ریحانه پارسا

پورن استار شدن ریحانه پارسا واقعیت دارد؟ بررسی حواشی بازیگر پر حاشیه

ریحانه پارسا بازیگر جوان و پر حاشیه سریال پدر که اکنون به ترکیه مهاجرت کرده و در این دو،سه سال حاشیه های زیاد داشته است باعث شده تا جست و جو ها در ارتباط با زندگی اش افزایش پیدا کند و این موضوع سبب شد تا در یک مقاله به بیوگرافی او بپردازیم.

در واقع موضوعی که بیشتر از هر مورد دیگری ما را به پرداخت به بیوگرافی او کرد حاشیه پرن استار شدن ریحانه پارسا بود که به عنوان یکی از  جنجالی ترین حاشیه های 2021 می شود!

بیوگرافی ریحانه پارسا

بیوگرافی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در ۴ اسفند ماه سال ۱۳۷۷ هجری شمسی در شهر تهران متولد شد. و مدرک دیپلم خود را در رشته نمایش وتئاتر از هنرستان اسوه در سال ۱۳۹۴ گرفت او به خاطر علاقه ای که به عکاسی داشت، عکاسی را نیز به صورت تخصصی دنبال کرد. علاوه برتئاتر و عکاسی علاقه به مدلینک شدن نیز داشت، ریحانه همچنین گربه ای داشت که علاقه زیادی به آن داشت و آن را به عنوان پسرش معرفی می کرد. ریحانه پارسا پس از مرگ گربه اش در اینستاگرام با انتشار عکسی که در آن چشمانش پر از گریه بود و نوشت با دوچشم خود می بینم که جانم می رود پسرم همدم من.. پدر ریحانه شغلش آزاد است و مادرش زنی خانه دار است، ریحانه پارسا فرزند بزرگ خانواده است و دوخواهرکوچکتراز خودش نیز دارد، ریحانه در صفحه اینستاگرام خودش را فرزند طلاق معرفی می کندو ریحانه می گوید پدر و مادرش طلاق توافقی از هم گرفتند و این شادترین اتفاق ممکن درزندگیم بود که به من هدیه داده شد.

ریحانه فعالیت خود را از تئاتر و کارهای دانشجویی در زمان تحصیل در هنرستان اسوه شروع کرد، او اولین بار در سال ۱۳۹۷ زمانی که ۲۰ سال بیشتر نداشت با سریال پدر و با کارگردانی بهرنگ توفیقی و در نقش لیلا شروع کردو خود را نشان داد. ریحانه علاوه بر کارهای حرفه ای خود به مدلینگ بودن و خواندن کتاب های روانشناسی و طراح صحنه، نیز علاقه نشان داده است ، ریحانه پارسا خلق وخوی تنهایی و خانه نشینی هم دارد.

ریحانه پارسا بعد از بازی در نقش لیلای سریال آموزنده پدر و به شهرت رسیدن، حالا او در اولین تجربه‌اش در مقام کارگردانی در فیلم کوتاه شب هم جلوی دوربین آمده است. فیلمنامه این فیلم را ریحانه و خاطره عباسی روی کاغذ آورده اند و عرفان ابراهیمی صدابردار و ابوالفضل عباسی فیلمبردار آن را بوده اند. نکته جالب وقابل ذکر اینکه در این فیلم پدر هنرپیشه سینما و تلویزیون پژمان بازغی به عنوان بازیگر نقش آفرینی داشته است.

بازی کردن ریحانه پارسا در سریال پدر

ریحانه پارسا از زمانی که کودک بود به بازیگری و علاقه زیادی داشت. تا اینکه بخاطر همین علاقه اش در کلاس دوم دبیرستان وارد هنرستان تئاتر می شود تا به صورت جدی تر به آرزوهای دوران کودکی اش برسد، ریحانه بعد از اتمام مدرسه و هم زمان با تحصیل در دانشگاه فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز نمود و در چندین تئاتر بازی کرده است.

ریحانه پارسا اولین فعالیت هنری خود را به صورت حرفه ای و رسمی در تلوزیون و با بازی کردن در سریال پدر در سال ۱۳۹۷ آغاز کرد. ریحانه درباره نحوی انتخابش برای نقش لیلا می گوید از بین ۲۵۰ نفری که بین آنها حتی بازیگران به نام ومشهور وسرشناس هم بودند تست دادم وپس از مصاحبه بالاخره من به عنوان نقش لیلا انتخاب شدم، و خیلی خوشحالم چرا که خداراشکر توانایی هایم را توانستم به کارگردان و نویسنده نشان دهم.

ازدواج ریحانه پارسا با مهدی کوشکی

ازدواج ریحانه پارسا با مهدی کوشکی

ریحانه پارسا با انتشارخبر ازدواج دروغین خود در ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ با روزبه حصاری در صفحه ی شخصی ودوباره درهمان روزاعلام کرد دروغ سیزده بود برای بار دوم خبر ازدواجش را در۲۳ اسفند ۱۳۹۸ با انتشار عکسهای عاشقانه خود با مهدی کوشکی بازیگر ۳۸ ساله را در روزهای شروع قرنطینه ای گذاشت. این دو سر تئاتر اولئانا در دی ۱۳۹۸ کنار هم حضور داشتند.
ریحانه متولد ۷۷ با آقای مهدی کوشکی متولد ۵۹ با اختلاف سنی ۱۸ سال ازدواج کرد، مهدی کوشکی این سومین ازدواجش بعد از طلاق از همسر دومش بود همچنین مهدی کوشکی صاحب یک پسر نوجوان نیز از همسر اولش می باشد.

این عروس و داماد پرحاشیه ی سینمای ایران که شش ماه بیشتر از ازدواج شان نمی گذشت، در اقدامی ناگهانی عکس های مشترک خود را از صفحه ی شخصی شان در اینستاگرام پاک کردند.
و به شایعه طلاقش دامن زد. با ویدئویی هم از طرفدارانش تشکر کرد که پیگیر احوالاتش بوده اند والان حالش خوب است وبرای مهدی کوشکی هم آرزوی خوب بودن کرد، و با این کار طلاقش را اعلام کرد.

بیشتر بخوانید
بیوگرافی سینا تهم | سوابق کاری ، ازدواج و حرفه موسیقی

صفحه اینستاگرام ریحانه پارسا

وارد اینستاگرام که می شویم پیج ها و صفحه های تقلبی متعددی را شاهد هستیم که برای بازیگران و خواننده ها ساخته شده است که این بازیگر جوان و مشهور هم از این قضیه مستثنی نبوده است. این بازیگر جوان ایرانی آن قدر زندگیش پرحاشیه بوده که هر بار با خبری فالورهای زیادی پیدا می کند. اکنون اینستاگرام ریحانه پارسا بیش از یک میلیون فالور دارد.

ریحانه پارسا وپویان مختاری رل زدن

ریحانه پارسا و پویان مختاری رل زدن

در این روزها در اینستاگرام شاهد خبر هایی هستیم که هر شنونده ای را متعجب می کند وبرای خیلی از ما شرم آور است که بعضی از این سلبریتی های اینستاگرام با انجام کارهای دور از اخلاق توانسته اند همه ی توجه کاربران انستاگرام را به خودشان جلب کنند و فالور های زیادی را جذب کنند. با وجود این رفتارهای غیر اخلاقی که باعث تغییر ارزش ها در جامعه شده است اما این افراد در این مسیر پا گذاشته اندو به دلایل مختلف خیلی از طرفداران خود را نیز به دنبال خود کشیده اند، که ریحانه پارسا هم برای عقب نماندن از این مسیر با سرعتی دو چندان به پیش می رود.

مدتی پیش کلیپی از نیلی افشار منتشر شدکه از پویان مختاری مدیر سایت حضرات بت جدا شده است و نیلی افشار توضیحی پیرامون این کلیپ داد که پویان با دختری در رابطه است. که بعد مشخص شد ریحانه پارسا و پویان مختاری با هم رل زدن و منظور نیلی افشار ریحانه بوده. ولی در آن هنگام هنوز رابطه ی ریحانه و پویان به صورت قطعی مشخص نشده بودکه ریحانه و پویان مختاری رابطه ی خود را با هم دیگر تکذیب کردند و گفتند که ما همدیگر را اصلاً ملاقات نکرده ایم .

اما دوباره کلیپی از دوست پویان مختاری که مهمان پویان ونیلی افشار نامزد پویان بود پخش شدکه ریحانه پارسا در خانه پویان مختاری است و باز در فضای مجازی پر شد که ریحانه با پویان مختاری رل زدند که دوباره توسط هر دوی آن ها تکذیب شد. ریحانه پارسا هرچند سعی کرد خبر هایی راکه تحت عنوان ریحانه و پویان مختاری رل زدن را تکذیب کند اما باز هم نتوانستند این شایعات را کاملا از بین ببرد. وسرانجام خبری که تحت عنوان ریحانه و پویان مختاری در ترکیه باهم ملاقات داشتند در لایوی توسط امین فردین و پویان مختاری در اخر تایید شد. آن ها اعتراف کردند که بله ما با هم چند شبانه روز را گذراندیم و همدیگر را ملاقات کرده ایم. پویان مختاری گفت وقتی ریحانه به ترکیه آمد از من کمک خواست و من برای کمک او را به خانه ام راه دادم وبنا بود با هم همکاری هایی را داشته باشیم.

ریحانه و روزبه بمانی

منتشر شدن عکسی از روزبه بمانی، هنرمند وشاعر کشورمان با ریحانه پارسا در یک اتومبیل با واکنش های زیادی در صفحات مجازی برای این دو هنرمند در شبکه های اجتماعی همراه شد. بعد از جنجال ها و شایعاتی که درباره چگونگی ازدواج و جدایی ریحانه پارسا از همسرش مهدی کوشکی به وجود آمد وهنوز این ماجرا تمام نشده بود که دوباره این بازیگر جوان و جویای شهرت سرو صدای دیگری به پا کرد. موضوع از این قرار بود که ویدئویی کوتاه از ریحانه در حال رانندگی با روزبه بمانی منتشر شده که مشخص نیست این ویدئو در کجا و چه زمانی گرفته شده است.

این ویدئوی کوتاه از ریحانه پارسا و روزبه بمانی خواننده در خارج از کشور در داخل یک ماشین در حال حرکت در فضای مجازی منتشر شد که واکنشهای زیادی به دنبال داشت که باعث شد ریحانه پارسا بازیگر جوان و پرحاشیه نسبت به انتشار این شایعه درباره ی رابطه اش با روزبه بمانی واکنش نشان دهد. با منتشر شدن فیلم ریحانه پارسا وروزبه بمانی متنی را در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام گذاشت وبه این شایعات این گونه جواب داد.

که این متن را در جواب حاشیه هایی که برای من و روزبه بمانی ساخته اند می گذارم من و آقای روزبه بمانی در بازگشت از یک قرار کاری مشترک با حضور مدیر برنامه ی آقای بمانی که فرد بی انصاف و فرصت طلبی بود و برای اخاذی، فیلم بسیار مسخره ای را در مسیر از ما گرفته وگفت یا مبلغی را به من بدهید یافیلم را منتشر می کنم واین کار او باعث شد که مورد بعضی قضاوت های بسیار زشت وعجولانه ای در فضای مجازی قرار گیرد. البته لازم به ذکر است که از طریق قانونی در پی برخورد قضایی با این فرد هستیم. از دوستان وطرفداران همراه در فضای مجازی درخواست می کنم با قضاوت های عجولانه با دیدن یک عکس یا فیلم آبروی اشخاص را نبرند.

حاشیه ریحانه پارسا و امیر تتلو

حاشیه ریحانه پارسا و امیر تتلو

ریحانه پارسا حالا پس از مهاجرت به ترکیه حاشیه جدیدی برای خود درست کرده و به دیدار امیر تتلو رفته که البته این خبر را هیچکدام از آنها تا این لحظه رسانه ای نکرده اند. انتشار این خبرهم توسط یکی از دوستان بسیار نزدیک وصمیمی امیر تتلو منتشر شده است دوست تتلو که برای چند دقیقه با انتشار یک استوری از دیدار ریحانه پارسا و امیر تتلو در صفحه اینستاگرامش، به آنها تبریک گفت و البته پس از چند دقیقه آن استوری را حذف کرده. در این استوری خطاب به امیر تتلو می نویسد که داداش تو خسرو آواز ایران هستی و با ریحانه کنار هم خوشبخت باشی.

بیشتر بخوانید
بیو گرافی فرزاد بنیادی و مادرش ، پوکر بازان حرفه ای ایرانی

این در حالی بود که ریحانه پارسا پس از خروج از ایران و اقامت در ترکیه، چند استوری از آهنگ های امیر تتلو را در صفحه ی خودش گذاشته بود لازم به گفتن است، امیر تتلو پس از فوت استاد محمدرضا شجریان، در ضمن توهین به این استاد بزرگ آواز، خود را خسرو آواز نام نهاد.

عکس ریحانه پارسا با شلوارک

ریحانه پارسا که با سریال پدر در تلوزیون به شهرت رسید و چندین بار به دلیل تیپ های جنجالی وغیر متعارف وعجیب و غریبش مورد انتقاد قرار گرفته بود. حالا ریحانه با ظاهری نامناسب در تئاتر مدرسه پینوکیو باشلوارک حضور پیدا کرد و دوباره خود را انگشت نمای کاربران کرد.

حاشیه های ریحانه پارسا

ریحانه پارسا با آنکه ۲، ۳ سال از آغاز فعالیت حرفه ای خود در عرصه ی بازیگری بیشتر نمی گذرد اما در همین مدت کوتاه حواشی زیادی داشته است از انتشار عکس های جنجالی از خود در اینستاگرام و پوشش های غیر متعارف خود در مراسم ها و رفتارها و ژست های حاشیه ساز و خیلی از کارهای دیگر، که باعث حاشیه سازی های بسیاری شده است.

از همان ابتدای بعد از سریال پدر و پخش عکس های مدلینگ خود در اینستاگرام و ازدواجش با مهدی کوشکی به دلیل اختلاف سنی ۱۸ سال و سبک اعلام آن و طلاق ناگهانی و مدت کم زندگی مشترکشان ورفتن بدونِ اعلام و ناگهانی به ترکیه وملاقاتش با افرادی مثل تتلو و رل زدن باپویان مختاری و گرفتن عکس با روزبه بمانی در ماشین و مصاحبه با مسیح علینژاد مجری ضد انقلاب بسیاری از حاشیه ها را برای خود رقم زد.

مهاجرت ریحانه به ترکیه

سام درخشانی بازیگر معروف کشورمان در یک گفت و گوی تلفنی از مهاجرت ریحانه پارسا به ترکیه خبر داد. او گفت: ریحانه در حال حاضر به کشور ترکیه رفته و در آنجا زندگی می‌کند، او این تصمیم را ناگهانی وبه یکبار گرفت و حتی همه ما را نیز غافلگیر کرد. سام درخشانی می گوید من به ریحانه پارسا گفتم پل های پشت سرت را خراب نکن تا بتوانی به ایران برگردی تو جای رشد در ایران را داری. پارسا هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته است.

سوالات متداول

ریحانه پارسا در چه سالی مدرک خود را و در چه رشته ای گرفت؟

مدرک دیپلم خود را در رشته نمایش وتئاتر از هنرستان اسوه در سال ۱۳۹۴ گرفت.

ریحانه پارسا ازدواجش را با مهدی کوشکی در چه تاریخی و در چه شرایطی اعلام کرد ؟

خبر ازدواجش را در۲۳ اسفند ۱۳۹۸ با انتشار عکسهای مشترک خود با آقای مهدی کوشکی بازیگر ازدواج خود را اعلام کرد.

ازدواج ریحانه پارسا با مهدی کوشکی چه مدت طول کشید واختلاف سنیشان چقدر بود؟

با اختلاف سنی ۱۸ سال ازدواج کردند، مهدی کوشکی سومین ازدواجش بعد از طلاق از همسر دومش بود همچنین مهدی کوشکی صاحب یک پسر نوجوان نیز از همسر اولش می باشد. این تازه عروس و داماد پرحاشیه ی سینمای ایران شش ماه بیشتر از ازدواج شان نمی گذشت.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *