دختر بهاره رهنما

پریا قاسم خانی دختر بهاره رهنما و ماجرای ترنس بودن او

پریا قاسم خانی تنها دختر بهاره رهنما می باشد. پریا حاصل ازدواج اول بهاره با پیمان قاسم خانی است، این دختر زیبا به تازگی فعالیت هایی را در فضای مجازی شروع کرده است که همه توجه ها به سمت او معطوف شده است. همان طور که می دانید مادر او همواره در صدر اخبار بوده است. از آخرین موارد که بهاره با آن دست و پنجه نرم کرد می توان به حاشیه های 2021 اشاره کرد. با ما همراه باشید تا بیوگرافی این دختر زیبا و فعال را با هم بررسی کنیم.

دختر بهاره رهنما کیست؟

دختر بهاره رهنما کیست؟

پریا قاسم خانی تک فرزند بهاره رهنما متولد ۱۷ مرداد ۱۳۷۷ در تهران می‌ باشد. پدر او‌ پیمان قاسم خانی یکی از‌ بزرگترین کارگردانان و‌ نویسندگان در حوزه طنز می باشد. پریا در سن هفده سالگی برای ادامه تحصیل به انگلستان مهاجرت کرد. علت این که خیلی از افراد مشتاق دیدن او شدند گریه های بهاره رهنما در خندوانه بود که به خاطر دلتنگی‌ و دوری از دخترش طاقت نیاورد و اشک های او سرازیر شد. او در این برنامه گفت: بچه های ما بزرگ شده اند و هر کدام مسیر زندگی خود را مشخص کرده اند برای من دوری از دخترم بسیار سخت است، اما آینده دخترم مهم تر می باشد.

در بخش بهتر است کمی به خصوصیات اخلاقی این دختر هنرمند هم اشاره کنیم. پریا دختر به شدت مستقلی است با این که بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی چندین سال قبل از هم جدا شده اند اما پریا با هر دو آن ها رابطه بسیار خوبی دارد او توانسته تعادل را نگه دارد. پرسا در حال حاضر یک برادر به اسم مهراب قاسم خانی هم دارد که حاصل ازدواج جدید پیمان قاسم خانی می باشد. اما پیمان قاسم خانی علاقه زیادی به پریا دارد پریا تک دختر او می باشد. همیشه او را دوست داشتنی و با هوش خطاب می کند. پیمان قاسم خانی در یکی از مصاحبه هایی که داشت گفته بود پریا به شدت متواضع است او هیچوقت از شهرت من و مادرش سو استفاده نکرده است و همیشه سعی داشته بدون حاشیه باشد. پیمان در ادامه گفت: چند سال پیش عکس خانوادگی ما بر روی مجله چاپ شد بهاره اصرار داشت که پریا این مجله را به مدرسه ببرد و به بقیه نشان بدهد اما پریا به شدت مخالفت کرد و دوست نداشت کسی عکس او را ببیند. البته پیش بینی می شود او در آینده به یکی از سلبریتی های اینستاگرام تبدیل شود.

شغل پریا قاسم خانی چیست؟

شغل پریا قاسم خانی چیست؟

شغل او تا به امروز‌ مجهول بوده است البته که پریا در حال حاضر دانشجو رشته موسیقی در یکی از برجسته ترین دانشگاه های لندن می باشد. چندی پیش او با انتشار عکس هایی از استایل پاییزی و تابستانی در صفحه اینستاگرام ذهن را به این سمت برد که او قصد دارد بلاگر بشود. پریا قاسم خانی از زمانی که پیج اینستاگرام خود را پابلیک کرد به دنبال افزایش فالوور بود. قصد او برای بلاگر شدن از چند وقت پیش مشخص شده بود اما هیچگونه تبلیغاتی تا به حال انجام نداده است. البته پریا چند ترک موسیقی ضبط کرده است و هر همه آن ها را در یوتیوب به اشتراک‌ گذاشته است. می دانید که یوتوب برای اشتراک گذاری و هر بازید به افراد مبلغی را پرداخت می کند و همین موضوع باعث کسب درآمد می شود.

پدر پریا قاسم خانی کیست؟

پدر پریا قاسم خانی کیست؟

پریا قاسم خانی تک دختر بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی می باشد. پیمان قاسم خانی از برجسته ترین گارگردانان و نویسندگان می باشد. البته که او در بازیگری هم بسیار عالی عمل کرده است. او در سال 1370 وارد مرکز فیلم سازی شده است و از معدود فیلم نامه نویسانی می باشد که بدون پارتی بازی توانسته اسم و رسم داشته باشد. در تمام فیلم ها و سریال های مهران مدیری به عنوان نویسنده حضور داشته است. همه افراد با فیلم پاورچین خاطرات خوشب را دارند اگر آن فیلم را به خاطر دارید باید به شما بگوییم که پیمان قاسم خانی نویسنده این سریال زیبا بوده است. متن ها و دیالوگ های که برای فیلم نوشته بود او‌ را به بهترین طنز پرداز تبدیل کرد.


فیلم مارمولک از بهترین طنز های سینما ایران هم به نویسندگی پیمان قاسم خانی بر روی پرده سینما رفت. این فیلم در‌ آن زمان جنجال هایی به دنبال داشت قلم تند و طنز پیمان قاسم خانی عده ای را ناراحت کرده بود، اما حالا که چندین سال از انتشار فیلم می گذرد می‌ توان گفت که این فیلم از هیچ خط قرمزی رد نشده و فقط بخشی از واقعیت جامعه را به نمایش گذاشته است. پیمان عاشق دختر خود می باشد او‌ در یکی‌ از مصاحبه هایش گفته بود: من حتی به دوست های پریا حسودی می کنم به دوست ۱۵ساله پریا که هر روز با او صحبت می کند و از همه راز های پریا خبر دارد.

دختر بهاره رهنما کجا زندگی می کند؟

دختر بهاره رهنما کجا زندگی می کند؟

دختر بهاره رهنما از سن هفده سالگی در کشور لندن زندگی می کند. او برای این که بتواند آینده ای بهتر داشته باشد به خارج کشور رفته است. البته رشته موسیقی در ایران برای بانوان ممنوع می باشد و فعالیت در این رشته عملا غیر ممکن می باشد. پریا لوکیشن دقیق از این که دقیقا در کدام شهر انگلیس زندگی می کند را مشخص نکرده است، به همین علت حدس می زنیم در شهر لندن ساکن باشد. دختر بهاره رهنما یکی از سلبریتی های ساکن لندن می باشد.

عکس های پریا را کجا مشاهده کنیم؟

عکس های پریا را کجا مشاهده کنیم؟

ما در این سایت سعی کرده ایم تا حد امکان تصاویری از دختر بهاره رهنما برای شما قرار بدهیم اما اگر به دنبال تصاویری بیشتری از او هستید باید پیج اینستاگرام او را فالوو کنید. اگر به صفحه اینستاگرام بهاره رهنما هم سر بزنید بخش هایلات های پیج او مربوط به پریا می باشد. بهاره رهنما به شدت عاشق تک دختر خود می باشد و هر مدت عکسی از او در صفحه اش منتشر می کند. همانطور که می دانید پریا در حال حاضر موسیقی کار‌ می کند و حتی چند آهنگ‌ اختصاصی هم بیرون داده است. اکثر این کار ها را در یوتیوب و اینستاگرام به اشتراک می گذارد. او‌ در یوتوب هم بسیار فعال است. با سرچ اسم او‌ در قسمت جستجو یوتوب به راحتی می توانید ویدیو ها و عکس های روزمره زندگی او را مشاهده کنید.

آدرس پیج پریا قاسم خانی چیست؟

آدرس پیج پریا قاسم خانی چیست؟

آدرس پیج او‌ در اینستاگرام pariaghasemkhani می باشد. در حال حاضر بیشتر ۴۰ هزار دنبال کننده در فضای اینستاگرام دارد. پست های او لایک و کامنت زیادی می گیرد. پریا اصلا اهل حاشیه نیست و همین موضوع باعث می شود که خاص تر به نظر برسد. فضای اینستاگرام او دارک است اما انگار پریا مثل یک نور در وسط آن صفحه قرار دارد اگر به چیدمان پست های او‌ دقت کنید متوجه این موضوع خواهید شد.

بهاره رهنما یک ادم جنجالی و پر حاشیه در‌ فضای مجازی و در دنیای سینما می باشد. برخلاف پریا که همیشه از حاشیه دوری می کند. کار ها و صحب های بهتره رهنما باعث می شود تا افراد عصبی به پیج پریا هجوم برده و از او انتقاد و گلایه کنند و گاهی حرف های رکیک در کامنت ها بزنند. گناه دیگری را نمی توان به پای یک نفر دیگر بنویسیم البته که پریا دختر بسیار صبوری است و هیچوقت واکنش تند نسبت به کامنت ها نشان نداده است.

درآمد دختر بهاره رهنما چقدر است؟

درآمد دختر بهاره رهنما چقدر است؟

دختر بهاره رهنما چند سالی است که به انگلیس مهاجرت کرده است. او‌ برای تحصیل در رشته موسیقی از ایران خارج شد در حال حاضر او یکی از با استعداد ترین موزیسین های ایرانی می باشد. خارج از لطف نیست که بگوییم او صدای بسیار زیبایی هم دارد. این که بتوانیم درآمد او‌ را تخمین بزنیم کار بسیار سختی است. پریا برخلاف دیگر فعالان فضای مجازی از زندگی خود چیزی منتشر نمی کند او همیشه از حاشیه دوری‌ کرده است. مسلما پدر و مادر پریا او را در یک کشور خارجی ساپورت می کنند تا او‌ بتواند به درآمد برسد.

آیا او تغییر جنسیت داده است؟

آیا او تغییر جنسیت داده است؟

پشت سر همه افراد معروف شایعاتی وجود دارد. ترنس بودن پریا قاسم خانی هم یکی از شایعاتی بود که افراد در فضای مجازی راه انداختند. چندی پیش او موهای خود را پسرانه زد و با استایل هایی پسرانه در اینستاگرام عکس گذاشت. بار ها اعلام کرد که این فقط یک سبک در فشن است که دوست دارد آن را تجربه کند و هیچ ربطی به تغییر جنسیت دادن او ندارد. بعد از مدتی او دوباره تغییر استایل داد و به همه شایعات درباره ترنس بودن پایان داد.

سوالات متداول

  1. آیا پریا قاسم خانی ایران است؟

    پریا قاسم خانی به خاطر علاقه زیاد به رشته موسیقی و ممنوع بودن آن برای زنان تصمیم به ترک ایران گرفت. او از سن هفده سالگی از ایران خارج شد و در حال حاضر ساکن لندن می باشد.

  2. پریا قاسم خانی با بهاره رهنما زندگی می کند؟

    بعد از جدایی بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی تنها فرزند آن ها باید تصمیم می گرفت با چه کسی زندگی کند. پریا قاسم خانی تصمیم گرفت ایران را ترک کرده و به طور مستقل زندگی کند.

  3. رشته تحصیلی پریا قاسم خانی چیست؟

    پریا قاسم خانی به خاطر خانواده هنری علاقه بسیار زیادی به هنر‌ موسیقی پیدا کرده است و به همین علت تصمیم گرفت تا یک موزیسین برجسته بشود. پریا در حال حاضر دو آهنگ هم ضبط کرده است که برای شنیدن آن ها می توانید به یوتیوب پریا سر بزنید.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه