بن رابرتز

بن رابرتز ( مهدی جاودانی )، پوکرباز حرفه ای ایرانی

بیوگرافی بن رابرتز(مهدی جاودانی) پوکر باز حرفه‌ای

بنجامین (بن) رابرتز ( مهدی جاودانی ) زاده شده در 3 نوامبر 1956 در ایران. یک بازیکن پوکر حرفه ای انگلیس مستقر در لندن است.

بن رابرتز ( مهدی جاودانی )  یکی از موفق ترین بازیکنان پوکر انگلیس است. وی از اواسط دهه 70 بازی پوکر را شروع کرد.

مهدی جاودانی یکی از اصلی ترین پوکربازهای اروپایی است که بازی خود را در مسابقات Late Night Poker و World Poker Tour به خوبی انجام داده است. محفوظ بودن صندلی او در سالن مشاهیر پوکر اروپا تصادفی نیست. رابرتز بازیکن عالی No-Limit و Pot-Limit است و این بازی هایی است که وی روی آن ها تمرکز دارد.

رابرتز (مهدی جاودانی) جنبه های روانشناختی و ریاضی پوکر را دوست دارد .و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان برای بازیکنانی که مقابل او بازی می کنند شناخته شده است. با داشتن یک درک جدی از بازی و احترام به بازی علاوه بر حریفانش ، او یکی از بازیکنان بسیار دوست داشتنی در تور پوکر جهانی باشد.

سابقه بن رابرتز(مهدی جاودانی) در پوکر

در سری مسابقات جهانی پوکر در سال 2006 ، او در میز نهایی مسابقات Pot Limit Omaha و Short Handed No Limit Hold’em حضور داشت. اما بهترین نتیجه او در این سری مسابقات پوکر (WSOP) در سال 1998 بود که در بازی اصلی مقام ششم را کسب کرد.

در سال 1998 ، او توانست در بخش رویداد اصلی سری مسابقات پوکر جهان به میز فینال برسد. او با جایگاه ششم به پایان رسید و 150 هزار دلار دریافت کرد. اما چون او و یان لوندبرگ هر دو در یک دست حذف شدند ، میز نهایی آن سال فقط از 5 بازیکن تشکیل شده بود. در دست آخر ، پاکت آس او به آس و ملکه اسکاتی نگوین باخت.

در سال 2002 او در Late Night Poker ظاهر شد. او با مقام 3 بازی را به پایان رساند ، پیش از بازیکنانی همچون راس بواتمن ، دانیل نگرانانو و مالکوم هاروود.

در سال 2004 ، او اولین تجربه خود در میز نهایی خود را در تور جهانی پوکر (WPT) رقم زد. که در آن با مقام پنجمی را در فصل سوم مسابقات Grand Prix de Paris برگزار شد که Surinder Sunar به دست آورد. رابرتز در این رویداد 101.980 یورو به دست آورد.

وی در سال 2005 توانست به میز نهایی کاپ VC راه پیدا کند و در World Speed Poker Open رقابت کرد. در همان سال وی همچنین به عنوان پنجمین شرکت کننده در سالن مشاهیر پوکر اروپا شناخته شد.

کل برد او در تورهای زنده از 12 میلیون دلار فراتر رفته است.

تا سال 2006 ، برد کل بن رابرتز (مهدی جاودانی) در مسابقات تور زنده از 800000 دلار بود.

بن رابرتز(مهدی جاودانی) پوکر باز حرفه ای

فعالیت های دیگر و زندگی شخصی او

رابرتز قهرمان تنیس روی میز سال 1978 و قهرمان اسنوکر انگلیس در 1979 بود.

روبرتز هنگامی که در اواخر دهه 1970 ازدواج کرد ، نام خود را تغییر داد. وی 3 فرزند دارد. جیمی رابرتز ، ربکا رابرتز و سباستین رابرتز. او همچنین به موسیقی جاز علاقه دارد.

هنگامی که او در حال بازی پوکر نیست و یا در سایت های پوکر آنلاین گشت و گذار نمی کند . می توان او را در حال بازی بیلیارد یا گذراندن وقت با سه فرزند خود پیدا کرد.

بن رابرتز(مهدی جاودانی) پوکر باز ایرانی 2

سوالات متدوال در مورد بن رابرتز(مهدی جاودانی) :

 

بن رابرتز(مهدی جاودانی) کیست؟ بیوگرافی ، شایعات ، حقایق؟

بنجمین (بن) رابرتز (در اصل مهدی جاودانی در 12 آبان 1335 در ایران به دنیا آمد) یک بازیکن پوکر حرفه ای است که اکنون ساکن لندن است.

آیا بن رابرتز (مهدی جاودانی) هنوز زنده است؟ آیا شایعات مرگ وجود دارد؟

بله، تا آنجا که می دانیم ، بن رابرتز هنوز زنده است. ما هیچ اطلاعاتی در مورد سلامتی بن رابرتز نداریم. با این حال امیدواریم که همه چیز خوب باشد.

آیا بن رابرتز (مهدی جاودانی) نام مستعار دارد؟

بله ، نام مستعار بن رابرتز “جنتلمن” (The Gentleman) است.

آیا کتاب ، دی وی دی یا یادگاری دیگری از بن رابرتز (مهدی جاودانی) وجود دارد؟

ما فکر می کنیم مجموعه ای از موارد مربوط به بن رابرتز را می توانید در اینجا پیدا کنید.

الان بن رابرتز (مهدی جاودانی) چه می کند؟

ظاهراً سال 2020 یک سال شلوغ برای بن رابرتز (بازیکن پوکر) بوده است. با این حال ، ما اطلاعات دقیقی درباره آنچه بن رابرتز این روزها انجام می دهد ، نداریم. شاید بیشتر بدانید در صورت تمایل می توانید آخرین اخبار ، شایعات ، اطلاعات رسمی و سؤالات خود را در کامنت ها بنویسید.

آیا بن رابرتز (مهدی جاودانی) مواد مخدر می کند؟ آیا بن رابرتز سیگار می کشد یا ماریجوانا؟

پنهانی نیست که بسیاری از افراد مشهور در گذشته با مواد مخدر غیرقانونی گرفتار شده بودند. برخی حتی علناً اذعان دارند که مصرف مواد مخدر خود را نشان می دهد. فکر می کنید بن رابرت سیگار ، علفهای هرز یا ماری جوانا را سیگار می کشد؟ یا آیا بن رابرتز استروئیدها ، کک یا حتی داروهای قوی تر مانند هروئین را مصرف می کند؟ نظر خود را در زیر بگویید.

0٪ از رای دهندگان تصور می کنند که بن رابرت به طور مرتب مواد مخدر را انجام می دهد ، 0٪ تصور می کنند که بن رابرتز مواد مخدر را به صورت تفریحی مصرف می کند و 100٪ اطمینان دارند که بن رابرتز قبلاً هرگز مواد مخدر را امتحان نکرده است.

آیا بن رابرتز (مهدی جاودانی) همجنسگرا است؟

بسیاری از افراد از به اشتراک گذاشتن شایعات پیرامون تمایلات جنسی و گرایش جنسی افراد مشهور لذت می برند. ما در حقیقت نمی دانیم که آیا بن رابرتز همجنسگرا ، دوجنسگرا یا مستقیم است. رای دهندگان نیز چنین نظری نداشته اند.

آیا عکسی از مدل موهای بن رابرتز (مهدی جاودانی) یا بدون پیراهن وجود دارد؟

ممکن است وجود داشته باشد اما متأسفانه در حال حاضر ما نمی توانیم از سیستم خود به آنها دسترسی پیدا کنیم.

ثروت بن رابرتز (مهدی جاودانی) در سال 2020 چقدر است؟ بن رابرتز چقدر درآمد دارد؟

طبق منابع مختلف ، ارزش خالص بن رابرتز در سال 2020 به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.  1000000 دلار.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه