ادمن شهبازیان

ادمن شهبازیان جوان ترین قهرمان یو اف سی در تاریخ

ادمن شهبازیان یکی از مبارزین mma می باشد، او توانسته است در این بین افتخارات زیادی کسب کند، وی به پسر طلایی ملقب است، او متولد بیست و نهم آبان ماه هزار و سیصد و هفتاد و شش از گلندل در ایالت کالیفرنیای آمریکا می باشد.

 • برای ورود به بهترین سایت شرط بندی mma می توانید همین حالا بر روی گزینه “ورود به وب سایت که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ کلیک کنید تا مستقیما به این سایت هدایت شوید.
ادمن شهبازیان کیست؟

ادمن شهبازیان کیست؟

ادمن شهبازیان متولد بیست و نهم آبان ماه ۱۳۷۶ از ایالت کالیفرنیای آمریکا می باشد او هم اکنون ۲۴ سال سن دارد، قد او ۱۸۸ و وزنش ۸۴ کیلو می باشد‌، او در سازمان ام ام ای بسیار فعالیت می کند، وی به پسر طلائی ملقب است.

عکس های ادمن شهبازیان در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های شهبازیان می‌ توانیم به سایت های مختلف موجود در گوگل مراجعه کنیم و یا در پیج اینستاگرام این مبارز عکس های او را ببینیم.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

اینستاگرام امروزه در بین مردم جهان از جایگاه خوبی برخوردار است تقریباً تمام افراد جامعه از این برنامه استفاده می کنند. شهبازیان مبارز خوب سازمان ufc در اینستاگرام فعالیت می کند آدرس پیج او edmenshahbazyan@ می باشد که حدود صد هزار دنبال کننده دارد.

ادمن شهبازیان چه افتخاراتی به دست آورده است؟

شهبازیان یکی از مبارزین سازمان ufc می‌ باشد او تاکنون افتخارات زیادی کسب کرده است، وی یکی از از افرادی است که اغلب مبارزاتش را با ناک اوت کردن حریف پیش می برد ۸۲ درصد از مبارزاتش تا به امروز را توانست است از همین راه به پیروزی منجر کند.

ادمن شهبازیان در چه رشته ای فعالیت دارد؟

شهبازیان یکی از مبارزین بوکس و کیک بوکسینگ در سازمان یو اف سی می باشد، وی یکی از رزمی کاران ترکیبی است که در حیطه خودش بسیار شناخته شده است.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

شما می توانید برای دیدن مبارزات شهبازیان به چنل یوتیوب این مبارز و یا چنل اختصاصی مبارزات یو اف سی مراجعه کنید و تنها کافی است دکمه سابسکرایب را کلیک کنید تا فیلم های جدیدی که بارگذاری می شود برای شما نمایش داده شود برای استفاده از یوتیوب تنها کافی است یک فیلتر شکن قوی روی تلفن همراهتان نصب داشته باشید.

رقیب ادمن شهبازیان کیست؟

شهبازیان رقبای زیادی دارد زیرا که او یکی از بوکسور های حرفه ای در سازمان یو اف سی می باشد نصرالدین ایمانوف یکی از رقبای شهبازیان می باشد که در آخرین دیدارشان، نصرالدین ایمانوف در چهار دقیقه ادمن را ناک اوت کرد و توانست او را شکست دهد.

ادمن شهبازیان در کدام رده وزنی قرار دارد؟

شهبازیان در رده وزنی سبک وزن ها فعالیت می کند، او توانسته است در این رده پیروزی های متعددی کسب کند.

سوالات متداول

 1. ادمن شهبازیان کیست؟

  شهبازیان یکی از مبارزین ufc و mma می باشد، او توانسته است در این بین افتخارات زیادی کسب کند، او متولد بیست و نهم آبان ماه ۱۳۷۶ از ایالت کالیفرنیای آمریکا می باشد.

 2. آیدی اینستاگرام ادمن شهبازیان چیست؟

  شهبازیان مبارز خوب سازمان ufc در اینستاگرام فعالیت می کند آدرس پیج او edmenshahbazyan@ می باشد که حدود صد هزار دنبال کننده دارد.

 3. رقیب شهبازیان کیست؟

  یکی از رقبای او نصرالدین ایمانوف می باشد که در آخرین دیدارشان در آبان ماه ۱۴۰۰ توانست ادمن را ناک اوت کند.

 4. شهبازیان در کدام رده وزنی قرار دارد؟

  شهبازیان در رده وزنی سبک وزن ها فعالیت می کند، او در این رده بسیار شناخته شده است.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه