امین فردین

امین فردین کیست ؟ بیوگرافی و حواشی این خبرنگار پشت پرده در فضای مجاز

به راحتی باید گفت بهترین خبرنگار پشت پرده در فضای مجازی امین فردین است. او آمار و اطلاعاتی از همه دارد که وقتی بیان می کند هیچکس باورش نمی شود. او آقا زاده است ولی ن مثل بقیه آقازاده ها. او مشغول کار هایش است و در آلمان اقامت دارد. او از 14 سالگی خبرنگاری را در صدا و سیما ایران شروع کرده است و در این کار تجربه زیادی دارد. او موضوعات جذابی را هدف قرار می دهد و با سلبریتی های اینستاگرام هم لایو های سرگرم کننده و جذابی را برگذار می کند. جالب است که او با اینکه بقیه را افشا می کند اما معمولا رابطه خوبی هم با همان افراد دارد. برای شناخت بیشتر او و حواشی هایش با ما همراه باشید.

بیوگرافی امین فردین خبرنگار

بیوگرافی امین فردین خبرنگار

امین فردین متولد 29 شهریور 1370 در اهواز، خبرنگار است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) از دانشگاه آزاد کرمانشاه می باشد که از باشگاه خبرنگاران شروع کرد و حالا ساکن کشور آلمان می باشد.
در سال 1386 وقتی 16 ساله بود، دوره های خبرنگاری را در باشگاه خبرنگاران جوان گذراند تا اینکه سال 88 بعنوان تدوینگر کار خود را با صدا و سیمای خوزستان شروع کرد. او از 14 سالگی در صدا و سیما بوده است اما کار های الکی می کرده است و فقط در آن فضا حضور داشته‌ است اما مشغول خبرنگاری نبوده است.

فردین همچنین از سال 1386 کنار پدرش حسینعلی فردین در آموزشگاه هواپیمایی مدل، بعنوان مسئول سمعی و بصری کار می کرد. او سپس سال 89 وقتی 19 ساله بود بعد از پذیرش در دانشگاه آزاد کرمانشاه به این شهر نقل مکان کرد و آنجا نیز همکاری خود را با شبکه تلویزیونی این شهر ادامه داد.

فردین همچنین از سال 1386 کنار پدرش حسینعلی فردین در آموزشگاه هواپیمایی مدل، بعنوان مسئول سمعی و بصری کار می کرد که این کار علاقه او نبود و به دلایل شخصی مجبور به انجام این کار شده بود. او سپس سال 89 وقتی 19 ساله بود بعد از پذیرش در دانشگاه آزاد کرمانشاه به این شهر نقل مکان کرد و آنجا نیز همکاری خود را با شبکه تلویزیونی این شهر ادامه داد. او آنقدر به خبرنگاری علاقه داشت که هنوز دانشگاه شروع نشده دنبال کار اصلی خود رفت و پس از قطعی شدن همکاری بسیار خوشحال شده بود.

فردین در سال 89 موفق شد دو کتاب بنام های تدوین فیلم با برنامه ادیوس و سیستم عامل لینوکس را توسط انتشارات کلید به چاپ برساند. او سپس از سوی حوزه نظارت و ارزیابی تهران برای تدوین و تهیه گزارشی بنام زخم کارون در آبان 1389 بعنوان برترین تدوینگر و خبرنگار با نمره برتر شناخته شد. او کارنامه درخشانی دارد و نباید فقط لایو های شبانه او و پرسیدن چهار سوال را دید، باید زحمت های او در این سال ها را هم‌ دید.

فردین مدتی به ساخت مستند های مختلف پرداخت تا اینکه در سال 1396 برای ادامه زندگی راهی کشور آلمان شد اعلام کرد که از این بعد یک خبرنگار پشت پرده است. او اولین کسی بود که عکس های دونفره محمد علی نجفی شهردار سابق تهران و همسر دوم وی میترا استاد را پخش کرد. نکته ماجرا اینجاست که میترا استاد سابقه همکاری با صدا و سیما کرمانشاه را دارد، درست همانجایی که فردین به مدت 4 سال در آنجا کار می کرد. او کسی است که دل و جرعت زیادی دارد. اگر کمی فکر کنید درست است که او روابط خوبی دارد اما وقتی کسی را افشا می کند و مشکلاتی برای ان شخص به وجود می آید و آبرو او را می برد امکان به وجود امدن مشکلاتی برای امین فردین نیز وجود دارد و امکان دارد پس از هر کار دشمن جدیدی برای خودش ایجاد کند.

لایو امین فردین و پویان مختاری

امین فردین‌ به تازگی یکی از شخصیت های جذاب فضای مجازی به خصوص اینستاگرام شده است. او پشت پرده همه سلبریتی ها را افشا کرده است و تا به حال سر این کار دعوا های زیادی با او شده است اما او هر بار هم می گوید که من هیچ دشمنی با هیچ شخصی ندارم اما همانطور که کار یک نفر معلمی است کار من هم خبرنگار پشت پرده است و من فقط دارم کارم را انجام می دهم.

بیشتر بخوانید
اسم اصلی آذین هخامنش چیست؟ بررسی بیوگرافی و حواشی آذین

او از زمانی که کرونا شروع شده بود لایو های جنجالی خودش را شروع کرد و به تازگی نیز مشغول لایو گذاشتن با پویان مختاری، نیلی افشار و میلاد حاتمی است. او با پویان لایو های زیادی می گذارد و سوالات جنجالی از او می پرسد. امین فردین زمانی که ماجرا ریحانه پارسا شروع شد هر شب با پویان مختاری لایو می گذاشت و برای درست کردن مدرک از او سوالاتی می پرسید که به جواب های آن نیاز داشت. او با اینکه تا به حال زندگی پویان را زیاد افشا کرده است اما این دو نفر رابطه خوبی باهم دارند. امین با میلاد حاتمی هم لایو های طنز و جنجالی می گذارد. او پس از اینکه پویان و نیلی کات کردند لایو هایش با نیلی افشار هم شروع شده است.

امیر فردین و سلبریتی ها

امیر فردین و سلبریتی ها

شاید سلبریتی نباشد که امین فردین او را افشا نکرده باشد. او همه سلبریتی هایی که شما بشناسید را افشا کرده است. برای بسیاری عجیب است که او این اطلاعات و آمار دقیق را از چه منابعی می گیرد. جالب است بدانید چند روز پیش میلاد حاتمی لایو گذاشته بود و مشغول صحبت با یک خانوم ایرانی مقیم کانادا صحبت می کرد‌. پس از این خانوم امین فردین به لایو میلاد آمد و آمار دقیق این خانوم و دوست هایش و چیز هایی که بینشان پیش امده بود را گفت. میلاد حاتمی فقط با تعجب می خندید و او را نگاه می کرد و می گفت این چیزارو از کجا می دونی؟
او از سلبریتی های ایرانی هم چیز های جنجالی زیادی می داند که تا به حال قطعا کلیپ های افشا او را دیده اید. برای کسانی هم که ویدئو های او را ندیده اند در ادامه آیدی پیج اینستاگرام امین فردین را قرار می دهیم تا بتوانند کلیپ های او را مشاهده کنند.

لایو تتلو با امین فردین

لایو های امین فردین و امیر تتلو مربوط به زمان شیوع کرونا در ایران و در زمان قرنطینه اول می باشد. فعالان فضای مجازی آن دو ماه را به یاد می آورند. در آن زمان هر شب همه سلبریتی های معروف و طنز اینستاگرام هرشب و در ساعت های مشخص و جدا از هم لایو می گذاشتند. مثلا لایو تتلو با امین ساعت 10 شب و لایو پویان و امین ساعت 12 شب بود. در همان زمان بود که تتلو و ندا یاسی رکورد لایو اینستاگرام به نام خود ثبت کردند که البته این رکورد کمی بعد توسط اشخاص دیگری زده شد.

بیشتر بخوانید
بیوگرافی مهراد هیدن | زندگی نامه خصوصی و حواشی زندگی هنری مهراد

این لایو به طوری بود که امین فردین سوال می پرسید و تتلو با طنز های خاص خودش جواب می داد. ما به شما پیشنهاد می‌ کنیم که این لایو را از دست ندهید‌. اگر تمایل به‌ نگاه کردن کلیپ ضبط شده این لایو دارید می توانید در گوگل لایو تتلو و امین فردین را سرچ کنید و ضبط شده لایو آن ها را ببینید.

کانال امین فردین

امین فردین در اینستاگرام و یوتیوب فعالیت دارد. او در یوتیوب فیلم های بدون سانسور و طولانی خود را قرار می دهد و در پیج اینستاگرامش قسمتی از کلیپ را پخش می کند. همه دوست دارند بدانند که او این اطلاعات را از‌ کجا بدست می آورد و منابعش چه کسانی هستند. افراد زیادی در کار پشت پردا فعالیت می کنند اما امین فردین انقدر خوب و خاص کار کرده است که کسی نتوانسته حتی نزدیک او هم شود.

اینستاگرام امین فردین

اینستاگرام امین فردین

او در اینستاگرام فعالیت خوب و زیادی دارد اما کلیپ های اصلی به طور کامل و بدون سانسور او در یوتیوب قرار می گیرد. در بیو پیج اینستاگرام او لینک کانال یوتیوبش نیز قرار گرفته است و علاقه مندان می توانند یوتیوب او را سابسکرایب کنند. آیدی پیج‌ اینستاگرام او aminfardin2021 است که می توانید اگر علاقه ای به کار او دارید او را در اینستاگرام دنبال کنید. او در حال حاضری 290 هزار دنبال کننده دارد و گفته است اگر به 300 هزار برسد رل جدید پویان مختاری را افشا خواهد کرد.

افشاگری امیر فردین از بازیگران

امین فردین کار خود را از افشاگردی در مورد بازیگران ایرانی شروع کرد. او به تازگی در لایو پویان مختاری حضور پیدا کرد ک محسن افشانی و ریحانه پارسا را افشا کرد. امین فردین از طریق یکی از دوستانش ویس هایی داشت که آن ها را در لایو پخش کرد. ریحانه پارسا و محسین افشانی در این ویس طی کردند که در یک روز خاص در لایو حضور پیدا کنند و از طریق بدل صدای رصا گلزار آبروی او را ببرند که امین فردین آن را افشا کرد تا مردم سلبریتی های کشورشان را بشناسند.

ریحانه پارسا و امین فردین

ریحانه پارسا پس از سفری که به ترکیه داشت مشکلات زیادی را تحمل کرد. او در این سفر قرار نبود کسی بفهمد که او پیش پویان مختاری و نیلی افشار است. اما در استوری ریحانه پارسا صدای پویان شنیده شد و هودی که ریحانه با آن عکس گرفته بود در خانه پویان پیدا شد. همه این افشاگری ها توسط امین فردین انجام شد که باعث شد ریحانه پارسا پیج اینستاگرامش را از دسترس خارج‌ کند، البته خود ریحانه پارسا گفت که پیجم را هک کرده اند. امین فردین عکس های زیادی از مهمونی رفتن های ریحانه پارسا دارد که گفته است زمانش که برسد آن ها را هم‌ پخش خواهد کرد.
ریحانه پارسا به حرف ها و استوری های امین فردین هیچ پاسخی نداده است و فعلا واکنشی را از او ندیده ایم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *