ناتس شدن در پوکر

ناتس شدن در پوکر چگونه است؟

ما در این مقاله قصد داریم که ناتس شدن در پوکر را توضیح دهیم. ناتس در بازی پوکر بـه معنای بهترین دست ممکن اسـت. اغلب بـه عنوان آجیل سرد سنگی برای تاکید نامیده می شود. در حالی کـه آجیل در هولدم از نظر فنی رویال فلاش اسـت، از اصطلاح آجیل برای توصیف قوی‌ترین نگهدارنده ممکن با توجه بـه شرایط استفاده می شود. بـه عنوان مثال در Hold’em، در بافت رنگین کمان QT8؛ J9 در سوراخ کردن مهره اسـت زیرا مهره را راست و صاف می کند.

ناتس شدن در پوکر یعنی چه؟

ناتس شدن در پوکر یعنی چه؟

بازی پوکر یکی از بازی های جذاب و پرطرفدار در تمام سراسر دنیا ست. در حال اگر شما هم علاقه‌ مند به این بازی هستید و یا در حال یادگیری آن هستید، به طور قطع تا به اکنون اصلاحات پوکر مثل ناتس شدن یا مانستر روی فلاپ در پوکر را شنیده‌ اید. حال در این قسمت قرار است به معرفی بهترین و کاربردی ترین اصطلاحات بازی پوکر یعنی ناتس شدن در پوکر بپردازیم. از خوب ترین و بهترین لحظات در پوکر ناتس و مانستر هیولا شدن بر روی فلاپ است.

فرق بین مانستر و ناتس شدن در پوکر چیست؟

این یکی از نشانه های حرفه ای شدن در پوکر بازی کردن فرق بین مانستر و ناتس شدن در پوکر است. زمانی که فلاپ می خورد، یک سوال برای بازیکن های که به وجود می‌ آید که آیا در جمع دستش شکست ناپذیر شده است و یا این که ممکن است در ادامه به سایر کارت ها ببازد. به طور مثال زمانی صن فلاپ فلاش ناتس شدید احتمال دارد بازیکنی سِت باشد و در ادامه بازی فول‌ هاوس و یا حتی کاره شود. بهتر است بازیکن فرق این حالتی را با وقتی که بر روی فلاپ کاره است و زمین استریت‌ فلاش و یا این که کارت اُور جفت نخواهد داد.

فلاش ناتس چیست؟

فلاش ناتس چیست؟

کلمه فلاش به نام یکی از اصطلاحاتی شناسائی می‌ شود که در بازی پوکر بسیار مورد بهرگیری قرار می گیرد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر و کامل در ارتباط با اینکه فلاش ناتس به چه معنایی است می‌ توان آن را در گوگل جستجو کنیم. اینطور به نظر می رسد که فلاش به عنوان یکی از اصطلاحات پر کار در دست های مختلف های بازی پوکر به شمار می ‌رود‌.

آموزش ناتس شدن در پوکر؟

این آموزش ناتس شدن در پوکر می توانید از افراد کار بلد و حرفه ای و با تجربه که این زمینه فعالیت می کنند و با آن آشنایی کاملی دارند کمک بگیرید. هم چین این موضوع را هم باید اضافه که با مراجعه به سایت اینترنت برخی از سایت‌ های آموزشی پوکر به صورت ویدیو و و پی دی اف آموزش اصطلاح این بازی را گذاشته اند. هم نیز در سایت شرط بندی پوکر می توانید در رابطه با اصطلاحات بازی پوکر جالب ترین ها تا عجیب ترین ها نیز اطاعات جالبی را به دست آورید و حرفه‌ای شوید.

نام دیگر این اصطلاح چیست؟

نام دیگر این اصطلاح چیست؟

بازی پوکر یکی از بازی های جذاب و پرطرفداری است که خیلی از افراد برای سرگرمی و یا پولسازی و درآمدزایی می شود و انجام این بازی می پردازند. حال اگر با این بازی آشنایی داشته باشید می‌ دانید که این بازی دارای اصطلاحات و مفاهیم متعددی است که برای دگرگون شدن به یک پوکرباز ماهر وحرفه ای باید اکثر این اصطلاحات و کاربردی های آن ها را بدانید. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید به این اصطلاح آجیل سرد سنگی هم گفته می شود و نام دیگری ندارد.

سوالات متداول

  1. خطرات فلاش در پوکر چیست؟

    زمانی که شما در بازی پوکرحرفه ای و ماهری می شوید که بتوانید به خوبی شرایط بد و خطرناک را بشناسید و از قرار گرفتن در آن‌ها اجتناب کنید. این موضوع نیاز به آموزش و تجربه زیادی دارد.

  2. مهره مستقیم در پوکر چیست؟

    توجه بـه چیدمان فعلی کارت‌های‌ جامعه، ونسخه های مستقیم بـه معنای خوب بودن و بهترین استریت ممکن اسـت. بـه عنوان مثال، دریک فلاپ T،89 بازیکنی کـه QJ را نگه می‌دارد، مهره درست و مستقیم خواهد داشت.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه