جاستین گیجی

10 مبارزه جاستین گیجی که در آن ها تا حد مرگ کتک خورده است

جاستین گیجی که نام کاملش به زبان انگلیسی Justin Ray Gaehje است یکی از برجسته ترین و حرفه ای ترین های رقابت های mma (mma چیست) در دنیا می باشد. امروزه مبارزات Justin Gage همه از دیدنی ترین و حرفه ای ترین رقابت های هنر های رزمی ترکیبی در جهان به شمار می روند.

جاستین گیجی کیست؟

جاستین گیجی کیست؟

در بیوگرافی جاستین گیجی آمده است که این فایتر در تاریخ 14 نوامبر در سال 1988 در شهر سفور که در ایالت آریزونای ایالت متحده آمریکا واقع است، به دنیا آمده است. این ورزشکار امروزه در تیم Elevation Fight Team بازی می کند.

 • برای ورود به سایت شرط بندی mma کافی است بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.

عکس های جاستین گیجی را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های این فایتر بهترین راه این است که نام او را در موتور جستجو گوگل سرچ کنید. با سرچ کردن نام این بازیکن می توانید به عکس ها و کلیپ های زیادی از بازی او در رقابت های mma دست یابید.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

Justin Gage اینستا نسبتا فعالی دارد. با سرچ کردن justin_gaethje در اینستاگرام می توانید پیج پابلیک او را پیدا کنید. جاستین امروزه بیش از 6/1 میلیون نفر فالوور دارد.

جاستین گیجی چه افتخاراتی به دست آورده است؟

این فایتر در طول این سال ها توانسته است پیروزی های زیادی را در رقابت های mma به دست آورد. او تا به امروز در 26 بازی از این رقابت ها شرکت کرده است که موفق به 23 برد در آن ها شده است.

جاستین گیجی در چه رشته ای فعالیت دارد؟

جاستین یکی از بهترین های mma در دنیا است. رقابت های mma همان رشته ورزشی هنر های ترکیبی رزمی است که امروزه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. ثروت Justin Gage که بسیار زیاد است از راه همین مسابقات و شرکت کردن در آن ها به دست می آید.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مبارزات Justin Gage را می توان از سایت های اینترنتی ورزشی مشاهده کرد. سایت های زیر نظر فدراسیون ufc تمامی این رقابت ها را به طور زنده منتشر می کنند.

رقیب جاستین گیجی کیست؟

رقیب جاستین گیجی کیست؟

مبارزه Justin Gage و دونالد سرونی از جمله حساس ترین رقابت های mma است. این دو بازیکن رقبا جدی و حرفه ای یکدیگر به شمار می آیند. با سرچ کردن Justin Gage ویکی پدیا می توانید به اطلاعات کاملی از بازی های این ورزشکار با رقبایش دست پیدا کنید.

جاستین گیجی در کدام رده وزنی قرار دارد؟

قد جاستین گیجی 180 سانتی متر و وزن او 70 کیلوگرم است. این فایتر از دسته های ufc در دسته وزنی سبک وزن بازی می کند. مبارزه جدید Justin Gage در این دسته وزنی را می توانید از سایت های اینترنتی مشاهده کنید.

سوالات متداول

 1. جاستین گیجی در چه تاریخی به دنیا آمده است؟

  این فایتر در تاریخ 14 نوامبر در سال 1988 به دنیا آمده است.

 2. این فایتر در چه شهری متولد شده است؟

  در شهر سفور که در ایالت آریزونای ایالت متحده آمریکا واقع است.

 3. گیجی در چند مسابقه شرکت کرده است؟

  او تا به امروز در 26 بازی از این رقابت ها شرکت کرده است.

 4. قد و وزن این بازیکن چقدر است؟

  قد جاستین گیجی 180 سانتی متر و وزن او 70 کیلوگرم است.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه