گوندوغان

بیوگرافی ایلکای گوندوغان و دوست دختر جدید او

گوندوغان یکی از بازیکن های منچستر سیتی است که طرفداران زیادی علاقه مند هستند در مورد زندگی شخصی و حرفه ای او بیشتر بدانند، به همین منظور اطلاعاتی در مورد این بازیکن را در اختیارتان می گذاریم.

گوندوغان کیست؟

گوندوغان کیست؟

ایلکای گوندوغان متولد 24 اکتبر 1990 و از بهترین فوتبالیست های لیگ جزیره است. این بازیکن در آلمان متولد شده است و اصالت او ترک است. پدر این فوتبالیست جوان، عرفان گوندوگان است و مادرش آیتن گوندوغان هر دو آنها اصالت ترکیه ای دارند. او یک برادر به نام ایلکر گوندوغان دارد که یکی از حامی ها این فوتبالیست در عرصه ورزش فوتبال می باشد. والدین این ورزشکار به واسطه پدربزرگش که برای کار به عنوان معدنچی از بالکسیر ترکیه به منطقه روهر آلمان مهاجرت کرده بود، وارد این کشور شدند. او کودکی خود را در یک خانواده از طبقه متوسط در شهر گلزنکیرشن آلمان گذارنده بود و از همان دوران علاقه زیادی به ورزش فوتبال داشت به گونه ای که خود او بیان می کند با توپ و کتونی ها ورزشی خود به رختخواب میرفته است و تمام دنیا و زندگی او فوتبال بوده است. این چهره ورزشی از سه سالگی به مدرسه فوتبال رفت و از ۸ سالگی وارد آکادمی شالکه شد. ایلکای گوندوغان در ویکی پدیا گوندوغان مسلمان معرفی شده است. او با ۱۸۰ سانتی متر قد یکی از بهترین بازیکنان عرصه فوتبال می باشد.

گوندوغان در چه تیمی بازی می کند؟

این فوتبالیست با استعداد و خوش چهره ترک در تیم ملی آلمان بازی می کند و در این با شماره پیراهن ۸ وارد میدان می شود و او در تیم باشگاهی منچستر سیتی بازی می کند و شماره پیراهن او در این تیم ۲۱ می باشد.

پست این بازیکن فوتبال چیست؟

این بازیکن تیم منچستر سیتی یکی از بازیکنان باهوش و تکنیکی و با استعداد است. از ویژگی ها بازی او می توان به بازی سازی خوب، حفظ توپ عالی و پاس های دقیق اشاره کرد. این چهره ورزشی در پست هافبک بازی می کند.

گوندوغان چه حاشیه هایی داشته است؟

گوندوغان چه حاشیه هایی داشته است؟

به طور کلی می توان گفت حاشیه ها همیشه در کنار افراد مشهور و صاحب نام است حال اینکه میزان فعالیت آن ها در فضای مجازی و نوع فعالیتشان در ایجاد این حاشیه ها تاثیر زیادی دارد. هرچند که با گسترش فضای مجازی و حضور و فعالیت بیشتر افراد در شبکه های اجتماعی و بزرگ نمایی واقعیت های زندگی و حرفه خود، میزان مطالب به وجود آمده برای این افراد بسیار بیشتر شده است و در مواردی زندگی و فعالیت را برای این افراد دشوار تر ساخته و در مواردی هم این حاشیه ها باعث رسیدن به شهرت بیشتر شده است. افراد زیادی در فضای مجازی می باشند که مشتاق و پیگیر حاشیه ها هستند که برای این گونه افراد در مواردی حاشیه های زندگی افراد مشهور بسیار جذاب تر از زندگی واقعی آنها است و همین جذابیت امر باعث گسترش و نشر بیشتر نیز می شود. می توان گفت حاشیه هایی در مورد زندگی شخصی و حرفه ای این چهره هم نیز وجود دارد.

پیج اینستاگرام گوندوغان را چگونه پیدا کنیم؟

اینستاگرام یکی از شبکه ها اجتماعی پرطرفدار است که افراد زیادی با عناوین و شغل ها گوناگون در این اپلیکیشن فعالیت می کنند. این بازیکن حرفه ای فوتبال هم مانند دیگر سلبریتی ها فوتبالی در این شبکه حضور و فعالیت پر رنگی دارد و عکس ها و فیلم های مختلفی را از زندگی شخصی و حرفه ای خود به اشتراک می گذارد. اگر می خواهید عکس ها و فیلم های این چهره را مشاهده کنید می توانید با مراجعه به اینستاگرام و با وارد کردن نام این بازیکن در قسمت جستجو به پیج او دست پیدا کنید و به طور مستقیم در جریان فعالیت ها او قرار بگیرید.

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی سبک زندگی افراد متفاوت تر از گذشته شده و همه افراد از گوشی ها هوشمند استفاده می کنند که این امر باعث شده به راحتی با اتصال به اینترنت به تمام عکس ها و اطلاعات مورد نیاز خود در همه زمینه ها دسترسی داشته باشند. از طرفی این فوتبالیست یکی از معروف ترین و مشهور ترین چهره ها عرصه فوتبال است که این عوامل باعث شده دسترسی به عکس ها او بسیار آسان شود. اگر علاقه مند هستید عکس ها این چهره ورزشی را مشاهده کنید می توانید با مراجعه به مرورگر گوگل و وارد کردن نام او در قسمت جستجو به عکس ها او دست پیدا کنید. همچنین می توانید با مراجعه به صفحه شخصی او در اینستاگرام به عکس هایی که او از خود در پیجش به اشتراک می گذارد، دیدن کنید.

درآمد این فوتبالیست چقدر است؟

درآمد این فوتبالیست چقدر است؟

ورزش فوتبال یکی از ورزش ها پرطرفدار است که درآمد حاصل از فعالیت در این ورزش بسیار زیاد می باشد. این فوتبالیست با توجه به اینکه یکی از بهترین بازیکنان فوتبال است در تیم ها بزرگی بازی کرده است که با توجه به رقم قرارداد ها او می توان عنوان کرد که درآمد این شخص بسیار زیاد می باشد‌.

رقم قرارداد گوندوغان با تیم فعلی خود چقدر است؟

این فوتبالیست توانست با بازی ها بی نظیر خود به یکی از ستاره ها ورزش فوتبال در جهان تبدیل شود و جذب یکی از بزرگترین تیم ها اروپایی شود. او با درخشش در بورسیا دورتموند در سال ۲۰۱۶ توانست با قراردادی به مبلغ ۱۹.۳ میلیون یورو به تیم منچستر سیتی بپیوندد.

همسر گوندوغان کیست؟

این فوتبالیست حرفه ای تیم منچستر سیتی چند سال است که با یک دختر به نام سارا ارفعی وارد رابطه شده و عکس ها زیادی را این دو چهره در کنار هم در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشته اند که نشان دهنده عشق و علاقه این دو نفر به یکدیگر است. طبق آخرین اطلاعات منتشر شده از رابطه این دو شخصیت، قرار است که به زودی آن ها با یکدیگر ازدواج کنند. سارا ارفعی مجری تلویزیون است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. گوندوغان در چه سالی متولد شده است؟

  گوندوغان متولد 24 اکتبر 1990 است.

 2. گوندوغان از چند سالگی وارد ورزش فوتبال شد؟

  گوندوغان از سه سالگی وارد عرصه فوتبال شد.

 3. گوندوغان با چه شماره پیراهنی در تیم ملی آلمان بازی می کند؟

  گوندوغان اصالتا اهل ترکیه می باشد.

 4. گوندوغان با چه شماره پیراهنی در تیم ملی آلمان بازی می کند؟

  گوندوغان با شماره پیراهن ۸ برای تیم ملی آلمان بازی می کند.

اشتراک گذاری

سلام من سینا هستم 26 ساله و دارای کارشناسی تولید محتوا و دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی, ترکی و اسپانیایی. همچنین سابقه فعالیت در سایت های خبری و تحلیلی ایرانی و خارجی

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه