نیکا فلاحی

بیوگرافی نیکا فلاحی❤️ماجرای آشنایی و ازدواج نیکا و امیر روز

نیکا فلاحی یکی از چهره‌ های جوان و شناخته شده در فضای مجازی می باشد که به عنوان یکی از تیک تاکرهای ایرانی فالووران زیادی در اینستاگرام دنبال کننده پیج او هستند. این تیک تاکر نه تنها در اینستاگرام بلکه در دیگر پلتفرم‌ های فضای مجازی فعالیت گسترده‌ ای دارد و کلیپ ها و محتواهایی که از او منتشر شده است طرفداران بسیاری در میان جوانان به خصوص دهه هفتادی ها و دهه هشتادیا پیدا کرده است.

در این مطلب می خواهیم با جزئیات بیشتری به زندگینامه نیکا فلاحی دوست دختر امیر روز بپردازیم.

نیکا فلاحی کیست؟

نیکا فلاحی کیست؟

یکی از معروف ترین بلاگر های اینستاگرام نیکا فلاحی می باشد که به همراه جمعی از دوستانش به ساخت کلیپ با محتوا های متعدد طنز، سرگرمی، عاشقانه و حتی گاهی اجتماعی در فضای مجازی به شهرت زیادی رسیده اند.

نام برخی از اکیپ نیکا فلاحی، ارسلان کاشی، دیانا رحیمی، عسل ایزدیان، رضا برزگر و عباس اقدام می باشد که هر کدام از آن ها نیز از بلاگرهای مطرح در فضای مجازی شناخته شده اند.

در رابطه با جزئیات زندگی شخصی و خانوادگی نیکا اطلاعات زیادی در وب سایت ها و فضای مجازی وجود ندارد و حتی خود نیکا نیز تا کنون در رابطه با خانواده‌اش در هیچ کدام از لایو هایش صحبتی نکرده است.

نیکا چند سال دارد؟

مختصر اطلاعاتی که در رابطه با او وجود دارد این است که او متولد چهارم شهریور سال ۱۳۸۱ می باشد. البته در رابطه با این هم ابهامات زیادی وجود داشت تا اینکه با نشان دادن عکس کارت ملی اش در یک استوری این تاریخ را تایید کرد.

خانواده این شاخ مجازی

خانواده این شاخ مجازی

او در یک خانواده چهار نفره که اصالتا لر بختیاری هستند متولد شده و یک برادر به نام پوریا دارد. اما تا به حال عکس مادر نیکا فلاحی یا عکس پدر نیکا فلاحی در پیج او به اشتراک گذاشته نشده است.

آدرس اینستاگرام نیکا فلاحی چیست؟

نیکا فلاحی با نام مستعار آوین در اینستاگرام برای خود پیج شخصی ایجاد کرده و از همان ابتدا این هدف را داشت که بتواند به عنوان یک بلاگر فعال در عرصه فضای مجازی به شهرت برسد. او برای این منظور به ساخت کلیپ های مختلف با همکاری دوستانش در مکان های مختلف از جمله پارک ها، کافی شاپ ها و رستوران ها اقدام کرد. نیکا خیلی زود توانست توجهات کاربران فضای مجازی را به خود جلب کند و به محبوبیت زیادی در بین جوانان هم سن و سال خودش دست پیدا کند.

علاوه بر این او با اجرای دابسمش ها و چالش های مختلف فالورانش را بیش از پیش به خود جذب کرد و همین امر سبب شد تا تعداد فالوور های او در اینستاگرام به حدود سه و نیم میلیون نفر برسد. آدرس پیج اینستاگرام نیکا فلاحی nika.falahi می باشد. اگر این آدرس را در پلتفرم اینستاگرام جستجو کنید به صفحه شخصی نیکا فلاحی معروف به آوین وارد خواهید شد و می توانید کلیپ ها و عکس ها همچنین دابسمش های متعددی که تا به حال او با همکاری دوستان اش تولید کرده اند را از این طریق مشاهده کنید.

کلاب هاوس نیکا فعال است؟

کلاب هاوس نیکا فعال است؟

علاوه بر اینستا، کلاب هاوس نیکا فلاحی نیز فعال است و نیکا در یکی از هایلایت هایش آدرس خود را در کلاب هاوس برای فالوورانش به اشتراک گذاشته است.

نیکا فلاحی یوتیوب فعالی دارد؟

نیکا فلاحی که از بلاگرهای مشهور اینستاگرام می باشد پس از مهاجرت از ایران و اقامت در کشور ترکیه کانال یوتیوب خود را ایجاد کرده است و از این طریق نیز با طرفداران خود ارتباط برقرار می کند. او تا به حال ولاگ های متعددی با موضوعات مختلف در کانال یوتیوب به اشتراک گذاشته است که مورد استقبال و بازدید زیادی قرار گرفته است و روز به روز به طرفداران او در فضای مجازی افزوده می‌شود. این امر سبب شده تا او در کنار شهرت به درآمد خوبی هم از طریق یوتیوب دست یابد چرا که شبکه یوتیوب به افرادی که بیشترین بازدید را داشته باشند بخشی از درآمدش را به آن ها اختصاص می‌دهد.

درامد نیکا فلاحی از کجاست؟

نیکا فعالیت خود را در اینستاگرام با تعداد فالوورهای اندک آغاز کرد و آنقدر توانا و موفق بود که روز به روز توانست به تعداد دنبال کنندگانش بیافزاید. امروزه او نیز به یک چهره شناخته شده در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام تبدیل شده است که کمتر کسی پیدا می شود که نام او را در اینستاگرام نشنیده باشد. به همین خاطر با تبلیغاتی که در پیج اینستاگرامش به اشتراک می گذارد عموماً مبالغ هنگفتی دریافت می کند که اصلی ترین منبع درآمد نیکا می باشد.

علاوه بر این در یوتیوب نیز با توجه به اینکه عموماً کلیپ های او از بازدید زیادی برخوردار می‌ شود از طریق یوتیوب نیز کسب درآمد می‌کند و می توان گفت تنها منبع درآمد و شغل اصلی نیکا فلاحی بلاگری و فعالیت در فضای مجازی می باشد.

دوست پسر نیکا فلاحی کیست؟

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که رل نیکا فلاحی کیست؟ و یا در رابطه با نیکا فلاحی و همسرش کنجکاو شده باشید. در این خصوص باید گفت که مطالب و شایعات زیادی در فضای مجازی مطرح شده است که هیچ کدام از آن ها واقعیت ندارد. چرا که خود نیکا در این رابطه بیان کرده است که مجرد و سینگل می باشد و با کسی رابطه ندارد.

البته این طور مطرح شده است که نیکا و محمد روشنفکر دیگر بلاگر و همکار نیکا که به ممد شهرت دارد به کشور ترکیه مهاجرت کرده است و این طور که گفته می‌شود که این دو با یکدیگر در رابطه هستند. اما در مورد اینکه آیا چنین رابطه‌ای صحت دارد یا خیر و اینکه رابطه آن ها در چه حد می باشد هیچ مطلبی از سوی این دو نفر مطرح نشده است.

نیکا فلاحی در کدام کشور زندگی می کند؟

نیکا فلاحی در کدام کشور زندگی می کند؟

نیکا مدتی است که به خاطر گسترش فعالیت هایش در فضای مجازی به همراه یکی از دوستانش یعنی محمد روشنگر به کشور ترکیه مهاجرت کرده است و در حال حاضر نیکا ترکیه سکونت دارد.

نیکا فلاحی قبل از عمل چه شکلی بود؟

نیکا همانند بسیاری از شاخ های مجازی اقدام به عمل های متعدد زیبایی کرده است تا این گونه برای مخاطبانش جذاب تر باشد. عمل هایی که او انجام داده است، عمل زیبایی بینی و تزریق ژل به گونه و لب می باشد. نیکا با این عمل ها تغییر بسیاری کرده است و چهره ای کاملا متفاوت از خودش به دوستانش نشان داد.

عکس های نیکا فلاحی را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های نیکا علاوه بر پیج اینستاگرام او می توانید به وب سایت های مختلف گوگل که به معرفی این بلاگر پرداخته اند مراجعه کنید. علاوه برای این فن پیج های متعددی با نام نیکا ایجاد شده اند که در همگی آن ها عکس ها و کلیپ های نیکا به اشتراک گذاشته شده است.

نیکا فلاحی بدون آرایشی چه شکلی است؟

نیکا از آن دسته اینفلوئنسر هایی است که علاقه بسیاری به آرایش دارد و تقریبا همیشه با آرایش زیاد در کلیپ ها و لایوهایش ظاهر می شود. بنابراین اگر به دنبال دیدن عکس های او بدون آرایش هستید می توان گفت که غیر ممکن می باشد.

حاشیه های این اینستاگرامر درباره چه موضوعاتی است؟

نیکا همچون بسیاری از سلبریتی های مجازی درگیر حاشیه های بسیاری بوده است که برخی از آن ها واقعیت داشته و برخی دیگر شایعه بوده اند. از جمله این حاشیه ها می توان به لو رفتن شماره نیکا فلاحی و درگیری هایی که با برخی از شاخ های مجازی داشته اشاره کرد. اما جدیدترین حاشیه مرتبط با او حضور نیکا در کنار حسین تهی در یکی از کلیپ ها می باشد که حرف و حدیث های بسیاری را به دنبال داشت.

آیا تا به حال مصاحبه ای با نیکا فلاحی انجام شده است؟

آیا تا به حال مصاحبه ای با نیکا فلاحی انجام شده است؟

با وجود این که نیکا در فضای مجازی شهرت بسیاری دارد اما تا به حال در هیچ منبع معتبری محاسبه ای با نیکا صورت نگرفته است. اما گاهی اوقات در لایوهایش در اینستاگرام به پرسش و پاسخ های فالوورانش پاسخ می دهد.

نیکا فلاحی اهل کجاست؟

همان طور که گفته شد در رابطه با بیوگرافی نیکا فلاحی اطلاعات زیادی در دسترس نمی باشد؛ اما این طور گفته می شود که او اصالتا لر و بختیاری می باشد که در تهران متولد شده است.

برادر نیکا فلاحی نیز در کار دابسمش است؟

این طور گفته می شود که برادر نیکا که پوریا نام دارد نیز در فضای مجازی فعالیت دارد و به خاطر محبوبیت خواهرش او نیز فالووران زیادی برای خود جمع کرده است. این دو خواهر و برادر گاهی اوقات با یکدیگر دابسمش هایی اجرا می کنند و آن را به اشتراک می گذارند.

دابسمش های نیکا فلاحی را در کجا ببینیم؟

یکی از فعالیت های نیکا که طرفدار زیادی هم دارد، دابسمش او می باشد که گاهی به صورت تنهایی و گاهی هم با همکاری دوستانش اجرا کرده است. اکثر این دابسمش ها در پیج اینستاگرام و کانال یوتیوب او نیز به اشتراک گذاری شده است.

سریال نیکا فلاحی

سریال نیکا فلاحی

اگر در فضای مجازی مانند اینستاگرام فعالیت می‌ کنید، به احتمال زیاد تا به اکنون نام نیکا فلاحی را شنیده‌ اید. او یکی از اینستاگرامر های معروف و سرشناس اهل ایران است که با انتشار ویدیوهای خود مانند دابسمش، تیک تاک، مینی سریال و … در فضای مجازی توانسته طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد و این روزها به شهرت بسیار خوبی نیز رسیده است. نیکا از آن دسته از افرادی است که در طول روز مدت زمان نسبتاً طولانی را صرف ساخت کلیپ و فعالیت در صفحات مجازی می کند تا به این گونه بتواند هر روز به میزان شهرت خود بیفزاید و فالووران بیشتری را به دست آورد. حال این موضوع را هم باید افزود نیکا تا به اکنون مینی سریال‌ های متعددی را در کنار سایر دوستان خود و یا بلاگرهای دیگر ساخته و در فضای مجازی منتشر کرده است. او با توجه به این که به خوبی می‌ تواند در نقش خود ظاهر شود، به همین دلیل مینی سریال‌ های او تا به امروز از بازدید بسیار خوبی نیز برخوردار شده اند و مورد استقبال طرفداران و مخاطبانش قرار گرفته اند.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده مینی سریال‌ های این بلاگر معروف اهل ایران بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به صفحات مجازی نیکا مانند یوتیوب و یا صفحه اینستاگرام او مراجعه نمایید تا به این گونه بتوانید تمام مینی سریال‌ های او را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

Nika با چه اینستاگرامر هایی در ارتباط است؟

Nika با چه اینستاگرامرهایی در ارتباط است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید نیکا در اوایلی که فعالیت خود را به عنوان اینستاگرامر شروع کرده بود به ساخت کلیپ به همراه دوستان دیگر خود که آن ها نیز در حال حاضر از بلاگر های معروف هستند می‌ پرداخت و با همکاری با آن ها توانست به یک باره در فضای مجازی به شهرت و معروفیت بسیار زیادی برسد و پس از آن ویدیوهای او در اینستاگرام از بازدید بسیار بالایی برخوردار می‌ شدند. می‌ توان این گونه بیان کرد که مدت‌ ها قبل چند نوجوان دهه هشتادی با همدیگر در لوکیشن‌ های مختلف به ویژه پارک به ساخت کلیپ با موضوعات مختلف می پرداختند و در حال حاضر به شهرت خوبی رسیده اند و به عنوان بلاگر فعالیت می‌ کنند. این موضوع شامل نیکا و دوستانش می‌ باشد. حال در ادامه قرار است در رابطه با این که در حال حاضر نیکا با کدام یک از این اینستاگرامر ها هنوز هم در رابطه است بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دیانا رحیمی

یکی از دوستان صمیمی و نزدیک نیکا فلاحی بلاگر معروف دیانا رحیمی می‌ باشد. بهتر است بدانید دیانا و نیکا در اوایلی که فعالیتشان را در اینستاگرام شروع کرده بودند با یکدیگر آشنا شدند و پس از آن دوستی عمیقی بین این دو نفر شکل گرفت تا جایی که به ساخت کلیپ‌ های خود با همکاری یکدیگر می‌ پرداختند. حال با این که نیکا خارج از کشور زندگی می‌ کند، اما هنوز هم آن ها با یکدیگر در ارتباط هستند و حتی دیانا هر چند وقت یکبار برای دیدن دوست صمیمی‌ اش نیکا به ترکیه سفر می‌ کند.

ارسلان کاشی

یکی دیگر از دوستان صمیمی نیکا که در حال حاضر به عنوان بلاگر در اینستاگرام فعالیت می‌ کند و فالووران بسیار زیادی هم دارد ارسلان کاشی می‌ باشد. بهتر است بدانید زمانی که نیکا ساکن ایران بود ارتباط بسیار خوبی با ارسلان داشت و آن ها هر چند وقت یکبار کلیپ‌ های مشترکی را با همکاری یکدیگر می‌ ساختند و در فضای مجازی خود منتشر می‌ کردند و حتی مدتی شایعاتی در مورد ارتباط عاشقانه بین ارسلان و نیکا در فضای مجازی منتشر شده بود، البته این شایعات توسط این دو شخصیت تکذیب شد. با این که در حال حاضر فاصله مکانی زیادی بین ارسلان و نیکا وجود دارد و نیکا ساکن ترکیه می‌ باشد، اما آن ها هنوز هم از طریق فضای مجازی با یکدیگر در ارتباط هستند و ارسلان هر چند وقت یکبار برای دیدن دوست صمیمی اش نیکا به ترکیه سفر می‌ کند.

امیر روز

یکی دیگر از اینستاگرامرهایی که نیکا با او در ارتباط است امیر روز می‌ باشد. جالب است بدانید زمانی که نیکا و امیر روز ساکن ایران بودند، رابطه نزدیک و صمیمی با یکدیگر نداشتند اما پس از این که آن ها به ترکیه مهاجرت کردند، به دلیل محدود شدن دوستانشان رابطه قوی بین آن ها به وجود آمد. البته ناگفته نماند که رابطه نیکا فلاحی و امیر روز بسیار پیچیده می‌ باشد، چرا که آن ها گاهی اوقات وارد رابطه عاشقانه می‌ شوند و گاهی اوقات بیان می‌ کنند که تنها دوست و همکار یکدیگر هستند.

نیکا فلاحی با لباس عروس

نیکا فلاحی با لباس عروس

نیکا فلاحی هر چند وقت یکبار برای جلب توجه و افزایش شهرت و معروفیت خود جنجال تازه‌ ای را در فضای مجازی به وجود می‌ آورد. حال بهتر است که بدانید مدتی قبل انتشار کلیپ‌ ها و عکس های نیکا فلاحی با لباس عروس جنجال زیادی را در فضای مجازی به ویژه اینستاگرام به وجود آورد تا جایی که عکس‌ ها و کلیپ‌ های او در فضای مجازی توسط کاربران دست به دست می‌ شد و کاربران در مورد ازدواج این بلاگر معروف صحبت می‌ کردند. قضیه از این قرار است که مدتی قبل نیکا فلاحی از طریق صفحه شخصی خود در اینستاگرام بیان کرد که قرار است به زودی با دوست پسر خود یعنی امیر روز ازدواج کند و از آن جایی که خانواده آن ها در استانبول هستند، به همین دلیل این دو شخصیت تصمیم گرفتند تا سریع‌ تر مراسم ازدواج خود را برگزار کنند.

پس از آن نیکا در طول روز استوری‌ های متعددی که در حال خرید وسایل عروسی و لباس عروس است را در صفحه شخصی خود منتشر می‌ کرد. البته برخی از کاربران بر این باور بودند که صحبت‌ های نیکا در مورد ازدواجش تنها یک جنجال جدید برای جلب توجه است. اما پس از چند روز نیکا و امیر روز به یکباره تصاویر عروسی شان را در صفحه شخصی خود منتشر کردند و پس از آن یک کلیپ از عروسی خود را در فضای مجازی منتشر کردند که این تصاویر و کلیپ‌ جنجال بسیار زیادی را به وجود آورد و خیلی از کاربران در مورد این عروسی صحبت می‌ کردند. هم چنین بلاگرهای معروف و دوستان نزدیک این دو شخصیت از طریق استوری اینستاگرام شان به تبریک ازدواج این دو بلاگر معروف پرداختند. جالب است بدانید در همین مدت زمان کوتاه نیکا و امیر روز توانستند دنبال کنندگان بسیار زیادی را به دست آورند و به میزان شهرت و معروفیت خود افزودند.

بعد از مدتی که از این اخبار گذشت نیکا یک لینک از طریق استوری اینستاگرام خود منتشر کرد و از فالووران خود درخواست کرد تا کلیپ کامل عروسی امیر روز و خودش را از طریق یوتیوب و با کلیک بر روی این لینک مشاهده کنند تا به این گونه کامل از قضیه مطلع شوند. پس از آن خیلی از فالووران و مخاطبان این زوج به مشاهده این کلیپ که در یوتیوب آپلود شده بود پرداختند و متوجه شدند که این کلیپ ساختگی است و توسط نیکا و امیر روز منتشر شده است. سپس نیکا بیان کرد جشن عروسی آن ها ساختگی و دروغ 13 بوده است. خیلی از کاربران در این باره بیان کردند که نیکا تنها برای جلب توجه و افزایش فالووران خود و افزایش بازدید ویدیوهایش در چنل یوتیوب دست به چنین کاری زده است و حتی برخی از کاربران به انتقاد از او نیز پرداختند. به هر حال شما با مراجعه به صفحات مجازی نیکا و یا امیر روز می‌ توانید به مشاهده کلیپ و یا تصاویر عروسی این دو شخصیت بپردازید.

دلیل جدایی نیکا فلاحی از دوست پسر سابقش

دلیل جدایی نیکا فلاحی از دوست پسر سابقش

بهتر است بدانید زمانی که نیکا در ایران به عنوان بلاگر فعالیت می‌ کرد زندگی شخصی‌ اش را پنهان و به دور از حاشیه نگه می داشت تا به این گونه مشکلی برای فعالیتش در فضای مجازی به وجود نیاید. اما پس از این که او به خارج از کشور مهاجرت کرد روابط شخصی‌ اش را نیز آشکار و علنی کرد. حال بهتر است بدانید نیکا پس از مهاجرت به ترکیه با یکی از بلاگرهای معروف به نام امیر روز وارد رابطه عاشقانه شد. البته در پیرامون روابط این دو بلاگر فراز و نشیب‌ های بسیار زیادی مشاهده می‌ شد، چرا که آن ها هر چند وقت یکبار وارد رابطه عاشقانه می‌ شدند، اما پس از مدتی به مخاطبان خود بیان می‌ کردند که تنها دوست صمیمی و همکار یکدیگر هستند.

حال مدتی قبل رابطه نیکا و امیر روز به جدایی ختم شد و طبق گفته هایشان در حال حاضر آن ها از دوستان صمیمی یکدیگر به شمار می‌ روند. اما نیکا و امیر تا به اکنون در مورد دلیل جدایی‌ شان با مخاطبان خود صحبتی نکرده اند و نیکا تنها در یک کلیپ کوتاه دلیل جدایی‌ اش را اختلاف نظر با امیر روز بیان کرده است.

نیکا فلاحی در ایران به چه کاری مشعول بود؟

نیکا فلاحی در ایران به چه کاری مشعول بود؟

نیکا فلاحی از دوران نوجوانی فعالیت خود را در فضای مجازی به عنوان بلاگر شروع کرد، به همین دلیل او در طول روز زمان زیادی را صرف فعالیت در فضای مجازی می‌ کرد و این موضوع باعث شده بود تا او در دنیای واقعی به کار خاصی مشغول نباشد. از این رو می‌ توان این گونه بیان کرد که نیکا در ایران تنها به کار بلاگری و ساخت کلیپ مشغول بوده است.

سگ نیکا فلاحی

نیکا علاقه بسیار زیادی به حیوان خانگی دارد، حال جالب است بدانید پس از این که او ساکن ترکیه شد یک سگ به نام کوکو برای خود خریداری کرد. حال این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل نیکا فلاحی یک صفحه شخصی برای سگ خود در اینستاگرام راه اندازی کرد و در حال حاضر هر چند وقت یکبار تصاویر و کلیپ‌ های سگ خود را در این صفحه برای مخاطبان و طرفدارانش منتشر می‌ کند و این موضوع باعث شده است که سگ نیکا نیز در بین فالووران او به شهرت و محبوبیت زیادی برسد.

پیج نیکا فلاحی چی شده

پیج نیکا فلاحی چی شده

با توجه به این که نیکا فلاحی در اینستاگرام فالووران میلیونی دارد، به همین دلیل گاهی اوقات برخی از هکرها و یا دشمنان او سعی در حذف کردن پیج او و یا از دسترس خارج کردن پیج نیکا را دارند که این موضوع باعث شده است تا هر چند وقت یکبار پیج نیکا فلاحی از دسترس خارج شود. البته ناگفته نماند که نیکا هر بار با سعی و تلاش پیج خود را باز می گرداند. هم چنین نیکا برای این که زمانی که پیج اصلی او در دسترس نیست با مخاطبانش در ارتباط باشد پیج دیگری را در اینستاگرام برای خود راه‌ اندازی کرده است و در حال حاضر دو پیج میلیونی در اینستاگرام دارد.

داستان کامل مهاجرت nika falahi

نیکا در زمان نوجوانی فعالیت خود را به عنوان بلاگر در شهر تهران شروع کرد. اما پس از این که او به شهرت و معروفیت زیادی رسید، به یکباره خبر مهاجرتش را به همراه محمد روشنفکر یکی دیگر از بلاگرهای معروف ایرانی در فضای مجازی منتشر کرد. حال با توجه به این که خبر مهاجرت نیکا به ترکیه برای خیلی از مخاطبانش غیر قابل باور بود و آن ها تمایل داشتند تا در رابطه با دلیل مهاجرت او بیشتر بدانند، به همین دلیل نیکا یک ویدیو در مورد دلیل مهاجرتش ضبط و آن را در چنل یوتیوب خود منتشر کرد.

نیکا در این ویدیو دلیل مهاجرتش را محدودیت‌ هایی که برای فعالیت در اینستاگرام داشت عنوان کرد. به همین دلیل تصمیم گرفته است تا به خارج از کشور مهاجرت کند تا بتواند به صورت آزادانه به فعالیت بپردازد و پس از آن به محمد روشنفکر پیشنهاد مهاجرت داده است و محمد روشنفکر نیز به راحتی این پیشنهاد را قبول کرده و به این گونه آن ها به ترکیه مهاجرت کردند.

ایا نیکا فلاحی در روبیکا هم فعالیت دارد؟

آیا نیکا فلاحی در روبیکا هم فعالیت دارد؟

روبیکا یک اپلیکیشن ایرانی است که تا به اکنون توسط برخی از بلاگر های ایرانی تبلیغ شده است. اما با این حال بهتر است بدانید اکثر بلاگرهای ایرانی ساکن خارج از کشور مانند نیکا فلاحی هیچگونه فعالیتی در این اپلیکیشن ایرانی ندارند.

سوالات متداول

 1. نیکا فلاحی متولد چه سالی است؟

  نیکا متولد چهارم شهریور سال ۱۳۸۱ می باشد.

 2. آیا نیکا فلاحی در کلاب هاوس هم فعالیت دارد؟

  نیکا در شبکه کلاب هاوس نیز فعالیت دارد.

 3. آیا نیکا فلاحی ازدواج کرده است؟

  در حال حاضر نیکا مجرد می باشد.

 4. نیکا فلاحی ساکن چه شهری می باشد؟

  نیکا مدتی است که به ترکیه مهاجرت کرده است.

اشتراک گذاری

سلام من سولماز هستم و حدود 6 سال است در زمینه تولید محتوای سایت های کازینویی فعالیت می کنم و علاقه زیادی به تولید محتوای در این زمینه دارم. رشته تحصیلیم در دانشگاه گرافیک بود که هم کار گرافیک انجام می دهم هم در کنارش تولید محتوا میکنم . امیدوارم مطالبی که در زمینه کازینو میزارم به دردتون بخوره.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه