دلایل مختلفی ذکر شد.

افشاگری امین فردین از دوست دختر بهرام رادان

در حال حاضر صحنه نبرد سلبریتی ها در کانال پشت پرده یوتیوب امین فردین است، وقتی بعضی از آنها با هم مشکل پیدا می کنند اقدام به ارسال اطلاعات محرمانه از زندگی خصوصی یکدیگر به این کانال می کنند. هنرمندان بسیاری در داخل کشور از افشای اطلاعات محرمانه درمورد زندگی خصوصی شان در کانال امین فردین اظهار تاسف کرده اند. البته هیچ کدام از اظهارات این فرد افشاگر اثبات نشده است و بسیاری از افراد معروف داخل کشور انزجار و تنفر خود را نسبت به این فرد نشان داده اند. افراد زیادی از جامعه ایران معتقدند که اکثر صحبت های امین فردین کذب محض می باشد و برای افزایش فالوور اقدام به افشاگری دروغین درباره زندگی سلبریتی ها می کند.

در یکی از پست های بداهه گویی شده امین فردین در در11 دسامبر سال 2020، ابتدا با اشاره به نکات مثبت بهرام رادان، محبوب ترین سلبریتی ایرانی پرداخته و بیان نمود بعد از ذکر نکات مثبت بهرام رادان به افشاگری می پردازم تا مردم تصور نکنند من عقده گشایی می کنم.

او رادان را بازیگر کم حاشیه نامید و گفت تمایلی به دیده شدن از طریق حواشی ندارد و برای مشهور شدن از هنر خود بهره می گیرد. سپس در ادامه در مورد نامزد بهرام رادان، با کنار هم گذاشتن یک سری پازل و عکس به این نتیجه رسیده که این دو در چه زمانی با هم رابطه داشته اند و در چه جاهایی با یکدیگر بوده اند می پردازد. در این به اصطلاح افشاگری، وی با استناد به یک سری استوری که رادان و خانم مینا در پیج اینستاگرام خود به طور جداگانه و همزمان گذاشته اند، شروع ربط دادن مساول ئ حاشیه سازی میان این دو می کند. البته با کمی دقت می توان دریافت که عکس ها تکی گرفته شده بودند و هیج یک درکنار و استوری دیگری حضور نداشته اند. از اینجا می توان نتیجه گرفت که اکثر اظهارات امین فردین برپایه حدسیات و گمان خود اوست و در هیچ کدام مدرک و دلیل محکمه پسندی مشاهده نمی شود.

خواه شما از مدافعان چنین فعالیت هایی باشید و به حریم شخصی افراد احترام قائل باشید یا خیر، موضوع این است که ادغام کردن حریم خصوصی سلبریتی ها و حاشیه سازی و بزرگ نمایی اتفاق هایی که برای هر انسانی می تواند رخ بدهد و بداهه گویی و نشستن در جایگاه قضاوت نامش خبرنگاری و پیشه نیست، حتی اگر موافق موثق بودن تمام حواشی پخش شده توسط این شخص باشیم، حاشیه سازی برای افرادی که تمام هنرشان ساخت سایت های شرط بندی و رجز خوانی مجازی بوده، هیچ کمکی جز افزایش فالوورها و بازدید این افراد نمی کند.

امین فردی کجاست

امین فردی کجاست؟

بحران مهاجرت در بین سال های 2015 تا 2018 به نقطه اوج خود رسید، در همین سال ها کشور آلمان مرزهای خود را به روی مهاجران باز کرد، امین فردین هم با این موج مهاجران به کشور آلمان مهاجرت کرد و فعالیت های خود در زمینه افشاگری را پس از دریافت اقامت شروع کرد. محل زندگی او به طور مشخص معلوم نیست، اما آن چیزی که در تیزر ویدیوهای او دیده شده است یک گاراژ است که به استودیوی کوچکی تبدیل شده، امین فردین در کشور آلمان زندگی می کند اما اطلاعاتی درمورد این که او در کدام شهر ساکن است در دسترس نمی باشد.

همسر امین فردین کیست؟

هیچ اطلاعاتی راجب همسر این فرد در شبکه های اجتماعی مشاهده نمی شود و وی به اطلاعات شخصی خود نمی پردازد. می توان گفت که امین فردین مدیر کانال یوتیوب پشت پرده مجرد می باشد او متولد 1370 و مهندس کامپیوتر است.

افشاگری امین فردین از فوتبالیست ها

امین فردین صفحات اینستاگرامی متعددی دارد، جالب است که بدانید پیج اصلی امین فرین به دلیل شکایات گسترده ای که در رابطه با وی ایجاد می شود مدام حذف می شوند. وی در خصوص حواشی مربوط به بازیکنان فوتبال نیز ساکت نمانده و در گوشه ای از یکی از محتواهایش چنین گفته است:” من کاری به بزرگی ونام و محبوبیت و اسطوره بودن آدمها ندارم و کار خودم را با افتخار می کنم، سعی کنیم از آدم ها بت نسازیم.” و از این قبیل سفسطه ها به کار می برد. همواره در خصوص اشخاصی که این چنین ادعای حق و مردم مداری می کنند شناسنامه کاری و سوابق واقعی آن ها را دنبال کنید تا پی به قصد و ماهیت آن ها ببرید. صحبت هایی که این فرد به ادعای خودش افشاگر، به راحتی آبروی انسان ها را دست مایه به دست آوردن د رآمد می کند.

سوالات متداول

امین فردین اهل کجاست؟

امین فردین اصالتا کرد تبار و متولد شهر اهواز است.

محل زندگی امین فردین کجاست؟

محل زندگی او کشور آلمان است.

مدرک تحصیلی امین فردی چیست؟

او در رشته کامپیوتر تحصیل کرده است.

مدیر کانال یوتیوب پشت پرده کیست؟

امین فردین مدیر کانال پشت پرده است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه