ارسلان کاشی

ارسلان کاشی کیست؟ ماجرای آشنایی دیانا و ارسلان

در این مقاله می خواهیم به بیوگرافی ارسلان کاشی یکی از تیک تاکرهای ایرانی بپردازیم. ارسلان کاشی متولد پنجم آذر ماه هزار و سیصد و هفتاد و نه می باشد. او متولد تهران بوده و ارسلان کاشی به رنگ های آبی و بنفش علاقه دارد و یک استقلالی دو آتیشه است. او در بین ورزش ها به فوتبال و والیبال علاقه شدیدی دارد و یکی از فعالان اینستاگرام می باشد و در سال های اخیر توانسته است با ساخت کلیپ های طنز و دابسمش به شهرت برسد.

ارسلان یکی از بلاگرهای اینستاگرامی محسوب می شود و به کمک پانیذ کرمی، دیانا رحیمی، عسل ایزدیان، متین امینی، رضا برزگ، عباس توانسته است شهرت بسیار خوبی کسب کند این اکیپ، کلیپ های طنز و دابسمش های جالبی می سازند ‌که علاقه مندان زیادی دارد.

ارسلان کاشی کیست؟

ارسلان کاشی کیست؟

ارسلان کاشی یکی از بلاگرهای اینستاگرام می باشد و توانسته است در سال های اخیر شهرت خوبی به دست آورد. وی در سال های اخیر با ساخت کلیپ های طنز و دابسمش توانسته است جایگاه خوبی برای خود کسب کند و یکی از افراد معروف اینستاگرام شود. از دوستان او می توان به امیر روز و نیکا فلاحی هم اشاره کرد.

اعضای اکیپ ارسلان چه کسانی هستند؟

ارسلان کاشی به کمک اکیپی که دارد از جمله نیکا فلاحی، دیانا رحیمی، عسل ایزدیان، متین امینی، محمد روشنفکر، رضا برزگر، عباس و پانیذ کرمی توانسته است شهرت بسیار خوبی کسب کند. این اکیپ، کلیپ های طنز و دابسمش های جالبی می سازند ‌که علاقه مندان زیادی دارد.

آدرس پیج اینستاگرام ارسلان کاشی چیست؟

اینستاگرام یک برنامه جهانی است که امروزه سبب درآمدزایی برای بسیاری از انسان ها شده است. جوانان بسیاری توانستند درآمد خوبی از این طریق برای خود بسازند که ارسلان کاشی یکی از چهره‌ های سرشناس اینستاگرام بوده و وی کلیپ هایی از دابسمش هایش را در این برنامه به اشتراک گذاشته است. او به همراه اکیپی که دارد توانسته است کلیپ های پر مخاطبی تولید کند و ارسلان کاشی نزدیک یک میلیون و هفتصد هزار میلیون نفر دنبال کننده دارد که اکثرا علاقه مند به کلیپ های انگیزشی هستند. او تا کنون توانسته است طرفداران زیادی کسب کند، آدرس اینستاگرام ارسلان کاشی به راحتی در دسترس شماست.

فعالیت ارسلان در دیگر شبکه های اجتماعی

ارسلان کاشی علاوه بر فعالیت در اینستاگرام در یوتیوب، توییتر، کلاب هاوس و تیک تاک نیز بسیار فعال است. برای دیدن کلیپ های او می توان از این برنامه ها نیز استفاده کرد. مثلا می توان چنل یوتیوب او را سابسکرایب کرد تا هر زمان کلیپ جدیدی بارگذاری کرد از آن مطلع شد. arslan sh آدرس چنل یوتیوب او می باشد و شما می توانید آن را دنبال کنید.

حاشیه های ارسلان کاشی

حاشیه های ارسلان کاشی

یکی از حواشی که برای ارسلان کاشی ساخته شده است موضوع ازدواجش با دوست دختر قبلی اش دیانا رحیمی بود که ارسلان کاشی به طور قاطع این خبر را تکذیب کرد و گفت رابطه ما تنها در حد دوستی و ساختن کلیپ می باشد. ما حتی در گذشته رابطه آنچنانی که می گویند نداشته ایم که بخواهد منجر به ازدواج شود. او همچنین گفت اکیپ ما پر است از دخترهای دهه هشتادی اما من با هیچ کدام آن ها رابطه ای نداشته و ندارم و در ضمن من تنها بیست سال سن دارم و هنوز برای ازدواج کردنم بسیار زود است.

ارسلان کاشی در ایران زندگی می کند؟

ارسلان کاشی در ایران ساکن است اما چندی پیش برای کارهایی به ترکیه سفر کرد. او تنها برای کارهایش به ترکیه رفت اما خبرهایی که در رسانه ها پیچید مبنی بر این بود که ارسلان کاشی برای همیشه به ترکیه مهاجرت کرده است؛ اما تمامی این اخبار شایعه بوده است و کذب می باشند و ارسلان ساکن ایران می باشد و هنوز به خارج از کشور مهاجرت نکرده است. او بخاطر دوستان و همکارهایش که به ترکیه رفته اند و در گذشته در ساخت فیلم ها و کلیپ هایشان با یکدیگر همکاری می کردند به ترکیه سفر کرد و کارهایی در آنجا انجام داد؛ اما هیچ وقت قصد مهاجرت به ترکیه ندارد. وی بخاطر خانواده اش در ایران می ماند زیرا که دوست ندارد از آن ها جدا شود.

شغل ارسلان کاشی چیست؟

ارسلان کاشی به همراه اکیپی که دارند که از بچه های دهه هشتادی و هفتادی تشکیل شده است از جمله نیکا فلاح، دیانا رحیمی، عسل ایزدیان، متین امینی، محمد روشنفکر، رضا برزگر و عباس که به ساخت فیلم و کلیپ های طنز می پردازند و از این طریق توانسته اند جایگاه بسیار خوبی در اینستاگرام به دست آورند. ارسلان از این طریق کسب درآمد می کند و می توان به طور قاطع گفت که درآمد بسیار بالایی نیز دارد. او از جمله افرادی است که از طریق اینستاگرام توانسته است به درآمد بالایی دست پیدا کند.

دوست دختر ارسلان کاشی کیست؟

ارسلان با دخترهای زیادی در ارتباط است اما آن ها فقط همکار او هستند و در کلیپ هایی که می سازد به او کمک می کنند. در سایت های گوناگون راجع به رابطه ارسلان و دیانا رحیمی مطالبی نوشته شده است اما ارسلان این حواشی را تکذیب کرد و گفت من هیچگونه رابطه ای با هیچ دختری ندارم. به تازگی ارسلان و پانیذ کرمی زیاد با هم دیده می شوند و رابطه نزدیکی پیدا کرده اند اما هنوز در هیچ رسانه ای رابطه شان علنی اعلام نشده است و تنها گمان می شود که این دو جوان با یکدیگر رابطه دارند.

ارسلان کاشی و دیانا

ارسلان کاشی و دیانا

ارسلان کاشی و دیانا رحیمی دو شخصیت معروف اینستاگرام به شمار می‌ روند که از زمان قدیم با هم در رابطه بوده اند و تا به اکنون کلیپ‌ های متعددی را با همکاری یکدیگر ساخته و در شبکه‌ های مجازی شان منتشر کرده اند. البته ناگفته نماند که همیشه حاشیه‌ هایی در پیرامون روابط ارسلان و دیانا در فضای مجازی مشاهده می‌ شود و تا به اکنون بارها اخباری در مورد این که دیانا و ارسلان رابطه عاشقانه ای با هم دارند در فضای مجازی منتشر شده است. اما با این حال ارسلان و دیانا این اخبار را تکذیب کرده اند و در این باره بیان کرده اند که تنها دوست و همکار یکدیگر هستند و هیچ گونه رابطه عاشقانه ای باهم ندارند.

آیا ارسلان کاشی از ایران رفت؟

آیا ارسلان کاشی از ایران رفت؟

ارسلان کاشی به همراه تیمی کلیپ می ساختند که از آن اکیپ سه نفر به ترکیه مهاجرت کردند و از این رو ارسلان نیز به مهاجرت کردن علاقه مند شد، اما تا کنون که خبری از مهاجرت او نشده است و هنوز ساکن ایران می باشد. او یکی از بلاگرین خوب کشورمان است که تا کنون توانسته است نزدیک یک میلیون و هفتصد نفر دنبال کننده را جذب خود کند.

ارسلان کاشی قبل از عمل

ارسلان تا کنون راجع به عمل های زیبایی اش سخنی نگفته است اما احتمال داده می شود که او عمل زاویه سازی صورت انجام داده است. او از جوانان خوش چهره و زیبا می باشد که نیازی به عمل های زیبایی ندارد، دخترهای زیادی طرفدار او هستند و روی این جوان ایرانی کراش دارند.

چالش ارسلان کاشی

ارسلان تا کنون چالش های زیادی به همراه اکیپی که دارد انجام داده است، چالش هایی همچون خیانت، عشق یک طرفه، چالش های خواهر برادری، دکتر روانشناس و بسیاری چالش دیگر که می توانیم در چنل یوتیوب و پیج اینستاگرام ارسلان کاشی و یا اینستاگرام هر کدام از اعضای اکیپش ببینید. یکی از بهترین چالش هایی که ارسلان به همراه عرفان پورمحمدی و پانیذ کرمی و سعید سراج ساخته اند در رابطه با خیانت زن به شوهرش می باشد که بازخورد بسیار خوبی از طرف مخاطبان داشته است و نزدیک به چهار صد هزار لایک خورده است.

ارسلان کاشی و خواهرش

ارسلان کاشی و خواهرش

ارسلان کاشی متولد 5 آذر 1379 در تهران است، او در یک خانواده چهار نفره به دنیا آمده و بزرگ شده است و تنها یک خواهر دارد. بهتر است بدانید از زمانی که ارسلان فعالیت خود را به عنوان بلاگر شروع کرده است، زندگی شخصی‌ اش را از زندگی حرفه‌ ای خود جدا نگه داشته است و تا به اکنون در مورد زندگی شخصی اش و یا اعضای خانواده‌ خود با مخاطبانش صحبتی نکرده است و به همین دلیل اطلاعات دقیق و کاملی در مورد اعضای خانواده او در دسترس نمی‌ باشد. با این حال ارسلان تا به اکنون بارها از طریق صفحه شخصی خود بیان کرده است که رابطه بسیار خوب و نزدیکی با خواهرش دارد و عاشق او است. هم چنین او تا به اکنون کلیپ‌ ها و دابسمش‌ هایی را در کنار خواهرش در فضای مجازی منتشر کرده است.

جدایی ارسلان کاشی و دوست دخترش حقیقت دارد؟

جدایی ارسلان کاشی و دوست دخترش حقیقت دارد؟

ارسلان با توجه به این که در ایران به عنوان بلاگر فعالیت می‌ کند، به همین دلیل از همان ابتدا روابط شخصی‌ خود را از حرفه‌ اش جدا نگه داشته است تا به این گونه مشکلی برای فعالیت او در فضای مجازی به وجود نیاید. به همین دلیل اطلاعات دقیق و کاملی در مورد دوست دختر او در دسترس نمی‌ باشد. اما با توجه به این که ارسلان خوش چهره است و از موقعیت اجتماعی خوبی هم برخوردار می باشد، به همین دلیل فرض این که او مجرد و تنها باشد محال است و این موضوع باعث شده است تا هر چند وقت یکبار حاشیه‌ هایی در پیرامون روابط شخصی او و دوست دخترش در فضای مجازی منتشر شود. به عنوان مثال مدتی قبل اخباری در رابطه با این که او از دوست دختر جدیدش جدا شده است در فضای مجازی منتشر شد. اما با این حال این چهره معروف تا به اکنون این اخبار را تایید و یا تکذیب نکرده است.

صمیمی ترین دوست های این اینستاگرامر چه کسانی هستند؟

ارسلان از روابط اجتماعی بالایی برخوردار است و تا به اکنون توانسته در میان بلاگر های ایرانی دوست‌ های بسیار زیادی را به دست آورد. حال از صمیمی‌ ترین دوست‌ های ارسلان که از بلاگر های معروف هم به شمار می‌ روند می‌ توان به: محمد روشنفکر، عرفان، امید، امیر روز، طاها و برخی از افراد دیگر اشاره کرد. جالب است که بدانید ارسلان در طول روز مدت زمان نسبتاً طولانی را با دوستانش می‌ گذراند و استوری‌ های متعددی را در کنار دوستانش در فضای مجازی خود منتشر می‌ کند و به این گونه مخاطبان خود را از فعالیت‌ هایی که در طول روز انجام می‌ دهد، آگاه می سازد.

یوتیوب ارسلان کاشی فعال است؟

اگر در فضای مجازی مانند اینستاگرام فعالیت می‌ کنید به احتمال زیاد ارسلان کاشی را می‌ شناسید و یا تا به اکنون کلیپ‌ های او را مشاهده کرده‌ اید. ارسلان کاشی اینفلوئنسری است که سبک زندگی او برای خیلی از هم سن و سال‌ هایش و کاربران فضای مجازی جذاب است و این موضوع باعث شده است تا او در حال حاضر مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را در اینستاگرام بدست آورد. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی قبل ارسلان کاشی فعالیت خود را در یوتیوب که یکی دیگر از شبکه‌ های اجتماعی است، شروع کرده است. او در حال حاضر ویدیوهای خود را به ویژه ویدیوهای چالش و ولاگ‌ هایش را در چنل یوتیوب خود منتشر می کند.

این روزها مشاهده می‌ شود که اکثر اینفلوئنسر ها و بلاگرهای ایرانی که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارند و در اینستاگرام از شهرت خوبی برخوردارند، فعالیت خود را در یوتیوب هم شروع کرده اند. شبکه یوتیوب با توجه به آپشن‌ هایی که در اختیار کاربران خود قرار داده است و این که به ازای بازدید ویدیوهای کاربرانش به آن ها مبلغی را پرداخت می‌ کند، به همین دلیل مورد استقبال اینفلوسرها و بلاگرها قرار گرفته است.

معرفی خانواده ارسلان کاشی

با توجه به این که در حال حاضر ارسلان کاشی طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی در فضای مجازی دارد و از شهرت خوبی هم برخوردار است، به همین دلیل خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا در مورد خانواده او اطلاعات بیشتری را به دست آورند. همان طور که بیان کردیم ارسلان در یک خانواده چهار نفره به دنیا آمده و تنها یک خواهر دارد و اطلاعات بیشتری در مورد اعضای خانواده او در دسترس نمی‌ باشد. به همین دلیل به نظر می‌ رسد که خانواده ارسلان تمایلی ندارند تا در فضای مجازی شناخته شده و معروف شوند و ارسلان نیز به این موضوع احترام گذاشته و تا به اکنون در مورد خانواده اش صحبتی نکرده است و یا حتی تصاویری از آن ها را در فضای مجازی خود منتشر نکرده است.

ارسلان کاشی کجا زندگی می کند؟

ارسلان کاشی کجا زندگی می کند؟

در کشور ایران محدودیت‌ های بسیار زیادی برای فعالیت بلاگرها در اینستاگرام وجود دارد، به همین دلیل این روزها مشاهده می‌ شود که اکثر بلاگرها و اینفلوسر های معروف برای پیشرفت در حرفه‌ شان و فعالیت در فضای مجازی بدون داشتن محدودیت، به خارج از کشور مهاجرت کرده اند که هر روز به تعداد آن ها نیز افزوده می‌ شود. حال با توجه به این که اکثر دوستان ارسلان که به عنوان بلاگر در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند هم به خارج از کشور همچون ترکیه مهاجرت کرده اند، به همین دلیل خیلی از کاربران فضای مجازی کنجکاو هستند تا در مورد محل زندگی ارسلان اطلاعات بیشتری را به دست آورند و یکی از سوالاتی که برای آن ها به وجود می‌ آید، این است که در حال حاضر ارسلان ساکن کجاست؟ بهتر است بدانید ارسلان در حال حاضر ساکن تهران است و در تهران به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد.

هم چنین او تا به اکنون بارها از طریق صفحه شخصی خود بیان کرده است که تمایلی به مهاجرت ندارد و می‌ خواهد در ایران به فعالیت‌ های خود بپردازد. اما با این حال او گاهی اوقات برای مسافرت و یا دیدن دوستان صمیمی‌ اش به ترکیه سفر می‌ کند.

درآمد ارسلان کاشی به چه صورت است؟

در حال حاضر با توجه به این که ارسلان در اینستاگرام فالووران بسیار زیادی دارد، به همین دلیل توانسته از طریق این شبکه اجتماعی یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند. در این باره بیان شده است که ارسلان برای هر تبلیغاتی که در صفحه اینستاگرام خود انجام می‌ دهد میلیون‌ ها تومان به عنوان دستمزد دریافت می‌ کند. هم چنین مدتی است که ارسلان از طریق یوتیوب و بازدید ویدیوهایی که در یوتیوب بارگذاری می‌ کند نیز توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و به دلار درآمدزایی می‌ کند. ناگفته نماند که ارسلان مدتی است که یک کافی شاپ در یکی از مناطق خوب تهران برای خود تاسیس کرده است و از طریق گرداندن کافی شاپ نیز درآمدزایی می کند و توانسته یک منبع درآمد برای خود به وجود آورد.

داستان ساختن رسیال های اینستاگرامی چیست؟

ارسلان کاشی فعالیت خود را در اینستاگرام با ساخت کلیپ‌ های کوتاه و دابسمش شروع کرد و به این گونه توانست در مدت زمان کوتاهی به شهرت و معروفیت خوبی برسد و طرفداران زیادی را به دست آورد. حال بهتر است بدانید با توجه به این که ارسلان علاقه زیادی به بازیگری دارد، به همین دلیل هر چند وقت یکبار مینی سریال‌ های جذاب و دیدنی را با همکاری برخی از بلاگرهای دیگر می سازد و در صفحه شخصی خود منتشر می‌ کند که این مینی سریال‌ ها تا به اکنون مورد استقبال مخاطبان او نیز قرار گرفته اند.

این فرد قصد مهاجرت هم دارد؟

با توجه به این که در حال حاضر خیلی از دوستان ارسلان به ترکیه مهاجرت کرده اند، به همین دلیل کاربران فضای مجازی تمایل تا بدانند که آیا ارسلان هم قصد مهاجرت دارد؟ در این باره بهتر است بدانید ارسلان مدت‌ ها قبل در یکی از استوری‌ های خود بیان کرده بود که به هیچ عنوان قصد مهاجرت به خارج از کشور را ندارد و تمایل دارد تا در کنار خانواده و دوستانش به فعالیت‌ های خود بپردازد. در حال حاضر ارسلان در تهران زندگی می‌ کند و در این شهر به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد. هم چنین او در یکی از مناطق خوب تهران یک کافی شاپ نیز تاسیس کرده است و در حال حاضر به گرداندن کافی شاپ خود مشغول است.

سوالات متداول

 1. ارسلان کاشی کیست؟

  ارسلان یکی از جوانان پرتلاش است که توانست برای خود در عرصه اینستاگرام جایگاهی باز کند و اکنون یکی از بلاگرین محسوب می شود.

 2. آیدی اینستاگرام ارسلان کاشی چیست؟

  او نزدیک یک میلیون و هفتصد هزار نفر دنبال کننده دارد، آدرس پیج او arslwn.sh می باشد.

 3. چه حواشی برای ارسلان کاشی به وجود آمد؟

  حواشی که به تازگی برای ارسلان به وجود آمده است یکی خبر ازدواجش با دیانا رحیمی بود که ارسلان کاشی به طور قاطع این خبر را تکذیب کرد و گفت رابطه ما تنها در حد دوستی و ساختن کلیپ بوده است و ما حتی در گذشته رابطه آنچنانی که می گویند نداشته ایم که بخواهد منجر به ازدواج شود.

 4. ارسلان کاشی چه چالش هایی انجام داده است؟

  از جمله چالش هایی که ارسلان انجام داده است همچون چالش خیانت، عشق یکطرفه، چالش های خواهر برادری، دکتر روانشناس و بسیاری چالش دیگر که می توانیم در چنل یوتیوب و پیج اینستاگرام ارسلان آن ها را ببینیم.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه